کانادا مطابقت در مونترال در برابر فرانسوی وحشی به نام خاموش با توجه به همه گیر

کانادا راگبی بین المللی علیه بربرها در تاریخ 4 جولای در مونترال نامیده شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399

کانادا راگبی بین المللی علیه بربرها در تاریخ 4 جولای در مونترال نامیده شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

راگبی کانادا روز جمعه گفت که فرانسه دعوتی طرف بود لغو آن تابستان تور آمریکای شمالی که شامل یک جولای 11 مسابقه در برابر آمریکا

"این یک تصمیم بسیار دشوار است اما لازم است در زمینه فعلی" دنیس Charvet, معاون رئیس جمهور فرانسه اجنبی راگبی باشگاه در بیانیه ای گفت:. "همه ما باید به طوری عمل می کنند که وضعیت تکامل می یابد مثبت و که ما می توانیم از سرگیری فعالیت های ما. و متاسفانه آن می رود از طریق این لغو."

بازی در Complexe Sportif کلود-Robillard که می شده اند اولین راگبی بین المللی در مونترال شد که در بازی افتتاحیه از 23-رتبه کانادا مردان quadrennial منجر به 2023 جام جهانی در فرانسه.

یک مسابقه در برابر شماره 12 ایتالیا در هالیفاکس در جولای 11 باقی مانده در تقویم حداقل در این مرحله است.

کانادا بازی کرده است و پس از آن در مبارزات انتخاباتی جام جهانی در ژاپن قطع شده در ماه اکتبر گذشته به دلیل گردباد Hagibis.

با استناد به ایمنی از همه نگران راگبی کانادا گفت: این پشتیبانی از تصمیم به لغو مونترال بازی گفت: امیدوار به استقبال فرانسوی وحشی به کانادا در آینده است.

لغو خواهد رسید راگبی کانادا پایین خط. صفحه اصلی بازی نمی آیند و اغلب دروازه درآمد خوش آمدید.

مدیر عامل شرکت Allen Vansen گفت: در اوایل این ماه که او پیش بینی یک ویروس مرتبط با کاهش 4 میلیون دلار به 6 میلیون دلار در این سال در درآمد ناخالص هر چند که خواهد شد به همراه کاهش هزینه ها با توجه به همه گیر است مجبور حوادث می شود.

در سال 2017 های اخیر آمار و ارقام موجود راگبی کانادا تا به حال $16.2 میلیون دلار در درآمد.

لغو از طرف تور را نیز به کمک ایالات متحده آمریکا راگبی که ورشکستگی کرده است.

آن همچنین گسترش ویروس-باعث عدم فعالیت برای کانادا مردان است. برخی از 50 کانادایی در حال حاضر در حال بازی در آمریکای شمالی و لیگ راگبی که لغو آن در سال 2020 فصل در 19 مارس پس از پنج دور با توجه به همه گیر.

پس از ماه ژوئیه ، کانادایی ها میله میله برای بازی در تازه بازسازی امریکا راگبی قهرمانی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

آنها باز در برابر 16-رتبه آمریکایی در اوت. 15 در گلندیل, Colo., قبل از بازگشت به خانه به صورت پلاک 26 برزیل در کلگری در اوت. 22 و شماره 29 شیلی در وینیپگ در اوت. 29. کانادا و سپس سفر به آمریکای جنوبی برای نهایی دو قوس مسابقات در برابر آرژانتین پانزدهم — یک Pumas رزرو طرف در سپتامبر. 5 و شماره 17 اروگوئه در سپتامبر. 12.

تابستان آزمون پنجره بود بازسازی این سال جهانی راگبی و شرکت تعاونی به جای MLR رقابت برنامه. پنجره منتقل شد از ماه ژوئن تا جولای و قوس نقل مکان کرد و از فوریه/مارس تا اوت/سپتامبر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب