می توانید بازماندگان از Coronavirus کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟

Rows of beds at a medical station
افرادی که آلوده شده اند توسط coronavirus و بهبود ارائه می تواند آنتی بادی های ارزشمند برای COVID-19 بیماران و بازگشت به کار.عکس توسط لوسی نیکلسون / ایسنا

وجود دارد همیشه در حال گسترش گروه از افرادی که آلوده شده اند توسط coronavirus اما دیگر علامتی اگر آنها تا کنون بودند—به convalescents. فرماندار اندرو کومو نیویورک حمایت گسترده آزمایش خون به عنوان یک راه برای شروع مجدد اقتصاد در راه است که سازگار با مسئول بهداشت عمومی استراتژی است. “به اعتقاد من هنگامی که ما دریافت که آزمون شما در حال رفتن به پیدا کردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم که تا به حال coronavirus و حل و فصل شود. اجازه دهید افراد جوان به بازگشت به کار. اجازه بهبود مردم به بازگشت به کار.” رتبهدهی نشده است شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش ها از چین و ژاپن در مورد بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 اما پس از آن مریض شد دوباره. با اقتصاد ایالات متحده در حالت نزدیک به فروپاشی آن است ارزش خطر ابتلا به دعوت convalescents به کار می کند ؟

با بیماری های دیگر convalescents ثابت کرده اند که ارزشمند است. “ما دیده ایم این در قبلی همه گیری که در آن بازماندگان ویژه نقش” دکتر سیما یاسمین یک افسر سابق در این بیماری همه گیر سرویس اطلاعاتی که در حال حاضر می آموزد علم روزنامه نگاری و بالینی-مهارت های ارتباطی در دانشگاه استنفورد گفت. او مشاهده این پدیده از نزدیک در لیبریا در دسامبر 2015, زمانی که او در گزارش یک شیوع ابولا صحبت کردیم و به بازماندگان بودند که مراقبت از زده اعضای خانواده. “افرادی که آلوده شده اند اما بهبود باید آنتی بادی در سیستم خود را که اجازه می دهد آنها را به خارج از خانه و در معرض ویروس دانستن است که آن را بعید است که آنها را تبدیل به reinfected,” او گفت: “با استناد به یک سال 2017 مطالعه در مجله بیماری های عفونیکه مستند بازماندگان ابولا که هنوز آنتی بادی چهل سال پس از عفونت است. “البته با این ویروس ما نیز باید یاد بگیرند که چگونه طولانی محافظ آنتی بادی را در بدن خود” یاسمین گفت. “آن را مانند جدید پاتوژن ما نه به حال زمان زیادی برای گفتن” شش ماه پس از عفونت شما هنوز هم حمایت می کند.’ آن را فقط بیش از حد به زودی.”

اگر ویروس باید از این ظرفیت برای سلامت افرادی که در حال حاضر تبدیل شدن به بیمار از آن ابداع واکسن ممکن است تاثیر کمی بر عفونت های آینده. دکتر بارنی گراهام که معاون مدیر واکسن مرکز تحقیقات در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره می کند که “حتی ویروس ها شایع مانند آنفلوانزا یا respiratory syncytial virus همچنین می توانید reinfect”; این ویروس خوشبختانه “تمایل به علت تدریج کمتر بیماری در عفونت های بعدی.” با COVID-19 گراهام گفت: “بازماندگان توسعه ممکن است به اندازه کافی ایمنی نسبت به ویروس را از گرفتن عمیق به ریه محدود آن را به راه های هوایی فوقانی.” در آن صورت تکرار عفونت COVID-19 خواهد بود و بیشتر شبیه یک سرماخوردگی از ذات الریه.

به تازگی محققان در چین در معرض چهار rhesus macaques به این ویروس است که باعث COVID-19. همه بیمار شد. یکی از چهار میمون معدوم شد یک هفته بعد برای تعیین سطح آن از عفونت آن خفيف تا متوسط مؤثر است. باقی مانده میمون بهبود تولید سطح بالایی از آنتی بادی است. با بیست و هشتمین روز یک بار ویروسی غیر قابل کشف شد در سه بازمانده از میمون ها. میمون ها بودند سپس reinfected با ویروس. هر یک از آنها نشان داد مختصری متوسط افزایش درجه حرارت و دیگر علائم است. یکی دیگر از میمون قربانی شد و بدون ویروس یافت می شد در آن بافت. هیچ شواهد بیشتر از بیماری داشت در دو بازمانده از میمون ها. این یک امیدوار گزارش اما بسیار محدود است.

دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر اجرا می شود حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی یک ابتکار عمل برای جلوگیری از شیوع و بیماری های قلبی عروقی هشدار COVID-19 convalescents فکر نمی کنم که آنها کاملا ایمنی بدن را از عفونت های آینده. “مردم می تواند بازگشت به کار, اما آنچه که من نمی خواهید برای آنها است که فرض کنیم که آنها را محافظت می شود که قبل از عفونت” او به من گفت. “اصلا فرض کنیم که ما این ابر مرد و superwomen که ما می توانید ارسال کردن بر روی میدان جنگ به دلیل گلوله نمی خواهید برای نفوذ به زره پوش خود را. ما نمی دانیم که اگر رفتن به اين پرونده است.”

یک دوست نزدیک از Freiden را دکتر بارون لرنر یک تمرین متخصص داخلی در بیمارستان بلوو و استاد جمعیت و سلامت در U. N. Y. Langone بیمارستان آلوده شده با COVID-19 پس از در معرض بودن به یک علامتی بیمار در مارس 11th. پنج روز بعد لرنر در حال اجرا بود یک تب و دچار بدن درد. در ماه مارس 23rd, او احساس بهتر و بازگشت او به کار اگر چه او هنوز هم رنج می برند طولانی خستگی. “مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به آورده می شود به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” او به من گفت. او نمی شده دیدن بیماران به طور مستقیم با توجه به این که وجود دارد یک سوال حل نشده از عفونت مجدد. او گفت: Frieden “من ریشه برای ایمنی.” فریدن پاسخ داد: “شما می توانید ریشه برای آن, اما آیا شمارش در آن است.”

ایمنی متفاوت با بیماری های مختلف. فریدن به عنوان مثال از یک اپیدمی سرخک قرار گرفت که در یکی از جزایر فارو یک مجمع الجزایر دو صد مایلی شمال اسکاتلند در سال 1846 قبل از واکسن در دسترس بود. “هر کس آن را صد درصد به دلیل آن است که یکی از مهمترین بیماری های عفونی” فریدن گفت. پس از وقوع وجود دارد موارد سرخک در این جزیره برای شصت و پنج سال. “سپس سرخک آمد و دوباره همه در جزیره آلوده شد—به جز کسانی که بیش از شصت و پنج. همه آنها هنوز هم ایمنی بدن.”

نیز وجود دارد که نمونه هایی از ویروس ها که نمی ایمنی پس از عفونت یا تنها محافظت در برابر یک سویه از یک بیماری است و نه دیگری. یک سال 1908 مطالعه مستند متعدد reinfections از آبله در طول یک بیماری همه گیر در ترینیداد در آغاز قرن بیستم است. DNA ویروس ها مانند که باعث آبله نسبتا پایدار است اما منحصر به فرد از ویژگی های RNA ویروس ها مانند آنفلوآنزا و coronaviruses است که آنها جهش. همین دلیل است که ما می توانیم سرماخوردگی مکرر و به همین دلیل آن را بسیار دشوار است برای دانشمندان به تصمیم می گیرید که سویه های آنفولانزا باید هدف سالانه واکسن. داشتن یک سویه از تب دانگ مثلا تضمین نمی کند که یک بعدی کمتر خواهد بود بكوبد. “شما دانگ یک بار و آن را بسیار بد” فریدن به من گفت. “شما می توانید آن را برای بار دوم با سویه های مختلف و شما می میرند.” تا کنون SARS-CoV-2 به عنوان COVID-19 ویروس به طور رسمی به نام های جهش یافته. “اما آن می تواند” فریدن گفت.

با توجه به مارک Lipsitch مدیر دانشگاه هاروارد مرکز بیماری مسری پویایی مطالعات قبلی از coronaviruses نشان می دهد که ایمنی کامل “آخرین نیست طولانی” اما پس از آن عفونت کمتر شدید و احتمالا کمتر مسری است. “است که باید ما را هدایت فرضیه” او به من گفت.

وجود دارد صدها نفر از coronaviruses است که خفاش آلوده که ممکن است تصویب به جمعیت انسانی است. شیوع شدید حاد تنفسی ویروس یا سارسدر سال 2002 گرفته شده از خفاش نعل اسبی خانه در یک غار. آن را کشته و حدود ده درصد از مردم آن را آلوده. در سال 2012 یکی دیگر از coronavirus سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERSبه وجود آمد در عربستان سعودی ظاهرا نشات گرفته با مصر آرامگاه خفاش ها قبل از گسترش به شتر و سپس به انسان است. در میان کسانی که آزمایش مثبت برای این بیماری آن را به حال ترسناک نرخ مرگ و میر بیش از سی درصد است اما آن را آهسته به گسترش است. هر دو از این پیشینیان هستند از نزدیک مرتبط به این ویروس است که باعث COVID-19. تا کنون هیچ موفقیت آمیز واکسن و یا درمان شده است و هر کدام از این سلف بیماری است. این احتمال وجود دارد که در آینده coronaviruses شاید بیشتر انسانی و یا مسری پدیدار خواهد شد.

دکتر فیلیپ Dormitzer افسر ارشد علمی برای واکسن ویروسی در Pfizer گفت: من در یک e-mail “یک واکسن یا دارو در برابر یک coronavirus لزوما کار در برابر دیگری است.” او گفت: “مشکل این است که به عنوان شدید به عنوان آن را برای آنفلوانزا” که جهش ژنتیکی به طور مداوم “اما آن است که بسیار بدتر از آن است که برای یک ویروس است که نسبتا پایدار باقی مانده است برای مدت زمان طولانی مانند هاری ویروس.” Dormitzer با اشاره به چالش دیگر برای ایجاد یک واکسن برای COVID-19, “بیماری افزایش”—به عبارت دیگر ساخت این بیماری بدتر است. فعلی دانگ-واکسن ویروس محافظت می کند بسیاری از افرادی که واکسینه اما برخی از افرادی که آن را دریافت کنید یک بیشتر مورد شدید بیماری. این روشن نیست که چرا این طوری است. چیزی مشابه اتفاق افتاده در آزمون نامزد واکسن برای سارسکه توسعه پس از سال 2002 شیوع. کسانی که واکسن هرگز فراتر از حیوانات محاکمه. “با توجه به متغیر نتایج تجربی دیده می شود با واکسن نامزدها در برابر سارس می کنیم نیاز به رعایت هشیاری به مطمئن شوید که SARS-CoV-2 واکسن کار به عنوان در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بیماری” Dormitzer گفت. “در حال حاضر وجود دارد فشرده بحث در میان دانشگاهیان تنظیم کننده و واکسن توسعه دهندگان در مورد چگونه ما می تواند به حداقل رساندن این خطر و بدون بیش از حد کاهش توسعه یک برنامه به طور بالقوه حفاظتی واکسن.” یک نامزد واکسن ساخته شده بر روی دانش به دست آمده از کار در MERS virus در حال حاضر در آزمایشات انسانی. اگر موفق یک مقدار محدود از این واکسن می تواند در دسترس در این پاییز.

زمانی که سارس نگاه به عنوان اگر آن را ممکن است رفت و برگشت جهان به عنوان COVID-19 انجام شده است و در حال حاضر پزشکان تبدیل به یک اقدام اضطراری به نام منفعل آنتی ژن درمانی است که در آن پلاسمای خون از convalescents استفاده می شود به عنوان یک درمان. پلاسما حاوی آنتی بادی است که در مبارزه با بیماری در نقاهت. امید است که انتقال پلاسما ارائه خواهد شد برخی از درجه ای از حفاظت برای مردم در تلاطم این بیماری است. در سال 1995 با هیچ درمان موثر برای مبارزه با ابولا در آن زمان و نه حتی هیچ گونه تجهیزات برای جدا کردن پلاسما پزشکان در جمهوری دموکراتیک کنگو در زمان اندازه گیری رادیکال: آنها خون هشت به شدت بیمار مبتلا به خون کامل از بازماندگان. آنها در معرض خطر آلوده به ابولا مبتلا به بیماری های دیگر که ممکن است در خون از اهداکنندگان اما در آن زمان هشتاد درصد از قربانیان ابولا جان سپردند. تنها یکی از هشت نفر در این روش درگذشت. پلاسما که خالص شده با استفاده از یک فرآیند به نام جزء است به مراتب امن تر از استفاده از خون کامل.

در مارس 24th, سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده با استفاده از منفعل آنتی ژن درمانی در موارد شدید COVID-19. تست در حال حاضر آغاز شده در نیویورک در بیمارستان کوه سینا. یکی از اولین کسانی که برای ثبت نام بود بارون لرنر دکتر در بللوو بیمارستان. “آنها در حال حاضر هزاران نفر از پاسخ” او به من گفت.

فریدن توضیح داد: “این سخت است برای این مقیاس چرا که شما باید برای دریافت آنتی بادی از مردم حفظ آنها مطمئن شوید که آنها لازم نیست که دیگر بیماری های عفونی در آنها و سپس آنها را به شخص دیگری.” وجود دارد تنها یک بیماری که نقاهت پلاسما مراقبت استاندارد: آرژانتین تب هموراژیک. این روش به شدت کاهش خطر مرگ در این بیماران که باید نیم لیتر نقاهت پلاسما در ظرف هشت روز از شروع علائم. این روش همچنین سعی شده است در برابر سارسو در برابر آنفلوانزای H1N1 فریدن به من گفت: “و به نظر می رسید به کار می کنند.” معضل این است که convalescents نیاز به بلد و آنها نمی خواهد به اندازه کافی تولید پلاسما به طور گسترده مفید است. “در واقع شما می توانید در مورد یک لیتری و یک لیتری و نیم از پلاسما از یک فرد در هر هفته”—نزدیک به اندازه کافی برای درمان ده ها یا صدها نفر از هزاران نفر از افراد بیمار.

COVID-19 convalescents قطعا بازگشت به کار. اقتصاد نیازمند نیروی کار حتی یکی که تضمین شده است و نه آزاد بودن از عفونت های آینده. آنها نیز می تواند آنتی بادی های ارزشمند برای تعداد محدودی از بیماران. توسط خود آنها نمی خواهد به نوبه خود اقتصاد در اطراف و یا متوقف کردن بیماری همه گیر اما تا زمانی که یک واکسن و احتمالا درمان در حال توسعه آنها هستند همه ما است.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>