دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Jersey Shore رویاهای

سیاست رئیس جمهور حاضر به این باور است که حتی یک استوار آبی شرق, دولت فراتر از انتخاباتی خود را درک در سال

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398
ست Wenig / AP

نیوجرسی—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معمولی با اشاره به انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی به عنوان "احتمالا بزرگترین جنبش در تاریخ" شب گذشته. او گفت: چند هزار رالی را برانگیخت داخل Wildwoods مرکز کنوانسیون و نمرات بیشتر مهمانی خارج و تماشای یک پخش می—که این کشور "دارای پتانسیل فوق العاده ای اگر ما آن را منفجر نمی." در یک نقطه تهمت هشدار داد که دموکرات ها می خواهند به "خود را به نزدیک کارخانه" و "خلاص شدن از شر گاو خود را." او اذعان کرد که وجود ندارد بسیاری از گاوها در این ویژه شهر ساحلی.

چرا رئیس جمهور فرود در جرسی شور در مرده زمستان ؟

این waterslides از Morey را بعضا بیش از loomed به مرور استخوان خشک می شود. آن را بیش از حد در اوایل فصل برای 18 سوراخ مینی گلف. هیچ رایحه فریبنده پیچید از سخن بی معنی وبیهوده کارخانه (اگر کسی دست از نمونه های رایگان خارج از سخن بی معنی وبیهوده آشپزخانه). چرا نیوجرسی در تمام ؟ دموکرات ها برنده دولت در گذشته هفت دوره متوالی به ریاست جمهوری رقابت. اما تهمت سابق اطلس شهر کازینو, رئیس, بدهکار, یک مرد یک به نفع.

نیوجرسی دومین کنگره منطقه رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 پس از دو بار رای گیری برای باراک اوباما. آن کنگره جف ون درو بدبختانه آن آبی در سال 2018 و سپس به تازگی بدبختانه خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن: یک هفته قبل از کریسمس ون جلب رای دادند و در برابر هر دو مقاله از استیضاح قبل از اینکه به طور رسمی از پیوستن به مذاکرات و اعلام کرد خود را به "بی مرگی پشتیبانی" برای رئیس جمهور. فقط بیش از یک ماه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به او یک سیلی در پشت در قالب این فصل تیم boardwalk تجمع و از جمله آوردن ون درو روی صحنه به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای رنگ ایران با یک "سیاه چادر ، (ون درو صحبت کرد اما چند دقیقه قبل از توزیع میکروفون به رئیس جمهور.)

سرد و خاکستری با MAGA beanies و ترک خورده آبجو به سختی پنهان در koozies صحنه در اطراف شهر بیشتر شبیه فوتبال جمعه از ماه ژانویه سه شنبه. حکم Colada, MAGArita مسکو مولر و ساندرز ("شما خرید نوشیدنی و ما آن را به کسی که نمی داشته باشد!") شد چند "مغلوب ساختن پیشی جستن رالی فوق العاده نوشیدنی" در ارائه این آب آبی پنجره مشبک است. مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 و نگه داشتن امریکا بزرگ آگهی فلفلی رستوران در حالی که فاکس نیوز در پوشش رئیس جمهور را استیضاح محاکمه اشغال نصب شده در تلویزیون. کورتلند Heyniger Sr. و پسرش کورتلند جونیور ارسال شده در نوار در تطبیق کمو تهمت کلاه و پیراهن فلانل. "از طرف دیگر نهفته است و تلاش می کند به تقسیم ما" گفت: Heyniger جونیور یک اسبوری پارک آتش نشان است. "شما می توانید آن را شما می دانید؟"

جنیس Sweeney یک سبک مو از وینسلو شهرستان جشن 60 سالگرد تولد او با آمدن به این تجمع است. این اولین بار بود که از دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در جسم او اولین رویداد سیاسی در همه. "من می خواهم خود را نگرش" گفت: Sweeney پوشیدن یک پلنگ-نسخه قابل چاپ کت و صورتی زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید. "او یک پسر خوب; او حساس است." او و شوهرش, چاک, وارد, یک روز کامل قبل از این رویداد, برچسب زدن به یکدیگر در داخل و خارج از خط خارج محل به باد شلاق خاموش یخی و اقیانوس اطلس. هشتاد و چهار سال دوروتی کاب و دختر او را کشیده به ویلدوود در یکشنبه. کاب نشسته در risers در داخل با سبز گره پتو در سراسر دامان او را به عنوان او چنگ یک نگه امریکا ، ثبت نام. "بسیاری از مردم فکر می کنم او یک پسر قلدر است. ما نیاز به یک گردن کلفت" کاب گفت. مانند دیگران با من صحبت کرد و با او دست تکان داد خاموش سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گزینش از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در عوض با اوکراین و تمسخر در این ایده از استیضاح به عنوان یک کل. "در بسیاری از دروغ گفتن در رفتن" کاب گفت.

روی صحنه رئیس جمهور اذعان کرد که توفنده شمال شرقی شهر ساحلی در ماه ژانویه را ندارد خیلی فوری حس سپس bragged که این رویداد تا به حال شکسته سوابق حضور و غیاب برای محل. او به مختصری فریاد به فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی بود که ملاقات با ترکیبی از بوس و تشویق است. (کریستی در سایت به شنیدن آن است.) او به ارمغان آورد تا جنوب نیوجرسی-تربیت کلیان کانوی به بحث در مورد عشق او را از هر دو رئیس جمهور و دولت خانه. هنگامی که در حال اجرا از بخار و با برخی از شرکت کنندگان فیلتر کردن تهمت به یاد مخاطبان که نیوجرسی به جهان "آمریکا نوابغ" مانند توماس ادیسون و فرانک سیناترا. در یک نقطه او صحبت کرد و از روی علاقه از به "پله برقی" او سوار کردن پنج سال پیش در داخل خود اسم برج در روز اعلام کرد نامزدی خود را برای ریاست جمهوری و همان روز او با اشاره به مکزیکی ها به عنوان متجاوزان و جنایتکاران.

من از فرناندو فرناندز رئیس جمهور از آتلانتیک سیتی جمهوری خواه باشگاه مورد خاص که بیگانه نظر زمانی که ما نشسته در یک جدول در آب آبی مشبک دیروز بعد از ظهر. فرناندز یک شهروند که متولد شد در پرو و که پدر و مادر هستند و دموکرات ها. "من دوستان خوبی که مکزیکی ها که نمی, تجاوزگران," او گفت:. "پس از این نظر واقعا به تصویر کشیدن آنچه [تهمت بزرگ را] گفت." بعد فرناندز به من گفت که او یک مرد همجنسگرا که وابستگی سیاسی است "لب خاموش" به بسیاری از شرکای بالقوه است. "حزب جمهوری خواه است و من استقبال با آغوش باز 100 درصد گفت:" فرناندز پوشیدن یک برگ برنده 2020 گیر با یک mop جعلی موهای بلوند دوخته به بالا. "آنها می دانستند که من از ابتدا. آنها ممکن است را مطرح کرده ام ابرو مانند هر کس دیگری که نمی دانم من به خوبی, اما پس از چند ماه آنها مانند 'شما در حال خوش آمدید. شما یک بخشی از جمهوری خواهان.'"

خواهد تهمت بزرگ-چادر زمین کار می کند ؟ در مقیاس بزرگ شکستگی از حزب دموکرات بود که یک موضوع در محدوده زمانی معین در این تجمع با مغلوب ساختن پیشی جستن zeroing در برنی ساندرز و الیزابت وارن مشخص سناتور به عنوان قفل شده است و در مترقی مسابقه تسلیحاتی. با دوربین های تلویزیونی نورد تهمت سعی وو رای دهندگان بالقوه مانند ون درو—دموکرات که تا به حال به اندازه کافی! او شاغل سه برابر phrasings که می شده اند یک جا در سخنرانی های از باراک اوباما اولین کمپین deeming حزب جمهوری خواه "حزب کارگر آمریکایی آمریکایی و رویای آمریکایی است."

او هنوز هم با وسواس کامل خود را با نام تجاری. در داخل محل برگزاری قرمز MAGA کلاه به فروش می رسد برای $25 در حالی که جدیدتر نگه داشتن امریکا بزرگ شد کلاه $30. (هر دو خرید تعداد به عنوان کمک های مبارزات انتخاباتی.) بیش از چهار سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن مختلف سه کلمه یک هجا عبارات— "ساخت دیوار" "تخلیه باتلاق"—به طور طبیعی تکامل را به خودداری و سپس تجمع شعارهای سپس در نهایت تی شرت-نوع شما به عنوان خوانده شده زمانی که sauntering پایین تفرجگاهی جنگل در شب بسیار گرمتر از این. یک تعداد انگشت شماری از مغازه ها باز بودند شب گذشته با اکثر فروشندگان ضبط خاص من-بود-وجود merch برای این "تاریخی" تجمع در کنار جدل مانند "من حمایت LGBTQ: آزادی اسلحه مقدس تهمت BBQ" و ساده تصاویری کودک Yoda در MAGA کلاه. یک فروشگاه قرار "مغلوب ساختن پیشی جستن 2020: دمار از روزگارمان درآورد احساسات خود را در" مجاور به دو پیراهن تجلیل کوبه برایانت به سختی 48 ساعت پس از سابق NBA ستاره مرگ. یک hoodie, مزین با یک ستاره و راه راه همه کلاه مغلوب ساختن پیشی جستن, ویژه, یک متلک coda خواهد کرد که قطعا به نگه دارید تا برداشت در این سال "را لیبرال ها گریه دوباره."

دیدن آن را به من یادآوری از یک مکالمه من قبلا در این روز با جیمز مک سفید 47 ساله نماینده بیمه که به پایین رانده شده از Sewell, New Jersey با برادر خود جانی. "من مشخص شد که رئیس جمهور ایالات متحده کمی-به-هیچ تاثیری در زندگی من, اما اگر من به تماشای آنها در تلویزیون من ترجیح می دهم آنها سرگرم کننده" گفت: Mack که قد بلند و نمک و فلفل ریش بزی. او عینک یک برگ برنده 2020 کلاه که خواندن پایان دیوار و تاریک جارچی بیش از یک صفحه چاپ شده توپ را روی گوه در سبک Shepard Fairey را "امید", پوستر, اما شامل مغلوب ساختن پیشی جستن.

من از مک: آیا رئیس جمهور باید تاثیر بیشتری در زندگی خود را اگر او خود را به یک متفاوت ملیت یا قومیت?

او به من نگاه کرد deadpan.

"من خود را شناسایی به عنوان یک لزبین, بنابراین من فکر می کنم من نسبتا حفاظت شده," او گفت:. "شما نمی خواهد باور که قدرت پردازش."

مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد بگویید مک وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را در چادر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب