اعزام از خط مقدم جریان جنگ

عکس از نرم افزار Adobe سهامFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
A soldier writing a letter.
عکس از نرم افزار Adobe سهام

آنها در حال صرف میلیاردها دلار به صندوق صدها نفر از فیلم های جدید و تلویزیون را نشان می دهد به رقابت با بازیکنان تاسیس Netflix و آمازون و Hulu در چه تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان جریان جنگ.
—واشنگتن پست.

عزیزترین امیلی

من فوق العاده دختر زیبا که من آشنایی معمولی—من می نویسم تا شما را با اخبار افتضاح. فقط به عنوان ما ترسید جریان جنگ بر ما هستند و آنها به عنوان وحشتناک به عنوان نام خود را نشان می دهد. در حال حاضر که دیزنی+ و Apple TV+ کاهش یافته خود را در برنامه نویسی بمب بر خانه های ما ما به صورت رسمی مشغول در اکثر وحشتناک جنگ نسل ما تا کنون دیده ام. ما تمام شده است اجباری به عنوان سرباز در این مبارزه مردان و زنان و کودکان به طور یکسان مجبور به ایستادن برای مطالب ما در باور و یا خطر ابتلا به آن, وحشیانه, مرگ. شما به یاد داشته باشید آنچه آن را مانند زمانی که آنها بوت "مورفی براون" تنها به سرعت لغو آن ؟ مخاطرات نمی تواند بالاتر است.

در حال حاضر ما داده اند خیلی از زندگی ما به این خدمات و در عین حال آنها فقط بیشتر از ما, بدن روح ما ذهن ما و البته پول ما. هشت دلار در اینجا پنج دلار وجود دارد, دوازده دلار بیش از وجود دارد. مالی و عاطفی تلفات غیر قابل بیان است.

امیلی لطفا کلمه در مورد چگونه شما و مال شما هستند مراتب را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. من می ترسم که شما متعلق به یک Hulu دیزنی+ HBO Max و صدای ترق و تروق و من تگرگ از Netflix تلویزیون اپل+ آمازون نخست و فردا همه دسترسی قبیله ما ممکن است خودمان را در سراسر خطوط دشمن—و من احتمالا نمی تواند آن را به کار چیزی که شما باید در 27th.

مال شما
Caleb


شیرین من امیلی

به عنوان واقعیت های خشن جنگ همچنان به خود شناخته شده, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر کسانی که رهبری این مطالب حملات از دفاتر خود را در لس آنجلس درک پیامدهای اقدامات خود را در زندگی روزانه ما است. هر هفته آن را یکی دیگر از راه اندازی مجدد. لذت ببر, دنباله و spinoffs تا آنجا که چشم می توانید ببینید. این هرج و مرج است.

در زمان هایی از این, ما باید متحد تر از همیشه, اما به جای این حملات ما را از هم جدا جعل غیر ممکن است تقسیم بین ما. مردم از من بپرسید که چگونه من می توانید تماس بگیرید و کسی را نمی دیده بان که می تواند نه تماشای, "مبارزه خوب" my bae? (به طور جدی هر چند, آن را واقعا خوب امیلی و من آرزو می کنم شما می خواهم آن را به یک فرصت است.) کارفرمایان می گویند "هی شما می توانید جلوگیری از تماشای تلویزیون در حالی که شما کار می کنند ؟ و یا ما در حال رفتن به مجبور به آتش شما به زودی." مانند من می تواند تمرکز بر کار هنگامی که وجود دارد یک جنگ رفتن!

چگونه من به Netflix و لرز با شما امیلی. در روز های قبل از جریان جنگ زمانی که تنها وجود دارد یک زن و شوهر از خدمات و صدها کانال های کابل و هزاران ساعت از فیلم های یوتیوب به مطالعه کردن. اما شاید آن است که ساده از من به خیال بافی ساده تر در این راه است.

مال شما
Caleb


امیلی

چه اهمیتی است طاووس?

Caleb


عزیزم امیلی

که من این نوع به شما چشم سوختگی انگشتان من گرفتگی عضلات. در روز و روز را من باقی می ماند چسب به صفحه من در تلاش برای مصرف تمام محتوا است که به من تحویل داده اما این است که نه تنها از لحاظ جسمی ممکن است. من لنزهای تماسی شده اند خشکیده به چشم من از عدم حذف. اما من می دانم که من خوش شانس هستم. من فقط می توانید تصور کنید وحشتناک آسیب که دیگران را پایدار از ساعت bingeing.

در میان قوم و در جریان جنگ شده اند در سخت ترین برادر من. غرق انتخاب او سوگند یاد کردن تلویزیون در مجموع انتخاب به غفلت خود را وطن پرست وظیفه. او به خواندن کتاباو می گوید. مانند کتاب هستند هیچ چیز به جز تلویزیون را نشان می دهد که نبوده است optioned است توسط ریس ویترسپون هنوز!

او را برای همیشه pitied به عنوان یک معضل بر جامعه است. هیچ کس خواهد شد که یک راه برای پیدا کردن زمینه های مشترک با او چون او دیده نشده "ببر پادشاه" یا "Mandalorian." او حتی نمی دانم چه Quibi است. چگونه خواهد شد و نسل های آینده قضاوت ما اگر ما نشستن در حاشیه اجازه می دهد به عصر طلایی تلویزیون برای رفتن unwatched?

که من به ارمغان می آورد به سوال: آیا شما شده است به دریافت پیام های من? شما تاکید آخرین متنی که من آن را کاملا شمارش به عنوان یک پاسخ.

همه بهترین
Caleb


وفادار امیلی

بالاخره در جریان جنگ به پایان رسیده! آمازون ادغام شده با Netflix بکشد (که در حال حاضر به ادغام با HBO و اپل) و همه بودند به دست آورد توسط دیزنی. وجود دارد یک محل متمرکز برای تماشای همه چیز متعلق به یک شرکت است که تنها رشد خواهد کرد غنی تر و با گذشت هر روز—راه چیزهایی باید باشد.

اما من یار من از ترس شما ممکن است سقوط قربانی به جریان جنگ. یا شاید شما کمی شلوغ پس ویاکام حذف نقش خود را در خود ادغام با CBS? در هر صورت اگر شما هنوز هم دریافت این missives و خلق و خوی جشن اعتصاب شما لطفا ارسال عکس.

مال شما
Caleb

همان روز که در جریان جنگ به پایان رسید, Caleb درگذشت از کم آبی است. اما داستان او به زودی برای همیشه جاودانه در یک صدای ترق و تروق سری محدود اجرایی تولید شده توسط ریس ویترسپون.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب