اریک گارنر و خانواده اش هنوز هم عزادار

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.Jason Fulford که پسر عموی

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399

Jason Fulford که پسر عموی اریک گارنر کشته شد توسط پلیس در سال 2014 دارای یک پیام همبستگی برای خانواده جورج فلوید.

Jason Fulford رشد در بروکلین چند مترو متوقف می شود به دور از Gowanus خانه های عمومی-پروژه مسکن که در آن پسر عموی خود و پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کردند. آن را در Gowanus خانه که در آن Fulford برای اولین بار ساخته شده از یک قتل به دست پلیس. در سال 1994 نیکلاس Naquan هيوارد ، یک سیزده ساله پسر در حال بازی با تفنگ اسباب بازی در یک پله هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد در معده توسط یک افسر پلیس است. جزئیات Heyward را کشته و بیش از حد نزدیک آینه مورد Tamir برنج دوازده ساله پسر چه کسی کشته شد, یک افسر پلیس در یک پارک اوهایو در سال 2014 نیز برای بازی با تفنگ اسباب بازی در وهم آور تجانس بیش از حد بی رحمانه و دقیق بود و صرفا تصادفی است.

در سال 2014 Fulford تحمل و در عین حال تراژدی دیگر این بار در خانواده خود را. Fulford پسر عموی اریک گارنر بود مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس شهر نیویورک ماموران به اتهام فروش سست سیگار. گارنر اجازه را به او فریاد "نمی توانم نفس بکشم" در حال حاضر یک ویروسی تماس تجمع در برابر نژادپرستانه پلیس آمریکا به عنوان یک گروه از افسران او را مجبور به زمین و در نهایت تحقیر و او را به مرگ با غیر قانونی ببرن که ناشی از یک حمله قلبی. Fulford, مذاکرات در مورد تجربه ای که خانواده خود را از طریق رفت و در تصویری بالا و ارائه مشاوره به خانواده جورج فلوید. Fulford می گوید که گارنر "تا به حال چنین یک قلب بزرگ." جهان می داند که اریک گارنر را نام چون لحظات وقتی که قلب به زیر بی امان استرس از افسر گرفتن دستگیر شدند ، تنها کسی که در خدمت زندان در زمان اتصال به جلب مرگ بود رمزی ارتا که در زمان این ویدئو. (ارتا دستگیر شد برای تفنگ هزینه ثبت فقط یک ماه پس از آپلود این ویدئو در سال 2014. او از زندان آزاد شد در اواخر ماه مه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.)

Fulford که عبارات روایت خود را از عذاب را به عنوان او صحبت کرد به نیویورکر را کریستوفر Hwisu کیم, در مورد پسر عموی خود را مرگ در رسانه های اجتماعی همراه با بقیه جهان است. او آماده شدن برای عروسی در پورتوریکو زمانی که او به تماشای این ویدئو برای اولین بار آماده نشده است. او به خاطر قلب خود را در حال غرق شدن—در virality تنظیم کردن موج دیگری از شوک. Fulford به خود گفت: "هیچ راهی وجود دارد این می تواند اریک. نه پسر عموی من اریک." از آن زمان به بعد تصویری از جلب مرگ شده است تکرار منبع جامع درد برای Fulford. دیدن آن را امروز می توانید دوباره غم و اندوه است که باعث می شود او را به لرزش و احساس حالت تهوع. اما برای Fulford به عنوان دردناک به تماشای فیلم می تواند وجود دارد حتی بیشتر فراموش نشدنی سوال: "چگونه بسیاری از Erics وجود دارد که ما را دیده اند و نه در دوربین؟"

شش سال بعد در مینیاپولیس یکی دیگر از سیاه جورج فلوید قرض گرفته شده از زبان که گارنر استفاده کرده بودند به شدت تمنایی برای زندگی خود را. فلوید در حال مرگ لب ادا همان فریاد "نمی توانم نفس بکشم" به عنوان یک افسر پلیس درک چوین ، knelt در Floyd گردن برای طاقت فرسا و نه دقیقه و کشتن او را به عنوان مکان عمومی, تماشا دوباره. چوین زانو در Floyd را گردن دیگری است نمونه ای از عمدی و گاه به گاه ظلم و ستم نازک مبدل به عنوان اجرای قانون همه بیش از حد اغلب کشنده اصلا برای مردم سیاه و سفید در ایالات متحده Fulford شد بلافاصله زده شباهت بین قتل گارنر و فلوید. مانند مرگ و میر ناشی از برنج و Heyward جزئیات را به قتل بیش از حد شبیه به نوشتن کردن به عنوان تصادف—آنها را به چیزی بزرگتر.

Fulford خوشحال بود که تظاهرات در سال 2014 کمک کرد و مردم را به ایستادگی در برابر خشونت های پلیس که به کشته شدن پسر عموی خود را. اما او همچنین نشان داد که آنها نمی مولد. گارنر قاتل افسر دانیل Pantaleo—که بعدها نشان داد نشت از غیر نظامی بررسی هیئت مدیره به یکی از مهمترین و سوء استفاده از سوابق در N. Y. P. D.—راه می رفت پس از یک جزیره استاتن هیئت منصفه نتوانست به متهم او را برای استفاده از نیروی بیش از حد و وزارت دادگستری کاهش یافته است در این مورد. و پلیس سیستم ادامه خواهد داد به نتیجه در این نوع از خشونت که منجر به Floyd مرگ چند سال بعد. "این چیزی است که شده است باید اجتناب شود چون من پسر عموی" Fulford گفت.

آخرین تکرار از تظاهرات در واکنش به مرگ فلوید و دیگر قربانیان خشونت از جمله Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تونی McDade هستند آشنا به Fulford. هزاران نفر از مردم جمع آوری کرده اند در هر شهر بزرگ ایالات متحده هر شب در دو هفته گذشته برای محکوم کردن آنچه که آنها شاهد دوباره با بسیاری خواستار defunding یا برچیدن نیروهای پلیس. "در حال حاضر ما در حال دیدن یک تشدید نسخه از آنچه اتفاق افتاد به پسر عموی من اتفاق می افتد به یکی دیگر از سیاه" Fulford گفت. "به مدت شش سال به رفتن و است که به این پیام است که ما در حال ارسال به همه به خصوص من مردم." Fulford اذعان می کند که او نمی O. K. و متعهد نمی تواند به اعتراض از ترس که تجربه خواهد بود بیش از حد طاقت فرسا است. او تلاش می کند برای سرکوب معلولیت های ناشی از ثابت تقویت تروما با در حال اجرا خود را در قالب حمایت و درمان است.

تاسف باند لینک گارنر و فلوید خانواده به عنوان هر دو مجبور به بطور منظم احساس عذاب تماشای عزیزان خود را از کشته شدن در دوربین در حالی که عزادار در مرحله ملی. Fulford ارائه می دهد این توصیه به Floyds: "ماندن به عنوان قوی به عنوان آنها می توانند . . . مبارزه برای یک علت و چیزی که ابدی خواهد بود و می تواند تاثیر بر مردم که در آن عمل می کند مانند این فقط نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد." در نهایت Fulford ارائه می دهد فلوید خانواده یک پیام همبستگی یادآوری آنها را که وجود دارد بسیاری از مردم که آماده و مایل به ایستادن در این مبارزه در کنار آنها. او می گوید که خانواده خود را در حال رفتن به "ببینید چقدر نور می تواند وجود دارد در های برخی از خوب است که جورج را به این جهان است." "وجود دارد یک جورج در آن وجود دارد که جهان را باید دوست داشت به دانستن" Fulford می افزاید. "او درخشان نور در حال حاضر و گفتن چیزهایی که نیاز به تغییر درست مثل پسر عموی من بود."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب