آیا "قتل اورلئانز" واقعا وجود دارد ؟

ما صحبت نمی کنم از خرس یا ببر قتل مردم. چرا ناگهان اورلئانز?عکس توسط ایلین تامپسون / استخر / خبرگزاری فرانسه /

توسط NEWS-SINGLE در 25 اردیبهشت 1399
Dead Asian giant hornets.
ما صحبت نمی کنم از خرس یا ببر قتل مردم. چرا ناگهان اورلئانز?عکس توسط ایلین تامپسون / استخر / خبرگزاری فرانسه / گتی

در عهد عتیق خدا ساخته ده طاعون بر بشریت است. در دوران مدرن ما دست ما کامل و تنها با یک: COVID-19. یا بنابراین ما فکر کردیم تا از آن گزارش شد, در مارس 2nd edition این بارکه جدید طاعون در جریان است. "قتل اورلئانز" با "آرواره به شکل مشخصی باله های کوسه" به ما گفته بودند بودند نزولی بر آمریکای شمالی از زیستگاه های بومی آسیا است. در عرض بیست و چهار ساعت هشتگ #murderhornets روند در توییتر سوخت توسط همه هیجان در خور آنچه برای تلفن های موبایل مانند یک تازه کشف گونه از قتل تالار. سنجش نادر غیر ویروس, ویروسی, داستان, عمده رسانه ها اعم از روزنامه واشنگتن پست به فاکس نیوز pounced. آنها شروع به تقویت تهدید حشرات با جزئیات خود را, بسیاری از آنها به سادگی rephrased از قطعه اصلی; در اواسط هفته گذشته جیمی فالون بود مصاحبه با یک "قتل هورنت" در صحنه در "امشب نشان می دهد." ("نگاه ما فقط به طور منظم قدیمی زنبور که اتفاق می افتد به همه چیز را به خواب رفتن برای همیشه.")

این یک داستان آشنا از چگونگی روند موضوعات درایو, مدرن, اخبار, چرخه, اما آن را نیز یک عهد به قدرت جاذب برچسب. قتل هورنت است نام مستعار عطا وسپا mandariniaدر حال حاضر توانمند صدایی غول های آسیایی هورنت است که بومی به بزرگ ردیف هایی از شرق آسیا. ژاپنی ها تماس با آن ōsuzumebachi: به معنای واقعی کلمه غول گنجشک-هورنت. آنها در واقع گنجشک-اندازه; بزرگترین نمونه در آمده در کمتر از دو اینچ طولانی است. اما این آسایش سرد زمانی که یکی خود را می شنود شوم تشديد وزوز نزدیک شدن به آن چیزی است که رخ می دهد با نگرانکننده نظم اگر شما صرف زمان در خارج از منزل در طول ماه های تابستان در ژاپن است.

این بادهای موسمی و رطوبت است که می تواند ژاپن دشوار است برای خرس در طول تابستان نیز آن را به یک پناهگاه برای حشرات و خزنده-crawlies. برخی از آنها به رشد واقعا عظیم نسبت. به گنجشک-هورنت شما می توانید اضافه کردن startlingly سوسک بزرگ, enormous گوی-ویور عنکبوت و centipedes است که می تواند رسیدن به شش اینچ به طول. بنابراین بیش از حد خرما-اندازه کرگدن سوسک و سوسک گوزن. بر خلاف مخوف هورنت و آن ilk این غول مهربان هستند معشوق سنتی فراگيرد. مردان با استفاده از شاخ آنها به گریبان یکدیگر به دور از منابع غذایی و از جفت بالقوه. جمع آوری شده توسط کودکان و مربع خاموش در سومو-سبک مسابقات این غول زرهی سوسک ارائه شده فرهنگی الگو برای جنگ مجازی که تصویری-طراحان بازی را کامل در دهه هشتاد و دهه نود.

من می دانم که این چیزها هر دو چون من عاشق اشکالات به اندازه کافی به flirted با رشته حشره شناسی در دانشگاه مطالعات و چون من زندگی در توکیو برای نزدیک به بیست سال است. حتی در شهر یکی است گاه به گاه اجرا فهم با اورلئانز در طول ماه های تابستان. در اینجا آنها حق می ترسید حتی بدون نام مستعار و حوادث مربوط به آنها را به طور مرتب خبرها را. مثل همه زنبورها و سایر اورلئانز و بر خلاف زنبور عسل غول اورلئانز را صاف, استینگر است که اجازه می دهد آنها را برای حمله به بارها و بارها. غول های آسیایی هورنت را بارب بسته به خصوص قوی سم و هر سال ده ها تن از از دست دادن زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از شوک آنافیلاکتیک. آسیایی, غول پیکر اورلئانز تمایل به لانه در مکان های مخفی مانند چالهها از درختان یا زمین لانه. از بین بردن و یا حتی به سادگی به نزدیک شدن به این کهیر خطرناک است کار می کنند. خود را ماموران مخفی پلیس به راحتی نفوذ استاندارد پرورش زنبور عسل مناسب نیاز به ضخامت دنده محافظ و تجهیزات تخصصی مانند خلاء به خورد موجودات از هوا آنها به عنوان جرم برای محافظت از خانه های خود.

برای همه درنده خویی آنها, اما من تا به حال هرگز یک بار شنیده ام آنها را به عنوان "قتل اورلئانز" در ژاپنی. اولین بار من تو را دیدم این نام را برای بسیاری از آمریکایی ها زمانی که من خواندن آن را در زمان که آخر هفته. عبارت بلافاصله piqued علاقه من. نزدیک ترین آنالوگ من می دانستم که satsujin bachi, است که به سادگی "killer hornet," ژاپن ماده معادل های انگلیسی زبان "قاتل زنبور عسل." حتی که استفاده شد تا حد زیادی تنزل به تلخیص اخبار و تنوع را نشان می دهد. من تا به حال هرگز شنیده هورنت به نام "قاتل"—چگونه می تواند باشد ؟ قتل نیاز به عمد. ما صحبت نمی کنم از خرس یا ببر قتل مردم. چرا ناگهان اورلئانز?

من تا به حال حدس بزنید. زبانی مشترک کلمه ژاپنی satsujin—نوشته شده با شخصیت های "کشتن" و "فرد"نیست و به وضوح تمایز بین یک فرد بودن "قتل" یا "کشته شدند." این ابهام به این معنی است که اگر یکی به نظر می رسد تا satsujin در ژاپنی-فارسی واژه نامه آنها خواهد شد با یک لیست از گزینه های که شامل واژه "قتل" "قتل نفس" و "قاتل." آن را به مترجم برای انتخاب کلمه مناسب مبتنی بر متن. من به شدت مشکوک است که این ظرافت های زبانی بوده است در ترجمه از دست داده. برای, به عنوان وحشتناک به عنوان غول هورنت ممکن است من شنیده ام هرگز کسی در ژاپن به تصویر کشیدن آن به عنوان داشتن قصد قتل. کنجکاو من نزدیک Junichi تاکاهاشی ژاپنی حشره شناس بود که در نقل این باراصلی گزارش است. زمانی که من توضیح داد که ماموریت من به نظر می رسید که استاد تاکاهاشی نمی خواهم به هم بزنید لانه زنبور با یکی دیگر از مصاحبه اما او تلویحا می گویند که "غول قاتل و قتل به طور کلی نام های مورد استفاده توسط رسانه ها."

نه هر کس خوشحال است در مورد دراماتیک nicknaming از موجودات است. "آنها" قتل اورلئانز.' آنها فقط hornets" واشنگتن کشاورزی گروه حشره شناس کریس Looney گفت واشنگتن پست. "این نوع از پر شور اصطلاح" توافق تگزاس A&M حشره شناس مولی کک در مصاحبه با سان آنتونیو تلویزیون ایستگاه. لینک خارجی متولد حشرات با کلمه ترسناک در این مورد "قتل" دامن خطرناکی به ناراحت کننده خاک: کسانی که از سن خاصی را به یاد بیاورید "Africanized قاتل زنبور عسل" ترساندن از دهه هفتاد با خود مسابقه-طعمه لایههای و اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های شدید برای relabel coronavirus به عنوان یک به طور خاص "چینی" ویروس.

عبارت "قتل اورلئانز" leapt به واژگان صرف هفته پیش اما سریع آن نفوذ در سراسر mediasphere تداعی راه خطرات جدید گسترش دهیم تا از طریق یک دنیای مدرن جهان است. این ōsuzumebachi اورلئانز باید مشکل ساکنان ژاپن از زمان بسیار قدیم. که این tiny terrors را به طور ناگهانی به نظر می رسد در آمریکا به سمت اقیانوس آرام است و تنها آخرین curveball از مادر طبیعت و دیگری یادآوری است که مرزهای ما را احاطه کرده و خودمان را با چه خطوط کشیده شده بر روی یک نقشه و یا نام مستعار با توجه به چیزهایی که ما را بترساند هستند بی معنی به تهدیدات طبیعی مانند حشرات یا ویروس ها.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب