هوشمند سلاح نیاز به دقیق

ایده های هیچ موشک باید شلیک کردن هواپیماهای مسافربری غیر نظامی اشتباه است. ایسنا در ماه ژانویه یک

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399
ایسنا

در ماه ژانویه یک ایرانی توپچی استفاده از تجهیزات اخراج surface-to-air missiles (SAMs) در اوکراین هواپیمای مسافربری و کشتن 176 نفر است. هنگامی که هواپیمای مسافربری بود به ضرب گلوله در نزدیکی تهران تنش بالا بودند. ایران تا به حال زده یک پایگاه آمریکایی در پاسخ به آمریکا کشتار نظامی ایران, رهبر, قاسم سلیمانی. عصبی Iranian anti-خدمه هواپیما انتظار تلافی و توپچی در سوال به احتمال زیاد فکر او تیراندازی کردن یک هدف نظامی.

این حادثه مشخص چهارمین بار یک رادار هدایت سام تخریب یک هواپیمای غیر نظامی اشتباه است. چنین حوادث در حال حاضر کشته 842 نفر به عنوان SAMs تکثیر بیشتر تراژدی ممکن است در فروشگاه. این به اصطلاح هوشمند سلاح به اندازه کافی هوشمند. اما با برخی از تغییرات نسبتا ساده چهارم تصادفی شلیک-سقوط یک هواپیمای جت مسافربری نیز می تواند آخرین.

تقریبا همه نیروهای نظامی باید فرستنده است که پخش سیگنال نشان دادن ارتفاع و سرعت. فقط این واقعیت است که یک شی در آسمان است و گزارش این اطلاعات تقریبا همیشه بدان معنی است که جسم غیر نظامی پس از حمله هواپیماهای ورودی و فرمان نمی خود را اعلام و الکترونیکی.

اکثر هواپیماهای مسافربری نیز با ارسال یک پیام به نام حالت C است که دیجیتال-صحبت می کنند "من گرفته اند." در بالا از آن, جدید فرستنده پخش قابل توجهی در مورد جزئیات پرواز—غنی جریان داده ها به نام ADS-B—که هیچ مهاجم خواهد داوطلب. به عنوان از سال 2020 آمریکا هواپیماهای مسافربری باید ADS-B در حالی که اکثر کشورهای دیگر در فرایند نیاز به علاوه بر این.

بیش از حد بسیاری از معاصر دقت موشک های هوشمند تنها در حس پیدا کردن یک هدف است. هدف قرار دادن تکنولوژی beyond-visual-range SAMs مانند U. s. Patriot یا روسیه Tor استفاده می شود توسط ایران بدست مهمترین آنها بهتر است در چند دهه گذشته است. که اگر بهتر است کلمه برای دیگر محدوده و نزدیکی-دقت کامل به نابود کردن هر چیزی رسید.

در عین حال این پیشرفت های تکنولوژیکی به این معنی نیست که برد بلند SAMs باید جزئیات در مورد آنچه آنها در حال هدف قرار دادن. صفحه نمایش مورد استفاده توسط موشک اپراتورها ممکن است نشان غیر نظامی و شناسایی سیگنال های. هنگامی که یک هدف خیلی دور به نظر توپچی ممکن است تنها یک رادار بازتاب—یک هدف بر روی صفحه رادار. این یک planeload از گردشگران ؟ اولین موج حمله غافلگیرانه? توپچی ممکن است حدس بزنید.

اگر سام سیستم های طراحی شده بودند—و یا برای کسانی که در حال حاضر در استفاده از تعمیرات اساسی—برای دریافت و شناسایی غیرنظامی حالت C و ADS-B سیگنال های توپچی ها خواهد بود قادر به تمایز بین نظامی و غیر نظامی هواپیما.

صفحه نمایش در مقابل موشک های اپراتور می تواند به وضوح شناسایی هواپیما های غیر نظامی و هشدار می دهند در برابر شلیک در آنها و پرتاب موشک مکانیسم می تواند نیاز به احراز هویت کدهای قبل از پذیرش یک غیر نظامی بر روی صفحه رادار به عنوان یک هدف. برخی از این پیشرفت های در دسترس هستند و نه فقط به طور گسترده ای استفاده نشده است. لهستانی تولید کننده سلاح Mesko برای مثال در حال حاضر در حال کار بر روی یک سم است که نیاز به یک کد تعیین اعتبار.

بهبود توانایی موشکی توپچی ها به درک آنچه هدف است که نمی خواهد از بین بردن عمدی قساوت اما این نوآوری خواهد یک راه طولانی در جلوگیری از اشتباهات.

در سال 1988 یک رزمناو نیروی دریایی ایالات متحده در خلیج فارس به نام وینسنس شات دوربرد سام در پرواز 655 ایران ایر, یک برنامه ریزی پرواز مسافر. ایالات متحده آمریکا و ایران کشتی های جنگی اخیرا شلیک در هر یک از دیگر. محققان دریافتند که پرسنل در کشتی پنجره مبارزه با مرکز اطلاعات (CIC) تا به حال اشتباه رادار بازتاب از jetliner, یک ایرباس با سیگنال های دریافتی از ایران هواپیمای نظامی بود که نزدیک بود اما در همان جهت به عنوان مسافر پرواز.

نمایش در سال 1988 نشان نداد تاکتیکی افسران تفاوت بین blips به نمایندگی از هواپیما های غیر نظامی و کسانی که به نمایندگی از تهدید. این شد اولین حادثه مربوط مدرن دوربرد سام. دو صد و نود نفر کشته شدند.

به تازگی من در USS Wasp بزرگ آمریکا کشتی جنگی. اداره مهاجرت و شهروندی کانادا شبیه هیچ دیگر: پنجره جعبه مانند اتاق یک ظرف غذا از صفحه نمایش دکمه ها و جوی استیک در محیط کم نور.

الکترونیک در زنبور و دیگر نیروی دریایی در حال حاضر می تواند تمایز بین نظامی و غیر نظامی اهداف هوایی. است که کشتی ها در حال حاضر چه یک کنوانسیون بین المللی ممکن است نیاز به از همه رادار برد بلند موشک های هدایت.

"وجود دارد مقدار زیادی از جستجوی روح پس از وینسنس حادثه تعداد زیادی از عزم این اتفاق نمی افتد دوباره می گوید:" گرگ بیکر, کاپیتان, زنبور. این وینسنس به کشته شدن غیر نظامیان توسط اشتباه; پس از آن نیروی دریایی سنسور سیستم شده اند به طور قابل توجهی بهبود یافته است. برای مثال صفحه نمایش در حال حاضر نیروهای نظامی خود را به نظر می رسد بصری متفاوت ممکن است مخالف نوآوری که همه توپچی ها باید.

نظامی دیگر بخش ها نیز در ساخت این پیشرفت های تکنولوژیکی. در فوریه پنتاگون شروع به نصب پاتریوت سام که توسط ارتش عراق. ویلیام شارپ, سخنگوی ارتش به من گفت که توانایی برای نمایش حالت C "من یک غیر نظامی" transponder سیگنال اضافه شده است به پاتریوت. موشک' fire-مدیر نرم افزار برنامه ریزی شده است به "بازجویی" هر هدف با ارسال درخواستهای که درخواست دوستانه هواپیماهای نظامی برای مقابله با یک کد شناسایی در حالی که درخواست نیروهای نظامی خود را برای پاسخگویی در حالت C. اگر حالت دوم اتفاق می افتد سیستم پاتریوت نشانه رادار بازتاب به عنوان غیر نظامی. پروتکل های مختلف آن را بعید است هر چند غیر ممکن نیست که یک مهاجم می تواند ترفند پاتریوت و یا نیروی دریایی SAMs به فکر آن بود غیر نظامی.

این فن آوری جدید می رود راه طولانی در جلوگیری از اشتباهات اما همکاری در یک سطح بالاتر مورد نیاز است. دولت باید همکاری در یک ابتکار بین المللی نیاز به رادار هدایت SAMs و مشابه کلاس از موشک های ضد کشتی, ترکیب فن آوری بهبود یافته برای سنجش و شناخت غیر نظامی سیگنال. هر کنوانسیون همچنین باید شامل غیر تکنولوژیکی دستورالعمل مانند اعلامیه به خلبانان که در منطقه جنگ کمک خواهد کرد که جلوگیری از حوادث.

ممکن است یک مدل برای یک پیمان است the1980 کنوانسیون در برخی سلاح های متعارف که مقررات مربوط به استفاده از زمین و معادن و خیره کننده لیزر در میان دیگر تهدید به noncombatants. این توافق نه ironclad. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد که ایالات متحده دیگر رعایت محدودیت های خاصی روی مین.

این کنوانسیون در نظر گرفته شده است یک موفقیت به زمین معادن کاهش یافته است از آنجا که اکثر سازمان ملل اعلام کرد آنها را نفی چنین سلاح. چهل و یکی از 50 کشور است که یک نسل پیش تولید معادن زمین را متوقف کرده اند و تولید آنها

بیشتر رسمی دیپلماسی در مورد سلاح های متعارف نیز موفق بوده است و فراهم می کند یک راه رو به جلو برای همکاری های بین المللی در سام فن آوری است.

در سال 2002 تروریست ها در نزدیکی یک فرودگاه در مومباسا, کنیا, سعی در استفاده از شانه شلیک راکت به نام MANPADS به شلیک کردن یک هواپیمای غیر نظامی. این سلاح بسیار آسان برای مخفی کردن و نسبتا ارزان است. "وجود دارد یک حس روشنی وضعیت از کنترل خارج شد و هیچ ملت بهره مند شوند تنها تروریست ها" متی شرودر یک پژوهشگر ارشد برای سلاح های کوچک نظرسنجی که آهنگ میدان جنگ تسلیحات می گوید: از MANPADS. بنابراین سازمان با موافقت نامه های منطقه ای "بی سابقه ای در ویژگی ها و دامنه." شرودر معتقد است که این پیمان به کاهش این مشکل را بطور قابل توجهی. مثلا روسیه و دیگر بازارهای به راحتی پنهان ضد تانک سبک موشک ارائه تنها یک نسخه نصب شده است که نمی توان از یک وسیله نقلیه.

چون MANPADS موافقت نامه های منطقه ای فشردگی اداره کمتر شناخته شده سازمان هایی مانند آمازون همکاری سازمان پیمان کنوانسیون ها در این ضد هوایی موشک موفق به جلب توجه. در عین حال یک 2019 رند مطالعه در بر داشت که پس از حدود سال 2000 تلاش برای ضربه زدن هواپیماهای مسافربری با حرارت به دنبال سلاح را به طور چشمگیری کاهش یافته است.

این موافقت نامه مربوط به معادن زمین و موشک های کوچک نشان می دهد که کنوانسیون های بین المللی در واقع می تواند تولید نتایج مثبت است. چون رادار برد بلند موشک های هدایت ساخته شده تنها با بزرگ حرفه ای ارتش ایالات متحده و روسیه و چین نیاز به همکاری.

"وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مقاومت مواجه علیه توافق اجازه داده است که بازرسان به نگاه در جزئیات امریکایی, روسی یا چینی سلاح-سنسور فن آوری" هشدار استیون Pifer از دانشگاه استنفورد سابق وزارت امور خارجه اسلحه-کنترل متخصص. اما حتی اگر توافق شد به شدت اعلام اصلاحات شتاب ایجاد خواهد شد.

جزئیات این فاجعه در ایران در اوایل سال جاری نشان می دهد که این حادثه می تواند اجتناب شده است اگر فن آوری و دیپلماتیک توافق شده در محل. توجه به نیروی هوایی بود و نه صادر شده; این امر بسته اند حریم هوایی اطراف تهران به هواپیماهای غیر نظامی. خلبانان خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 در زمان خاموش غافل است که ایران در انتظار یک نبرد هوایی. نمایش فیلم های ایرانی توپچی ها نشان نمی دهد که مسافر پرواز بود اعلام ارتفاع و سرعت در یک غیرنظامی فرکانس.

یک کمپین را ضد هوایی و موشک های ضد کشتی کمتر خطرناک نیست که به دنبال ممنوعیت چنین سلاح. و نه آن را قبول کند که ملل بازو برای جنگ و بپرسید که تنها تسلیحات تبدیل شدن به کمتر احتمال دارد به زندگی اشتباه است. وینستون چرچیل پس از اظهار نظر در مورد مشکل نظامی و سلاح های کشتار غیرنظامیان: "ما جانوران?" بیایید ثابت کنیم که ما نه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de