“خاطرات یک کشیدن ملکه” و سفر به خود اختراع

Tom Rasmussen aka Crystal Rasmussen.
کشیدن تام راسموسن پیداست به معنی خواب تا چیزی بهتر از آنچه به شما داده شده است.عکس توسط رفیق هانسن / ناظر / Eyevine / Redux

تام راسموسن قرار دادن در آرایش. Pats پودر و رگه های از برجستهنگار. “تحول است آهسته” که نوشتن در کتاب خاطرات “خاطرات یک ملکه کشیدن.” (تام که nonbinary طول می کشد ضمیر “آنها.”) حضور بی سر و صدا ساختمان: louche تشخیص. متعلق به کریستال تام روی صحنه شخصیت یک ثروتمند افسانه ای خواننده و نویسنده این کتاب است. (کریستال نیز اتفاق می افتد به یک سریال divorcée یک murderess و از دست رومانوف دوشس—در صفحه 339 از “خاطرات” ما برای پیدا کردن چگونه راسپوتین درگذشت.) اما به آینه. “وجود دارد هیچ aha لحظه” تام همچنان ادامه دارد. “این بیشتر شبیه به یک اژدها به آرامی بیداری: آن بال من زنانگی آتش آن است که در باور او به من می دهد که من می توانم هر چیزی ضخامت آن مقیاس توانایی من به رسم بسیار زیاد قدرت از من شکوه گناه.” در آخرین کریستال به طور کامل احضار, میافزاید با علامت تجاری پررنگ کج (ایتالیک): “Dracarys ،

کریستال است تام اما پررنگ, خمیده. یک نویسنده می خواند به عنوان یک انسان است. دیگر دست زدن به پایین و سپس خروج در باران از زرق و برق احساس می کند بیشتر شبیه به یک نیروی طبیعت است. “من همیشه بدون توضیح نمایشی, هرزه, زرق و برق دار” تام می نویسد. در حال رشد در لنکستر انگلستان بودند شیفته زنان توسط خود مادر و مادر بزرگ که evinced یک “بی پروا مخلوط شمال savageness و گرما” و با مدونا و Celine Dion. خاطرات—عمدتا به روایت تام با تند کمک از کریستال—دهانه سال بین 18 دسامبر 2015 دسامبر 17, 2016. وقتی پرده بالا می رود تام twentysomething پیوند در شهر نیویورک در حال کار به عنوان یک دستیار شخصی در صنعت مد که در آن وظایف خود را شامل پیامک جنسی, رئیس, دوست پسر. (“شب گذشته حدود 4:00 صبح پیچیده شده در تقدیر خیس Calvin Klein مصر-ملحفه های پنبه ای من متوجه شدم من تا به حال به ترک اولین کار من در مد.”) شکست و سرخورده تام حرکت به لندن که در آن کریستال reunites جین دیرین او را بکشید supergroup. این کتاب یک گردباد از حکایت: وجود مدفوع و مواد مخدر, کنتاکی مرغ سرخ شده, کارائوکه, چرم, مجالس, حتی شکسته ازدواج نامزدی. به عنوان تام توصیف بیگانه شام خانواده و کریستال به یاد می آورد او را به چالش (“همه شما به یاد داشته باشید, James Franco, چیزی است ؟ که در آن او در بر داشت شانه, عمیق, asshole و تا به حال به خود قطع پس از 127 ساعت?”), یک تقسیم کار پدیدار می شود. تام را پوشش می دهد و نکات دقیق وظریف شک و عدم اطمینان از اینکه ملکه کشیدن. کریستال را پوشش می دهد و تعالی.

به طور مشابه این کتاب به خودی خود یک ترکیب بزرگتر-از-زندگی تحریک و کوچکتر بیشتر relatable حرکات. تام پیاده روی یک خط ظریف میان سرگرم کننده خواننده و تکان دهنده او (در یک صحنه دلخراش یک غریبه شفاهی آزار تام و سپس مشت آنها را در صورت) و دفاع از شخصیت های روزمره بشریت است. “خاطرات” است آگاه از تجارت آف بین درام و همدلی است. “مشکل” تام می نویسد: “این است که هنگامی که شما رنگ بر روی این سد [آرایشی] مردم دیگر شما را به عنوان یک فرد: در کشیدن شما یا فرعی و یا برتر از انسان است.”

آن است که در بخشی به بازگرداندن شخصیت خود را که “خاطرات” موضوعات آن داستان سرایی با توضیح و تجزیه و تحلیل. “این کتاب امیدوار است به مفاهیم علمی در دسترس به مادر من و یا من پنج سال پیش با استفاده از زندگی من به عنوان وسیله ای برای انجام این کار به جای استفاده از زبان بلند” تام گفت. خاطرات preëmpts خسته انتقادات کشیدن فرهنگ مانند این ایده که آرایش کفن درست خود (“انتخاب چگونه می خواهید به دنبال این است که تعریف از معتبر”) یا این که کشیدن ذاتا misogynistic. (“زنانگی که repossessed از فسیل ایده از آنچه در آن باید, آیا با drag queens یا زنان می شود یک محل بازی زیبایی از قدرت” تام استدلال می کند.) کشیدن جلوه خود را در سراسر به عنوان یک فرم هنری به, خلاق, دید از خواندن. روی صحنه کریستال یک کاپیتان تلویحی او “شکوه گناه” “اثبات می کند که یک misfit بهترین مکان خواهد بود.”

اما در صفحه, تام بیشتر آموزشی معابر می توانید ترک اتاق کمی برای تفسیر. “این احمق فکر می کنم drag queens احمق هستند” آنها بنویسید. و یا: “چه شد cracked by دیگران, من با هم قرار داده و مهر و موم شده با sequins و رژ لب و پر است.” برای فهم دلایل این کتاب به نظر می رسد به طور کامل اعتماد مخاطبان خود که آن منجر به اجتناب اشکال خاصی از نکات دقیق وظریف و indirection. نقشی که تام انتخاب کرده است که سفیر یا راهنمای شامل عملی چالش titrating مرموز با آشنا. سوالات اخلاقی بوجود می آیند ، در چه نقطه خارج توجه نوبه خود تهاجمی? چه جدا سرگرمی و بهره برداری? این مسائل فشرده تام داستان مورد حمله توسط یک غریبه. هیچ فرد عاقل خواهد لذت بردن از خواندن در مورد جرایم ناشی از نفرت, اما این حادثه است darkly آوردن تهدید ظاهری به slacken و سپس رشد به عنوان شق برای یک لحظه فراموش نشدنی, تام و کریستال می آیند چهره به چهره است. (” ‘Get up! دریافت کردن!’ کریستال خواست به عنوان او ایستاده بود بیش از من, مشاهده خون من استخر بر روی پیاده رو.”) در حالی که داستان با دقت و حساسیت آن را کم رنگ و پریده, بالفعل, و آن را برجسته که تا چه حد تام و کریستال به عنوان راویان باید خود را در معرض درد خود را.

در پایان “خاطرات” مدیریت می شود چند چیز در یک بار. برآمده از یک فیلم تام به طور همزمان در خدمت به مردم نگار, شاعر و شرکت کنندگان. “پس از ورود” آنها نوشتن “دریایی از سایه اجسام در کشورهای مختلف از عریان و لذت استقبال شما; برخی از مردم بر روی زانو های خود را در یک دایره به پایین نگاه یکی از سخت کار ضربه سودجو مکیدن هشت تا ده شدن برخی از نشستن در dicks. . . . تا زمانی که شما در داخل آن همه به نظر می رسد به عنوان یکی از بزرگ ضرب و شتم جمعی از گوشت.” متوجه “شما”: تام است فکر کردن در مورد مخفی spectatorship. و در عین حال خود را از تن است و دوست داشتن; حافظه احساس می کند مانند شخصی و یادگاری. “هنگامی که شما در آن” تام شگفتی “مثل این است که جذب یک اسفنج . . . شما از دست دادن تمام ایده از فضا و زمان است.” عبور ممکن است آموزش تازه واردین, اما آن را نیز به نظر می رسد طراحی شده برای کسانی که در دانش احساس دیده می شود.

به “خاطرات یک ملکه کشیدن” یک 23andMe کیت و ژنتیکی آن اصل و نسب آشکار خواهد شد به حداقل هفتاد درصد rom-com. تام سینما-آماده—است که می گویند نه کاملا ناتورالیستی—حس صحنه است. (در یک نقطه تغذیه با خود بد کار آنها طوفان از جلسه با رئیس. “من میخوام به یک ستاره” آنها اعلام کنند. “نه. من هستم یک ستاره!”) کتاب طرح قابل اجرا بر روی سنتی خواهد شد-آنها-یا-نمی-آنها در حال تعلیق به علاوه یا منهای یک gimp کت و شلوار. تام در عشق با بهترین دوست خود, Ace که آنها را دوست دارد اما دوستیابی ویلیام “فوق العاده خوش تیپ نازک لزبین سیاه و سفید با موهای بسیار سرد شرق لندن که رفتار کشی به سمت masc.” ویلیام تام تاکید می کند که “در مقابل قطبی از من: شمال کشیدن ملکه با شل و ول Lancashire لهجه و حتی flabbier حلقه.”

سقوط خود را بهترین دوست, دوست cathartically ترک خود و نه پنج: این محاکمه و درست اجزای رام-com و حضور خود را در اینجا صحبت می کند به یک بزرگتر روند. “خاطرات” قطاری تنش جریان از طریق یک خرده فرهنگ است که در یک دهه یا بیشتر پس از راه اندازی “rupaul’s Drag Race” کراکل با جریان اصلی جذبه. وجود دارد بیشتر از انتظار در حال حاضر که ملکه انجام هر دو برای مخاطبان عام و برای تو رفتگی در دیوار گروه از طرفداران. این عمل تعادل نیاز به کاریزما و هوش سریع—دو ویژگی است که مدت طولانی است که پیش نیاز برای کشیدن اما این “خاطرات” در technicolor نمایش. “هر سال من فکر می کنم چگونه آن را خنده دار است که بسیاری از فرقه های مسیحی (نه همه من می دانم) نفرت گی اما عشق کریسمس” راسموسن می نویسد. “مانند آنها نیست در واقع همان چیزی است ؟ زرق و برق دار? . . . یک پسر با عمده abs در عبور؟”

این مؤلف برای او خوشحال در عیاری که با آن کتاب در زمان مالکیت به ارث برده استعارههای. Queering رام-com یا حداقل ظاهری به انجام این کار در واقع نور افکن سبک مداوم بدهی به queerness از جنس antics از “شب دوازدهم” به اسکار وایلد ابریشمی اجتماعی انتقادات. آنچه کمتر احساس رضایت بخش بودند استعارههای خود—خود را broadness عدم دقت است. پس از تام ماندگار بر ضد همجنس حمله مادر خود را قطره قطره به آنها می گوید “آیا شما جرات تغییر راه شما هستند. بود با صدای بلند.” لحظه ثبت به عنوان بیش از حد دوست داشتنی بیش از حد کامل: هنری نادرست حتی اگر از لحاظ تاریخی درست است.

و در عین حال تناقض چنین صحنه ممکن است کاهش این کتاب گاه به گاه تمایل به قاشق غذا ایده های به جای اجازه دادن به خواننده کشف آنها را برای خودش. ما تعجب می کنم: آیا راسموسن را مادر واقعا می گویند که یا فانتزی رخنه کرد ؟ “خاطرات” لرزد با این تغییرپذیر کیفیت آن می نشیند و بین خیال و واقعیت, دعوت, ثابت, فعال, تفسیر است. خواننده می تواند عجیب تر معابر به معنای واقعی یا نه—فقط به عنوان شاید او می تواند کریستال به معنای واقعی کلمه و یا نه. این واقعیت است که استعاره ای است که همیشه در دسترس است که تلطیف لحظه ممکن است در بیان آنچه که تام آرزوی یا سزاوار نه از آنچه در واقع اتفاق افتاده است نشان می دهد که همه از سابقه شخصی موجود در این کتاب است که به موضوع خود اختراع. کشیدن راسموسن پیداست به معنی خواب تا چیزی بهتر از آنچه به شما داده شده است. به این معنی تمایل خود را به یک افسانه زندگی است.

tinyurlbitlyis.gdulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>