آیا بلومبرگ Superfan وجود دارد ؟

در طول مبارزات انتخاباتی خود مایک بلومبرگ داده است این تصور نه یک سیاستمدار بلکه یک معقول رئیس در سخنرانی خود

توسط NEWS-SINGLE در 17 بهمن 1398
Women attend the campaign event Women for Mike by Democratic U.S. presidential candidate Mike Bloomberg.
در طول مبارزات انتخاباتی خود مایک بلومبرگ داده است این تصور نه یک سیاستمدار بلکه یک معقول رئیس در سخنرانی خود در یک شرکت جمع آوری است.عکس توسط Eduardo Munoz / ایسنا

رای گیری-برنامه افتضاح در آیووا نبود بد برای همه. آن را یک خبر خوب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بلافاصله شروع به tweeting در مورد دموکراتها بدبختی: "هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور است." و آن را فرصتی برای مایک بلومبرگ—میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار که داشتن وارد دموکراتیک اولیه مسابقه اواخر تصمیم گرفته است به جست و خیز زود هنگام مسابقات است و به جای مبارزه در همه جا دیگری است. در روز سه شنبه مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که دو برابر هزینه تبلیغات تلویزیونی. در حالی که دیگر نامزدها بودند در آیووا بلومبرگ در کالیفرنیا در یک نوع خصوصی-جت سوت توقف تور از دولت است. من به دنبال دلیل من علاقه مند در حوزه از جمعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن حامی است, این نقطه تبدیل به یک آمریکایی مثالی و ما یک تصویر ذهنی از برنی Bro: جوان پرشور شاید تحمل ژولیده موی صورت. یاد الیزابت وارن حامی ممکن است دقیق میانسال آیووا زن که به یک MSNBC خبرنگار در شب دوشنبه "من همسایه ای که تظاهر به مردد به طوری که مردم را وو او. این یک نقل قول است." اما چه کسی در حال بلومبرگ است superfans?

وجود دارد برخی از سرنخ در ساکرامنتو در صبح روز دوشنبه که در آن حدود صد مردم کهنه به یک انبار کافی شاپ برای ضربه کردن تجمع قبل از روز canvassing. بسیاری از آنها را نگاه مبهم مانند بلومبرگ خودش: تر و تمیز با آرامش demeanors و نمک و فلفل ، آنها عینک عملکرد جلیقه و معقول کفش. چند تن تی شرت که گفت:"من مانند مایک" در حروف بزرگ اگر چه پس از بازرسی بسیاری از مردم با پوشیدن این تی شرت معلوم بود پرداخت مبارزات کارگران است. با توجه به اندازه و دامنه بلومبرگ عملیات—آن را می پردازد تقریبا دو برابر نرخ رفتن از دیگر انتخاباتی و به زودی استخدام بیش از دو هزار نفر از کارکنان -- می توان آن را دشوار است به تشخیص منظم بلومبرگ حامیان از زمان سابق و امیدوار کارکنان. (بلومبرگ به وعده خود کارکنان شغل از طریق ماه نوامبر که آیا یا نه او هنوز هم در این مسابقه است.)

در حدود 7:30 A. M.نامزد در زمان یک میکروفون. برخی از سیاستمداران همین پوپولیستی لباس برای یک روز در این زمینه: شلوار جین و یک پیراهن کار. اما بلومبرگ لباس شد به عنوان بلومبرگ: میپوشید نیروی دریایی جارچی با طلا دکمه ژاکت بنفش و یک کراوات. این تصور بود و نه یک سیاستمدار بلکه یک معقول رئیس در سخنرانی خود در یک شرکت جمع آوری است. او باز با خوش مشرب گفتگوی بورسی مورد سوپر باول commiserating با 49ers طرفداران. و پس از آن او در یک سرگردان راه در مورد مشکلات این کشور با آن روبروست از جمله تغییرات آب و هوایی و کمبود مسکن مقرون به صرفه و بدهی های دانشجویی. در یک مصاحبه بلومبرگ به من گفت که او می خواهد مردم را آگاه از مهارت های مدیریتی. "و شاید آنها شروع به فکر می کنم که این کار"—ریاست جمهوری— "این است که یک مدیر" چیزی که تهمت نیست بسیار خوب است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فقط به اشتباه برای این کار گفت:" در ساکرامنتو, زمانی که او صحبت کردن در مورد مشکلات کشور. "من نمی تواند آنها را حل کند, اما من می تواند به جلو تیم های هم که می دانم که چگونه به آنها را حل کند." او به ارمغان آورد تا جمعیت از او می خواهم جذب در سفر اخیر به ققنوس و افزود مشتاقانه "کاش پدر و مادرم زنده بودند برای دیدن این. . . . اگر چه مادر من فوت کرد در یک صد و دو او زندگی می کردند به اندازه کافی بلند برای کمک به سوگند من در دوره اول به عنوان شهردار. من یک عکس از او و پدر من وقتی که من یک عقاب دیده بانی. به هر حال با تشکر از همه شما برای آینده است."

یک مرد در میان جمعیت, Paul صفحه به نظر می رسید کمی حیرت زده کرد. "که بیشتر از پایین کلید کمپین گفتار من تا کنون شنیده," او گفت:. "انگشت خود نبود در هوا. او فریاد. من انتظار می رود برای دیدن یک سیاستمدار. من تو را دیدم یک تاجر است." صفحه است که شصت و هفت به نظر می رسد مانند یک بیشتر ناهموار نسخه از راجر استرلینگ از "مردان دیوانه." او به تازگی بازنشسته پس از سال در حال اجرا خود گرافیک-طراحی و بازاریابی کسب و کار. او یک جمهوری خواه است. "من فکر می کنم شما می خواهم توصیف من به عنوان یک هرگز Trumper," او گفت:. "من اعتقاد دارم در بازار آزاد و سرمایه داری. من از جان گذشته برای کسی که به رای دادن." منافع خود را در بلومبرگ عملی شد: "من فکر می کنم یک رای برای او خواهد بود یک رای برای: توقف جنون. فقط کسی که صلاحیت اداره کشور را برای مدت چهار سال." Cheryl کرنا شده است که بازنشسته از یک حرفه ای انجام مدیریت پروژه برای پروژه های ساخت و ساز گفت: او دوست داشت بلومبرگ حرفه ای. "من برای مهندسین و معماران و سر گروه. چه ناراحتی من در مورد استیضاح جلسات بود به گوش مردم trashing کارشناسان است."

چند ساعت بعد مهر شد, یک صد و هشتاد مایلی جنوب ارائه یک سخنرانی در شکوه و اسپانیایی به سبک حیاط در شهرستان فرسنو کالج برای یک رویداد سازمان یافته با یک گروه به نام Ganamos باهم مایک. Coldplay تفسیر از U2 "روز زیبا" با بازی به عنوان بلومبرگ در زمان مرحله. در پارکینگ یک تاکو کامیون و یک churro کامیون توزیع رایگان تنقلات به رویداد را برانگیخت و عبور دانش آموزان است. خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته بلومبرگ جلب تضاد بین خود و مغلوب ساختن پیشی جستن. "او توییتهایی. من دنبال حقایق و احترام داده و حقیقت را بگویید." و به او پیشنهاد سریع, بیوگرافی, شروع با تربیت فروتن. "در سی و نه ساله من رو گذاشته. 'گذاشته است یک راه خوب گفتن من اخراج شدم! اما من پشت کردم تا در اسب و شروع کردم به یک شرکت از ابتدا."

یک زن به نام Annika پارچ گفت: او دوست داشت سخنرانی. "او ساخته شده است امپراطوری خود را پس از سن چهل سالگی. به عنوان کسی که بیش از سن چهل و من با این فکر که شاید من می تواند انجام دهد!" پارچ سابق اجرایی فروش شد و پوشیدن, ساق پوش, Uggs و عینک آفتابی. او و همسرش "در بالا براکت مالیاتی" و اهدا کرد به "امی و پیت," او گفت:, اما او نیز دوست بلومبرگ چرا که او را یک سرمایه داری و او می خواهد نامزد حزب دموکرات برای رسیدن به رای دهندگان که در حال خاموش با سوسیالیسم. "خانواده شوهرم بسیار pro-N. R. A. ما خانواده خدمت در ارتش است. من در قوانین هستند pro-مغلوب ساختن پیشی جستن."

پارچ بود همراه با یک دسته از دانش آموزان دبیرستانی که او می خواهم فنر از کلاس به دیدن این سخنرانی. آنها شامل دخترش, اما و اما دو نفر از دوستان نیک و Kimiya که برنی ساندرز طرفداران. نیک تا به حال نشده است تحت تأثیر بلومبرگ زمین و شک و تردید بود از پارچ استدلال در مورد او N. R. A.-دوست داشتن بستگان. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر به مردم است چرا که آنها نمی مانند لیبرال نخبگان سرگرم کننده از hillbillies," او گفت:. "اما بلومبرگ نهایی نیویورکر." مردم در نوسان متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا ممکن است شبیه به آن است.

"این یک نقطه خوب" پارچ گفت.

Kimiya مطرح و مشت و فریاد زد: "برنی 2020!"

چند ساعت بعد مهر انتخاباتی اتوبوس توانید آن را انجام اکسپرس پارک شده بود در خارج از درخشان جدید در کشور کامپتون که در طول تاریخ آفریقایی-آمریکایی شهرستان در جنوب لس آنجلس است. بلومبرگ با معرفی شد توسط دو جوان سیاه شهرداران: Michael Tubbs این بیست و نه سال شهردار استاکتون و آجا قهوه ای, از کامپتون, که گفت که او تا به حال در ابتدا علاقه مند شده است در بلومبرگ اما او تا به حال او برنده بیش از پرداخت مراجعه به دفتر او. "من باور دارم که مایک می توانید آن را انجام," او گفت:. سخنرانی قطع شد توسط چند معترضان یکی از آنها برگزار شد تا نشانه آن است که گفت: "میلیاردرهای باید خرید انتخابات است." مرد دیگری heckled از یک ردیف عقب خروشان "توقف-و-frisk! ما را فراموش نکنید!" زمانی که بلومبرگ گفت: "من و شما اصلاح و بازسازی وعده این کشور وعده آمریکا است که اجداد ما به اینجا می آیند" هکلر بود که سیاه به نام "به من نیست!" او گفت: نام او گرگوری که او بازنشسته راننده اتوبوس. (او شده است می خواهم فیلمبرداری سخنرانی و تفسیر خود را به منظور قرار دادن آن در Facebook.)

هنوز هم بسیاری از افراد در جمعیت به نظر می رسید پذیرای. لنا Coledennis که استفاده می شود به کار در یک داخلی-خشونت پناه گفت: "من به سوی بایدن به تازگی, اما بلومبرگ—در حال حاضر امروز من برای او." از او می خواهم در مورد توقف-و-frisk, اما, او گفت:, "او عذرخواهی کرد. من اعتقاد عذرخواهی خود را. من عذرخواهی خود را. و من احساس می کردم که او یک مرد است که ذهن می تواند تغییر کند." او را تحت تاثیر قرار چگونه با جو بایدن به کار گرفته و اشتباهات خود را در گذشته او انتقاد شده است, برای مثال, برای حمایت 1994, جرم, لایحه. "او نمی دانست که چگونه به عذرخواهی می کنیم" او گفت:. "شما می توانید از طریق این زندگی بدون عذرخواهی. چیزی است که همیشه اتفاق می افتد متفاوت از آنچه شما انتظار می رود. چرا شما فقط بگو من نیستم که فرد دیگر من یک انسان جدید'?"

کارولین Hines که می آموزد کسب و کار و توسعه نیروی کار در لس آنجلس, کالج, گفت:, بلومبرگ "من فکر می کنم او می تواند خوب برای کشور است چرا که او پول خود را و او نمی تواند خریداری شود." Hines بود که در Kobe Bryant, دنده, با rhinestone, گوشواره اذعان پتانسیل نزولی به بلومبرگ ثروت. "ما شنیده ام برخی از وزوز است که او در تلاش برای تلنگر سیاه شهرداران به حمایت از او," او گفت:. "امیدوارم او نمی آمد در خرید و شهردار قهوه ای است." اما زمانی که آن را آمد به او رای او گفت که او خواهد بود ، "ما فقط نیاز به چیزی است که می تواند به نوبه خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون! هر چه که به نظر می رسد." او گفت: "من نمی دانم اگر آن را برای رفتن به بلومبرگ. اما اگر از آن است که من با او هستم. کسی اما مغلوب ساختن پیشی جستن. دونالد اردک سفیه اردک میکی موس—من واقعا نمی مراقبت به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم Cheeto است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im