خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام رامنی نه خوش آمدید در پناهگاه

عکس توسط تام ویلیامز / CQ رول تماس / گتیFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این دا

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
Mitt Romney.
عکس توسط تام ویلیامز / CQ رول تماس / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—خشمگین در میت رامنی برای شرکت در یک زندگی ماده مارس, Donald J. Trump, اعلام روز دوشنبه که سناتور یوتا است "نه خوش آمدید در پناهگاه."

"میت رامنی فکر می کند که او زیبا و دلفریب, بار اول, رای گیری برای استیضاح من و در حال حاضر راهپیمایی" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "خوب من در اخبار برای میت: دعوت خود را به پناهگاه بدینوسیله لغو."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به دلیل بی وفایی رامنی "هرگز تجربه همه که بهترین پناهگاه در جهان ارائه کرده است."

"وجود دارد لوکس recliners تلویزیون تا آنجا که به چشم می بینید و یک ته گودال از تنقلات" مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار. "اگر میت می توانید ببینید چه چیزی او را, گم, من شرط می بندم او می خواهم تجدید نظر برخی از چیزهایی که او انجام داده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او بررسی رفتار دیگر مقامات از جمله وزیر دفاع علامت Esper برای تعیین اینکه آیا آنها خود را حفظ پناهگاه امتیازات.

"من مطمئن هستم که Esper است پناهگاه مواد" او mused.

نتیجه گیری سخنان خود تهمت گفت که وجود خواهد داشت یک عکس از رامنی در ورود به پناهگاه به منظور فعال کردن سرویس مخفی به نوار یوتا سناتور, او باید سعی کنید برای به دست آوردن پذیرش.

"متاسفم, Mitt" مغلوب ساختن پیشی جستن sneered. "مردم می خواهم به شما تعلق نمی در یک پناهگاه. من انجام دهد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب