سختی کشش در پیش روست برای رپتورز. آنها می گویند آن را در

اگر تا کنون یک تیم به دست آورده است چند روز برای گرفتن آن نفس جمعی این تورنتو رپتورز.با یک تکان دهنده, موفق, ح

توسط NEWS-SINGLE در 20 اسفند 1398

اگر تا کنون یک تیم به دست آورده است چند روز برای گرفتن آن نفس جمعی این تورنتو رپتورز.

با یک تکان دهنده, موفق, حرفه ای پنج بازی غربی سفر جاده ای در این کتاب نه داشتن یک بازی تا شنبه در خانه خوش آمدید مهلت.

و به خوبی سزاوار یک.

هر یک از این پنج جاده های نزدیک شد تمام ظرف پنج امتیاز با کمتر از پنج دقیقه باقی مانده ذهنی تخلیه و جسمی طاقت فرسا و کشش برای یک undermanned تیم.

رپتورز در آمد از طریق پرواز رنگ با برد بیش ققنوس طلایی, ایالت ساکرامنتو و یوتا پس از یک سفر-آغاز از دست دادن در دنور و آنها را با یک درهم آمیخته فهرستی ترین شب.

فرد VanVleet نمی بازی یک بازی در سفر Marc Gasol بازی فقط در یک و Serge Ibaka به نظر می رسد تنها در سه. هنجار پاول درخشان بود اما او به طول انجامید در حدود 90 ثانیه از روز دوشنبه بازی قبل از خروج از یک رگ به رگ مچ پا و در بیشتر قسمت ها این تیم نیمکت underperformed کل زمان.

اما به نوعی آنها را به دست آورد. این چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها بهانه را به آنها نمی دهد. آنها بازی می کنند و آنها برنده زیادی است.

"من فکر می کنم این فقط یک ذهنیت" پاسکال Siakam به خبرنگاران گفت: در سالت لیک سیتی روز پس از 101-92 پیروزی. "من فکر می کنم رفتن را از طریق فصل با حالات مختلف و مردم و دیگران بازی نمی کند من فکر می کنم ما فقط ساخته شده است این نوع ذهنیت است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد, ما فقط چوب با هم به عنوان یک تیم و ما سعی می کنیم برای کار و بازی.

"این رفتن به یک بازی طولانی اما مهم ترین چیز این است که فقط با هم ماندن نیست وحشت و فقط به اجرای."

آن است که ساده و مبتذل و یک بیت یک کلیشه به آن را نشان می دهد اما آنها حرفه ای هستند و چه آنها که به هر شب بازی در بازی است. اما بیش از حد اغلب بازیکنان و تیم را به شرایط نامطلوب است; آن است که بخشی از طبیعت انسان و تا حدی راه شمال ورزشی آمریکایی عمل بیش از حد اغلب.

همیشه وجود دارد یکی دیگر از بازی در افق یکی دیگر از چالش و تمایل یک تیم به ارسال به سختی واقعی است.

این رپتورز که نمی کنند. آنها قراضه و بازی و رقابت و پیروزی در هر بازی اما آنها هرگز تقلب ورزش و یا خود را. آن را در DNA خود را.

"راه ما راه ما چیزهایی که ما در راه رفتن در مورد کسب و کار ما, ما در حال مثبت" بود چگونه کایل لوری قرار داده و آن را پس از روز دوشنبه پیروزی. "بچه ها در آمده و انجام کار خود را و کار خود را در. وجود واقعی جدیت به آنچه که ما انجام دهد."

فقط به عنوان آن را مبتذل می گویند رپتورز در حال حرفه ای های واقعی و است که چرا آنها برنده آن را بی روح به فکر می کنم استعداد بازی نیست و بخش عمده ای.

این بازیکنان خوب — حتی — و که همراه با تلاش و تمایل به کمک به دندانه دار کردن تا برنده است. لوری دارای یک توانایی منحصر به فرد برای هر شات بزرگ او طول می کشد Siakam در حال شکلگیری به سازگار و نزدیک در بازی و Ibaka شده است بازی به عنوان به خوبی به عنوان در هر نقطه در زندگی حرفه ای خود که شامل سه فصل در تیم اول همه تیم دفاعی در اوایل 2010s. OG Anunoby دفاعی توانایی های بسیار دستکمگرفتهشده و اگر پاول نیست حداقل با در نظر گرفتن بیشترین بهبود جایزه بازیکن چیزی amiss است.

رپتورز بازی سخت و دان را در شب خاموش, اما آنها همچنین برنده هستند زیرا ماهر.

این کار در حال حاضر به آن را نگه دارید تا در فینال 18-بازی sprint به پایان فصل و آن را حماقت به فکر رپتورز نخواهد شد.

پس از این ترین-خوش آمدید استراحت — طولانی ترین کشش بدون بازی در فصل دیگر از این همه ستاره — وجود دارد بسیاری از چالش های پیش رو.

وجود دارد سه بازی homestand متشکل از بوستون و دنور و لس آنجلس لیکرز که یک خرس و قابل توجهی خواهد بود تست. خانه-و-خانه سری با کنفرانس شرق پیشرو Milwaukee Bucks در اوایل ماه آوریل باید سرگرم کننده و گفتن به عنوان یک بازدید در هفته آینده به فیلادلفیا که در آن جبهه در حال اجرا Sixers بسیار جسورانه در خانه در جاده ها است.

این زمان کمی استراحت خوب است چون آزمون خواهد آمد سخت و سنگین بقیه راه است. مشروع و واقعی ترین هدف این است که آنها در چسبیدن به دوم در شرق; داشتن 3 ½ -بازی برآمدگی در بوستون قبل از Celtics بازی ایندیانا شنبه شب راحت است.

4-1 سفر جاده ای مهم بود که در این راستا از آنجا که در حال رفتن به یک سفر طولانی و از دست دادن زمین یک پیروزی است. به علاوه آنها حفظ 2 ½ -بازی سرب در لس آنجلس کلیپرز برای سوم به طور کلی در NBA و آن را در ذهن مقامات تیم مطمئن شوید که. یک Raptors-کلیپرز NBA Finals شروع در تورنتو خواهد بود, حماسه و همین حالا برای یک لحظه شک وجود دارد مردم در این سازمان پیگیری است.

این بیت خیلی به فکر می کنم آنها می توانید گرفتن میلواکی. حتی با دو بازی باقی مانده در برابر دلار کسری از شش بازی در از دست دادن ستون دشوار است به را تشکیل می دهند اما می دانم که رپتورز در حال رفتن به نگه داشتن انجام آنچه انجام می دهند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بازی سخت پیروز شدن در بازی ها و رقابت.

"تیم ما غیر قابل باور است با تنها ماندن در لحظه و درک آنچه که ما باید انجام دهیم" لوری گفت: در سالت لیک سیتی.

به عنوان حرفه ای انجام دهید.

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم رپتورز را در پلی آف? به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن