Pete Buttigieg makes a speech.
پیت Buttigieg رهبری نماینده تعداد به عنوان نتایج آیووا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز شروع به بیرون آمدن در روز سه شنبه.عکس توسط ژن J. Puskar / AP / شاتر

در موقع ناهار در شنبه برنی ساندرز با خبرنگاران صحبت می کرد و در مبارزات انتخاباتی خود هواپیما بود که در راه خود را به, New Hampshire. “این نه یک شب خوب برای دموکراسی” سناتور گفت. که کتمان حقیقت از سال است. در پنج ساعت در بعد از ظهر, آیووا حزب دموکرات در نهایت منتشر شد برخی از نتایج از روز دوشنبه حزبی که نشان داد پیت Buttigieg در حال اجرا کمی جلوتر از ساندرز در نماینده تعداد و ساندرز در حال اجرا کمی جلوتر از Buttigieg در رای مردم. دو مجموعه از ارقام تحت پوشش تنها شصت و دو درصد از آیووا حوزه با این حال و در معرض خطر اضافه کردن به سردرگمی است. در Polk County تنهایی وجود دارد هشتاد و دو حوزه است که تا به حال گزارش شده هر رای در همه, با توجه به بار.

در بخشی از نتایج Buttigieg انباشته شده بود 26.9 درصد از هيئت دولت معادل و ساندرز بود 25.2 درصد است. بر این اساس Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, صحبت کردن در نیوهمپشایر مورد ستایش قرار داد “شگفت آور پیروزی برای این مبارزه است.” در شرایط اولیه آرا, اما, Buttigieg شد انتهایی ساندرز توسط 1,184 آرا باعث برخی از حامیان این سناتور ورمونت به اعلام پیروزی, بیش از حد. Sanders مبارزات انتخاباتی خود را هوشیار تر بود. جف ویور ارشد ساندرز-کمپین مشاور گفت: در بیانیه ای اعلام کرد “ما احساس خشنودی که در بخشی از اطلاعات منتشر شده تا کنون آن را روشن است که در دور اول و دوم بیشتر مردم رای دادند برنی بیش از هر نامزد دیگر در این زمینه است.”

در یک جلسه تنظیم نماینده تعداد می تواند متفاوت از رای مردم به دلیل تفاوت در اندازه حوزه و همچنین به دلیل تجدید آرا از نامزدها که برآورده نمی, آستانه برای زنده ماندن. با بسیاری از آرا هنوز گزارش نشده است, مهم ترین یادگیری از چهره های که منتشر شد این است که Buttigieg و ساندرز جدا از بقیه در این زمینه است. نتایج نشان داد کاهش قابل توجهی از Buttigieg و ساندرز به الیزابت وارن که در مقام سوم با 18.3 درصد از هيئت دولت معادل; جو بایدن بود که در چهارم با 15.6 درصد; و ctq بود که در پنجم با 12.6 درصد است.

صرف نظر از همه هرج و مرج بنابراین Buttigieg و ساندرز هر دو باید زمینه را برای جشن. در هفته های اخیر شهردار سابق South Bend تا به حال دیده می شود او در نظرسنجی ها رتبه بندی شیب به عنوان او در برخورد با وارن و آمد تحت حمله از فعال گروه است. داشتن بنا همه چیز در آیووا او به شدت نیاز به یک نتیجه خوب وجود دارد و او یکی است. بخشی نتایج نشان داد که با پشتیبانی در سراسر کشور فراگیر شهری, برون شهری و روستایی حوزه با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. Buttigieg گفت: نتیجه نشان داد که او می تواند درخواست تجدید نظر به بسیاری از انواع مختلف از دموکرات ها و همچنین به مستقل و “آینده سابق جمهوری خواهان.”

در این قطبی بار Buttigieg چیزی از ریاست جمهوری بازگشتی: یک جوان hyper-بیان-وسط-چپ دموکرات که شد از وسط کشور است. آیا او قادر خواهد بود به افزایش در نیوهمپشایر که در آن او شده است در جایگاه چهارم در نظر سنجی? و او می تواند به گسترش درخواست تجدید نظر خود را به اقلیت رای دهندگان خواهد شد که نقش کلیدی در نوادا و کارولینای جنوبی و همچنین در سه شنبه?

همانطور که برای Sanders, بسیاری از تحلیلگران به مدت طولانی او را دست کم گرفت. آیووا رای تایید کرد که او پوپولیستی ضد استقرار پلت فرم طنین انداز به شدت. “این پیام است که آیوا فرستاده است به ملت این است که ما می خواهیم یک دولت است که نشان دهنده همه ما نه فقط ثروتمند همکاران کمپین و یک درصد” او گفت: سه شنبه شب ، از همه مهمتر و بر خلاف در سال 2016 ساندرز نیز تعیین می شود تلاش برای گسترش درخواست تجدید نظر خود را فراتر از پوپولیسم اقتصادی. از آغاز مبارزات انتخاباتی خود به دنبال تعمیق ارتباط آن با, سیاه, لاتین, بومیان آمریکا و L. G. B. T. Q. رای دهندگان هستند که در تمام بخش مهمی از حزب دموکرات است. این تلاش ها در حال حاضر پرداخت اگر چه ساندرز را بپذیریم که او نا امید شده بود در آیووا مردم در انتخابات که به نظر می رسد شده اند به پایین تر از حد انتظار است.

یک سوال در حال حاضر این است که آیا همه این بی نظمی اطراف آن در نتیجه کاهش خواهد گزاف گویی است که برندگان در آیووا به طور سنتی لذت ببرید. فقط با چهل و یک متعهد نمایندگان برای grabs, از مجموع نزدیک به چهار هزار نفر آیووا انجمن حمل کوچک ریاضی وزن بیش از همه دموکراتیک اولیه. این مسائل در درجه اول به دلیل تاثیر آن در مبارزات انتخاباتی روایت است که می تواند تاثیر رای دهندگان شور و شوق پوشش رسانه ای و صندوق جمع آوری. در این مثال مرکزی روایت بیرون آمدن از آیووا در بیست و چهار ساعت پس از این جلسه یکی از تاخیر اختلال و عدم قطعیت است. اظهار نظر در سی ان ان, دیوید اکسلراد باراک اوباما رئیس سابق کمپین استراتژیست اشاره کرد که Buttigieg شده بود به امید توپ به نیوهمپشایر اما در پایان “این یک پاپ تفنگ را دریافت نتایج.”

در مورد تنها نامزد ریاست جمهوری که به نفع ایستاده از هرج و مرج در حال مایکل بلومبرگ که نشسته چهار دموکراتیک مسابقات و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشغول gloating در مورد دموکرات ها’ مشکلات است. در روز سه شنبه, ایسنا “مجاز مبارزات انتخاباتی خود تیم خود هزینه تبلیغات تلویزیونی در هر بازار که در آن او در حال حاضر تبلیغات” این بار گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم که دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل. هیچ چیز کار می کند درست مثل فرار آنها از کشور است.”

بزرگ دیگر داستان بیرون آمدن از نتایج اولیه از آیووا بود بایدن را ضعیف نشان دادن. برای ماه های معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی بوده است کمرنگ جلوه دادن انتظارات برای آیووا که در آن رای دهندگان است سفیدتر از میانگین ملی است. (بایدن می کند بهترین در میان و nonwhite رای دهندگان است.) اگر نتیجه نهایی مسابقات آنهایی که جزئی که وجود دارد هیچ راهی برای sugarcoat آنچه اتفاق افتاده است در روز دوشنبه. در طول اجرا به کمیته های پارلمانی بایدن در مقام دوم در Real Clear Politics نظرسنجی میانگین برای آیووا پیش از Buttigieg. به جست و خیز به پیش بینی ضعیف چهارم جای نگران کننده است در نتیجه برای کسی که از پیشرو ملی نظرسنجی از قبل از او وارد مسابقه سال گذشته است. در میان فعالان سیاسی وجود دارد شده است یک نظریه است که بایدن ملی حمایت می تواند دهانه پس از عملکرد ضعیف در آیووا. بین در حال حاضر و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29th که تئوری آزمایش خواهد شد.

افزایش فوق نامزدهای فردی جزئی از نتایج آیووا نشان داد که حتی نسبتا شکاف بین حزب دموکرات را مترقی و متوسط بال. اولیه شمارش آرا نشان می دهد Sanders, Warren و یانگ که پشتیبانی از اساسی جهانی درآمد با 51,821 آرا بین آنها است. بایدن Buttigieg و Klobuchar باید 54,894 آرا ترکیب شده است.

این انجمن را نشان می دهد خمیازه کشیدن یک فاصله سنی. در میان حزبی را برانگیخت بین سنین هفده و بیست و نه چهل و هشت درصد رای برای ساندرز و فقط سه درصد رای دادند بایدن با توجه به NBC News ورودی نظرسنجی. در میان رای دهندگان شصت و پنج و بالاتر, الگوی بدبختانه: بایدن رهبری این زمینه با سی و سه درصد و ساندرز کردم فقط چهار درصد است. Buttigieg و وارن موفق به قرار میگیرند و سنی تقسیم می شوند اما هیچ یک از آنها را به خود جلب تقریبا به عنوان بسیاری از رای دهندگان به عنوان ساندرز و یا به عنوان بسیاری از پیر رای دهندگان به عنوان بایدن.

این اعداد نقطه به نقطه طولانی و رقابتی اولیه است که می تواند در نهایت در یک رقابت کنوانسیون. وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از نتیجه تصمیم گرفته است. امیدوارم بقیه مسابقه بیشتر هموار خواهد شد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی