دیو Feschuk: برگها روبرو هستند تورنتو ترسناکترین حذفی غیر قابل اجتناب از رپتورز’ دوز سالانه LeBronto

تبریک تورنتو افرا برگها! پس از به تازگی به صرف برخی از لحظات خطرناک در خارج از حذفی تصویر — هشدار دهنده زمان ما تماس بگیرید مایکل هاچینسون عصر — شما در حال حاضر به راحتی در سرعت خود را برای چهارمین پست مستقیم-فصل اسکله.

خود حذفی احتمال ساکن در اطراف .751. به عنوان طولانی به عنوان جدید خود نسخه پشتیبان تهیه goaltender, ذخیره درصد باقی می ماند به اندازه کافی شمالی از این رقم شما مجازی shoo-ins برای دیگر سعی کنید در حال اجرا استنلی جام دستکش بلند. پایدار احترام است درون خود را درک.

اما نمی تواند بیش از حد مبتلا به دوار سر. ما هر دو می دانیم فصل خود را هرگز به قضاوت صرفا ساخت برگشتی. آن بوده است هرگز راز خود را با یک و تنها اندازه گیری واقعی موفقیت در این فصل را پایین می آید به پاسخ به یک سوال ساده است: شما می توانید برنده حق رای دادن برای اولین بار سری حذفی از سال 2004 ؟

به طوری که خبر خوبی است. نوار احتمالا نمی توان بسیار پایین تر است.

اما در اینجا کمتر-خبر خوب. با تشکر از NHL پوچ پس از فصل, قالب چهار خود را به احتمال زیاد در دور اول حذفی مخالفان اتفاق می افتد به چهار تیم برتر در کل لیگ. بله که درست است حتی اگر از آن درست به نظر نمی رسد. به عنوان چهار بازی خود را Atlantic Division nemesis از بوستون رتبه اول را در میان 31 تیم است. رعد و برق به یک نقطه بازگشت از برونز دوم به طور کلی. به این معنی که به عنوان مقام سوم تیم در اقیانوس اطلس می شود از رفتن به Tampa Bay برای بازی 1 اگر برگشتی شروع امروز.

به عبارت دیگر در اینجا قرار خود پاداش برای حفظ برتری خود را در Panthers که نشسته دو نقطه خود را در آینه دید عقب با یک بازی در دست: آن خواهید بود بوستون یا تمپا در باز گرد.

و اجازه دهید می گویند پلنگ عبور شما در حال حاضر و خط پایان — به سختی ژرف توجه شما را به بازی آنها دو برابر بیشتر است و آنها در حال حاضر به شما ضرب و شتم دو بار توسط یک ترکیب نمره 13-7. و سپس شما خواهید بود به امید یکی از دو wild-کارت لکه های که باز امکان البته یک دیگر شانس یکی از بازی شماره 1 دانه از این شهر را بدست آورد. مترو برنده ارقام به هر واشنگتن پایتخت که منجر شد که مسابقه از صبح روز چهارشنبه و یا پیتسبورگ پنگوئن که نشست سه امتیاز با یک بازی در دست است. واشنگتن و پیتسبورگ نشسته بودند سوم و چهارم به طور کلی در NHL.

آن را انتخاب کنید-شما-سم سناریو اگر تا کنون وجود داشت. بوستون یا تمپا. واشنگتن و یا پیتسبورگ. این تورنتو ترسناکترین حذفی غیر قابل اجتناب از رپتورز با آن مواجه سالانه دوز LeBronto. تماس با آن Gary Bettman را karmic انتقام خود را capologist شناسایی کردن CBA با بی حد و حصر Joffrey, راه اندازی نرم افزار رایگان. هر راه شما آن را تکه تکه مقدماتی پلی آف خواهد شد به نظر می رسد کمی مانند پایان یک ماراتن و سپس بلافاصله خواسته به صورت قله اوسین بولت در 100 متر با حداکثر سرعت دویدن برای زنده ماندن خود را.

خوب ما اغراق. هیچ کدام از این تیم ها شده است به عنوان غالب به عنوان اوج Usain Bolt. اما هیچ یک از آنها واجد شرایط به عنوان یک فصل fluke کار یا. بازگشت به 2016-17 اولین بار به شما ساخته شده برگشتی پس از از دست رفته در 10 قبلی خود را در 11 فصل و اضافه کردن نقاط تجمعی در NHL standings از آن پس تا به حال. رتبه بندی می رود خلیج تمپا واشنگتن بوستون پیتسبورگ. آنها نه فقط چهار تا از بهترین تیم های این فصل است. آنها به طور مداوم شده چهار تا از بهترین تیم ها در هاکی بیش از یک quadrennial. شما در حال تلاش برای پایدار احترام. کسانی که تیم را زمانی پایدار و تعالی است.

اگر شما فکر می کنم بیش از حد سخت در مورد چقدر خوب این تیم بوده است آن را به ظرف غذا را با خود به ارزش بیش از یک مایک Babcock ذهن بازی.

و آنها نه فقط خوب بوده است در این فصل به طور منظم. اضافه کردن تعداد بازی حذفی رفتن به 2016-17. هیچ کس را از پایتخت به شمارش 44. هر سه از پایتخت و برونز (42) و پنگوئن (41) را در بیش از دو بار به عنوان بسیاری از تورنتو (20). Tampa Bay بازی های برگزار شده است در 21.

بنابراین شاید توسط آن اندازه گیری خلیج تمپا باید در نظر گرفته شود مورد نظر خود را حریف است. مطمئن رعد و برق ساخته استنلی جام در سال 2015. اما از آنجا که نقطه بالا وجود ندارد یک تیم در لیگ است که بیشتر به طور مداوم تحت-تحویل در قریب به اتفاق آن بالقوه است. از سوی دیگر این جهانگرد-ing رعد و برق هستند همه چیز خود را از مدیر کل شده است در تلاش برای ساخت تنها آنها بهتر است. از آنجا که تقویم تبدیل به 2020 شما scrounged از هشت برنده — آنها انباشته لیگ-بهترین 16 برابر فقط سه تلفات آنها بوده است و دوم-بهترین تیم دفاعی در NHL بیش از آن span. شاید در حساب خود را برش تجربه در بهار گذشته در جایی که آنها parlayed یک 128-نقطه شاهکار از رئیس جمهور جایزه به اجرا در چهار بازی اول دور faceplant در برابر آبی و کت و آنها از جان گذشته محور واحد است.

بنابراین شاید پایتخت خواهد بود بهتر خود را شرط می بندم. پس از برنده شدن در جام جهانی در سال 2018 آنها از دست رفته در دور اول در سال گذشته بیش از حد. و با تشکر از برادن هولتبی مبارزات آنها تنها تیم در میان NHL چهار پنج بر پنج تیم نجات در صد که بدتر از شماست. هنوز آنها به قهرمانان برای یک دلیل. الکس Ovechkin نیست کاهش هر زمان به زودی. و سنگین-ضربه رویکرد اگر آن را ندارد ضرب و شتم شما قطعا ترک کبودی.

پس از آن ممکن است پنگوئن خواهد بود که کمتر از چهار شر. پنگوئن نیز یک دور 1 از یک سال پیش. در این فصل دیده است 32 ساله سیدنی کرازبی دست بیش از دو ماه دوره نقاهت بعد از عمل جراحی فتق. خود را به عنوان نزدیک به سه سال در فاصله. سپس دوباره 33 ساله اوگنی Malkin, در یک bounce-back فصل برای سنین رتبه چهارم در لیگ در امتیاز در هر بازی. و پنگوئن ها بسته بود برای سومین-بیشترین امتیاز پس Jan. 1 عنوان به چهارشنبه.

می توانید یک استدلال بود ساخته شده برونز هستند که تیم شما بهترین مجهز به ضرب و شتم ؟ همان برونز ایم که شکست شما در سه جداگانه در دور اول بازی 7s رفتن 2013 ؟ همان برونز که خود را وسیع آهنگ های املاک و مستغلات خود را در روان جمعی? شاید وجود دارد. پس از همه بازیکنان که بوستون مربوط به زخم اجرا عمیق ترین شهر را ترک کرده اند. بنابراین جیک Gardiner نمی شود کسی که در اطراف چمدان خود را بدنام منفی-5. و ” ناظم کادری نخواهد بود baited به اضافه کردن به رپ ورق که شامل دو تعلیق در مجموع هشت نفر از های اخیر خود 14 بازی حذفی مقابل بوستون. حداقل که یک نظریه.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

خوش آمدید به تصویر حذفی Maple Leafs. این دلهره آور است. اما فکر نمی کنم شما آن را کردم بیش از حد دشوار است. اگر برگشتی آغاز شد و امروز دو تا از بهترین تیم ها در لیگ خواهد بود را به چهره یکدیگر در دور دوم. ایضا Nos. 3 و 4 به طور کلی. NFL می دهد آن تیم های برتر دور اول byes. NHL می دهد ایشان در اوایل دور جهنم. دوباره بذر یک فرض است که تنها به صورت هوشمندانه اجرا لیگ که معقول پاداش به طور منظم فصل دستاوردهای. و شکایت است که برای بازنده است.

به طوری که پایان ماراتن قوی و آماده به شکست در مرگبار با حداکثر سرعت دویدن.

Dave Feschuk

تاریخ گفتگو

س:

که آیا شما فکر می کنم برگها را در پلی آف? آیا شانس خود را ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>