کایل لوری دروغ گفتن در بانکداران Life Fieldhouse دادگاه اجرایی در درد و محکم شانه اش بود بدترین کابوس قابل تصور برای تورنتو رپتورز طرفداران.

قلب و روح از حق رای دادن در سمت چپ جمعه شب 115-106 پیروزی ایندیانا پیسرز در اواخر سه ماهه سوم با چه تیم مقامات نامیده شلاق زدن. او مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت بیشتر در روز شنبه قبل از این تیم چهره Brooklyn Nets در Scotiabank عرصه است.

لوری آسیب در زمان برخی از شادی و دور از و در عین حال یکی دیگر از برجسته رپتورز عملکرد آنها به عنوان دور کشیده در فینال شش دقیقه به گسترش حق رای دادن خود رکورد به پیروزی 13 بازی.

ترنس دیویس دوم که به پایان رسید و با 17 امتیاز و Serge Ibaka که تا به حال 22 در زمان بیش در آخر چند دقیقه. این undrafted rookie Davis تا به حال 11 امتیاز خود را در چهارم و بازی تمام سه ماهه.

لوری به پایان رسید شب با 16 امتیاز و 11 پاس گل و همچنین نقل مکان کرد تا مقام سوم در حق رای دادن را تمام وقت به ثمر رساند لیست قبل از خروج. او مجروح شد با 2:42 چپ در سه ماهه سوم زمانی که او خراب و سقوط سخت به پا و یا ران Ibaka.

وجود دارد یکی دیگر از ترساندن در اوایل بازی برای رپتورز که دچار یک مناجات از آسیب های این فصل است. پاسکال Siakam برخوردی خشن روبرو شد در چشم با هم تیمی Rondae Hollis-جفرسون در اواخر سه ماهه دوم و صرف زمان خود را در اتاق قفل بودن مورد بررسی قرار گرفت. او به شروع نیمه دوم اما تا به حال تنها دو نفر از خود 15 امتیاز در فینال دو چهارم.

  • در هیئت مدیره: OG Anunoby که رفت بدون گل در برابر پیسرز چهارشنبه شب آغاز شد و در سه ماهه سوم در روز جمعه. او تا به حال 11 از 16 امتیاز و 12 دقیقه در سه ماهه رفتن 4-برای-6 از کف. که بیشترین امتیاز را او به ثمر رساند تا در یک بازی پس از او تا به حال 18 برابر واشنگتن در ژانویه. 17.
  • عبور وینس: با یک رانندگی لیآپ اواخر در 10 نقطه سه ماهه اول لوری گذشت وینس کارتر نقل مکان کرد و به شخص ثالث در تورنتو حرفه ای به ثمر رساند لیست. لوری به پایان رسید این بازی با 16 امتیاز به او 9,437 در 537 بازی. DeMar DeRozan (13,296 امتیاز در 675 بازی) رهبر با Chris Bosh (10,275 در 509) دوم.

هیچ timeout: Siakam در حال رفتن به انجام یک کمی بیشتر از فقط بازی در NBA همه ستاره بازی و شرکت در مسابقه مهارت های آخر هفته آینده. او اضافه شده به کادر مربیگری برای سه روزه بسکتبال بدون مرز اردوگاه اجرا می شود که به صورت همزمان در شیکاگو است. شش کانادا ورزشکاران را: مگی Besselink از کینگستون و اتاوا Merissah راسل در اردوگاه و چارلز Bediako از St. Catharines, Bennedict متهورین از مونترال جاش پریمو از میسیساگا و اولیویه-Maxence رستگار مونترال در پسران اردوگاه. رپتورز جمهور Masai Ujiri یکی از مدیران. سه دیگر NBAers لتونیایی — Davis Bertans از Washington Wizards, سنگال را Tacko سقوط بوستون سلتیکز و فنلاند Lauri Markkanen از Chicago Bulls — نیز به نام مهمان مربیان است.

  • سفر مربی: رپتورز دستیار مربی Sergio Scariolo را از دست ندهید اولین فرصت به مربی در NBA all-star game به دلیل او می تواند در کار دیگر — سر مربی تیم ملی اسپانیا. اسپانیا دو بازی مقدماتی بازی برای EuroBasket 2021 هفته درست بعد از همه ستاره آخر هفته و Scariolo تعهد به سازمان را حفظ خواهد کرد او را از پیوستن به نیک و دیگر تورنتو دستیاران در شیکاگو است.

  • بعدی: بازی سریع و خشمگین. رپتورز در حال بازگشت به خانه شنبه به بازی بروکلین نتس در 7:30 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Doug Smith

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

می رپتورز برنده 14 در یک ردیف ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی