تاریخ از "شورش" گزارش

دیترویت 25 ژوئیه سال 1967. هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده مستقر شدند به شهر.عکس از خبرگزاری فرانسه / گتیFa

توسط NEWS-SINGLE در 26 خرداد 1399
Scene of officer holding gun and frisking two black men.
دیترویت 25 ژوئیه سال 1967. هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده مستقر شدند به شهر.عکس از خبرگزاری فرانسه / گتی

در 14 فوریه سال 1965 بازگشت از سفر به لس آنجلس و یک هفته قبل از او کشته شد در New York, Malcolm X سخنرانی در دیترویت. "برادران و خواهران, اجازه دهید به شما بگویم من صرف زمان در خارج وجود دارد در خیابان با مردم همه نوع از مردم گوش دادن به آنچه آنها می گویند," او گفت:. "و آنها ناراضی آنها سرخورده آنها تغذیه آنها در حال رسیدن به نقطه نا امیدی که در آن آنها شروع به احساس می کنید: چه چیزی آنها را مجبور به از دست دادن؟"

که در تابستان رئیس جمهور لیندون جانسون امضا قانون حق رای. در یک مراسم در پایتخت برجک با حضور مارتین لوتر کینگ جونیور جانسون استناد ورود به بردگی گرفته آفریقایی ها در جیمز تاون در 1619: "آنها در تاریکی و آنها را در زنجیر. و امروز ما اعتصاب دور گذشته عمده قید آن شدید و باستان اوراق قرضه." پنج روز بعد وات فرا گرفت با خشونت و شعله های آتش پس از اعتراض به خشونت پلیس. مقامات در نهایت دستگیر و نزدیک به چهار هزار نفر; سی و چهار نفر کشته شدند. "چگونه ممکن است بعد از همه ما انجام شده است؟" جانسون پرسید. "چگونه می تواند باشد ؟ جهان درهم و برهم?"

دو سال بعد پس از هزاران نفر از افسران پلیس و گارد ملی نیروهای مسدود کردن چهارده مایل مربع از نیوآرک و نزدیک به پنج هزار سرباز از 82 و لشکر 101 هوابرد مستقر شدند به دیترویت که در آن هفت هزار نفر دستگیر جانسون تشکیل یک ملی مشورتی کمیسیون عمران اختلالات ریاست فرماندار ایلینوی, اتو Kerner جونیور و شارژ آن با پاسخ به سه سوال: "چه اتفاقی افتاد ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره و دوباره؟" جانسون می خواستم به دانم چرا مردم هنوز هم معترض پس از کنگره در نهایت تصویب کرده قانون نقطه عطفی نه تنها قانون حق رای و همچنین حقوق مدنی قانون از سال 1964 و یک قایق ضد فقر برنامه های. یا شاید او واقعا نمی خواهید به می دانم که چرا. زمانی که Kerner کمیسیون ارائه گزارش آن به رئيس جمهور حاضر به قبول آن است.

محدود است به ارتباط از به اصطلاح مسابقه شورش از نوزده-دهه شصت به تظاهرات از لحظه ای. اما فاجعه این است: آنها نه بی ربط است. و نه تاریخ است که قبل آمد. زبان تغییرات از "قیام" به "قیام" بوروکراتیک "عمران اختلال" شرایط مورد استفاده برای توصیف همه چیز از مقاومت سازمان یافته به ضرب وشتم. اما تقریبا همیشه آنها را ترک یک دنباله خونین در سابقه تاریخی در قالب دولت ، این Kerner گزارش پس قرن ها از رسمی و به طور کلی هیستریک دولت سوالات به سیاه شورش از unhinged "یک مجله مجموعه مقالات در تشخیص این توطئه شکل گرفته توسط برخی از افراد در رابطه با نگرو و دیگر بردگان برای سوزاندن شهر نیویورک در آمریکا و قتل ساکنان" در سال 1744 به تا حد زیادی ساخته "گزارش رسمی از محاکمه متفرقه سیاهان به اتهام تلاش برای افزایش شورش در ایالت جنوبی-Carolina" در سال 1822. سفید سردبیر که-گفت-به (و بسیار مشکوک) "اعترافات نات ترنر رهبر اواخر قیام در ساوتهمپتون, Va. . . . همچنین معتبر حساب کل شورش با لیست سفید پوستان بودند به قتل رساندند . . . "در سال 1831 نوشت "کنجکاوی عمومی است در کشش به درک منشاء پیشرفت و این بسیار ناراحت کننده توطئه و انگیزه است که تأثیرات آن شیطانی بازیگران." چه اتفاقی افتاده است ؟ چرا این اتفاق می افتد ؟ آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره و دوباره ؟

پس از بازسازی ایدا B. ولز در "جنوب وحشت: لینچ قانون در همه آن مراحل" که به نظر می رسد در سال 1892 تبدیل نوع بر سر آن ارائه گزارش در سفید حمله اوباش سیاه مردان, مناجات lynchings. "کسی باید نشان دهد که آفریقایی-آمریکایی مسابقه بیشتر گناه از گناه و آن را به نظر می رسد کاهش یافته است پس از من به انجام این کار" چاه نوشت: در این کتاب مقدمه پس از اراذل و اوباش سوخته دفاتر از روزنامه رایگان سخنرانی. سفید اوباش خشونت علیه مردم سیاه و سفید و خانه و کسب و کار شد و مراتب شایع تر از انواع نژاد, شورش از اول طلوع K. K. K. پس از جنگ دوم در سال 1915. و پس از اولین قرن بیستم کمیسیون متهم با بررسی "مسابقه شورش" گزارش داد در این درگیری ها از سفید اوباش آغاز با قتل عام در شرق St. Louis, ایلینوی در سال 1917 که در آن پس از اعتراضات کارگری به عنوان بسیاری به عنوان سه هزار و سفید مردان پرسه می زدند به شهر حمله و کشتن و مجازات مردم سیاه و سوزاندن خانه های خود. چاه نوشت که به عنوان بسیاری از یک صد و پنجاه نفر کشته شدند در حالی که ماموران پلیس و ملی Guardsmen یا نگاه یا عضویت در. شبیه شورش صورت گرفت در سال 1919 در بیست و شش شهر و فرماندار ایلینوی, منصوب, بین نژادهای مختلف, کمیسیون برای بررسی. "این یک دادگاه تشکیل شده برای دریافت حقایق و تفسیر آنها و برای پیدا کردن یک راه," او گفت:.

"آیا شما فکر می کنم شما و پدر ممکن است به اندازه کافی شجاع به خواب در بستر خود امشب؟"
کارتون توسط امیلی پوسته پوسته شدن

شیکاگو کمیسیون روابط متشکل از شش سفیده و شش باند که مشغول به کار به عنوان بسیاری به عنوان بیست و دو سفیده و پانزده سیاه پوستان شنیده می شود نزدیک به دو صد شاهد و در سال 1922 منتشر شده در هفت صد صفحه گزارش با عکس و نقشه ها و صفحات رنگ است: "Negro در شیکاگو: یک مطالعه روابط و مسابقه شورش." این توجه ویژه به نژادی نفرت و بیزاری: "بسیاری از آمریکایی ها در حالی که از لحاظ فنی شناخت سیاهان به عنوان شهروندان نمی تواند خود را به احساس می کنید که آنها باید شرکت در دولت به عنوان آزادانه به دیگر شهروندان است." بسیاری از این گزارش آثار چگونه مهاجرت بزرگ به ارمغان آورد تعداد زیادی از سیاه پوستان از Jim Crow جنوب به شیکاگو جایی که آنها در مواجه با تبعیض در مسکن و اشتغال و آزار و اذیت به دست پلیس محلی و جنایی-سیستم عدالت:

شهادت از مقامات دادگاه قبل از کمیسیون و تحقیقات نشان می دهد که سیاه پوستان شایع تر دستگیر معرض پلیس شناسایی و محکوم از سفید مجرم که در شبیه شواهد آنها به طور کلی برگزار می شود و محکوم به روز جدی تر و اتهامات و که آنها با توجه به جملات طولانی. . . . این شیوه و گرایش نه تنها ناعادلانه به سیاهان اما تضعیف ماشین آلات دادگستری و هنگامی که گرفته شده بیشتر ناتوانی سیاهان به پرداخت جریمه در علاوه بر این به و یا در جای ضوابط در زندان تولید گمراه کننده آمار سیاه جرم و جنایت است.

بسیار کمی در آمد از این گزارش. در سال 1935 پس از شورش در هارلم و در عین حال یکی دیگر از زحمتکش کمیسیون وزن در:

این ناگهانی نقض نظم عمومی بود و نتیجه بسیار عاطفی وضعیت در میان مردم رنگی هارلم بخشی از علت به اعصاب فشار از سال بیکاری و ناامنی. به این باید اضافه شود را حس اشتباه از طریق تبعیض علیه خود اشتغال در فروشگاه ها است که عمدتا بر خود خرید تبعیض علیه آنها در سیستم مدرسه و توسط پلیس و شر همه به دلیل ازدحام وحشتناک ناعادلانه اجاره و ناکافی مراقبت های سازمانی. این است احتمال دارد که خود را موجه مقید کردن احساس که آنها هستند و قربانیان ناخالص بی عدالتی و تعصب را دیر یا زود به ارمغان آورده اند در مورد یک انفجار.

بود که به سرزنش ؟

سرزنش متعلق به جامعه ای که تحمل ناکافی و اغلب اسفبار مسکن ناکافی و ناکارآمد مدارس و دیگر امکانات عمومی بیکاری بی جهت بالا اجاره فقدان تفریح زمینه تبعیض در صنعت و خدمات عمومی در برابر رنگ مردم خشونت و عدم حسن نیت ارائه میدهد از پلیس.

در دیترویت در سال 1943 پس از یک شورش چپ بیست و پنج باند و نه سفیده مرده و منجر به دستگیری نزدیک به دو هزار نفر میشیگان فرماندار منصوب کمیسر پلیس و دادستان کل به یک پنل به این نتیجه رسیدند که بدون انجام بسیاری از تحقیقات که مسئولیت شورش دراز با رهبران و دفاع پلیس بسیاری از آنها تا به حال سرزنش برای خشونت است. جداگانه و مستقل کمیسیون رهبری ترگود مارشال سپس مشاور رئیس برای N. A. A. C. P. انجام مصاحبه استخدام کارآگاه خصوصی و تولید گزارش با عنوان "گشتاپو در دیترویت." این گروه به نام برای هیئت منصفه با این استدلال که "بسیاری از خون های ریخته شده در دیترویت شورش است که در دست دیترویت اداره پلیس است." بدون تحقیقات بیشتر صورت گرفت و هیچ مواد اصلاحات اجرا شد.

چیزی که معمولا اتفاق می افتد. در سال 1977 مطالعه "کمیسیون سیاست: پردازش نژادی بحران در آمریکا و" مایکل Lipsky و David J. اولسون گزارش شده است که بین سالهای 1917 و 1943 حداقل بیست و یک کمیسیون منصوب شد به بررسی مسابقه شورش و اما صمیمانه اعضای خود ممکن است علاقه مند در تغییر ساختاری هیچ یک از کمیسیون های led برای هر. نقطه ای از یک مسابقه-شورش کمیسیون Lipsky و اولسون استدلال می کنند که برای دولت که انتصاب آن به نظر می رسد به انجام کاری می شود در حالی که در واقع هیچ کاری انجام نمی.

تشنج که منجر به Kerner کمیسیون آغاز شد و در لس آنجلس در سال 1965. بین 1960 و 1964 ملت لذت بردم بی نظیر رفاه اما در وات در میان فقیرترین محله های لس آنجلس و در یک سوم مردان تا به حال هیچ کار. در لس آنجلس به عنوان مایک دیویس و جان وینر نوشتن یک کتاب جدید "مجموعه شب در آتش: L. A. در دهه شصت" "از اداره پلیس لس آنجلس ترین کشور موفق منفی اشتغال طرح است." پلیس متوقف مردان سیاه و سفید به صورت کمی و یا بدون هیچ دلیل و اگر با آنها صحبت کردیم و آنها دستگیر شدند; در سمت چپ با یک رکورد دستگیری آنها شد بیکار.

در 11 اوت 1965 یک شنبه یک پلیس موتور سیکلت کشیده بیش از یک ماشین با راننده و یک مسافر دو برادر رونالد و Marquette ریچارد فرای در مورد یک بلوک از خانه خود را در نزدیکی خیابان 116. مادر خود رنا همه از پنج فوت قد آمد. Marquette مقاومت دستبند—او خواهد اعتصاب آن شدید و باستانی مي شود. این موتور سیکلت پلیس به نام برای پشتیبان گیری; بیست و شش پلیس وسایل نقلیه شتافت به صحنه صدای جیغ. "آن را به همه این افراد به دستگیری سه نفر ؟" an onlooker پرسید. وقتی رنا ریچارد فرای در تلاش برای متوقف کردن پلیس از ضرب و شتم پسران او با بیلی باشگاه های آنها دوخته او را به کاپوت ماشین گشت و پس از یک جمعیت جمع شده بودند بازداشت یکی دیگر از پسران او و دور کشیده یک زن در یک stranglehold. "Goddam! آنها هرگز درمان سفید کاری که می خواهم!" کسی به نام. جمعیت اعتراض و رشد و اعتراض و بزرگ شد. آنچه که به عنوان شناخته شده وات ضد شورش به طول انجامید به مدت شش روز و در سراسر نزدیک به پنجاه کیلومتر مربع است. در شب جمعه یک مرد گفت:

من ایستاده بود و در یک باجه تلفن ، یک بچه کوچک آمد و با حمل یک لامپ او تا به حال گرفته شده از یک فروشگاه. شاید او حدود دوازده بود. او با مادر خود را. من به یاد داشته باشید او گفت: "don't run مامان. آنها گفتند: ما می تواند این مسائل چرا که آنها در حال رفتن به سوزاندن فروشگاه به هر حال." سپس ناگهان حدود پنج ماشین پلیس متوقف شد. وجود دارد حدود 20 پلیس در آنها و همه آنها را کردم. یکی آمد به غرفه من ایستاده بود. پلیس به من ضربه روی پا با باشگاه خود را. "از اینجا دریافت کنید کاکاسیاه" او فریاد زد به من. من خارج از غرفه. یکی دیگر از پلیس زد تا پسر و آمار او را در سر با ته یک تفنگ ساچمهای. بچه کاهش یافته است مانند یک سنگ. لامپ سقوط کرد و در پیاده رو. من فرار از باجه تلفن و برداشت پلیس توسط بازو. من در تلاش برای متوقف کردن او از ضرب و شتم پسر. دو پلیس شروع به پریدن کرد پشت من. دیگران زده پسر بچه با باشگاه خود را. آنها به ضرب و شتم که بچه کوچک را به صورت پالپ خونین. و برخی دیگر او را در زمان دور. که زمانی که من فکر کردم سفید مردم حیوانات است.

جانسون به سختی می تواند صحبت می کنند در مورد آنچه اتفاق می افتد در وات. مشاور گفت: "او حاضر به نگاه کردن کابل از لس آنجلس توصیف وضعیت. او حاضر به گرفتن تماس از ژنرال بودند که به درخواست دولت هواپیما به پرواز در گارد ملی. . . . ما نیاز به تصمیم گیری از او را. اما او به سادگی نمی خواهد پاسخ دهد."

همان جمعه گارد ملی وارد شده است. "بیشتر آمریکایی درگذشت مبارزه در وات شنبه شب از در ویتنام است که در روز" ناظر نوشت. روز یکشنبه پانزده افسران پلیس اخراج یازده تفنگ ساچمهای دور به اوبری گریفیث در داخل خانه خود که در آن او و همسرش شده بود در رختخواب در حالی که پسر خود را در مرخصی از نیروی هوایی بود تماشای تلویزیون. افسران ضرب دیده بر روی درب و گریفیث گفت: همسر خود را به پلیس تماس بگیرید. استنطاق حکم مرگ خود را—و هر مرگ دیگری در دست گارد ملی و یا پلیس در طول روز از اعتراض یک قتل موجه.

مارتین لوتر کینگ جونیور وارد شده در روز سه شنبه. "همه ما می خواهیم شغل" یک مرد به او گفت: در جلسه جامعه در وات. "ما و شغل ما را خسته نکنید هیچ کس. ما نمی تواند بدون شغل ما اشک در لس آنجلس دوره است." بعد شاه به یاد می آورد که یک مرد به او گفت: "ما برنده!" پادشاه پاسخ داد: "چه چیزی شما را به معنای "ما برنده'? سی و برخی از مردم, مرده, همه اما دو سیاهان. شما را نابود کرده ام خود را. منظور شما از "ما برنده'?" مرد گفت: "ما آنها را با توجه به ما."

توجه در آن نقطه تنها تا کنون واقعا در زمان این فرم: فرماندار منصوب کمیسیون این بار به رهبری John A. McCone یک پرخرج ثروتمند و به خوبی متصل کالیفرنیا صنعتگر که در سال 1961 ساخته شده بود مدیر C. I. A. توسط رئیس جمهور کندی اما تا به حال استعفا داد و در آوریل سال 1965 در بخشی به دلیل اعتراض او به جانسون تمایل به شرکت در یک جنگ گسترده تر در ویتنام است. این McCone گزارش کمیسیون با عنوان "خشونت در شهر" جشن شهر فرشتگان: "یک سیاه پوست در لس آنجلس شده است قادر به نشستن در جایی که او می خواهد در یک اتوبوس یا یک فیلم و خانه به فروشگاه که در آن از او خواسته به رای و به استفاده از امکانات عمومی بدون تبعیض است. این فرصت را برای موفقیت این است که احتمالا بی نظیر در هر شهر عمده آمریکا." این نام ایجاد پنجاه هزار شغل جدید, اما, اول,, "نگرشی, آموزش." آن را سرزنش شورش در خارج از آشوبگران و حقوق مدنی فعالان: "اگر چه این کمیسیون دریافت کرده اند بسیار متفکر و سازنده شهادت از Negro شاهد ما نیز شنیده شود اظهارات افراطی ترین و عاطفی طبیعت است. برای اکثر ما مطالعه قادر به پشتیبانی از—و در واقع شواهد علیه—بسیاری از بیانیه های ساخته شده توسط افراط گرایان." اساسی برای McCone پایان نامه بود با این ادعا که تظاهرات مسالمتآمیز تولید و شورش های خشونت آمیز و بنابراین باید دلسرد. در یک ویرانگر رد, Bayard Rustin گذاشته این استدلال به زباله:

کارتون توسط Roz Chast

این امر می تواند سخت به فریم بیشتر خائنانه مبهم بیانیه Negro شکایت مربوط به اجرای قانون در طول یک دوره که شامل انتشار مظنون در قتل سه نوجوان مدنی-حقوق کارگران در, می سی سی پی شکست برای به دست آوردن اعتقادات در برابر مشکوک قاتلان Medgar Evers و خانم بنفش Liuzzo . . . و خشونت های پلیس در شهر سلما در ایالت آلاباما. . . . و قطعا آن شده اند که بیشتر به نقطه به ذکر است که در سراسر کشور Negro تظاهرات تقریبا همواره بوده است غیر خشونت آمیز و این که تأثیر عمده ای در Negro جامعه مدنی-جنبش حقوق بوده است, استراتژی نظم و انضباط و کرامت است.

در تابستان سال 1967 زمانی که تظاهرات علیه خشونت پلیس تا به حال منجر به شورش در نیوآرک و دیترویت جانسون بود رو به یک محافظه کار واکنش در برابر جامعه بزرگ برنامه ها و به خصوص در برابر این نمایشگاه مسکن عمل می کنند که معرفی شد در کنگره در سال 1966. او همچنین می خواهم به تلاش برای به دست آوردن عبور از یک موش نابودی عمل به خلاص شدن از شر شهری هجوم; جمهوری خواهان آن را به نام عمران موش لایحه. جانسون مدتها بود که از دست راست در حال حاضر او از دست دادن دکمه سمت چپ. آوریل, پادشاه آمده بود علیه جنگ در ویتنام. محاصره و دفاعی Johnson, راه اندازی یک "خوشبینی کمپین" در تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی که آمریکا برنده جنگ در ویتنام. جورج رامنی جمهوریخواه فرماندار میشیگان بود که انتظار می رود به اجرا در برابر جانسون در سال 1968 خواست برای فدرال آمريکا به ارسال به دیترویت خواهد بود که اولین بار از F. D. R. ارسال آنها را در سال 1943. جانسون منحرف. "من در مورد این اتهام که ما نمی توانیم به اندازه کافی کشتن مردم در ویتنام بنابراین ما بیرون رفتن و شلیک به غیر نظامیان در دیترویت," او گفت:. در نهایت او تصمیم گرفت به اجازه نیروهای نظامی و به سرزنش رامنی اعلام و تلویزیون بود که "شواهد مسلم است که فرماندار رامنی در میشیگان و مقامات محلی در دیترویت شده اند قادر به وضعیت تحت کنترل است." بیست و هفت صد چتربازان ارتش مستقر شدند به دیترویت با Huey هلیکوپتر است که اکثر آمریکایی ها تا به حال دیده می شود تنها در تلویزیون پوشش خبری جنگ در ویتنام.

در 27 ژوئیه سال 1967 جانسون به یک سخنرانی تلویزیونی در "عمران اختلالات" اعلام تصمیم خود برای تشکیل یک کمیسیون ملی برای بررسی مسابقه شورش. تظاهرات گرفته شده بود و خشونت تبدیل شد و در بیش از یک صد و پنجاه و شهرستانها که در تابستان و آنها بودن تلویزیونی. آنها بخشی از یک توطئه ؟ جانسون مشکوک بنابراین حتی اگر مشاوران او به او گفت که او اشتباه بود. "من نمی خواهم به سلب تئوری توطئه در حال حاضر," او گفت:. "نگه دارید که درب باز است."

جانسون عاشق ریاست جمهوری کمیسیون: مردم او را به نام نه محبت ، "بزرگ کمیسر." در دهه اول پس از جنگ جهانی دوم رئیس جمهور ایالات متحده منصوب به طور متوسط یک و نیم کمیسیون در سال است. جانسون منصوب بیست. در "مجزا و نابرابر: این Kerner کمیسیون و پرده برداشتن از آمریکا لیبرالیسم" (2018), Steven M. Gillon معتقد است که "کمیسیون شد یک راه مناسب برای رئیس جمهور برای پر کردن شکاف بین آنچه که آنها می تواند ارائه و آنچه از آنها انتظار می رفت." به جدید خود را به کمیسیون جانسون منصوب کشتی نوح از کمیسیون دو به دو: دو کنگره یک جمهوری خواه یک دموکرات; یک رهبر کسب و کار, یک کار رهبر است. روی ویلکینز مدیر اجرایی N. A. A. C. P., بود, با ادوارد بروک یک سناتور جمهوری خواه از ایالت ماساچوست یکی از دو آفریقایی-آمریکایی است. این کمیسیون شامل هیچ سیاسی رادیکال بدون معترضان و افراد جوان است. از رئیس جمهور انتظار می رود این کمیسیون به دفاع از خود موفقیت های قانونگذاری و دستور کار و به تایید تصمیم خود برای قرار دادن در گارد ملی به دیترویت. هنگامی که او را به نام Fred هریس, سی و شش ساله اوکلاهما سناتور به بحث در مورد انتصاب او گفت هریس به یاد داشته باشید که او یک "جانسون مرد." در غیر این صورت جانسون گفت: "من شما را از جیب من چاقو و برش خود را پیتر است." تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او تشکیل کمیسیون جانسون از آن پشیمان و کشیده بودجه آن است.

اتو Kerner به دنیا آمد و در شیکاگو در سال 1908 رفت به قهوه ای و سپس شمال غربی برای مدرسه حقوق و نوزده-سی سالگی و به جنگ جهانی دوم خدمت در ایلینوی گارد ملی برای بیست سال از بازنشستگی در سال 1954 با رتبه کلی عمده. تحت رهبری او به عنوان لایحه Barnhart و ژن Schlickman گزارش خود در, بیوگرافی ایلینوی گارد بود و این کشور بالاترین درصد از آفریقایی-آمریکایی است. سابق دادستان منطقه بعد از انتخاب شدن به یک شهرستان مقام قضاوت, Kerner به حال شهرت سخت یکپارچگی شخصی درآمد او لقب آقای پاک است. او فرماندار ایلینوی در سال 1960 و ممکن است که خود را coattails تحویل دولت به جان اف کندی در یکی از نزدیکترین ریاست جمهوری رقابت ها در تاریخ آمریکا است. او تا به حال یک رکورد شدید در حقوق مدنی و قاطعانه حامی نمایشگاه مسکن اعلام کرد در سال 1968 "عمران اختلالات هنوز در دستور روز مگر ما ایجاد یک جامعه برابر عدالت است."

پس از Kerner کردم تماس از جانسون, او اعلام کرد: "فردا من به واشنگتن برای کمک به سازماندهی این گروه از شهروندان برای غمگین ترین ماموریت است که هر یک از ما در حرفه ما خواسته شده است به دنبال—چرا یک آمریکایی به ضرب و جرح یکی دیگر چرا خشونت تحمیل شده بر مردم از شهرهای ما چرا ماه مارس به یک ایده آل امریکا قطع شده است با خونریزی و نابودی است. ما خواسته شده است که در یک مفهوم گسترده برای حمله به روح امریکا است."

Kerner می خواستم باز جلسات. "نگرانی من در همه زمان در مورد این کمیسیون بوده است که در نتیجه ما بزرگترین مشکل در حال رفتن به به آموزش سفیده نه سیاه پوست," او گفت:. Kerner حاکم نبود در این نقطه است. J. Edgar Hoover شهادت در اولین روز به می گویند که F. B. I. تا به حال هیچ شواهدی از یک توطئه پشت شورش است که او فکر یک درمان خوب برای خشونت خواهد بود بهتر قوانین اسلحه. "شما باید برای مجوز سگ خود را," او گفت:. چرا که نه تفنگ خود را ؟ مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: کمیسیون "افرادی که به طور کامل عاری از امید نمی شورش."

شاید دردناک ترین شهادت آمد از Kenneth B. Clark, آفریقایی-آمریکایی روانشناس در کالج شهر نیویورک که تحقیقات در نابرابری بوده محوری به تصمیم دادگاه عالی در Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش. او گفت: کمیسیون:

من با خواندن این گزارش . . . از سال 1919 شورش در شیکاگو و آن را به عنوان اگر من خواندن گزارش کمیته تحقیق در هارلم شورش '35 گزارش کمیته تحقیق در هارلم شورش '43 گزارش McCone کمیسیون وات ضد شورش. من باید دوباره در خلوص به شما می گویم از اعضای این کمیسیون است—آن است که یک نوع از آلیس در سرزمین عجایب—با همان تصویر در حال حرکت دوباره نشان داده شده بارها و بارها همان تحلیل همان توصیه ها و همان انفعال.

تاریخی دنباله خون های ریخته شده در یک عمیقا rutted جاده ها است.

وحيد جان لیندسی خوش تیپ لیبرال شهردار نیویورک که به عنوان نایب رئیس این کمیسیون بسیاری از رسانه ها مورد توجه است. اما Kerner انجام کار خود را. هنگامی که کمیسیون سفر Kerner رفت در خیابان به صحبت کردن با مردم است. او رفت و برای یک پیاده روی در نیوآرک و متوقف به صحبت می کنند به یک گروه در اطراف گوشه ای از خیابان شاهزاده. آنها به او گفت که آنها تا به حال سه نگرانی: خشونت پلیس بیکاری و عدم جابجایی برنامه برای کارگران آواره. یک مرد گفت: فرماندار که او تا به حال یک شغل در هشت سال است.

پس از ماه ها جلسات و جلسات این کمیسیون شروع به مونتاژ آن گزارش. Kerner می خواستم آن را به حرکت و به زیبایی نوشته شده است. جان Hersey خواسته شده بود برای نوشتن آن شاید در سبک "هیروشیما"; Hersey گفت: هیچ. (به جای بسیاری از گزارش پیش نویس توسط کمیسیون, مدیر اجرایی, David Ginsburg که بعدها کمک ارسال هوبرت هامفری کمپین پلت فرم است.) در اواخر کمیسیون مذاکرات روی ویلکینز ارائه عاطفی شهادت شخصی که تا حد زیادی مطلع پیش نویس توسط لیندسی توصیف "دو جوامع یکی سیاه و یکی سفید." یکی دیگر از پیش نویس شامل یک پاساژ که بعدها زده: "تلاش های گذشته باید نه انجام تعهد خواهد شد و یا منابع مورد نیاز برای از بین بردن نگرش ها و شیوه های است که باید حفظ نژادپرستی به عنوان یک نیروی عمده در جامعه ما است. تنها تعهد هر شهروند می تواند تولید یک آمریکایی هویت و یک جامعه آمریکا." هر کلمه ای از این گزارش بود با صدای بلند بخوانید و هر کلمه ای که به اتفاق آرا توافق کردند. پیش نویس نهایی را شامل این عبارت: "مسابقه تعصب به شکل تاریخ ما قاطعانه; آن را در حال حاضر تهدید برای آینده ما را تحت تاثیر قرار. سفید نژاد پرستی است که در اصل مسئول مواد منفجره مخلوط است که جمع آوری در شهرهای ما پس از پایان جنگ جهانی دوم است." در گزارش نهایی به عنوان مورخ جولیان Zelizer می نویسد: در مقدمه به یک سال 2016 نسخه "هیچ موسسه دریافت بیشتر موشکافی از پلیس است." که درست از هر یک از این گزارش ها پس از سال 1917.

جانسون کردم وقتی که او گزارش شد و پس از جا در رفته که او حاضر به امضای این نامه ضمن تشکر از کمیسیون برای خدمات خود را. "من می خواهم یک منافق" او گفت:. "فقط فایل آنها . . . و یا خلاص شدن از آنها."

"این فقط همین و بدون شرم."
کاریکاتور از بروک بورژوا

این Kerner گزارش منتشر شده در مارس 1, 1968 اما برای اولین بار آن را به بیرون درز شد (احتمالا توسط Ginsburg) به واشنگتن پستکه زد یک داستان با تیتر "رئیس سرزنش شورش قرار داده و در سفید نژاد پرستی." این شد یک شبه بهترین فروشنده. آن را به فروش بیشتر نسخه هایی از وارن کمیسیون گزارش سه چهارم از یک میلیون نسخه در دو هفته اول به تنهایی. منتشر شده در یک شومیز توسط Bantam آن گفته می شود سریع ترین فروش کتاب پس از "دره عروسک."

حقوق مدنی فعالان در انتظار ماست مالی کردن بودند حیرت زده کرد. "این اولین بار سفیده باید گفت:" ما در حال نژادپرستان,' " رئیس هسته ای اعلام کرد. جمهوری خواهان آن را رد کرد. "یکی از عمده نقاط ضعف رئیس جمهور در کمیسیون این است که آن را در اثر سرزنش همه برای شورش به جز عاملان شورش" نیکسون گفت: از مبارزات انتخاباتی. "من فکر می کنم این بحث . . . تمایل به تقسیم مردم به ساخت یک دیوار در بین مردم است." محافظه کاران تلقی آن پوچ است. "چه چیزی باعث شورش" William F. Buckley جونیور نوشت: "آیا تبعیض نژادی و یا فقر و یا نا امیدی. چه چیزی باعث آنها را یک اختلال روانی است که پاره در اخلاق از جامعه ما به عنوان یک نتیجه از خستگی خود نفرت و متکبر مشاجره است که همه ما کاستی های ناشی از افراد دیگر آسیب بر ما."

جانسون آمد تا با خود او در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود در امریکا در دوران ریاست جمهوری خود: "من منتقل نگرو از D به C-. او هنوز هم هیچ جا. او آن را می داند. و این که چرا او را در خیابان. جهنم من می خواهم وجود دارد بیش از حد." در سال 1969 هری McPherson جانسون رئیس speechwriter تلاش برای توضیح آنچه که به زحمت جانسون در مورد Kerner گزارش. "آن صدمه دیده است او غرور" McPherson گفت: دلیل آن روشن ساخته است که جانسون به حال نه به نحوی ذخیره نگرو. اما وجود یک بزرگتر هر چیزیکه صدا میکند دلیل او معتقد بود: "تنها چیزی که هر گونه امید برای نگرو شد و در ادامه از ائتلاف بین کار سیاهان روشنفکران . . . شهرستان های کارفرمایان و ماشین آلات سیاسی و برخی از شهری ضعیف است. . . . به عبارت دیگر این نیاز به نگه داشتن Polacks که کار بر روی خط در ریور روژ در پارک توپ و حمایت از والتر Reuther و دولت به عنوان آنها سعی کنید به صرف پول در سیاه پوستان است." طبقه متوسط سفیده نمی لعنت به او فکر می کردم اما سیاه پوستان مورد نیاز فقیر و طبقه کارگر سفیده را در کنار خود. "سپس ریاست جمهوری در کمیسیون تشکیل شده است و می رود و می آید و چه می گویند ؟ چه کسی مسئول شورش? 'دیگر اعضای این ائتلاف است. آنها آن را انجام داد. کسانی که نژادپرستان.' و لذا این ائتلاف می گوید . . . 'ما بیرون رفتن و پیدا کردن خودمان یک مرد مانند جورج والاس یا ریچارد نیکسون.' "

که بهار مارتین لوتر کینگ جونیور کشته شد و پس از آن رابرت اف کندی. در ماه ژوئیه پنج ماه پس از انتشار گزارش, Kerner نوشت خود بازتاب, به دنبال بازگشت در پاسخ به گرداب که تا به حال به دنبال کینگ ترور و استدلال در برابر نظامی پلیس: "وسایل نقلیه زره پوش به صورت خودکار و سلاح و زره اسلحه و ماشین آلات برای استفاده در برابر دشمن و نه یک یاغی. . . . اگر شما می آیند و با یک نمایش قدرت شما در یک حس چالش از طرف دیگر برای دیدار با شما. نیروی begets زور است."

هنوز جانسون برآورده Kerner آرزو به منصوب به فدرال نیمکت. در طول Kerner را تایید جلسات او سوال شد توسط استروم Thurmond در مورد نتیجه گیری این گزارش که با مته سوراخ کردن نام خود را:

Thurmond: چرا به شما می گویند "سفید نژادپرستی" ناشی از این شورش?

Kerner: I beg your pardon.

Thurmond: چرا شما می خواهید به سرزنش مردم سفید . . . برای این مشکل ؟

Kerner: از آنجا که ما می گویند این است که توسعه یافته بیش از یک دوره از زمان و مردم در Negro های یهودی نشین نشان داد که شورش بود در برابر سفید ایجاد. . . .

Thurmond: . . . چه این اصطلاح چیست ؟ چه شما فکر می کنم آن را به معنای زمانی که شما آن را در این گزارش و یا تایید شده از آن ؟

Kerner: من فکر کردم آن را به معنای این که بیش از یک دوره از سال Negro نگه داشته بود در یک منطقه خاص اقتصادی و جغرافیایی و او اجازه بیرون آمدن از آن است.

در سال 1971 Kerner درگیر یک رسوایی در ارتباط با مالکیت خود را از بورس در یک مسیر مسابقه; او در نهایت متهم و محکوم به تقلب در ایمیل. محکوم به سه سال در زندان Kerner رفت به فدرال موسسه تادیبی از یک حداقل امنیت زندان در Fayette County, Kentucky در 29 جولای سال 1974 دو هفته قبل از نیکسون استعفا داد. او اصرار داشت که اعتقاد خود را یکی از نیکسون "حقه های کثیف." "من دلیلی برای باور من یکی از قربانیان این کلی طرح," او نوشت. او مشکوک نیکسون از تنبیه او برای نقش خود را در کندی پیروزی در سال 1960. در سلول خود Kerner نگهداری یک مجله. "پس من اینجا نشسته به تنهایی" او نوشت: افکار که زندانیان باید فکر پس از آغاز زندانها:

من تعجب می کنم از چه استفاده از سیستم زندان های ما—که من اغلب تعجب می کنم زمانی که من به دنبال یک جایگزین برای این غیرانسانی شیوه ای از ضابط کسانی که نقض قانون است. زباله از قدرت هر دو توسط restrainers و یکی از محدود. از بین بردن فرد از جهان خارج واقعا انجام هیچ چیز مثبت طبیعت است. محدودیت ایجاد سرخوردگی و یک تان خواهد شد. آن را می کشد انگیزه و به طور کامل حذف تصمیم توانایی.

با یک بیمار قلبی و چه شد به زودی کشف می شود سرطان ریه Kerner شد paroled پس از گذراندن هفت ماه. او را صرف چه زمان او را ترک کرده بود خواستار اصلاحات در زندان. درگذشت او در سال 1976. چندی قبل از مرگ خود خواسته در مورد Kerner گزارش گفت: "بر اساس این گزارش من فکر می کنم که امروز به عنوان معتبر روز ما ارسال آن به دفتر چاپ دولت."

در ژوئن 1st, در واشنگتن, دی سی, پلیس ضد شورش پاک لافایت مربع مسالمت آمیز معترضان توسط نیروی. ("را خاموش riot gear, من نمی بینم هیچ شورش در اینجا" معترضان شعار می دادند.) هدف این بود که به رئیس جمهور اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به گشاد گشاد راه رفتن به کلیسای جان همراه با دادستان کل و رئیس ستاد مشترک ارتش و عکس برگزاری مقدس است. بعد اوهایو جمهوری خواه سناتور راب پورتمن, نام برای یک کمیسیون ملی در روابط. "آن را نمی خواهد یک کمیسیون برای باز گفتن مشکل است اما به تمرکز بر روی راه حل ها و ارسال های اخلاقی قوی پیام است که آمریکا باید به ایده آل که خدا همه ما را به عنوان برابر" پورتمن گفت. او پیشنهاد کرد که ممکن است آن را با همکاری ریاست سابق رئیس جمهور باراک اوباما و جورج دبلیو بوش است.

ایالات متحده نمی نیاز به یک کمیسیون یا یک گزارش. قوی اخلاقی پیام ؟ که پیام تحویل توسط معترضان هر روز در خیابان بعد از خیابان بعد از خیابان در سراسر کشور. جلوگیری از کشتن ما. یک روز این گزارش را دروغ آرشیو شده, فراموش, بی ربط. در ضمن آنها شمع تا یک کیفرخواست انباشته از شواهد اینرسی است. در تابستان سال 1968 مدنی-حقوق رهبر ویتنی جوان مقاله منتشر شده با عنوان "این گزارش که درگذشت" نوشتن "در این گزارش این است که هنوز هم وجود دارد, آن را هنوز هم می خواند اما عملا چیزی در حال انجام است به دنبال توصیه های خود را." آن را به عنوان آن را به حال به حال شده است. وقت آن است که آن را به چیز دیگری. ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب