Baseball Hall of Fame لغو مراسم القاء

کانادا لری Walker, Derek Jeter و بقیه از این سال Baseball Hall of Fame کلاس باید یک سال دیگر صبر کنید برای لحظ

توسط NEWS-SINGLE در 11 اردیبهشت 1399

کانادا لری Walker, Derek Jeter و بقیه از این سال Baseball Hall of Fame کلاس باید یک سال دیگر صبر کنید برای لحظه ای بزرگ در Cooperstown.

سالن از شهرت چهارشنبه اعلام کرد که آن را لغو کرده است, ژوئیه 26 القای مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به جای آن کلاس را شامل می شود در سال آینده را القاء جشن — به همراه هر اضافی گزینه های جدید در جولای 25, 2021.

رکورد جمعیت بیش از 70,000 شده بود انتظار می رود در تابستان امسال در شهر کوچک در شمال ایالت نیویورک به افتخار Jeter سابق نیویورک یانکیز کاپیتان که در یک رای از آراء انتخابات توسط بیس بال نویسندگان' Association of America (BBWAA) در ماه ژانویه است.

Jeter و واکر که از میپل ریج, B. C. قرار بود به القاء با گیر تد سیمونز و اواخر ماروین میلر پیشگام اتحادیه بازیکنان سر که مذاکره رایگان آژانس و تبدیل این ورزش است.

"در حال القاء به سالن از شهرت خواهد بود یک افتخار باور نکردنی اما به سلامت و ایمنی از همه درگیر هستند پارامونت" Jeter گفت: در بیانیه منتشر شده توسط سالن.

"من احترام و حمایت از تصمیم برای به تعویق انداختن این سال enshrinement و به دنبال به جلو به پیوستن به زمان Hall of Famers طرفداران کارکنان و خانواده و دوستان من در Cooperstown 2021," او گفت:.

این خواهد بود که اولین سال بدون القاء مراسم از سال 1960.

"این یک تصمیم بسیار دشوار است اما با بسیاری از ناشناختهها جهان مواجه هیئت مدیره احساس به شدت آن این بود که حق تصمیم گیری" گفت: سالن عضو جو مورگان معاون رئیس امامزاده هیئت مدیره.

ثبت حضور و غیاب برای القای مراسم راه اندازی شد در سال 2007 بیش از 70000 تا زمانی که کال Ripken جونیور و اواخر تونی Gwynn مندرج شد. Cooperstown در فاصله رانندگی از نیویورک مترو منطقه و بارهای از طرفداران یانکی ها در حال حاضر ساخته شده است برنامه های خود را برای دیدن Jeter در سالن مرحله.

بیس بال از مشاهیر و موزه بسته شده در پایان روز در 15 مارس به دلیل شیوع ویروس.

Jeter در حال حاضر مدیر عامل شرکت Miami Marlins و واکر انتخاب شدند اعضای BBWAA. سیمونز و میلر انتخاب شدند در ماه دسامبر در سالن دوران مدرن کمیته.

"من به طور کامل درک و موافقت هیئت مدیره با تصمیم" واکر در بیانیه ای گفت از سالن. "این مهم به انجام کار درست برای همه درگیر است و به معنای قرار دادن هر گونه شرکت کنندگان در معرض خطر است."

سیمونز تکرار که مشاهده.

"من ستایش مدیره برای این تصمیم گیری تحت این شرایط دشوار است, به ویژه در نیویورک یک دولت به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر. این بود که خردمندترین و باهوش ترین چیزی که به انجام, داده های موجود در محیط زیست و در خطر است که این بیماری همه گیر ارائه," او گفت:.

همچنین به افتخار بود در طول سال آینده سالن های القایی آخر هفته: 2020 فورد C. فریکک برنده جایزه شاهین Harrelson 2020 J. G. Taylor Spink برنده جایزه نیک Cafardo و برنده 2020 باک o'neil جایزه یک عمر دستاورد دیوید مونتگومری.

Jeter یک کلید به پنج سری جهانی عنوان شد از 396 397 برگه های رای در رای گیری اعلام کرد Jan. 21. تنها بازیکن با یک درصد بالاتر بود سابق یانکی ها هم تیمی Mariano ریورا که اول شد به اتفاق آراء انتخاب کنید در 2019. واکر ساخت 10 رای گیری ظاهر کردم و 304 رای — شش بیش از آستانه.

سال آینده برای اولین بار واجد شرایط بازیکنان هیچ شانس-در علاقه مندی ها: توری آی شکارچی و علامت Buehrle در میان بازیکنان خواهد بود که در BBWAA رای گیری برای اولین بار.

Holdovers عبارتند از: Curt Schilling سقوط کرد که در 20 رای کوتاه در این سال و استروئیدها-آلوده ستاره راجر کلمنس (56 خجالتی) و اوراق قرضه Barry (57). هر سه خواهد بود در انتخابات برای بار نهم یکی خجالتی از حد.

اگر کسی جدید انتخاب شده است, از آن خواهد بود که برای اولین بار مراسم پس از سال 1949 به ترکیب چندین کلاس.

چهار سالن کلاس بودند القاء به طور مشترک در سال 1939 در روز سالن از شهرت افتتاح شد. کلاس های 1946 و '47 پذیرفته شد هم که شد این کلاس ها از سال 1948 و '49.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

راجرز هورنزبی انتخاب شد در سال 1942 ولی با وجود القای مراسم به دلیل محدودیت های مسافرتی در طول جنگ جهانی دوم است.

هیچ انتخابات در سال 1940 '41 و '43. هیچ مراسمی برگزار شد و در سال 1950 '58 و '60 و پس از هیچ کس انتخاب شد.

پس Ty کاب والتر جانسون, کریستی Mathewson, دخترک معصوم, اموزش و واگنر Honus شد اصلی سالن از شهرت کلاس در سال 1936 تنها سال های گذشته با هیچ القایی شد 1940, '41, '43, '50, '52, '58 و '60.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب