آیا تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن از

سیاست رای گیری می تواند اشتباه است. اقتصاد می تواند بازیابی فقط به اندازه کافی. او می تواند خود را اعلام ا

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
شاتر / پل Spella / اطلس

اجازه دهید تصریح حق دور است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادن در این مسابقه است. کنار فردی—چگونه حومه رای دهندگان در حال مهاجرت به سوی جو بایدن و چگونه سالمندان در حال بازنگری حمایت خود را بیش از حد. در نظر گرفتن اصول اولیه.

رئیس جمهور قرار است برای نگه داشتن آمریکایی ها به کار. نرخ بیکاری در حال حاضر در 11 درصد—بیش از 3 امتیاز بالاتر از زمانی که جیمی کارتر از دست داد انتخاب مجدد در سال 1980 و هنگامی که جورج دبلیو بوش شکست خورده بود در سال 1992.

رئیس جمهور قرار است برای نگه داشتن آمریکایی ها امن است. در حدود 140,000 نفر از COVID-19 بیش از دو برابر تعدادی است که در جریان جنگ ویتنام که محکوم Lyndon B. Johnson شانس انتخاب مجدد در سال 1968.

رئیس جمهور قرار است برای جذب رای دهندگان خارج وفادار خود را پایه. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز می ایستد در 38 درصد گالوپ; هیچ رئیس جمهوری پس از هری ترومن در سال 1948 برنده انتخاب مجدد با تعدادی کمتر از 40 درصد است.

پس چه—آن را بیش از ، شاید نه. رو به همراه مصائب یک بیماری همه گیر و یک بحران اقتصادی تهمت نیست فرو ریخت. پایگاه خود را هرگز واقعا رشد می کند اما نه آن ضربه گیر نگه داشتن او را رقابتی است. "اگر تهمت می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و از دست دادن حامیان او نیز می تواند افزایش مرده در خیابان پنجم و نه به دست آوردن هر گونه حامیان" چارلز فرانکلین مدیر Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی به من گفت.

بی معنی دشمنی و خشم توییتهایی این conspiracism و وسواس تمام به نظر می رسد پخته در هیچ یک از است که به نظر می رسد به رای دهندگان دیگر. او می تواند برنده. او ممکن است برنده شوید. در اینجا شش دلیل.

1. اقتصاد دوباره می تواند فقط به اندازه کافی.

بی پروا هر چند آن را به بازگشایی کسب و کار در حالی که ویروس خروشان آمده است که برداشته اقامت در خانه محدودیت به اقتصاد بی تردید تکان خوردن. سابقه و رکورد مجموع 7.5 میلیون شغل اضافه شد در ماه مه و ژوئن. اعداد ممکن است به خوبی خنک کردن در ماه های آینده, اما تهمت می توانید چرخش آنچه که به نوبه خود ممکن زودگذر سود به عنوان یک کامل بازیابی.

"این به نظر می رسد بسیار سریع واکنش" گرگوری Daco اقتصاددان ارشد در شرکت مشاوره اقتصاد آکسفورد به من گفت با اشاره به کار اخیر اعداد. "اما ما باید به خاطر داشته باشید که ما هنوز در سوراخ. ما تنها جبران حدود یک سوم از مشاغل از دست رفته و بخش دوم از مرحله بهبود به احتمال زیاد بسیار کندتر است." برای نشان دادن نقطه Daco ذکر شده, فروش لباس, که, کاهش 90 درصد از فوریه تا آوریل است. پس از فروش تقریبا دو برابر شده است که ممکن است به دلیل به جشن می گیرند. اما آنها هنوز هم 70 درصد زیر قله Daco به من گفت.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف این زمینه گسترده تر می مهم نیست. او می خواهم به نقطه پیشرفت و چشم پوشی از بقیه است. و برخی ممکن است تمایل به این باور او است. حتی به عنوان رای دهندگان ترش بر مغلوب ساختن پیشی جستن به دلایل دیگر 50 درصد هنوز مانند راه او دسته اقتصاد جدید, ABC News-واشنگتن پست بررسی نشان می دهد.

"نیاز به یک رئیس جمهور با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در پاییز و خواهد شد که به اندازه کافی در اقتصاد" یک ارشد سابق کاخ سفید رسمی به من گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به منظور بحث به صراحت در مورد تهمت را گشتند.

2. رای گیری می تواند اشتباه (دوباره).

چهار سال پیش مسابقه بین تهمت و هیلاری کلینتون آمد به ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا است. مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده هر سه. این زمان در اطراف, بایدن پیشرو در هر یک از همان سه متحده با هر نقطه از 6 به 8 امتیاز RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی نشان می دهد.

در صورتی که برای تلفن های موبایل آشنا ممکن است چرا که دولت نظرسنجی همچنین نشان داد که کلینتون با شکوه مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا پیش از انتخابات. در پنسیلوانیا به تنهایی هفت دولت های مختلف نظر سنجی صورت گرفته در دو هفته اول ماه اکتبر 2016 نشان داد کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ کمتر از 4 درصد و توسط بسیاری به عنوان 9. او زخم از دست دادن دولت حدود یک نقطه.

Postmortem تجزیه و تحلیل دولت از رای گیری تبدیل شده تا معایب جدی است. در برخی از موارد نظرسنجی موفق به درست overrepresentation از کالج تحصیل رای دهندگان که مشارکت بیشتر در انتخابات و تمایل به نفع کلینتون. و یا آنها نمی گرفتن یک روند است که در آن اکثر رای دهندگان که ساخته شده تا ذهن خود را در اواخر رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرانکلین مارکت دانشکده حقوق نظرسنجی مدیر به من گفت که نظر سنجی خود را در حال حاضر نشان می دهد بایدن رهبری رئیس جمهور با 8 امتیاز در ویسکانسین. اما چقدر وزن انجام چنین نظرسنجی سزاوار با توجه به افتضاح در سال 2016 ؟ در پایان این مسابقه کلینتون به رهبری تهمت به طور متوسط بیش از 6 امتیاز در ویسکانسین و سپس از دست داد نزدیک به یک نقطه.

"به طوری که زیادی خطا" فرانکلین گفت. "این بود که یک فروتنی تجربه؟" از من خواسته. "بله! کاملا. چگونه می تواند از آن نمی شود؟"

روشن نیست که دولت رای گیری در اطراف این زمان است که هیچ بهتر است. "شما قطعا دولت سنجی ظاهر می شود که امروز به وضوح منعکس شده آموزشی توزیع در کشورهای آنها رای گیری گفت:" فرانکلین که در زمان بخشی در postelection رای گیری در مطالعه انجام شده توسط انجمن آمریکایی برای پژوهش افکار عمومی. "است که یک بیت از تعجب."

کلیان کانوی سابق ناظر انتخابات و زمان مشاور رئیس جمهور که در خدمت به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین در سال 2016 مسابقه استدلال می کند که هیچ چیز ثابت شده است. "همان مشکلات فراگیر سنجی این زمان به دلیل بسیاری از مردم در حال اجرا در این نظرسنجی پس از آن در حال اجرا هستند این نظرسنجی در حال حاضر. شده است وجود دارد هیچ دوره اصلاح آنچه" کانوی به من گفت. "اگر رای گیری اجرا شد مانند یک کسب و کار, C-suite شده اند تمیز کردن سهامداران را به شورش مشتریان را راه می رفت دور."

3. تهمت می توانید مبارزات انتخاباتی در تمام طول روز طولانی است.

اگر آنها را انتخاب کنید, رئیس جمهور می تواند بهره برداری از دفتر برای انتخاب مجدد اهداف وحشیانه به بهره وری است. آنها می توانند فشار سیاست های که مهم ترین باارزش حوزه و پرواز به نوسان متحده برای کمپین متوقف می شود به عنوان يك رسمی بازدیدکننده داشته است. تهمت دیگر می تواند برگزاری تظاهرات در هر زمان و هر کجا که او می خواهد اما حتی در طول یک بیماری همه گیر او می تواند سرمایه گذاری در محیط اطراف خود را در راه است که یک رقیب نمی تواند.

"ترین رئیس جمهور خواهید بود مجددا انتخاب و به طوری که آنها را به استفاده کامل از تمام مزایای آن از تصدی," باربارا پری ریاست جمهوری-مدیر مطالعات در دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز به من گفت.

رئیس جمهور محض همه جا به اندازه کافی برای تقویت چنگال خود را در دفتر. "از حماقت و دیوانگی, مغلوب ساختن پیشی جستن است وجود دارد. او وجود دارد 24/7. که بزرگ مزیت" آرون دیوید میلر نویسنده یک کتاب در ریاست جمهوری به نام پایان از عظمتبه من گفت.

در میان نشانه هایی که او را از دست دادن زمین با سالمندان مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در باغ گل رز در بهار به اعلام یک برنامه است که کلاه مقدار پول آنها پرداخت انسولین است. دو دقیقه به سخنرانی خود تحقیر حریف خود را: "خواب آلود جو نمی تواند انجام دهد این است که من می توانم به شما بگویم." مقام های کاخ سفید پخش یک ویدیو نشان می دهد 68 ساله مبتلا به دیابت ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای برش هزینه های خود را.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در باغ گل رز دوباره ظاهرا به بحث در مورد هنگ کنگ, اما به جای صرف بیشتر از یک رایگان-انجمنی ساعت lampooning بایدن. یک "باغ گل رز" استراتژی استفاده می شود به این معنی است که یک رئیس جمهور نشسته بود کارخانه خود را در کاخ سفید و خود را اختصاص به حاکم. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر تحت اللفظی: او را تبدیل تاریخی این فضا به یک کمپین مرحله.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن احیا روزانه coronavirus وظیفه نیروی جلسات که او کاهش یافته است یک زن و شوهر از سال پیش. آنها او را اسیر تلویزیون ملی مخاطبان در لحظه ای که او نمی تواند به راحتی مورد علاقه خود را نگه دارید" ،

سابق کاخ سفید رسمی به من گفت که برخی از دستیاران بودند "مجموعه ای مرده در برابر" این جلسات در بهار. "ما حیرت زده شد که او در خارج وجود دارد آن را انجام می دهند" این فرد به من گفت. "ما از دست داده است که نبرد. وجود دارد یک گروه از ما در غرب گرا که گفت: "او نیاز به فرمانده. او نمی باید سر از coronavirus نیروی کار.'" اما به مغلوب ساختن پیشی جستن, briefings مقاومت هستند. "پیشنهاد رئیس جمهور بروید در تلویزیون مانند هل دادن در برابر درب باز" این مقام سابق گفت.

4. بایدن کردم مشکلات خود را.

بایدن دچار از دست دادن شخصی ساخته شده است که او را آرام شکل به عزادار آمریکایی که مشاغل از دست رفته و عزیزان در این بیماری همه گیر. در عین حال او هنوز هم نماد یک نام تجاری از استقرار بود که برگ های برخی از رای دهندگان جوان و برخی در حزب فعال بال uninspired.

"ما باید درست باشد به خودمان و اذعان کرد که بایدن است متوسط milquetoast, نئولیبرالی مانده ایم که مبارزه دموکراتیک استقرار" Cornel West, دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه و یک برنی ساندرز حامی به من گفت.

اگر ساندرز اولیه رای دهندگان ماندن در خانه در روز انتخابات در خارج از زخم زبان است که می تواند آسیب بایدن شانس به خصوص در باید برنده نوسان متحده است.

نینا ترنر روسای ساندرز کمپین به من گفت که او هیچ اشتها برای انتخاب او چهره: "آن را مانند گفتن به کسی 'شما باید یک کاسه گه در مقابل شما و همه شما رو به انجام است که خوردن نیمی از آن را به جای همه چیز.' آن را هنوز هم گه."

انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به تشدید اختلاف که پیشرفت منافع خود را. همانطور که من نوشته ام او صرف ماه wooing ساندرز رای دهندگان در طول اولیه تلاش برای متقاعد کردن آنها است که سناتور بود قربانی دموکراتیک توطئه برای جلوگیری از او را از گرفتن این حزب نامزدی.

5. بایدن رای دهندگان ممکن است به رای دادن.

اگر دولت انتخابات برگزار شده در ماه های اخیر هستند هر نوع خشک اجرا نوامبر می تواند یک فاجعه است. تعدادی از حوزه های رأی گیری شد چاک دار در صورت COVID-19 مجبور رای دهندگان به ساعت صبر کنید در خط. بیش از 80 رای گیری مکان تعطیل شدند و یا تثبیت در منطقه مترو آتلانتا در ماه گذشته در حالی که مکان هایی در میلواکی قطع شد از 180 به 5.

که مقدار به رای دهندگان سرکوب. پخش در ماه نوامبر ممکن است تعدیل بایدن رای دموکراتها پایگاه شهری در قرمز و آبی و بنفش متحده به طور یکسان. میلیون ها نفر از پتانسیل بایدن رای دهندگان را تلخ انتخاب: خانه ماندن و یا رفتن به پای صندوق های رای و خطر ابتلا به یک بیماری بالقوه کشنده.

آشکار کار در اطراف است پست الکترونیکی-در رای گیری. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از بلند گو حرف زدن او را الکی ادعا می کنند که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری یک طرح به شکست جمهوری خواهان که می فرستد یک پیام روشن به دولت ایران با رهبران و مقامات انتخاباتی که او را نه در حمایت از دسترسی بیشتر. و پست الکترونیکی-در روند در حال حاضر دشوار است برای رای دهندگان در برخی از کشورها به عنوان همکار من آدم هریس به تازگی نوشت.

6. اگر چه وجود دارد اکتبر تعجب ؟

همیشه چاخان تهمت می توانید سعی کنید به لرزش تا مسابقه با دیر اعلام چشمگیر پیشرفت در مبارزه با COVID-19. اخبار "دستیابی به موفقیت" را به توجه کافی و اینکه آیا او درست یا غلط ممکن است طبقه بندی شده اند تا مدت ها پس از آرا در حال شمارش است. در آن زمان مهم نیست; تهمت می تواند قفل در یک تکه از رای دهندگان سپاسگزار برای هر خبر یک پادزهر.

"او احتمالا اعلام واکسن در ماه اکتبر" چارلی, سیاه, قدیمی استراتژیست جمهوری خواه گفت: من با خنده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب