آن را به روی دیگران — رپتورز خواهد شد از دیدن بسیاری از NBA رهبران پایین کشش

نه ماه بعد رپتورز’ comeback پیروزی بر MVP لیگ Giannis Antetokounmpo و Milwaukee Bucks در کنفرانس شرق نهایی هنوز طنین انداز است.

که پیروزی و حلقه هایی که به دنبال به رپتورز همه اعتماد به نفس آنها باید با لیگ پیشرو دیگران در شهر سه شنبه شب برای اولین بار از سه نشست پایین کشش.

“ما برنده مسابقات قهرمانی. من فکر می کنم ما خیلی خوب” رپتورز all-star پاسکال Siakam گفت: در مورد matchup پس از یک حق رای دادن-ثبت thumping از ایندیانا پیسرز در روز یکشنبه.

آن بوده است نه ماه به بعد پس از تورنتو مهر و موم شده شرق نهایی در شش بازی و مسجل حق رای دادن را اولین حضور در NBA Finals. آنها را از آن راه سخت برنده چهار مستقیما پس از حفر یک 2-0 سوراخ.

پس از رها کردن بازی 2 در میلواکی با 22 امتیاز خود را به بدترین شکست پست-فصل آنها در ادامه به بحث بحث. خواسته که در آن رپتورز را از وجود ستاره رو به جلو Kawhi Leonard صراحت گفت: “من قصد دارم به تورنتو برای بازی 3.”

به عنوان گرد و غبار حل و فصل بهار گذشته رپتورز مربی نیک پرستار به نام ضرب و شتم دیگران چهار بار در یک ردیف “ذهن ترا درهم میشکنند” اما افزود که آنها هرگز احساس آنها در خارج از آن.

میلواکی تسلط این فصل هیچ کاری نمی کند اما اضافه کردن به موفقیت. رپتورز نه تنها متوقف NBA نیروگاه. آنها را متوقف و یک تیم که هنوز هم بسیار در حال افزایش است.

دیگران تاپ در لیگ برتر در 48-8 را تحت سلطه فقط در مورد هر منطقه از دادگاه منجر NBA در نقاط (119.7) دفاعی ریباند (42.3) و مجموع ریباند در هر بازی (51.9). آنها نیز منجر شرق در زمینه هدف در صد (48.2), کمک در بازی (26.2) و بلوک (6.3).

تعداد کسانی که تمام اندکی بهبود بیش از فصل گذشته زمانی که آنها را ضرب و شتم رپتورز 3-1 در به طور منظم فصل سری. دیگران’ دفاعی تهاجمی و خالص رتبه بندی باید تمام آغشته به کمی پس از آن, اما آنها باقی می ماند در میان بهترین در این دسته ،

دیگران را رونق با وجود از دست دادن شروع گارد مالکوم Brogdon به پیسرز در رایگان آژانس در تابستان گذشته و تعداد آنها در میان NBA elite حتی زمانی که Antetokounmpo نیست بر روی زمین است. آنها عمق بیشتر نسبت به سال گذشته بیشتر تجربه بیشتر به اندازه.

“من تماشای آنها را بازی می کنند و آنها در هر بازی برنده با 20 امتیاز و من نمی دانم چه چیزی به آن را دیگر هیچ کس نمی تواند حتی نزدیک به آنها حق است؟” پرستار گفت:. “من نمی دانم آنچه را در حاشیه خطا است اما زمانی که من به تماشای آنها آن را خسته کننده است. آن را بیش از حاصل کار دو تیم نیمه وقت و هیچ کس تا کنون واقعا باعث می شود یک تهدید.

“آنها واقعا خوب است. آنها واقعا آن را کردم رفتن … آن خواهید بود یک چالش است اما ما خوب خواهد بود.”

روز سه شنبه رقابت خود را برای اولین بار از اوایل ماه نوامبر و با برگشتی سرعت نزدیک دیده خواهد شد به عنوان یک معیار برای آنچه در پیش روست. یک نکته: دیگران خواهد شد بازی خود را به بازی سوم در چهار روز.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

رپتورز — هنوز هم بدون Marc Gasol (همسترینگ) و نورمن پاول (انگشت) — می گویند آنها نمی افتاد به نتیجه برد یا باخت اما به دنبال به جلو به دیدن چگونه آنها مطابقت.

“آنها در حال نورد و ما در حال بازی یک کمی بهتر است. امیدوارم ما خودمان را یک شات خوب” گفت: رپتورز گارد فرد VanVleet. “آنها لگد ما یک– تمام سال گذشته هم در فصل به طور منظم و آیا این مقدار ماده در پلی آف.”

Laura Armstrong

تاریخ گفتگو

س:

چه انتظارات خود را برای پنج شنبه شب بازی ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>