Dejon Brissett برادر کوچک می تواند کمک به او را قبل از لامپ کم مصرف پیش نویس پس از

Dejon Brissett را یک قدم در تعقیب او ورزش حرفه ای اهداف این هفته است و او را منحصر به فرد مشاور به راهنمای او را در طول مسیر.

Oshae Brissett 21-ماه-پیر مرد-افزایش رو به جلو برای تورنتو رپتورز رفته قبل از بزرگتر خود فوتبال بازی کردن برادر و ارائه شده است افکار خود را در این سفر که پنج شنبه آغاز می شود.

“من فقط به او بگویید که شما در حال رفتن به دیدن یک کل دسته از بچه ها شما احساس می کنید بهتر است — و شما احساس می کنید مانند شما می خواهید یک شغل بهتر از — دریافت پیش نویس و باید همه اعتیاد به مواد مخدره و اما سعی کنید به تمرکز بر روی آن” Oshae Brissett گفت. “تمرکز بر روی فرصت برای به دست آوردن هر کجا که شما زمین و انجام بهترین شما می توانید انجام دهید.”

Dejon Brissett شش پا-یک گیرنده گسترده ای از دانشگاه ویرجینیا است که به احتمال زیاد انتخاب شده در دور اول از لامپ کم مصرف پیش نویس است. با توجه به این لیگ سراغ دفتر Brissett شماره 5 چشم انداز و دوم-رتبه گیرنده پشت نوتردام را تعقیب Claypool از Abbotsford, B. C.

Claypool احتمال رها کردن لامپ کم مصرف لیست پس از او انتخاب شده توسط پیتسبورگ در دور دوم پیش نویس NFL هفته گذشته است که می تواند به Dejon Brisset اول تصویب گیر برداشت پنج شنبه. اما فقط برای انتخاب شدن خواهد بود که بزرگترین تفاوت بین برادران.

Oshae Brissett چپ دانشگاه پس از فصل دوم بود اما نه برداشت در دو دور NBA پیش نویس است. او به پایان رسید تا با امضای دو راه مقابله با رپتورز در تابستان گذشته تقسیم وقت خود را بین NBA و رشد و نمو G لیگ.

اما در حالی که برادران’circumstances متفاوت هستند این طرز فکر را به همان باقی می ماند.

“شما هرگز واقعا می دانم که چگونه این پیش نویس در حال رفتن به رفتن” Oshae Brissett گفت. “او احساس می کند مانند او باید که در آن او باید بازیکن برتر یا نوع جلوتر از بسیاری از مردم است. هر زمان که این پیش نویس می کند اتفاق می افتد, او باید فقط بر روی نتیجه نهایی تمرکز (و) سعی کنید تا ثابت کند همه اشتباه است.”

این پیام به نظر می رسد از طریق.

“فرآیند خود را رفتن نیست راه او می خواست آن را به” Dejon Brissett گفت: فوتبال خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته. “چیزی که او بود فقط همیشه مثبت و امیدوار باقی بماند و هر چه اتفاق می افتد این است که قرار است به اتفاق می افتد.

“این نوع از کمک به من در طول فرآیند است.”

جوان Brissett مهم ترین توصیه های خود را به فوتبال بازی کردن خواهد آمد پس از روز شنبه پیش نویس — درس بودن یک حرفه ای است.

“من می دانم که فوتبال را بسیار متفاوت با شیوه زندگی و تیم و در راه تیم های مختلف کار, اما من می توانم بگویم او را فقط به عنوان به عنوان من می توانم” Oshae Brissett گفت.

“(تیم NBA) کار کردن نوع در صبح و سپس بقیه روز است که واقعا ما به هر دو بهتر است و یا شل کردن. من مطمئن هستم که آن را مشابه با (لامپ کم مصرف) … آنها تمام روز را به انجام آنچه آنها می خواهند.

“شما می رویم به استفاده از آن زمان به تماشای فیلم کشش خوردن هست ؟ یا شما می رویم به رفتن به باشگاه رفتن به خرید و یا انجام کاری که به نفع شما در دراز مدت?

“او می داند که, اما من احساس شنیدن آن از نوع قرار می دهد یک درپوش بر روی آن … او می داند که او را به انجام چیزی مشابه به همین. زمانی که او او می تواند به تماشای برخی از فیلم اجرای برخی از مسیرهای اضافی دریافت یک آسانسور در اقامت اشغالی به راه راست.”

Oshae Brissett نمیفهمد که به اندازه کافی برای اثبات ارزشمند برای رپتورز به عنوان آنها را از طریق رفت موجی از آسیب های این فصل است. او در 19 بازی ارائه یک جامد عمق قطعه به یک مدعی قهرمانی و او به احتمال زیاد انجام می شود به اندازه کافی برای تضمین کار بعدی فصل است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

و اگر همه چیز سقوط کاملا — اگر Argos را انتخاب کنید Delon Brissett و رپتورز حفظ Oshae — انجمن تراز خواهد شد.

“ما قطعا در مورد گرفتن یک محل با هم زندگی می کنند اگر من به زمین در تورنتو” Dejon Brissett گفت: در لامپ کم مصرف تماس بگیرید. “در همان زمان من شده است دور از خانه به همراه زمان, بنابراین واقعا وجود دارد هیچ اولویت برای من که در آن من تا پایان.

“اما بازی در تورنتو خواهد بود بسیار سرد به خصوص از آنجا که خانواده من وجود دارد و من برادر نقش برای رپتورز … که قطعا خواهد بود یک داستان جالب است.”

Doug Smith

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>