دیو Feschuk: برگها defenceman مورگان Rielly تا به حال زمان برای انعکاس و او نیست همیشه دوست داشتم آنچه که او دیده

برای تمام حرکت نزولی از مورگان Rielly از دست رفته حدود دو ماه از Maple Leafs' فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399

برای تمام حرکت نزولی از مورگان Rielly از دست رفته حدود دو ماه از Maple Leafs' فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از شکسته پا وجود دارد آشکار پوشش نقره ای به او نبود. کمی بیش از سه هفته پیش با آسیب دیدگی او گلایه ظاهرا پشت سر او باشگاه شماره 1 defenceman نگاه به پیگیری برای جذاب سطح شیب دار تا به پلی آف.

او هشت هفته ناتوانی از پا آسیب که او را نگه داشته و از اوایل ژانویه تا اوایل ماه مارس helpfully همزمان با برخی از مقدار مورد نیاز مدت زمان بهبودی برای دیگر نامعلومی پایین بدن بیماری است که به وضوح گرفتار او در طول متناقض فصل است. بنابراین زمانی که او نزدیک به 22 دقیقه در چشمگیر 2-1 برنده شدن بیش از Tampa Bay Lightning در مارس 10, وجود تمدید شد امیدوارم که Rielly کمی کمتر از یک ماه حذف از شروع پلی آف بازگشت شد دقیقا در لحظه مناسب.

افسوس Rielly اولین بازی برگشت معلوم بود آخرین باری که برگها انجام میشود.

"به عقب می آیند و بازی یک بازی است که قطعا ایده آل نیست. در همان نفس من فکر می کنم اگر من تا به حال به عقب می آیند و بازی یک بازی است و من هنوز هم تا به حال شده از ژانویه 12th, من فکر می کنم آن را از آن بدتر" Rielly و گفت: این سخنرانی در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران از خانه اش در شمال ونکوور. "من فکر می کنم من می خواهم دیوانه اگر من ترجمه شده از اوایل ماه ژانویه است."

اگر ماندن از صدای ذهن و بدن است یک چالش برای همه ما در لحظه Rielly برای تلفن های موبایل مانند او را به عنوان به خوبی آماده شده به هر کسی. در این لحظه از خود انزوا او اذعان کرد او مکرر شرکت — به طور خاص دوست دختر جدید خود را Tessa Virtue, المپیک شکل اسکیت روی آیکون.

"ما هر دو فقط نوع در آن با هم و ما در حال تلاش برای نگه داشتن هر یک از دیگر عاقل," او گفت:. "من نمی خواهد صحبت در مورد (رابطه) بیش از حد ... من فقط می گویند من خوشحالم که من تنها نیستم. خواهد بود که چالش برانگیز است."

Rielly گفت: او را بیشتر چسبیده به زندگی روزمره — خانه تمرین در صبح پس از تماس تلفنی با خانواده و هم تیمی ها پس از زمان صرف خواندن که او ترجیح میدهد بیش از فیلم و تلویزیون. او گفت که او به تازگی لذت می برد "کفش سگ," the autobiography of Nike بنیانگذار Phil Knight, نه به ذکر است "تحصیل کرده" پرفروشترین خاطرات توسط تارا Westover. او همچنین تا به حال بینی خود را در یک کتاب قطور در مورد بهداشت روان, عنوان که او ترجیح داد برای حفظ خصوصی اما او اذعان داشت پرتاب راه خود را توسط Kyle Dubas درخت افرا برگها مدیر کل و ساکن ادبی tastemaker.

"اگر شما بازی به اندازه کافی بلند برای کایل او احتمالا به شما داده می شود یک کتاب در یک نقطه و یا دیگر" Rielly گفت. "من فکر می کنم او فقط آن را دوست دارد زمانی که شما در حال خواندن چیزی."

Rielly هم گفت: او در پخت و پز بیش از او در تورنتو که در آن تیم به طور کلی تغذیه بازیکنان یک تکه خوبی از رژیم غذایی خود را. در حال حاضر او را بیشتر کباب مرغ و استیک کباب با یک وعده ماکارونی پرتاب به مخلوط برای اندازه گیری خوبی. هر چند او یک West Coast بچه ساکن نیست و به دور از اقیانوس آرام او نیست و در عین حال توسعه "اعتماد به نفس" برای آماده سازی ماهی.

"من نمی خواهم به undercook آن و پس از آن ما باید یک کل وضعیت دیگر در دست ما" Rielly گفت.

همانطور که برای ضربه زدن بر دوام دستور العمل برای اطلاعات بیشتر بر روی یخ قوام خود را برای افرا برگها یک تیم Dubas برچسب "جکیل و هاید" طولانی نیست قبل از بازی بود متوقف شد Rielly گفت: این یک کار در حال پیشرفت است. برای تمام مسائل مربوط به سلامت — Rielly بود در میان یک لیست طولانی از برجسته بازیکنان که از دست رفته و زمان قابل توجهی وجود دارد غیر قابل انکار احساس که تورنتو بسیار ماهر قطعات باید به آن اضافه شده تا به چیزی بیشتر از یک تیم ساکن در پست فصل حباب در سرعت 95-نقطه مبارزات انتخاباتی. نه که نبود مثبت; Rielly صحبت کرد بودن افتخار است که تیم خود را "پاسخ داد: بل در زمان هنگامی که ما تا به حال در برابر برخی از خیلی خوب تیم است." بیش از حد اغلب گرچه زنگ زد و برگها شکست خورده را انتظار مبارزه است.

"من واقعا نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن. من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید در چه Kyle صحبت در مورد زمانی که او media, من فکر می کنم که او باز در مورد آن — که او نمی باید یک پاسخ, یا," Rielly گفت. "من فکر می کنم به عنوان یک تیم مهم است که ما با استفاده از این زمان واقعا خود را در یک نگاه در آینه. به عنوان بازیکن همه ما باید بهتر شود. اگر شما نگاه یو پی اس و فراز زندگی است که بدیهی است که نمی چگونه شما می خواهید خود را سال به شرح داده شده است."

تا زمانی که در این فصل Rielly شده بود قابل اعتماد ترین افرا برگها در حدود 97 درصد از بازی های موجود در خود را باز شش NHL مبارزات. سال هفت بود پرت. او هنوز هم در 47 از تورنتو 70 بازی. اما او به وضوح نبود خود. او تنزل مقام از قدرت-بازی بازی های واحد در حمایت از تایسون بری. یک سال پس از به ثمر رساندن 20 گل و racking تا حرفه ای-بالا 72 امتیاز در 82 بازی ها در این سال حتی اگر او می خواهم بازی تمام 82 او تنها در سرعت به قرار داده تا فقط پنج گل و 47 امتیاز. که به سختی آنچه شما انتظار می رود از بالا defenceman از گفته بالا پرواز تهاجمی نیروی عظیم منهدم کننده.

"وجود دارد که در آن من خوب بود. و وجود دارد که من احساس کردند که من می توانم بهتر بوده است," او گفت:. "من فکر می کنم که کمی چگونه ما به عنوان یک تیم نگاه در سال های و بازی هایی که ما بازی کند."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

در حالی که Rielly صرف شنبه امتناع از استفاده از آسیب های مختلف به عنوان بهانه او گفت غیر ارادی فرار از روی یخ خرد شده به وضوح خوب بوده است برای سلامت خود را. در حال حاضر او و برگها و بقیه شناخته شده ورزشی جهان امیدوارند که ما در نهایت می رسند در یک لحظه زمانی که ورزش های مربوط به بهداشت و درمان نیست و تماما تحت الشعاع قرار توسط امور بهداشت عمومی.

"(چه) من در تلاش برای انجام در حال حاضر در صفحه اصلی است به مطمئن شوید که هنگامی که زمان می آید برای شروع بازی دوباره که من آماده شود," او گفت:. "و من می دانم که بقیه هم تیمی های من در حال انجام همان ... به عنوان بازیکن همه ما باید بهتر شود."

Dave Feschuk


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب