لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie شناور جدید حذفی فرمت به لیگ طرفداران

شیدا Ambrosie آغاز شده شناور جدید حذفی با فرمت لامپ کم مصرف طرفداران.

شنبه شب, لامپ کم مصرف, کمیسر خود را آغاز کرد سالانه صلیب کشور بازحمت حرکت کردن در اتاوا با ارائه یک پیچ و تاب و جدید در لیگ جاری پس از فصل فرمت. تحت فرمول شرق و غرب بخش اول-محل finishers امن را باز دور byes.

بعد از چهار مانكن — بدون در نظر گرفتن بخش — ادعا می کنند باقی مانده چهار پست اسکله با سوم و چهارم در محل باشگاه میزبانی پایین دو در نیمه نهایی در روز شنبه. روز بعد حق رای دادن با بهترین کیفیت به طور منظم فصل رکورد را انتخاب کنید که باز دور برنده می خواست آن را به صورت در آن کنفرانس نهایی.

“این خیلی جالب است زیرا می شد و طرفداران فتنه که تیم در حال رفتن به انتخاب” Ambrosie گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی روز شنبه قبل از جلسه با مونترال طرفداران فوتبال. “از آنجا که خود را از بالا به شش تیم در حال تمام شدن یک شات در پلی آف ما فکر می کنم آن را در واقع می تواند به نگه داشتن بیشتر تیم در حذفی شکار دیگر و ایجاد فتنه است.

“بدیهی است که در مکان پنجم خواهد بود بهتر از ششم بودن چهارم خواهد بود بهتر از پنجم. ما در حال فکر کردن می تواند به ایجاد بیشتر از طرفداران نامزدی و علاقه بیشتری در بعد از فصل بازی ها.”

Ambrosie گفت: فرمت جدید بود زاییده افکار از وینیپگ جمهور وید میلر و حمایت از لیگ نوآوری کمیته که شامل نمایندگی از لامپ کم مصرف بازیکنان’ Association. پیشنهاد می شود انتظار می رود ارائه شده به لیگ حکام مارس 17.

“در ماه مارس 17th من باید criss عبور کشور و فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آنچه بازخورد از طرفداران و ما را دیده اند در این گزارش آن را” Ambrosie گفت. “سپس ما آن را به فرمانداران و قرار دادن آن بر روی میز را برای آنها در نظر بگیرید.

“ما تصمیم به اعتقاد من در ماه مارس در مورد اینکه آیا ما در حال رفتن به رفتن به جلو با آن است و اگر ما در حال رفتن به در سال 2020 و یا صبر کنید تا 2021? واقعا در حال حاضر آنچه که ما در حال انجام شدن است یک فرصت برای به دست آوردن یک فرصت را به شنیدن آنچه که لامپ کم مصرف طرفداران فکر می کنم و به آنها نقش مهمی در شکل دادن به آینده از لیگ ما است.”

این لامپ کم مصرف کنونی شرق و غرب حذفی فرمت شده است استخوان مشاجره با طرفداران به خصوص کسانی که در غرب کانادا که بزرگ شده ام خسته از دیدن شرقی با جوخه های تحتانی سوابق رسیدن به پست های نجومی.

در سال 1996 لامپ کم مصرف برقرار متقاطع قانون است. آن را تصریح چهارم-جایگاه تیم در یک بخش که دارای امتیاز بیشتری نسبت به مقام سوم تیم ملی در دیگر عبور به بخش دیگر در پایان فصل به طور منظم و فرض شماره 3 حذفی دانه.

از آنجا که قانون تصویب شد, همه متقاطع تیم آمده اند از غرب است. غربی باشگاه 5-7 در شرق بخش نیمه نهایی بازی ها اما 0-5 در کنفرانس نهایی.

حتی اگر لامپ کم مصرف مدیره رای به اتخاذ فرمت جدید Ambrosie گفت: این بدان معنا نیست که از آن خواهد شد برای همیشه لطفا برای.

“ما می توانیم اعلام کنیم ما قصد داریم برای انجام دو فصل از این و ببینید که چگونه کار می کند,” او گفت:. “ما همیشه می توانید به بازگشت به راه قدیمی است.

“اگر شما دولتی که به جلو . . . سپس آن را اجازه می دهد تا ما را به آزمایش با برخی از ایده های جدید و برای دیدن چگونه ما ترکیب این ایده های جدید برای تعامل با طرفداران ما.”

روز دوشنبه رایگان-عامل درک دنیس — از لامپ کم مصرف را برجسته lineman در سال 2016 — امضا قرارداد با XFL ذخیره تیم. او در لیگ دوم با مشخصات بالا بازیکن برای انجام این کار پس از کهنه S. J. سبز.

سبز خود را امضا کرد XFL مقابله Feb. 10 روز قبل از شروع لامپ کم مصرف رایگان آژانس پس از منتشر Feb. 7 تورنتو Argonauts. سیاتل اژدها اضافه شده شش پا-سه 216-پوند سبز — سه خاکستری قهرمان جام خود را به فهرست Feb. 11.

هر دو سبز و دنیس ثابت لامپ کم مصرف اجرا. بیش از 13 فصل در کانادا, سبز انباشته شده است 716 پذیرایی برای 10,222 متری با 60 TDs و هشت-زمان all-star.

دنیس صرف چهار نفر از پنج فصل در کانادا با Calgary Stampeders کمک به آنها خاکستری قهرمانی جام حذفی در سال 2018 است. سبز معتقد است بیشتر لامپ کم مصرف بازیکنان خواهد ساخت پرش.

“وجود خواهد داشت و بیشتر به دنبال” او هنوز توییتی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Ambrosie گرفته شده توجه کنید.

“من اولویت شماره 1 است به تمرکز بر روی کسب و کار ما را طرح و ساخت بزرگترین قویترین جهانی لامپ کم مصرف امکان پذیر است,” او گفت:. “این به آن معنا نیست که شما نمی توجه به آنچه که در اطراف شما و بدیهی است که هر زمان که یک بازیکن واقعا خوب یابد و لیگ های مختلف آن را دلیلی برای نگرانی است.

“ما نمی خواهیم به از دست دادن بازیکنان بزرگ اما در همان زمان ما می شود بسیار هیجان زده در مورد مسیر هستیم و اقامت متمرکز در ساختمان خود ما بهترین لیگ. که به معنای واقعی کلمه که در ذهن من متمرکز شده است هر روز, اما من می توانم به شما بگویم آن را (از دست دادن جانبازان به XFL) بسیار مهم است و من با توجه به آن پرداخت.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>