دیل Earnhardt شماره 3 خودرو در میان نسکار مورد حراج گذاشته coronavirus امداد

یک “impeccably حفظ” شماره 3 دیل Earnhardt ماشین مسابقه در صدر لیست از یادگاری دیرین خود را دوست و نسکار تیم صاحب ریچارد Childress است مزایده به نفع COVID-19 دانست.

Childress هرگز قبل از به فروش می رسد و یا با توجه به دور اصلی Earnhardt ماشین از مجموعه شخصی خود را ریچارد Childress مسابقه در انتخابات گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

تیم مقامات نه آشکار است که خودرو به حراج گفت: تنها که می آید کامل با موتور خود را و است که خریداران علاقه مند باید تماس با ریچارد Childress مسابقه به طور مستقیم. یک تیم سخنگوی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

روز جمعه Childress شد و به همین ترتیب مرموز زمانی که او در توییتی عکس از چهار سیاه شماره 3 Earnhardt اتومبیل در مجموعه خود را.

“من خاطرات هر یک از این ماشین ها اما من می دانم که درد و رنج که در رفتن” Childress گفت: با اشاره به رمان coronavirus بیماری همه گیر. “این یک قربانی کوچک من قسمت به قسمت با یکی از این ماشین.”

Earnhardt بریده 67 برد و شش از هفت سری جام قهرمانی با ریچارد Childress مسابقه پس از شروع وقت با این تیم در سال 1984 با توجه به سابقه ریچارد Childress مسابقه تیم سایت.

Earnhardt بود که از Kannapolis, N. C., درگذشت آخرین دامان تصادف در دیتونا 500 در Daytona International Speedway در فوریه. 18, 2001.

Childress راه اندازی حراج و فروش در روز پنج شنبه. EBay سایت لیست پایان تاریخ برای مناقصه در موارد.

تمام درآمد حاصل خواهد شد به COVID-19 تلاش های امدادی از جمله کسانی که در حمایت از ملی و محلی اولین پاسخ دهندگان و کارگران خط مقدم نیاز به حفاظت شخصی تجهیزات RCR مقامات گفت. COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

برخی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع تغذیه امریکا فراهم می کند که وعده های غذایی به کودکانی که مدارس تعطیل هستند در طول همه گیر به بانک های مواد غذایی و دیگر تلاش.

حراج و فروش در eBay شامل “هزاران نفر از نادر سخت به پیدا کردن آیتم های منحصر به فرد از ریچارد Childress’ 50 به علاوه در نسکار” با توجه به RCR انتشار.

“من تا به رشد شخصی من مجموعه ای از خاطرات در طول زندگی حرفه ای من در نسکار و لذت می برد هر یک از این موارد اما از آن زمان به آن را باز کنید تا به جمع آوری و استفاده از درآمد حاصل از حمایت بسیار مورد نیاز باعث می شود در طول این زمان منحصر به فرد در تاریخ” Childress گفت: در انتشار.

فروش شامل متعدد diecast خودرو و دیگر اقلام شامل فعلی و سابق RCR رانندگان است.

کوین Hoffman No. 29 Goodwrench 1:24 نیترو قایق است که به حراج گذاشته $66. یک مجموعه از سال 1998 دیل Earnhardt و دیل Earnhardt جونیور برنده دایره عمل عروسک است تا به صورت پیشنهاد برای $50.

موارد نیز عبارتند از: “قبل از تولید مدل diecasts که برخی از آنها هرگز به تولید رفت” و یادگاری از دیگر رانندگان نسکار و دیگر رکوردی مدارهای.

آیتم های بیشتر اضافه خواهد شد به صورت دوره ای.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“این بسیار ویژه به من قادر به به اشتراک گذاری این اقلام منحصر به فرد و به بازگشت به آمریکا در همان زمان” Childress گفت: در انتشار.

به پیشنهاد و یا خرید اقلام از Childress’ مجموعه شخصی بازدید https://www.ebay.com/str/RichardChildresscollection.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>