چگونه برای اجرای یک کمپین مردمی در یک بیماری همه گیر

سه روز پس از او ناراحت پیروزی بیش از ده دوره کنگره در سال 2018 دموکراتیک اولیه اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی یک

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399

سه روز پس از او ناراحت پیروزی بیش از ده دوره کنگره در سال 2018 دموکراتیک اولیه اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی یک عکس از او ترک خورده کتک کفش ورزشی. برخی از تحلیلگران به حال نسبت به پیروزی خود را به تغییر جمعیتی اما او داشتن هیچ یک از آن. "در اینجا من 1 جفت از کمپین کفش," او نوشت. "من زدم درب تا آب باران آمد از طریق کف من. احترام به فشار دادن." این یک ادای احترام به قدیمی مدرسه مترقی مبارزه و تعامل او فیلم ها ویروسی وجود. اما اگر درب-ضربه زدن و دست تکان دادن و نشان دادن برای راهپیمایی و جامعه جشنواره ها و کلیسا-زیرزمین جلسات در حال تمام کردن جدول به دلیل یک بیماری همه گیر? چگونه یک نامزد جدید او غیر نام خانواده در مقابل رای دهندگان که او را بیشتر در خانه گیر کرده—و هنگامی که وجود دارد بسیاری دیگری در جریان است ؟

این چالش مواجه لیندزی Boylan این سی و شش سال است که در حال اجرا برای کنگره در برابر جری Nadler در نیویورک دهم منطقه. او نامزدی خواهد بود یک شات طولانی حتی در زمان عادی. Nadler, low-key اما دوست داشتنی است که در چهاردهمین دوره او صندلی کمیته قضایی مجلس شده است و ثابت حضور رسانه ها در هفته های اخیر به عنوان یکی از جانشین دموکراتها پلیس-لایحه اصلاحات. Boylan بخشی از یک موج پیشرو داوطلبانی که در حال به چالش کشیدن امتیازهای با الهام Ocasio-کورتز و نماینده Ayanna Pressley, از ماساچوست که زدم یک خدمت ظاهرا امن کنگره در سال 2018 است. اما Nadler است یکی از مزیت های آن سابق امتیازهای نیست: A. O. C. تایید کرده است او را.

تا پایان ماه مارس Boylan مطرح کرده بود بیش از هفت صد هزار دلار به اندازه کافی شاید پای خود را در رای دهندگان درب زبان استعاره. اما چگونه می توانم شما درخواست برای اطلاعات بیشتر در طول یک بحران اقتصادی ؟ و چگونه خواهد شد ترکیبی از یک بیماری همه گیر و نیویورک اولین آزمایش اولیه رای گیری مردم در انتخابات را تحت تاثیر قرار? (روز انتخابات است, ژوئن 23rd.)

چند هفته پیش Boylan نشسته بود در آپارتمان خود در چلسی. (این gerrymandered دهم منطقه است که به نظر می رسد مانند کیپ Cod چرخش نود درجه شامل بسیاری از منهتن در سمت غرب و سپس skims بروکلین اسکله گرفتن در برش هوک سرخ و خلیج ریج قبل از گسترش به ادعای قصبه پارک و نیش چندین محلات دیگر.) او میزبانی مجازی قهوه ساعت در Facebook به همه گیر جایگزین برای canvassing مشغول ایستگاه مترو. بیش از دو دوجین مردم در حال تنظیم در بسیاری از آنها به نظر می رسید او را می دانم. سوالات نیست بلافاصله آینده پس از او پر بار با افکار خود را در مورد مسائل مختلف: سیستمیک نژادپرستی و نابرابری اقتصادی و وام های دانشجویی. هنوز هیچ سوال ؟ او می تواند صحبت کردن نگه دارید "روز و شب" او افزود: "در این مرحله گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک امینی کمدین حتی اگر من نیستم که خنده دار است." پذیرش در واقع نوعی خنده دار, حداقل توسط سیاستمدار استانداردهای; قطعا خلع سلاح. بنابراین راه او صحبت در مورد افزایش دسترسی به روانی-بهداشت و درمان (یک مسئله هسته) و در مورد خود جلسات درمانی که او گفت: ضروری بود "برای توجیه تمام تجربه های جدید است که برای شما اتفاق می افتد زمانی که شما در حال اجرا برای کنگره است."

محوری مورد او در برابر Nadler است که کنگره در حالی که قابل اعتماد مترقی نبوده است بسیار موثر است. توسط Boylan را چراغ او کشیده و پاشنه خود را در مورد اینکه آیا برای استیضاح رئیس جمهور تهمت و بسیاری احساس می کنید که او بدون زرق و برق کار مدیریت کمیته خود را نهایی جلسات. Boylan زمین—اساسا: من خون جدیداست—تأکید او ضعیف انرژی و یک نوع "من چه چیزی را برای از دست دادن ؟" شور و شوق برای تایپ کردن "تماشا" و "گه" بسیاری در توییتر. اما به هر میزان ضد Nadler رای وجود دارد او را مجبور به به اشتراک گذاری آن را با یک سوم نامزد جاناتان هرتزوگ قانون-مدرسه, دانش آموز که به سازماندهی اندرو یانگ انتخابات ریاست جمهوری است.

Boylan نیست یک تازه کار کامل. در یک به روز رسانی اسطوره ای لحظه ای در سال 1963 زمانی که شانزده ساله بیل کلینتون را تکان داد دست در دست رئیس جمهور جان اف کندی Boylan منتظر خارج سنا در جلسه اتاق در سال 2001 به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا به منظور دیدار با هیلاری کلینتون سپس جدید سناتور. ("این زندگی من را تغییر بدیهی است که" مایکل کوهن گفت.) پس کلینتون در جای پای او رفت و به Wellesley شد و دانشجو-رئیس جمهور بدن. او بعد از یک M. B. A. در کلمبیا و دوباره مانند کلینتون و زمان صرف شده در هر دو بخش خصوصی و دولتی از جمله ناراضی سال به عنوان معاون وزیر توسعه اقتصادی تحت فرماندار اندرو کومو. "این کاملا سمی ترین تجربه زندگی من," او گفت: مجازی, قهوه, گروه, اشاره به یک محیط کار مملو از "غرور" و "شاشیدن مسابقات."

او آخرین بار قبل از خاموش کردن مبارزات انتخاباتی رویداد در مارس 13, زمانی که او دست از آگهی در برادوی و 110th Street. اما به عنوان این شهرستان آغاز شده است برای باز کردن back up او جرأت طور آزمایشی در خارج از منزل حضور در چند Black Lives Matter تظاهرات از جمله ژوئن 14th, رالی برای سیاه نما زندگی می کند در مقابل موزه بروکلین. "من ملاقات بسیاری از نیویورکی" او توییتی که آخر هفته. "من تا به حال چنین فوق العاده مکالمات." او همچنین عکسی از خودش نما در کنار یک سخت بازپرسی کردن از شیرینی در مکزیک نانوایی در Midwood. آن نگاه مانند یک کلاسیک New York, کمپین جلوگیری از, اما برای او ماسک صورت. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن