خانواده دوست و نیک Huoseh کمک راهنمای کانادا, نوجوان Alphonso دیویس' حرفه ای

خواسته در بایرن مونیخ تصویری کنفرانس خبری این هفته خود را در مورد نقش مدل ها در زمین Alphonso دیویس اشاره کرد

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

خواسته در بایرن مونیخ تصویری کنفرانس خبری این هفته خود را در مورد نقش مدل ها در زمین Alphonso دیویس اشاره کرد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بازیکن فوتبال او نگاه کرد ،

نوجوان کانادا و سپس رفت و نزدیک به خانه.

"خاموش این زمینه من فکر می کنم من مدیر نیک Huoseh," او گفت:. "او به من آموخت که ارزش احترام به دیگران به من آموخت ارزش تنها بودن خودم به من آموخت که چگونه به زندگی — فقط به همه نوع."

Huoseh (تلفظ Ho-zee) است نه بازیکن معمولی خود را نماینده. مالک و بنیانگذار ادمونتون را ASI تکنولوژی است که دارای تخصص در ایجاد سیستم های ارتباطی در بخش نفت و گاز به 50 سال است که یک رشته مهندسی برق توسط کارشناس تجارت است.

دیویس متولد شده در غنا اردوگاه پناهندگان پس از او پدر و مادر و فرار از جنگ داخلی در لیبریا بود و هنگامی که او آمد به کانادا. او 10 زمانی که Huoseh برای اولین بار ملاقات او در جوانی فوتبال — در حال حاضر یک استعداد ویژه.

Huoseh مربی پسرش آدم و دیویس در ادمونتون اعتصاب دادن یک جوان دیویس سواری و از شیوه ها و بازی ها.

"او صرف مقدار زیادی از زمان با ما و خانواده ما," او گفت:.

مربیگری دیویس از 11 تا 14 1/2, Huoseh به دیویس' خانواده است. و یک چیز به دیگری منجر شد به عنوان علاقه جوان دیویس رشد داشته است.

"وجود دارد هرگز یک طرح به عامل خود مشاور نماینده هر آنچه شما می خواهید برای تماس با من," او گفت:. "من فقط کمک به او را در ابتدا زمانی که ما او را به ونکوور."

دیویس بود 14 زمانی که او به ونکوور برای پیوستن به Whitecaps برنامه اقامت. Whitecaps فرستاده او را پس از یک ارزیابی اولیه اما دعوت او را چند ماه بعد پس از تماشای او اکسل در برابر یک تیم است.

پس از پیوستن به Whitecaps 2 به عنوان جوانترین بازیکن برای همیشه ثبت USL قرارداد او-تیم برای اولین بار در 15 سال 257 روز — تبدیل شدن به دومین جوانترین بازیکن در MLS تاریخ پس از Freddy Adu.

"قطعا او یک نسل بازیکن — ویژه player" گفت: Huoseh.

کسب و کار صحبت می Huoseh به ونکوور هر چند ماه و او را بررسی کنید در دیویس و دیدار با Whitecaps.

"فقط گزارش به پدر و مادر خود را اساسا" او گفت:. "و من فقط انجام است که به عنوان یک دوست خانوادگی."

به عنوان اخبار دیویس' استعداد گسترش عوامل وارد مثل پروانه به یک شعله. Huoseh توصیه می شود که خانواده استخدام یک عامل برای Alphonso بعدی فوتبال مرحله و شروع به باریک شدن یک لیست برای آنها.

او نشستم با پدر و مادر و شروع به رفتن را از طریق گزینه های تا Alphonso مادر او را متوقف کرد و پرسید: چرا Huoseh نمی تواند نگه داشتن به دنبال پس از او ،

"این منطقه از تجربه و تخصص" او در پاسخ گفت که او نگران بود او ممکن است اشتباه است.

"او گفت:" ما نگران نیستید که در مورد'" Huoseh به یاد می آورد.

Alphonso و سپس 16 نیز تایید شده از ایده و Huoseh ادامه داد: به عنوان نماینده خود.

سابق Whitecaps جمهور باب Lenarduzzi هیچ غریبه ای به برخورد با بازیکن عوامل قدردانی تنگ دیویس-Huoseh اوراق قرضه.

"من فقط دوست دارم این داستان گفت:" Lenarduzzi در حال حاضر باشگاه رابط برای Whitecaps. "واقعیت این خانواده می رسد در ادمونتون و او وجود دارد. و او نمی داند که چه می گذرد به تکامل است. اما او فراهم می کند فرصت میدارد Alphonso و به نظر می رسد پس از او.

"عوامل بیرون آمدن از چوب یک بار آنها را دیدم این بچه تا به حال از این پتانسیل. اما او بسیار وفادار به نیک و نیک را به او ... من فکر می کنم شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک نوع مشابه از آرایش."

"این وفاداری هر دو روش. و من آن را دوست دارم" او اضافه شده است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

این بود شیب منحنی یادگیری برای Huoseh که در یک نقطه با استخدام یک جانباز انگلیسی independent agent برای کمک به مذاکره دیویس' بعدی حرفه ای گام پس از Whitecaps. هدف این بود برای پیدا کردن شش باشگاه های اروپا که علاقه مند بودند.

منچستر یونایتد این لایحه مناسب اما خارج از فصل فرصت برای آموزش انگلیسی با لوله به مدت سه هفته از طریق کاهش یافت.

بایرن مونیخ همچنان ادامه داشت رسیدن به Whitecaps به طور مستقیم. دیویس به امضا رسید بایرن از ونکوور در ماه جولای 2018 در آمریکا$22 میلیون معامله انتقال یک MLS ضبط در زمان. او شروع به آموزش با تیم جدید خود را در ماه نوامبر پس از پایان Whitecaps فصل است.

Huoseh در حال حاضر دیویس' نماینده انحصاری سفر به آلمان هشت برابر سال گذشته است. او به فروش برخی از سهام خود را در شرکت به کارکنان و کاهش وظایف خود را به سهولت بار.

ماموران در ادامه آمده است پس از 19 سال دیویس. اما Huoseh باقی مانده خود را مورد اعتماد و مشاور.

"Alphonso خانواده من را می داند. من نمی نیاز به یک معامله برای پرداخت صورتحساب من فردا" Huoseh گفت. "من شده است در حال اجرا شرکت از سال 2003. من تا به حال 68 تکنسین ها و کارکنان در این زمینه است.

"بنابراین من به خوبی انجام داده ایم. از نظر مالی من خوش شانس بوده است. من با هیچ چیز. پدر من آمد به این کشور به عنوان پناهنده (از فلسطین). من سخت کار می کرد. او ما مطرح هست."

Huoseh دوست داشتم بایرن از ابتدا. این باشگاه در حال برنامه ریزی برای دیویس به عنوان رقیب اشتوتگارت. بایرن در آمد با یک ارائه پاورپوینت.

دیویس' اولیه معامله و مذاکره با Huoseh رفت و از طریق 2023. که پس از پاره پاره شده است تا با جایگزین غنی تر و طولانی تر قرارداد است که اجرا می شود از طریق 2025.

مذاکرات به مذاکره مجدد معامله شدند و تحریک توسط بایرن که یک خانه برای دیویس در سمت چپ پس از تغییر اتریش بین المللی David Alaba به دفاع مرکزی.

مذاکرات آغاز شد در ماه ژانویه در شهر مونیخ در ادامه در لندن و مونیخ در ماه فوریه در سراسر بایرن با لیگ قهرمانان اروپا با چلسی. توافق جدید بود اعلام کرد در اواسط ماه مارس زمانی که Huoseh و دیویس' پدر بودند و زنجان برای حضور در بازی برگشت برابر چلسی در آلمان است.

اما جهانی همه گیر مداخله کرده و این باشگاه در پایان اعلام کرد این معامله در هفته گذشته.

دیویس و بایرن در آموزش, در حالی که زیر فیزیکی فاصله قوانین.

با وجود ممنوعیت در تمام اجتماعات بزرگ از طریق اوت در آلمان, فوتبال امیدوار به راه اندازی مجدد لیگ بدون تماشاگر به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 9.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب