Coronavirus است ترکیبات نگرانی های مالی در ورزش زنان

برای ایزابل Harrison coronavirus شوکی بود که او با عجله به فروشگاه مواد غذایی در بولونیا, ایتالیا, برای پیدا ک

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399

برای ایزابل Harrison coronavirus شوکی بود که او با عجله به فروشگاه مواد غذایی در بولونیا, ایتالیا, برای پیدا کردن قفسه تمیز کردن ماکارونی.

اسپاگتی. Fusilli. حتی کوچک کیسه های کوچک ماکارونی. همه رفته اند.

"من بلافاصله فکر, 'Uh-oh هیچ ماکارونی در ایتالیا؟'" هریسون گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی دو روز پس از بازگشت از ایتالیا که در آن او یک مرکز در Virtus Segafredo بولونیا تیم بسکتبال. "که چگونه جدی شد به معنای واقعی کلمه یک شبه. آن را مانند زندگی در یک منطقه وحشت. بنابراین بسیاری از داستان های ترسناک بودند بیرون. مردم در حال مرگ بودند."

که دوشنبه دوم مارس قبل از دولت ایتالیا دستور داد در مجموع مستند برای کنترل گسترش ویروس. هریسون لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل است. تلفن خود را منفجر کرد با متون از دوستان و بستگان در ایالات متحده التماس او را به خانه می آیند.

هریسون که صرف WNBA فصل با دالاس بال است مشکلات خود ایمنی بنابراین او می خواست به خارج از ایتالیا و به او نزدیک تر سیستم پشتیبانی. او پرداخت 1000 دلار (ایالات متحده)برای یک بلیط یک طرفه به تگزاس و در روز پنج شنبه بسته در پزشکی ماسک و پرواز بازگشت به ایالات متحده است. او برنامه ریزی شده برای سوراخ کردن در یک هتل در خارج دالاس برای دو هفته در قرنطینه چرا که او نمی خواهید به خطر آلوده کردن دیگران است.

"من نمی دانم اگر ما فصل را راه اندازی مجدد و یا حتی اگر من را پرداخت کنید در حال حاضر, و مالی این چک است که قطعا مهم است به من گفت:" هریسون که از نشویل و برای دانشگاه تنسی است. "کل این وضعیت خیلی ترسناک است."

Coronavirus دارای طرح میتوانست جهان ورزش, پرتاب بسیاری از ورزشکاران حرفه ای مانند هریسون به عدم قطعیت است. اما زنانی که مبارزه کرده اند خیلی سخت است برای رسیدن به سطح بالای ورزش ممکن است احساس کنید واضح تر درد از گلایه سفر. حقوق خود و حمایت از معاملات اغلب بسیار کمتر از مردان است; خود را در لیگ کمتر تاسیس شده است. شبح از یک رکود اضافی نگرانی است.

زنان لیگ های حرفه ای معمولا لیزر متمرکز در ساختمان در موفقیت های خود را و پیدا کردن راه هایی برای کشت مارک های خود را به آنها را پایدار برای دراز مدت است. اما مثل بقیه مردم در مواجهه با روزانه عوارض ناشی از کوروناویروس آنها در حال حاضر باید به شکل از چگونه به حرکت در جهان است که تغییرات به ظاهر توسط دقیقه است.

لیگ بسکتبال مانند بسکتبال چین و هریسون EuroLeague باید توقیف ارسال بازیکنان تاکنون ، هریسون عامل بوریس Lelchitski گفت که او نگران بود که مشتریان خود را که بازی در خارج از کشور خواهد بود shortchanged در حقوق و یا پاداش و که خود را "سوء ظن دزدانه که ما نمی خواهد پرداخت" توسط تیم ها در کشورهای در برخورد با ویروس. که از دست داده پول را به خصوص صدمه دیده بازیکنان زن گفت: چون حقوق در لیگ های خارج از ایالات متحده تمایل به سه تا پنج برابر بیشتر از پرداخت در WNBA. برای بازیکنان که در WNBA وی افزود: کسانی که چک ضروری است.

گلف بازان در تور LPGA که بازی به صورت دستی هستند که در کسری از کسانی که در دسترس مردان در تور PGA تا به حال فقط به پایان رسید بازی در استرالیا در ماه گذشته زمانی که خود را سه بعدی مسابقات در آسیا لغو شد. پس از حدود یک ماه آنها متوجه شدند که سه آمریکایی آینده مسابقات شده بود به تعویق افتاد.

ملی فوتبال زنان لیگ اول لغو آن قبل از فصل بازی ها و پس از آن در روز جمعه اعلام کرد که تاخیر در آن فصل به طور منظم است که برنامه ریزی شده بود برای شروع در 18 آوریل برای اولین بار زنده در سراسر کشور پخش یک NWSL بازی. CBS پوشش از بازی بین واشنگتن و روح الل سلطنت بود و انتظار می رود به منجنیق لیگ به آن هشتم فصل اما معلوم نیست که آیا CBS پخش خواهد شد یک موکول بازکن.

آماده شدن برای NWSL نامشخص آینده ای نزدیک شده است و کار اصلی و غیر منتظره کار از لیزا بیرد, کمیساریای که شروع به کار او در مارس 10, یک روز قبل از NBA به حالت تعلیق در آن فصل و دو روز قبل از NCAA لغو آن پس از فصل مسابقات بسکتبال.

در طول دهه به عنوان افسر ارشد بازاریابی برای المپیک ایالات متحده کمیته بیرد گاهی اوقات شاهد این نوع هراس از جمله زمانی که Zika ویروس تهدید 2016 المپیک ریو. اما آن را هرگز خیلی گسترده و یا در آستان او.

او متوجه می شود که وجود دارد یک ضرورت برای NWSL به سرمایه گذاری در ایالات متحده 2019 جام جهانی و تیم ملی را, اخبار رسانه های قرار گرفتن در معرض در طول مبارزه خود را به صورت مساوی پرداخت. بیش از نیمی از NWSL این تیم را ثبت حضور و غیاب در سال گذشته پس از مسابقات جام جهانی و پورتلند خار صفحه اصلی مجموعه بازی های لیگ رکورد حضور با 25,218 طرفداران.

"البته من نگران هستم اما آنچه من را نگران کرده این است که فن و بازیکن ایمنی" بیرد گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی گفت که او انتظار دارد که لیگ را خوب صرف نظر از coronavirus' اثر در برنامه.

فروش بلیط برای ورزش زنان مهم هستند اما لیگ متنوع جریان درآمد از جمله چند سال پخش با معاملات فردا و جریان سرویس Twitch برای کمک به این رشد با وجود یک اختلال در بازی و یا حتی رکود اقتصادی, او گفت:. هنوز لیگ تنها سه حامیان در حالی که مردان لیگ برتر فوتبال, با توجه به وب سایت خود را به بیش از 20.

"من فکر می کنم ملی فوتبال زنان لیگ است که نه تنها زنان, ورزش و سرگرمی, اما ما همچنین یک جنبش" بیرد گفت. "من فکر می کنم طرفداران ادامه خواهد داد به می خواهید به بخشی از آن."

لغو در سایر ورزش ها تا به حال اثرات فوری بر روی بازیکنان و خود را pocketbooks و مایکل Whan LPGA کمیسر گفت: در مصاحبه اخیر خود که او از دست داده بود خواب به زنان در تور خود را مواجه می شوند غیر منتظره دو ماه اخراج. گلف بازان حرفه ای هستند و به طور کلی مستقل از پیمانکاران که پرداخت برای ورود هزینه ویلچرهای مربیان و بیشتر از سفر خود را.

"اگر من تا به حال یک تور کامل از میلیاردرهای و هر کس تا به حال در دراز مدت می پردازد, من می خواهم خوب" Whan گفت. "آیا من به برخی از زنان ثروتمند که به دست آورده است که پول در طول زندگی حرفه ای خود را? اما اکثریت از تور است که نیاز به بازی و بازی خوبی را به اقتصاد این شغل است."

از دست دادن پول جایزه واقعی است: این سه رویداد در آسیا است که خاموش نامیده می شدند در مارس نخواهد بود موکول او گفت: به این معنی که $5.2 میلیون دلار در پول جایزه ناپدید شده است. رفتن به 2020, تور کیف مجموع برای فصل شد $75.1 میلیون نفر است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در دالاس, هتل, Harrison, 26 است و هیچ گونه نگرانی در مورد سلامتی پدر و مادر او هستند که در 60s. مادر او با این نسخهها کار در یک جامعه بازنشستگی و هریسون خواسته است تا او را به ماندن در خانه. هریسون که در یک خانواده 12 نفری از کودکان نمی بازدید از بستگان و یا دوستان تا او را قرنطینه می رسد یک تاریخ است که احساس می کند unimaginably دور.

او صرف زمان خواندن اخبار, تماشای تلویزیون, ساخت و ارسال فیلم در مورد مراقبت از پوست و یا سازماندهی خود را مدل سازی نمونه کارها. او به دنبال به جلو به WNBA فصل که برنامه ریزی شده است برای شروع مارس 15 زیر جدید توافق دسته جمعی است که افزایش حقوق و دستمزد را. اگر وجود دارد یک فصل است.

"من در تلاش برای استفاده از این نادر زمان خاموش" هریسون گفت. "من می خواهم به می گویند من قصد دارم برای رسیدن به همه چیز را ببینید و سفر. اما شما نمی توانید می گویند که دیگر نیست."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن