بریتانیا می یابد راه خود را (با کمک ملکه)

جزوه / ایسنا

شاید یک عهد به چه نزدیک بریتانیا آمده است به از دست دادن راه خود را از این واقعیت است که آن را در زمان یک بیماری همه گیر اضطراری از پیچیدگی مه آلود برای کشور به عقب بر گردیم در مسیر آن است. این بود که یک آخر هفته که احساس تعریف نه فقط به صورت فوری داستان coronavirus اما برای انگلیسی, سیاست و بریتانیا خود را.

این یک آخر هفته خوب. نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد و بریتانیا تلفات شروع به پریدن کرد به عنوان یکی دیگر از 621 نفر بیش از 24 ساعت است. جاذبه وضعیت نقل مکان کرد و ملکه به تحویل اورژانس آدرس به ملت چیزی است که او انجام داده است تنها تعداد انگشت شماری از بار در 68 سال سلطنت. این آخر هفته که در آن بریتانیا رسیده و یا حتی گرفتار یک نگاه اجمالی از اوج شیوع کروناویروس—هرگز ذهن داشت یک مسیر بازگشت از آن و از کوه.

به جای اینکه آخر هفته بود و با اهمیت به دلیل ظهور چیزی اساسی به کشور و نحوه عملکرد آن می بیند و خود را—هسته نهادی قدرت است. این شد 48 ساعت است که در آن بریتانیا ثابت خود بنیادی ثبات و در انجام این کار ساخته شده تغییر واقعی بیشتر احتمال دارد پس از این است که بیش از همه.

آخر هفته بود و تعریف شده توسط سه عمیقا لحظات مهم است. اول آمد در صبح روز شنبه هنگامی که حزب کارگر انتخاب Keir Starmer رهبر جدید خود را جایگزین جرمی Corbyn به عنوان رسمی سر مخالفان. دوم و سوم بیشتر آشکار است اما کمتر عمیق و آمد در disorientingly جانشینی سریع در روز یکشنبه شب به عنوان ملکه در تلاش برای اطمینان دادن به ملت در 8 p. m.—یک ساعت قبل از اخبار بی خانمان که او 14th, نخست وزیر گرفته شده بود به بیمارستان.

تا زمانی که جانسون بازیابی به طور کامل و به سرعت Starmer انتخابات پتانسیل را دارد که بیشتر ناشی از هر کدام از دو نفر دیگر رویدادهای حتی اگر کسانی که بلافاصله تعریف. Starmer را ارتفاع مهم در تعداد سطوح. برای اولین بار پس از سال از وحشتناک لیاقت و شایستگی اخلاقی و پوچی در زیر Corbyn را فاجعه بار رهبری بریتانیا مخالف خواهد بود رهبری یک جایگزین معتبر نخست وزیر که صلاحیت حرفه ای و میهن پرستی هستند بلامنازع. دولت می تواند در حال حاضر برگزار می شود به حساب آورد.

Corbyn جایگزینی مهم است نه فقط برای حزب کارگر اما برای کشور است. رهبر سابق سیاست به این معنا بود که همکاری موثر با جانسون حزب محافظه کار غیر ممکن بود حتی در مناطق که در آن احزاب مشترک و اجماع. Corbyn امتناع به نظر می رسد در کنار نخست وزیر دیوید کامرون در مبارزه با مبارزه با تروریسم در اروپا بود حاکی از این که او پس از آن امتناع توپ بازی با ترزا ممکن است به عنوان او به دنبال معرفی یک “نرم” به صورت Brexit با کار را پشتیبانی می کند. که پس از آن هموار راه را برای جانسون ظهور به عنوان نخست وزیر و معرفی شدند در یک انتخابات عمومی در ماه دسامبر.

اما اهمیت این لحظه ای است که ریشه در بیش از موثر مخالف است. Starmer است که جناح چپ شاید اساسا بنابراین در آمریکا طیف اما او نه یک نوجوان انقلابی. مالیات خواهد بود تا تحت رهبری او در سیاست خارجی خواهد بود بیشتر آرمان گرا, انگلیس, خواهد, شیب بیشتر به سمت اروپا است. اما او خواهد بود قابل تشخیص است. آن سخت است برای مبالغه چگونه غیر قابل تشخیص Corbyn شد. برای بسیاری از زندگی خود را تا زمانی که در حال پرتاب به موقعیت کار رهبر او یک حاشیه شکل و حتی سیاسی حاشیه رانده اخلاقی و ضد امپریالیسم از جنگ سرد چپ رادیکال که او را دیدم خط تا با هر دشمن از غرب و بریتانیا—قابل تصور است. او یک علامت سوال بیش از بریتانیا. یک مثال کوچک: Corbyn تا به حال به خود شرم ابدی مجاز یهودی ستیزی به منظور بالا بردن سر خود را در سمت چپ. Starmer برای اولین بار به عنوان رهبر بود برای عذرخواهی از طرف حزب کارگر. توسط صبح روز یکشنبه بازگشت به نهادی نرمال روشن بود. Starmer ظاهر می شود بر روی سی گل سرسبد سیاسی برنامه The Andrew Marr نشان می دهدشکست با Corbynite موقعیت ارائه “تعامل سازنده” با دولت است. “ما همه یک وظیفه در اینجا به صرفه جویی در زندگی و محافظت از کشور ما,” او گفت:. خسته کننده بیانیه اما تقریبا انقلابی پس از Corbyn سال است.

رهبر مخالفان یک ستون از استقرار یک نقش است که مورد نیاز برای این سیستم را به کار می کنند. Starmer دارای امتیازات ویژه ای است که اجازه به حفظ اسرار دولتی است تعلق خاص اعتبار و بودجه اضافی. این یک گذرگاهی برای تبدیل شدن به نخست وزیر هر چند بسیاری از حتی بسیاری از آن را ندارد. آن را نشسته در کنار فردی دیگر مواضع ابزاری به عملکرد انگلیسی ها دولت: مجلس عوام اسقف اعظم کانتربری رئیس ستاد دفاع نخست وزیر و پادشاه. روز یکشنبه نهایی دو به ميدان آمد.

طول عمر این واقعیت ساده از زمان به ملکه بی بدیل حضور در زندگی است. راه او را شخصا به دنبال انجام این نقش اضافه کرده است قدرت و هیبت به موقعیت. چرا که او به ندرت دخالت و هرگز سیاسی—هر زمان او را حمل وزن است. شب گذشته او ساخته شده یک آدرس خاص به کشور برای اولین بار از او در جشن الماس در سال 2012 خود را اولین بار او تا به حال به طور رسمی صحبت کردن از مرگ مادر در سال 2002. قبل از آن در سال 1997 بود که آخرین بار او انجام داده بود به دلیل یک رویداد بسیار قبر آن تلقی شد لازم—مرگ Diana, Princess of Wales. که او تصمیم به دوباره در طول این همه گیر به حال منحرف اثر ساخت این وضعیت احساس حتی جدی تر.

در حقیقت دو هفته ملی مستند قبلی ملکه آدرس مشخص شد یک دلسردکننده درجه اعتبار ساقط است. نخست وزیر حتی قبل از اینکه شب گذشته در اخبار بوده است در خود به انزوا برای بیش از یک هفته پس از ابتلا به کوروناویروس. از وزیر بهداشت نیز گرفتار آن همراه با افسر ارشد پزشکی—اصل مشاور اطلاع رسانی نخست وزیر در استراتژی خود را. در همین حال حزب کارگر بود که در انتظار آن نا رهبری فرایند را برای رسیدن به نتیجه. در حالی که همه مرگ و میر صعود تا کنون نزدیک به اوج. زمان ملکه مداخله بسیار مهم بود.

لباس پوشیدن و در لباس سبز و صحبت از مزین مطالعه در داخل قلعه ویندسور ملکه مجموعه بحران در کنار مبارزه ملی در طول جنگ جهانی دوم است. او گفت که او می خواست برای ارائه اطمینان است که اگر این کشور باقی مانده است “متحد و مصمم” این امر غلبه بر این مانع است. “من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت:. آن را قدیمی و از مد افتاده تماس با اسلحه. او به پایان رسید هر چند با امید. اگر چه ما بیشتر به تحمل در هفته های آینده او گفت: بهتر است روز باز خواهد گشت: “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.” این نتیجه حاصل شد آگاهانه اشاره به آنچه که تبدیل به سرود جنگ جهانی دوم “ما دوباره ملاقات” توسط ورا لین: “آیا نمی دانید که / آیا می دانید که / اما من می دانم که ما دوباره ملاقات برخی از روز آفتابی است.”

ملکه تنها شکل عمومی قادر به شخصا لینک فعلی مبارزه با این بیماری همه گیر به جنگ جهانی دوم قبل از مبارزه است که هنوز تعریف کشور حداقل در آن درک خود. پیام خوبی بود, تن به تن, تکان, جوان و پیر, خط مقدم و ماندن در خانه. این بازیگران به عنوان یک رهبر معنوی بیش از صرفا مجازی.

این پیام را به زودی خواهد بود را تحت الشعاع قرار اخبار نخست وزیر بستری یک علامت سوال قرار داده شده در قلب دولت در پاسخ به بحران است. در عین حال که درست است که این آخر هفته با این وجود ارائه یک آزمایشی معنا که نهادها و مواضع دولت بودند نه متراکم اما کلیک کردن به دنده حتی اگر آنها باقی می ماند, پیر, سنگ زنی و کهنه است. خدمات بهداشت ملی به نظر می رسد افزایش به وظیفه نظامی اعزام شده است بی بی سی پیدا کرده است صدای خود را پس از سال ناخرسندی و نهادهای سیاسی—torn apart by مالی سقوط Brexit و Corbynism—باید refound چیزی از یک مجموعه مشترک از قوانین و هدف.

استقرار بازگشته است. و سیاست های برخی از اندازه گیری از آن خود بازگشت. هر دو مورد نیاز خواهد بود به زودی دوباره برای یک بار این فوری بحران پزشکی است که بیش از یک اقتصادی پدیدار خواهد شد. تغییر واقعی ممکن است به زودی به دنبال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>