عزیز درمانگر: اگر خواهر من نمی خواهد او را ترک افتضاح پسر من با او انجام شده

بیانکا Bagnarelli

یادداشت سردبیر: هر دوشنبه لری Gottlieb پاسخ پرسش های خوانندگان در مورد مشکلات خود را بزرگ و کوچک است. یک سوال ؟ ایمیل خود را در [email protected]

عزیز درمانگر

من آشنایی یک پسر که ما فکر خوب ، آنها هر دو در اواخر 30s خود را. دو ماه به قدمت خواهر من باردار شدم. او طلاق گرفته است و دارای 3 سال. او باعث می شود 700 دلار در هفته است و تلاش برای پایان می رسد دیدار در حالی که خواهر من صاحب خانه و کسب و کار. آنها تا به حال مورد بحث خود را در حال حرکت به خانه او بنابراین او می تواند “خارج شدن از بدهی.”

پس از صحبت با او درمانگر او متوجه شد که در حال حرکت در کنار هم یک ایده وحشتناک و او پیشنهاد خود را پس گرفت. او به طور کامل آن را از دست داد. به من گفت که من بیشتر با پرچم های قرمز در پرواز بودند ، او یک خلق و خوی او یک عاشق و خیلی بیشتر. پس خواهر من ساخته شده افتضاح ترین تصمیم او تا به حال به را و تصمیم به خاتمه بارداری. او حتی نمی تواند او را به سقط جنین انتصاب چرا که او می خواهم اجرا از بیمار زمان و نه می تواند به او کمک کند برای آن پرداخت. در ضمن من سه ماه باردار خودم و میزان استرس و خشم این باعث شده است که من (و فقیر من که تا به حال به گوش دادن به تمام این) است که فراتر از کلمات است. اما من 100 درصد حمایت از خواهر من در طول کل این وضعیت وحشتناک.

در حال حاضر دو هفته بعد از سقط جنین او به من می گوید که او هنوز هم با این پسر. چرا؟!? برای عشق که مقدس است, چرا?!? من خیلی منزجر است ، من در حال حاضر به او گفت من هرگز چیزی برای انجام با این مرد و او هرگز یک بخشی از خانواده من است. من می دانم که ممکن است سخت به نظر می رسد اما با توجه به آنچه که او به من گفت که من می خواهم به چیزی برای انجام با او. در این نقطه من واقعا نمی خواهید چیزی برای انجام با او هم چون من فقط نا امید.

خواهر من است که زیبا و با استعداد و موفق است و او به هدر رفتن وقت خود را با این سکون. من می دانم که او را به انجام آنچه او را به انجام, اما من نمی دانم که چگونه به آن را اداره کند.

استیسی


عزیز Stacey

شما بدیهی است که عشق خود را خواهر و مراقبت عمیقا در مورد خوب بودن, بنابراین من می توانید تصور کنید درد شما در حال تجربه شما به عنوان دیده بان او ماندن در یک ارتباط است که شما احساس می کنید نیست شایسته او است. اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای شما قبول که انتخاب او باعث می شود به عنوان یک فرد بالغ در حال اوست و او به تنهایی و پس از آن همچنان به عشق و حمایت بی قید و شرط. (یک نکته: اگر شما فکر می کنم رابطه در حال عبور از خط و توهین آمیز نه تنها ناکارآمد است که چیزی است که به دنبال کمک های حرفه ای در حل و فصل.)

اجازه بدهید من روشن است که حمایت از او را بدون قید و شرط به این معنا نیست حمایت خود را انتخاب کند. چه این به آن معنا است که به جای دوری می گزیدند او و دوست پسر او و تلاش برای متقاعد کردن او به انجام آنچه شما می خواهم شما تمرکز انرژی خود را در گوش دادن به او را با یک ذهن باز. نه تنها به گوش دادن این راه اجازه می دهد تا شما را به بیشتر دلسوزی برای این معضل او به احتمال زیاد خودش را می یابد در, اما آن را نیز به او فضایی برای شنیدن خودش بهتر—بدون توجه به آنچه او تصمیم می گیرد به انجام.

آنچه که شما کشف که شما گوش دادن است که در داخل خود یک صدا است که برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به مال شما. ممکن است آن را آرام صرف زمزمه در میان سر و صدا اما آن وجود دارد. این صدا چیزی است که او ساخته شده پذیرای تغییر ذهن خود را در مورد داشتن دوست پسر او حرکت می کند ، اما از آنجایی که ما نمی تواند بشنود دیگران صدای درونی اغلب هنگامی که ما می بینیم کسی که ما در مورد مراقبت از انجام کاری که به نظر می رسد مضر ما احساس نیاز به می گویند که این فرد در حال ساخت یک اشتباه وحشتناک—به عنوان اگر او نمی کند در حال حاضر می دانم که این در برخی از سطح.

خواهر شما آگاه است از دوست پسر او را در کیفیت های منفی (پس از همه, او گفت: شما در مورد آنها) اما او نیز احساس می کند برخی از ارتباط مثبت با او و در بالا از آن او را در اواخر 30s و او ممکن است بخواهید به کودکان است. بنابراین همراه با آن صدای آرام است بلندتر هراسناک که خمیدگی توجه است. Shhh! این صدا و اصرار دارد هر زمان که ساکت تر صدا تلاش می کند برای دفاع از خود است. این louder voice و سپس متقاعد خواهر خود را که او باید زمان آسان تر برای مقابله با آنچه که در مقابل او—خوب و بد ویژگی های این مرد او را به خود جلب—از تنهایی و عدم قطعیت که در نتیجه اگر او اجازه دوست پسر او بروید.

همه ما این دوئل صدای درون ما است که نشان دهنده بخشی از ما است که می خواهد چیزی و بخش دیگری که می رود در برابر چیزی که ما می خواهیم. هر زمان که ما تجربه تردید وجود دارد صدایی که به سلامتی ما (You deserve better!) و یکی که ما رو عقب نگه میدارد (اما شما تقریبا 40!). شما تبدیل به نماینده صدای آرام داخل که او همیشه نمی تواند بشنود اما به جای تقویت صدای آرام شما در حال ساخت آن را خاموش. اگر شما انجام می دهند صحبت کردن که صدا ندارد به گفتن یک کلمه.

برای خواهر خود را, این است عواقب جدی: بیشتر به شما فشار را در دستور کار—با سوريه را از او ساخت تهدیدات است که شما هرگز هر چیزی برای انجام با دوست پسر خود و گفتن او چگونه اشتباه خود تصمیم گیری است—بیشتر خواهر خود را سعی خواهد کرد برای دفاع از موقعیت خود را. او را نیز کمتر احتمال دارد به اعتماد شما هر زمان که او در دیدن جنبه های منفی این رابطه اما هنوز آماده به ترک و او را به حرکت و نزدیک به دوست پسر خود را در جهت پر کردن شکاف عاطفی ایجاد شده توسط خود را رد و از راه دور. اگر خواهر شما در حال رفتن به تصمیم گیری متفاوت آن را نمی خواهد به دلیل اقدامات تنبیهی. از آن خواهد شد به این دلیل که قدرتمند ترین حقایق هستند که ما آمده ایم تا کم کم در خود ما است.

این به این معنا نیست شما باید ترک او به معنای واقعی کلمه در خود—و این است که عشق و حمایت شما در آمده است. هنگامی که شما تغییر از ترغیب به گوش دادن شما باید کمک به او را به جای خود دانستن حتی اگر چه او می داند که او را می ترساند. اضطراب هم می تواند انگیزه ما برای تغییر و یا جلوگیری از تماس با ما در حال تغییر است. اگر به شما ارائه یک تور ایمنی برای ترسناک حقیقت او خواهید بود به احتمال زیاد به آن اذعان و اقدام است. از او بپرسید در مورد تنهایی تمایل خود را به در یک رابطه, آیا او می خواهد به یک کودک است. از او بپرسید که او چه دوست دارد بیشتر در مورد دوست پسر خود و نیز آنچه که نگرانی های خود را حتی اگر او تصمیم می گیرد به ماندن در ارتباط است. از او بپرسید که او چه می خواهد در شخص او صرف زندگی و شاید افزایش حقوق کودکان و به یاد داشته باشید نه به می گویند “اما او را دوست ندارد!”—به جای به سادگی گوش دادن از محل واقعی کنجکاوی.

آنچه که شما در حال انجام بودن محبت مدیره صدایی است که اجازه می دهد او را به گوش خودش در تناقض است. این یک امداد به صدا را به این تناقضات چرا که هنگامی که این دو متناقض صداها می توانند با یکدیگر گفتگو کنند و او می تواند شروع به حرکت به جلو. نگه داشتن در ذهن هر چند که در حال حرکت رو به جلو برای او ممکن است به معنی ایجاد یک آینده با این پسر به طوری که شما به او گوش دهید سعی کنید به کیفیت خوب از طریق چشمان خود را. و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به یاد داشته باشید که همواره مدلسازی یک رابطه سالم بین دو نفر از شما به او کمک خواهد کرد افزایش انتظارات خود را از چه, مراقبت, اعتماد حمایتی رابطه به نظر می رسد مانند آن است که آیا با این پسر یا کسی که جدید است.


عزیز درمانگر است که فقط برای مقاصد اطلاعاتی تلقی نمی شود توصیه های پزشکی, است و نه یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و تشخیص و یا درمان. همیشه به دنبال مشاوره از پزشک خود روان-بهداشت حرفه ای و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی است. با ارسال یک نامه شما موافقت خود اجازه دهید به اقیانوس اطلس استفاده از آن—در بخشی از یا به طور کامل—و ما ممکن است آن را ویرایش کنید برای ظهر و/یا وضوح.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>