برای مدارس, فهرست موانع رشد می کند و رشد می کند

دانش آموزان بازی خارج از بازگشایی مدارس در پاریس در مارس 14 سال 2020 است.FRANCK نی لبک/خبرگزاری گتی ایماژ

یکs مدارس در سراسر جهان با احتیاط بازگشایی ما در ایالات متحده در حال دیدن یک نگران کننده نگاه اجمالی از آینده ما است. برخی از تصاویر از فیلترینگ در کشورهای دیگر به شدت افسرده (به فرانسوی کودکان محاصره در مربع های سفید در زمین بازی) در حالی که دیگران با احتیاط بیرون کشیدن تفریحی (کودکان چینی در ماسک و دست ساز پروانه beanies با چهار پا wingspans). چند در واقع الهام بخش (در فضای کلاس موسیقی در دانمارک). بزرگسالان در حال حاضر بحث چگونگی و زمانی که مدارس آمریکا می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است. آنچه روشن است این است که آموزشی چشم انداز است incalculably تغییر کرده و نه تنها در راه آشکار از عکس.

برای جلوگیری از فرسایش روحی و علمی رشد به خصوص در کودکان آسیب پذیر برای آنها مدرسه می تواند یک نجات دهنده در آمریکا به فوریت نیاز تخیلی استراتژی است که فراتر از دمدمی کلاه و چهار پا-جعبه های مربع. هنگامی که کودکان کار بازگشت K–12 مدرسه و کودک-مراقبت برنامه ها باید هدایت چهار هسته ای اصول: دانش رشد کودک و همه آن تنوع; اولویت بندی از جوان ترین و آسیب پذیر ترین دانش آموزان; انعطاف پذیری برای خانواده ها و کارکنان آموزش و مشترک حس هدف و وظیفه.

هر زمان که مدارس و استقبال از دانش آموزان عقب لجستیکی و آموزشی چالش ها خواهد بود و به سادگی به ایجاد دوباره قبل از خاموش کردن هنجار خواهد بود نه ممکن است و نه مطلوب. همه گیر شده و مربیان دیگری یادآوری است که قبل از coronavirus وضعیت موجود نمی خدمت هر دانشجو هست و این دوره پر سر و صدا ممکن است حتی ارائه بینش های جدید به نحوه درمان آن.

در میان عجله آزمایش در آموزش از راه دور بخش کوچکی از کودکان به نظر می رسد خوب و حتی بهتر از زمانی که آنها در مدرسه بودند. ابتدایی-مدیر مدرسه در ورمونت شهر که در آن خانواده زندگی می کند به تازگی با استفاده از یک مزرعه قیاس برای توصیف تاثیر از راه دور یادگیری در دانش آموزان: همانطور که جوجه های خود را در اجتماع افراد یک تیم در قفس خود را در یک روز بارانی در حالی که اردک که ساخته شده برای آب عجله برای گل آلود بنابراین فراموش کودکان متفاوت در واکنش خود به این طوفان غیر منتظره.

Cبازی hildren در تمام سنین رنج می برد از coronavirus خاموش کردن و هر گروه سنی چهره متمایز اجتماعی و عاطفی و علمی ضرر و زیان است. اما اثرات آموزش از راه دور در حال بدترین برای کودکان جوان که مغز به سرعت در حال رشد از فرد در روابط و فعال دست به اکتشاف. خود را خشن و بی ادب بازی فیزیکی را تقویت می کند نه تنها مهارتهای حرکتی درشت و ظريف اما همچنین روابط میان فردی, حل مشکل بصری-فضایی تفکر ساختمان اعتماد به نفس و استقامت. نوزادان و کودکان نوپا هنوز در حال یادگیری به خواندن اجتماعی-نشانه عاطفی و نیاز به دیدن و احساس بدون مانع مواجه است. این عوارض جانبی شناخته شده از زمان روی صفحه نمایش در مغز در حال توسعه به وضوح بیشتر آسیب رساندن به کودکان جوان که در حال ظهور زبان و مهارت های سواد بستگی فراوان و معنی دار گفتگو با معلمان که در دهان هستند بدون مانع با ماسک.

حتی اگر یک واکسن به طور غیر منتظره تبدیل به موجود در “پیچ و تاب سرعت” به کاخ سفید قول داده است, آن می تواند سه یا چهار سال قبل از این کشور 50 میلیون دانش آموزان می توانند واکسینه شوند با خیال راحت در یک مقیاس گسترده. درمان کودکان رادیواکتیو مانند نمونه تا آن زمان غیرقابل دفاع است و بزرگسالان را به آمده تا با امکانات رفاهی دیگر (مانند تست پروتکل و یا تشکیل گروه های کوچکتر) را امکان پذیر فیزیکی mingling و آرامش آغوش که عناصر بسیار مهم در مراقبت از مراکز و اوایل-ابتدایی-مدرسه کلاس های درس.

7 میلیون کودک دریافت ویژه آموزش و پرورش نیز باید دریافت اولویت بالا برای بازگشت به فرد در آموزش و پرورش به دلیل مراقبان بدون آموزش یا پشتیبانی به سادگی می تواند به ارائه خدمات تخصصی از جمله کسانی که برای معلولین جسمی-حرکتی دانش آموزان است. کودکان که در حال حاضر با تلاش علمی خود برنامه به احتمال زیاد به از دست دادن زمین بیشتر از دانش آموزان دیگر زمانی که آنها نمی تواند به مدرسه برود.

به عنوان بازگشایی مدارس, آنها را مجبور به بداهه نوازی در راه های بی شماری. به دلیل حفظ فاصله فیزیکی میان ابتدایی-دانش آموزان مدرسه است به خصوص دشوار است تمام خانواده ها خواهد بود به همان اندازه راحت در اواسط ماه اوت با ایده از فرستادن فرزندان خود به مدرسه و برخی از خانواده ها خواهد شد که هر دو ظرفیت و میل به مراقبت از کودکان خود را در خانه در طول روز حداقل برای این هفته است. مدارس می تواند کمک به ارائه پدر و مادر از بازگشت دانش آموزان برخی از انعطاف پذیری در برنامه ریزی. در زمانی که کاهش تراکم فیزیکی است که در هر کس علاقه متحده باید در نظر اصلاح گریز از قوانین طراحی شده در قبل از همه گیر عصر. این امر نیاز به یک تغییر در تفکر در مورد تقدم از مدرسه به عنوان یک منبع یادگیری; حتی در زمان عادی بسیار یادگیری اتفاق می افتد در خارج از کلاس درس. مدارس دولتی در طول تاریخ تلاش می کند با ترکیبی مدرسه مدل های چنین به عنوان پاره وقت در منزل, اما تمایل به ایجاد تنظیمات برای کودکان در کلاس های جوان را به نفع هر کس در طول یک بیماری همه گیر.

مناطق که K–8 دانش آموزان زیر یک سقف ممکن است بیشتر راه گریز را به کودکان عقب برای اولین بار توسط با تجربه تر از شخص در هفته هفتم و هشتم کلاس که می تواند به مدیریت بهتر یادگیری مستقل (و یا ماندن در منزل و به تنهایی برای مدت کوتاهی از زمان). برخی از خدمات مهد کودک در حال آزمایش با نگه داشتن کودکان از مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین خواهر و برادر با هم گروه. این مداخلات مفید هستند چرا که آنها در تحکیم و منزوی خطر است. مبهوت دهانه متوسط چک فشرده تر شستشو در کلاس موقع ناهار و بسته شدن مناطق پر ترافیک در طول زمان اوج اساسی اقدامات احتیاطی بیشتر مدارس باید پیاده سازی اگر اقدامات رادیکال تر تلقی دلهره آور و یا غیر ضروری است.

Perhaps ترین راه موثر برای کاهش انتقال عفونت خواهد بود برای معلمان و دانش آموزان به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل. توسط مبارک تصادف, هوای آزاد, تحصیل نشان داده شده است به منظور بهبود نتایج یادگیری بیش از حد. خوشبختانه بسیاری از بزرگترین مدارس در کشور در حال و هوای خفیف تر (مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا) که در آن ارائه, هوای آزاد, تجربیات باید آسان باشد. بسیاری از مدارس شهری را محدود به فضای در فضای باز خود را دارند اما ممکن است برخی دسترسی به پارک های عمومی.

جدید پاکیزگی استاندارد بدون شک قطع به آموزشی و زنگ تفریح زمان. جدید رویکرد روانشناختی به بهداشت شخصی مورد نیاز خواهد بود از کودکان آمریکایی که در حال استفاده می شود به wolfing پایین ناهار خود را و مسابقه برگشت به کلاس از زنگ تفریح با nary یک فکر برای تمیز کردن دست های خود را. حتی دانش آموزان که عادت به آزادی برای مدیریت امور شخصی خود نیاز به انطباق با برخی از شکل از نظارت است. یک مشکل کلیدی این است که بسیاری از مدرسه حمام cesspools—در برخی موارد به معنای واقعی کلمه به طوری که طراحی ضعیف و عدم نظافت وحشت داشته اند نسل از کودکان.

در واقع موفقیت هر طرح بازگشایی خواهد شد را به حساب شرم آور فیزیکی امکانات در بسیاری از مدارس دولتی است. در مدارس که در آن فضا آنقدر محدود است که کودکان در حال آموزش در راهروها و تریلر نیاز به فاصله فیزیکی دشوار خواهد بود به جای. میلیون ها نفر از کودکان در حال حاضر حضور در مدارس با تهویه ضعیف و خطرناک از سطح قالب و پوست کندن گچ و nonfunctioning توالت و سینک ظرفشویی—که همه آنها را در خطر ابتلا به بیماری های موجود در هوا. این محیط مدرسه است که سیاست گذاران و رای دهندگان تجسم زمانی که آنها تصور ساده بازگشت به مدرسه در پاییز ؟

لیست بالقوه موانع رشد می کند و رشد می کند. معلمان در حال حاضر دچار سطوح بالایی از استرس قبل از coronavirus وارد شده و بسیاری از کودکان-ارائه دهندگان مراقبت برای کودکان زندگی می کنند در همان فقر به عنوان دانش آموزان خود را. نزدیک به 30 درصد از آمریکایی های دولتی و خصوصی-مدرسه معلمان بیش از 50 و برخی پزشکی آسیب پذیری مانند چاقی یا دیابت است. یک تجزیه و تحلیل از آمریکا سازمانی موسسه قرار داده شده بیش از نیم میلیون نفر از معلمان در بالاترین رده خطر برای COVID-19. بسیاری از این افراد نیاز به مستقر مجازی آموزش سپاه است که فراهم می کند آنلاین, تدریس خصوصی مشاوره و حمایت آموزشی.

در اینجا چند مطلب معضلات را در نظر بگیرید: آیا هسته علمی افراد فرض کنیم حتی بیشتر شهرت به عنوان “فوق العاده” در هنر و موسیقی در حال مقایسه کردن به جای اصلاح برنامه? را کودکان احساس می کنید به اندازه کافی راحت به یاد زمانی که مدرسه خود را است دائمی در حالت بحران? (فعال-تیرانداز دریل به اندازه کافی بد.) چگونه می تواند به مربیان کاستن ترس در میان بسیاری از دانش آموزان که در حال حاضر دچار عوارض جانبی متعدد تجارب دوران کودکی و که پایه تروما شده است تقویت اخیر والدین از دست دادن شغل یا مرگ ؟

Yو حتی به عنوان همه گیر تأکید چگونه بسیاری از عوامل می تواند از خط خارج آموزش و پرورش فرزندان را نیز نشان می دهد غیر منتظره نقاط قوت هر دو در سراسر بدن دانش آموز و درون فردی دانش آموزان است. بدون شک برخی از کودکان پر رونق تحت مستند باید منابع بیشتری برای در خانه آموزش: امن کردن اتصال به اینترنت در دسترس پدر و مادر درونی ابتکار و استقلال است. با این حال حتی برخی از دانش آموزان روبرو عمده موانع آموزشی—قلدری بی خانمانی و فقر و بیشتر—تا به حال موفقیت در حالی که تحصیل از راه دور. “هستند بسیاری از کودکان و نوجوانان این است که واقعا کار را برای” اصل ترک تحصیل-بازیابی مدرسه در ویلمینگتون به تازگی گفت: آموزش و پرورش در هفته.

در همان مقاله Bozeman, مونتانا, روانشناس اظهار داشت که برخی از دانش آموزان مراتب خوبی “از آنجا که ما را حذف کرده و برخی از چیزهایی که باعث استرس و اضطراب است.” ماه آموزش از راه دور را کاهش داد بسیاری از مستند تنش معاصر تحصیل: ناکافی خواب overprogrammed برنامه با کمی خرابی و فشارهای استاندارد آزمون است. این بیماری همه گیر است مجبور مربیان در نظر گرفتن دوباره که شیوه های واقعا کمک به دانش آموزان یاد بگیرند و آن را نمی.

یکی از بزرگترین چالش های پیش رو در مدیریت انتظارات و ایجاد یک فرهنگ مشترک از وظیفه و فداکاری در میان همه با یک خطر در تحصیل. پدر و مادر نیاز به مراقبت از کودک, اما آنها ممکن است ساعت آنها نیاز دارید. معلمان نازک کشیده اما ممکن است نیاز به کشش و حتی بیشتر برای مقابله با احتمالات. هیچ کس—و فرزندان حداقل از تمام خواهد شد که همه آنها نیاز است. پذیرش این واقعیت سخت است که در محیط های که در آن خانواده شده اند با احتیاط از مربیان و بالعکس. شاید علت مشترک ما در حال حاضر شاهد از ما زوم را چشم یکی دیگر از آسیب پذیری می تواند انجام بیش از زمانی که مرزهای رفتن دوباره.

مدارس آمریکا باید بهبود از فجایع دیگر—از جمله دو جنگ جهانی و یک بیماری همه گیر از دوران کودکی فلج اطفال که گسترش ترور در اواسط دهه 20 قرن جوامع است. کودکان نشان می دهد انعطاف پذیری قابل توجه زمانی که بزرگسالان ابراز علاقه و محبت است. امریکا را به چالش خواهد بود برای رسیدن به عمیقا به آن ذخایر مالی و عاطفی و در غیر این صورت—به کودکان آموزش آنها بدهکار هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme