برایان استیونسون در نا امیدی پشت جورج فلوید تظاهرات

"تغییر راه ما پلیس, محاکمه قاضی و مجازات است ماهیت جنایی-عدالت اصلاحات" مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون می گوی

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
Demonstrators stage protest near the White House.
"تغییر راه ما پلیس, محاکمه قاضی و مجازات است ماهیت جنایی-عدالت اصلاحات" مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون می گوید.عکس توسط Alex ونگ / گتی

این آخر هفته گذشته شاهد آغاز قیام در ده ها تن از شهرستانها آمریکا با دهها هزار نفر از مردم به خیابان ها به صورت مسالمت آمیز تظاهرات و برخورد خشونت آمیز با پلیس است. تقریبی باعث شد قتل جورج فلوید, گزارشی, دست به دستبند, آفریقایی-آمریکایی مرد توسط یک, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین. در مینیاپولیس و دیگر شهرهای پلیس ضد شورش را در پاسخ به شدت به تظاهرات و غارت هل دادن و تنه زدن معترضان و با استفاده از زرادخانه از جمعیت کنترل تسلیحات. در لوئیزویل یک معترض به ضرب گلوله کشته شد مرده تحت شرایطی که باقی می ماند نامشخص; در بروکلین رسانه های اجتماعی دستگیر شده حادثه ای که در آن افسران پلیس سوار به جمعیت معترضان.

در روز یکشنبه صحبت کردم که از طریق تلفن با برایان استیونسون مدنی-وکیل حقوق و بنیانگذار برابر عدالت ابتکار بشر-حقوق سازمان است که با چالش اعتقادات طرفداران جنایی-عدالت اصلاح نژادی و عدالت و ایجاد یادبود ملی برای صلح و عدالت در مونتگمری آلاباما است که افتخارات قربانیان مجازات و دیگر اشکال نژادی و ترور در طول Jim Crow عصر. استیونسون بود که موضوع یک پروفایل توسط جفری Toobin در سال 2016 نیز نویسنده از خاطرات "فقط رحمت" که ساخته شده بود به یک فیلم سینمایی در سال گذشته است. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح استیونسون و من در مورد ریشه های خشونت های پلیس در هر دو برده داری و Jim Crow, چگونه به تغییر فرهنگ پلیس و سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات این هفته.

چه شده است شما بزرگترین غذای آماده از هفته گذشته ؟

ما نیاز به حساب با ما سابقه نژادی و بی عدالتی است. من فکر می کنم همه چیز ما در حال دیدن یک نشانه از یک بزرگتر بیماری است. ما هرگز صادقانه خطاب به همه آسیب هایی که انجام شد در طول دو و نیم قرن است که ما به بردگی گرفته شده بودند. بد از آمریکا برده داری نبود خدمت اجباری; این داستان است که مردم سیاه و سفید به عنوان خوب نیست به عنوان افراد و نه برابر از مردم سفید و کمتر تکامل یافته انسان کمتر و کمتر قادر به کمتر شایسته کمتر کسي از مردم سفید.

که ایدئولوژی سفید برتری لازم بود برای توجیه به بردگی و آن را به میراث برده داری که ما نمی گویند. این است که چرا من استدلال کرده اند که برده داری پایان ندارد در سال 1865 آن تکامل یافته است. در ماه آینده خواهد بود که صد و پنجاه و پنجمین سالگرد زمانی که مردم جمع شده بودند برای جشن پایان برده داری: Juneteenth. آنها معتقد بودند آنها را دریافت رای گیری و حفاظت از قانون و زمین و فرصت و شانس به صورت کامل و آمریکایی است. آنها محروم بودند همه اینها به دلیل این ایدئولوژی سفید برتری نمی خواهد اجازه جنوبی سفید پوستان به قبول آنها به ارزش آنها و برای حفاظت از آنها و بنابراین بلافاصله پس از 1865 و سیزدهمین متمم خشونت را شکست. ما در حال رفتن به انتشار یک گزارش در ماه آینده در وحشتناک خشونت قرار گرفت که در طی بازسازی است که مسدود شده و همه از پیشرفت.

بنابراین برای من, شما نمی توانید درک این حال و روز مسائل بدون درک مداوم امتناع نظر مردم سیاه و سفید به عنوان برابر است. آن تغییر کرده است اما این سابقه خشونت که در آن ما با استفاده از ترور و ارعاب و مجازات و سپس Jim Crow قوانین و سپس پلیس ایجاد این فرض خطرناکبودن و گناه. مهم نیست که چقدر سخت شما سعی می کنید چقدر تحصیل شما به جایی که شما بروید در این کشور—اگر شما سیاه و یا شما در حال قهوه ای, شما در حال رفتن به مجبور به حرکت است که فرض و که باعث می شود برخورد با پلیس فقط مملو از پتانسیل خاص این نتایج که ما را دیده اند.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم ما در عصر حاضر عدالت کیفری و پلیس است و ادامه آن گذشته است ؟

من فکر می کنم پلیس شده اند و چهره ظلم و ستم در راه های بسیاری. حتی قبل از جنگ داخلی اجرای قانون بود همدستی در تداوم اسارت است. این پلیس که وظیفه ردیابی کردن بردگان فراری از سال 1850 به بعد در شمال. پس از رهایی آن اجرای قانون است که پشت پا و اجازه جوامع سیاه به وحشت و قربانی. ما تا به حال سرنگونی دولت در بازسازی و اجرای قانون تسهیل آن است. سپس در طول نیمه اول قرن بیستم آن را اجرای قانون و پلیس و سیستم قضایی ما است که به انسانها اجازه داده می شود بدهی های سفید اوباش گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه در دادگاه چمن و اجازه عاملان که ترور و خشونت را به شرکت در این عمل قتل با مصونیت از مجازات. آنها حتی همدستی در آن است. و به عنوان شجاع مردم سیاه و سفید شروع به دفاع از حقوق مدنی در نوزده-پنجاه و نوزده-دهه شصت زمانی که این خانه بدون خشونت آمریکایی های سیاه و سفید به معنای واقعی کلمه می تواند بر روی زانو های خود را دعا بودند مضروب و خون آلود با لباس افسران پلیس. که هویت از ظلم و خشونت چیزی است که ما می تواند چشم پوشی است. ما را به آن آدرس. اما به جای آدرس آن را پس از نوزده-دهه شصت, ما تلاش کرده اند برای منحرف کردن خودمان از آن و نه تصدیق و نه خود به آن و تمام تلاش های ما شده اند در معرض خطر توسط این امتناع از به رسمیت شناختن است که ما نیاز به تغییر اساسی فرهنگ ،

در حال حاضر پلیس در حال گسترش از ما بزرگتر جامعه و هنگامی که ما سعی می کنیم به قطع آنها را از سیستم قضایی و قانونگذاران و سیاستگذاران ما اصلا با دقت در آن را دریافت کنید. تاریخ این کشور وقتی که می آید به نژادی عدالت و عدالت اجتماعی بر خلاف آنچه ما در مناطق دیگر مانند O. K. آن 1865 ما نمی خواهد به بردگی شما و ترافیک شما نمی شود و آنها مجبور شدند به این توافق است. و سپس بعد از نیم قرن از اراذل و اوباش لینچ آن را مانند, O. K., ما نمی خواهد اجازه می دهد اوباش به شما خروج از زندان و لینچ می کنه. و آمد که پس از فشار است. و سپس آن را O. K., ما نمی خواهد از نظر قانونی جلوگیری از رای دادن و از نظر قانونی جلوگیری از شما را از رفتن به رستوران و امکانات رفاهی است.

اما در هیچ نقطه ای وجود دارد اذعان است که ما در اشتباه بودند و ما ببخشید. آن بود که همیشه مجبور, توسط ارتش اتحادیه بین المللی فشار توسط دادگاه های فدرال و پویا است و به معنای این است که هیچ بیشتر ندامت یا پشیمانی و یا آگاهی از تخلف است. پلیس فکر نمی کنم آنها چیزی را اشتباه طی پنجاه یا شصت سال است. و لذا در این رابطه ما یک فرهنگ است که اجازه می دهد تا ما ادارات پلیس خود را به عنوان عوامل کنترل و فرهنگ است به تغییر. و این فراتر از پویایی مسابقه. ما باید ایجاد یک فرهنگ که در آن افسران پلیس فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان و نه نگهبان.

آیا شما فکر می کنید این وضعیت با سیاست امروز یک هدف خاص و آنچه در آن است ؟

آن می کند. اما هدف این بود که ممکن است به دلیل عدم تمایل ما به رسمیت شناختن wrongfulness از این سلسله مراتب نژادی. حتی اطناب بسیاری از آنها در مبارزه برای پایان دادن به برده داری باور نمی کند در برابری نژادی. بنابراین اگر شما در آغوش سفید برتری سپس شما در حال رفتن به استفاده مردم سیاه و بهره برداری از مردم سیاه و انکار سیاه و فرصت های مردم به دلیل آن پیشرفت این منظور است. و بسیاری از سفید برتری نیست حتی "هدفمند است." چه هدف از ممنوعیت ازدواج میان نژادی? چه هدف از ممنوع کردن مردم از آمدن به رستوران? آن را در مورد حفظ سلسله مراتب نژادی که فرض یا روایت که مردم خطرناک هستند که مردم نمی توان اعتماد کرد که مردم باید کنترل شود. و اگر آن را ندارد, اقتصادی, ارزش آن معنی نیست که آن را هدفمند. هدف این بود که برای حفظ سلسله مراتب است.

بنابراین شما را به یک تاریخ است و سپس شما آن را در ترکیب با یک فرهنگ مانند فرهنگ پلیس است که ما ایجاد کرده اند که در آن مردم در حال تدریس به مبارزه و به ساقه مانند سربازان. زمانی که دولت مجهز به ادارات پلیس مانند آنها در حال تجهیز نظامی ما تضعیف روابط سالم بین پلیس و جامعه است. ما آنها را آموزش نمی به deëscalate و یا برخورد با افراد مبتلا به بیماری های روانی و یا پیچیدگی و خشم و سرخوردگی از فقر است. و سپس ما آنها را در اغلب به مکان های که در آن آنها زندگی نمی کنند. ما با مشاهده پلیس به عنوان یک اشغالگر نظامی نیروی. این نوع فرهنگ را افزایش می دهد به خشونت است که ما می بینیم.

آن را ممکن است برای ایجاد یک اداره پلیس که در آن مردم فکر می کنم از خود را به عنوان نگهبان. تعهد خود را برای حفاظت و خدمت حتی مردم آنها را دستگیر. بهترین افسران پلیس به شما خواهد گفت که کار خود را به مطمئن شوید که کسی که ممکن است فقط مرتکب یک جرم است و با خیال راحت مواجه می شوند که آنها را نگه دارید که فرد امن, اما این راهی است که بسیاری از مأموران پلیس در حال آموزش دیده است. و ما تسهیل آن با حفاظت از کل نهاد به طوری که هیچ کس در این کشور می تواند به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم کشته شدند توسط پلیس در سال گذشته, از آنجا که ما نیازی به آن داده است. مردم در تلاش بوده اند که برای دو دهه به دستور افشای این نوع از اطلاعات است و این نهادی مقاومت است. و این یک مشکل بزرگتر—راه ما باید عایق بندی این موسسات از اصلاحات.

باید تظاهرات بود نسبت به یک برنامه خاص و اگر آنچه که باید در دستور کار باشد ؟

من فکر نمی کنم این امر می تواند منصفانه به درخواست معترضان برای حل مشکلات ایجاد شده توسط این سابقه طولانی است. در بسیاری از تظاهرات یک واکنش از نا امیدی و عصبانیت به تمایل مقامات منتخب برای تعامل در این نوع از اصلاحات است که نیاز به اتفاق می افتد. تظاهرات نماد سرخوردگی و ناامیدی است. من فکر می کنم پاسخ را از مقامات منتخب. ما می توانیم تغییر فرهنگ از موسسات در این کشور است. ما انجام داده اند آن وقت و زمان دوباره. در نوزده-هفتاد و نوزده-هشتاد اگر شما نگاه در قوانین وجود دارد به سختی هر گونه مجازات برای افرادی که به جرم رانندگی در حالی که مست. ما تحمل آن است. حتی اگر آن را فاجعه بار آن چیزی نیست که ما را به عنوان یک اولویت است. پس از آن مادران علیه رانندگی در حالت مستی شروع به بلند کردن جدید روایات, و ناگهان همه از یک اراده سیاسی منتقل شده است. ما ایجاد یک فرهنگ جدید است و ما در حال حاضر قوی تر مراحل.

بدون در نظر گرفتن ثروت یا ثروت مجرم ما بیشتر است. که یک فرهنگی تغییر ساخته شده است که مرگ و میر ناشی از رانندگی در حال مستی بسیار کمتر از آن بود که پنجاه سال پیش.

با خشونت آن است که همان داستان است. در نوزده-شصت یک زن که به نام پلیس نمی تواند انتظار می رود که همسر او خواهد بود دستگیر شد. پلیس می آیند و او را بکشد بیرون و جوک بگویید. وجود دارد یک همدردی با نا امیدی است که منجر به خشونت است. و پس از آن ما شروع به تغییر است که روایت. زنان و قربانیان خشونت خانگی شروع به بلند کردن صدای خود و اراده سیاسی تغییر کرده است. و امروز ما اساسا دیدگاه های مختلف از افرادی که درگیر در خشونت خانگی. حتی ما برجسته ترین ورزشکاران و مشاهیر اگر متهم معتبر در حال رفتن به باید پاسخگو در راه که نیست حتی ده سال پیش. که فرهنگی است تغییر. و ما در میان یک تغییر فرهنگی در جهت مورد آزار و اذیت جنسی در محل کار. وجود دارد متفاوت است سطح تحمل. در نیویورک, مردم نیاز به گرفتن آزمون به مطمئن شوید که آنها می توانید تشخیص آزار و اذیت جنسی.

ما درگیر در این نوع از تحول فرهنگی وقتی که می آید به پلیس. در حال حاضر ما باید از این ابزار. ما می دانیم که چگونه به آن را انجام دهد. من صرف چند ماه بر رئیس جمهور اوباما وظیفه نیروی پلیس در سال 2015 پس از ما تا به حال یک دوره از شورش. ما چهل صفحه از توصیه های. که می تواند تغییر فرهنگ policing. آن شروع می شود با آموزش. آن شروع می شود با رویه ای و عدالت و سیاست و تغییر راه افسران پلیس در حال مشاهده و باز کردن جوامع است.

آیا شما فکر می کنم دولت اوباما را به اندازه کافی در مورد این موضوع به خصوص قبل از سال 2015 ؟

هیچ کس به اندازه کافی انجام داده. اما این است که فدرال مشکل به تنهایی. من انتقادی از دولت فعلی قفسه بندی تمام کسانی که توصیه های خروج از دعاوی که در ادارات پلیس شده بود شکایت کرد و سیگنالینگ است که ما در مورد مراقبت از این کنه. اما من هم باور نمی کنم که بهانه آنچه شهرداران و فرمانداران و مقامات محلی باید موفق به انجام است. شما نمی نیاز به یک کاخ سفید برای تعامل در فرهنگ تغییر در اداره پلیس است. که می تواند انجام شود در شهرستانها و جوامع و کشورهای. این اصلاحات نیاز به اتفاق می افتد به صورت محلی. دولت فدرال می تواند و باید یک نقش بزرگتر در incentivizing این تغییرات است. اما هر کسی که به دنبال به کاخ سفید و ریاست جمهوری به طور انحصاری در حال رفتن به آن را دریافت. من همچنین فکر می کنم که اگر ما اجازه می دهد تا پنج سال دیگر به رفتن با هیچ معنی دار اصلاحات پس از آن ما مجبور به توقف صحبت کردن در مورد واشنگتن است. هر شهردار و فرماندار در این کشور دارای یک طرح برای تغییر فرهنگ در پلیس و همه چیز بهتر است. که آیا آنها آن را انجام دهد یا نه سخت تر از سوال.

شما در حال گفتن این نمی تواند از بالا به تنهایی—اما کسی که در بالای سیستم که مذاکرات در مورد تیراندازی به مردم و پلیس می گوید به سختی چقدر که نگرانی شما در مورد آینده حتی دانستن اینکه چگونه بد گذشته شده است ؟

آره من فکر می کنم هر زمان ما با تقویت این ایده که افسران پلیس وجود دارد برای کنترل و تسلط و تهدید که آنها باید unapologetic و می ترسید و آماده برای نبرد ما در حال تقویت فرهنگ و پویا است که با توجه به افزایش بسیار بی اعتمادی. این خوب نیست برای امنیت عمومی. آن است و نه حتی خوب برای افسر ایمنی, و آن را قطعا خوب نیست برای ایجاد انواع سالم جوامع است که بسیاری از ما می خواهم به زندگی می کنند. این مدل اشتباه. آن را مانند کسی که در کنار و گفت: "پزشکان نمی نیاز به مراقبت از خود بیماران و یا صحبت کردن با بیماران خود و یا مودب و یا احترام یا نشان می دهد هر گونه علاقه. آنها باید دانش و مهارت و شغل خود است برای درمان و کسی که درخواست بیش از آن است که بیش از حد است." که ذهن مجموعه باعث خواهد شد بسیاری از مردم به مرگ است. آنها را به مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز است و پزشکان موفق خواهد بود چرا که این فرهنگ اشتباه برای کمک به مردم دریافت درمان و درمان است که آنها نیاز دارند.

همان درست است برای امنیت عمومی. شما می توانید به مکان های دیگر در جهان و دیدن مدارک و شواهد از این همه جا. و ما حتی انجام آن را در اینجا. وجود ادارات پلیس در این کشور است که باید تغییر رابطه آنها به جامعه است. Camden, New Jersey پنجاه سال پیش بود و فقط در یک قابلمه جوش و همه چیز را منفجر کردن در همه زمان ها و روابط بین پلیس و رهبران جامعه بودند مملو از تنش و درگیری است. و که کاملا تغییر کرده است زیرا رهبری و تعامل.

بسیاری از این تظاهرات این هفته تا به حال بیشتر افراد از این تظاهرات پنج سال پیش. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که یا به احتمال زیاد به تغییر ،

به صداقت آن است که سخت به اعتراض. آن است که سخت نیست برای رفتن به جایی. و این به آن معنا نیست که مهم نیست. این به آن معنا نیست که آن را مهم نیست. اما این سخت ترین چیزی که ما باید از افرادی که مراقبت در مورد این مسائل. ما باید مردم را به رای ما نیاز به مردم را به شرکت در سیاست اصلاحات سیاسی و اصلاحات ما باید مردم را تحمل نمی کند حرف از ترس و خشم است که بسیاری از ما از مقامات منتخب استفاده کنید برای حفظ قدرت است. ما نیاز به محیط های فرهنگی در محل کار به تغییر.

مردم سیاه و سفید در این کشور مجبور به زندگی در این مجتمع وجود زمانی که آنها زندگی می کنند و رفتن به محل کار و رفتن به مدرسه در این فضا است که تا حد زیادی کنترل شده توسط مردم است. آنها واقعا نمی تواند خود را معتبر كنيد. که بدان معنی است که این تنش وجود دارد و این چالش و در برخی از نقطه شما غرق است. و هنگامی که این حوادث خشونت پلیس برگزار و مردم کشته می شوند به معنای واقعی کلمه در تصویری درست در مقابل شما و عاملان در حال خیره در شما, شما عصبانی و شما می خواهید برای بیان خشم است.

این نه فقط خشم بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به جورج فلوید یا Breonna تیلور یا Ahmaud Arbery. آن است که خشم در مورد ادامه زندگی در یک جهان که در آن وجود دارد و این فرض خطرناکبودن و گناه هر کجا که شما بروید. من شصت سال بوده و قانون تمرین برای سی و پنج سال است. من یک مقدار زیادی از درجات افتخاری و به دانشگاه هاروارد رفت. و من هنوز هم به مکان های که در آن من فرض خطرناک است. به من گفته شده است به ترک تاز زیرا فرض این بود که من متهم و نه وکیل. من شده اند از من ماشین توسط پلیس اشاره کرد که یک تفنگ من است. و من فقط می تواند به شما بگویم که شما باید به حرکت در این فرض از گناه در روز و روز را و هنگامی که بار است که شما به مردم در اطراف شما شما را به عنوان انسان کامل و برابر شما خسته. شما خسته هستند. و من می خواهم استدلال می کنند که مردم در خیابان ها ابراز خستگی خود را به خشم و سرخوردگی خود را در داشتن زندگی این menaced زندگی در امریکا است. و این است همان چیزی که برای افرادی که از آنها حمایت کرده ، این به آن معنا نیست که مردم نباید حمایت از آنها, اما من فکر نمی کنم آن را مناسب تمرکز از آنچه که بسیاری از ما در تلاش برای ارائه صدا به.

جنایی - عدالت اصلاحات تبدیل شده دو حزبی مسئله اما به نظر می رسد اغلب صحبت از به عنوان متمایز از خشونت پلیس و پلیس اصلاحات. چقدر مهم است که آن را به پلیس اصلاحات را در چارچوب گسترده تر از جنایی-عدالت اصلاحات ؟

من فکر می کنم برای بسیاری از ما آن را همواره در مرکز آن است. تغییر راه ما پلیس, محاکمه قاضی و مجازات است ماهیت جنایی-عدالت اصلاحات.

من فکر می کنم مردم به استفاده از عبارت "جنایی-عدالت اصلاحات" بسیار تنبل. اصلاح فدرال صدور حکم پارامترها در لبه بنابراین درصد بسیار کمی از مردم در فدرال زندانها ممکن است کاهش می یابد جملات معنی دار جنایی-عدالت اصلاحات. نود درصد از زندانیان در ایالات متحده در سیستم دولتی. است که تحت تاثیر از آنچه کاخ سفید و یا هر رئیس جمهور انجام داده است. [دولت اوباما از اصلاح فدرال از صدور دستورالعمل به منظور کاهش این جملات از مردم convincted از خشونت و جرایم مواد مخدر. در سال 2017 پس از آن دادستان کل جف جلسه بود که پس از آن دادستان کل لغو آن اصلاحات است.] واقعی معنی دار اصلاحات شده اند که اجرای وظیفه نیروی, توصیه, تغییر راه ما فکر می کنم در مورد پلیس و دادستانی پاسخگویی الزامی به افشای اطلاعات است که اجازه می دهد ما را به بررسی ماهیت این مشکل است. و هنگامی که شما انجام نمی, کسانی که همه چیز هر چیز دیگری شما انجام دهید این است که رفتن به خطر بیافتد.

ما تا به حال به اصطلاح جنگ با مواد مخدر که انجام شد در برابر سیاه و سفید و قهوه ای مردم به دلیل اجرای قانون عوامل است که مردم انجام است که جنگ را دیدم سیاه و قهوه ای مردم متفاوت است. که یک پلیس و دادستانی مشکل است. ایمنی ما ایجاد کرده اند برای محافظت از مردم از پاسخگویی است که یک مانع برای محافظت از مردم از هر گونه اصلاحات موثر. که شامل حکم و تمام این چیزهایی دیگران چون اگر دادستان می تواند خودداری شواهد و اشتباه محکوم کردن مردم و پلیس می تواند سوء استفاده از مردم و اعتراف کنند پس از آن هیچ چیز دیگری ما را در صدور حکم و یا سیاست سطح موثر است. و است که به تغییر.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب