A cat midair.
عکس توسط ایان مک کانل / گتی

هنر
“تابلو فرش در Nightstand”

در نمایش در سمت چپ خود را nightstand تا شما را احضار خواهد کرد به پاک کردن آن این غنی چند رسانه ای کار بررسی ریزه از قرنطینه از طریق معوج آشکار juxtapositions. بطری آبجو خالی مانده ولگرد قطعات پازل; مچاله کاغذ بسته بندی مینی بادام زمینی-کره فنجان نشستن coyly بالای یک دست نخورده کپی از “قدرت کارگزار.” این قطعه در معرض پویا تنش میان افراط و بهبود دعوت انعکاس در خود استاندارد و سرعت که در آن آنها را تضعیف کرده اند. یک همراه و همدم قطعه “دسته گه که سقوط کردن Nightstand” است و محدود صفحه نمایش تنها چند فوت زیر.

موسیقی کلاسیک
“جارو برای دو ساعت”

بی باک پایونیر از ابزار و همسایه خود, بث تشکیل یک چالش مراقبه در زمان و فضا است. عملکرد سایت های خاص و لولا در شنونده آگاهی که خود را همسایه بث زندگی در یک آپارتمان استودیو کوچک. سوالات شناور تا از یکنواخت همهمه مانند گرد و غبار motes در پرتو خورشید: چه چیزی می تواند او احتمالا هنوز هم جارو? آیا این یک شوخی? این یک رویا است ؟ صدا لفظ در یک معنا—آن است که صدای جارو برقی—و در عین حال آن را نیز استعاری مرثیه. با نهایی میله “جارو برای دو ساعت” همسایه خود را بث دهکدهای از دست داد بیشتر از یک بعد از ظهر است و شما باید از دست خود را به کل از ذهن.

رقص
“هی! هیچ!”

در این شگفت انگیز, معاصر, رقص باله, انفرادی گربه نارنجی شروع به جهش خود را بر روی اجاق گاز روشن به طور چشمگیری تغییر البته با یک تور en l’air زمانی که شما فریاد زدن در او. مختصر اما بدون برنامه است.

مواد غذایی و نوشیدنی
کامل در Strega Nona وضعیت خود را کمی غمگین آشپزخانه

ماکارونی عالی حاکم در این آشپزی پاپ آپ که در آن مهمان می رود که نه تنها برای آماده سازی خود Barilla سه رنگ rotini بلکه برای شستن ظروف پس از آن. محیط یکی از آرام dread—برو جلو و خواندن اخبار را بر روی تلفن خود را در حالی که ناهار خوری. نیم آستین Ritz crackers است غیر قابل مقاومت اگر unambitious اشتها آور و امضای دسر (بستنی ساندویچ مصرف بدون لذت بردن در حالی که ایستاده بر نزول) است که نمی شود از دست رفته.

فیلم
“Netflix صفحه نمایش منو”

یک طرح در حال حرکت هنگامی که یک شخصیت باعث می شود یک انتخاب—اما چه اتفاقی می افتد زمانی که شخصیت شما انتخاب شده است که فیلم به تماشای, و یک بیماری همه گیر را شکسته و مغز شما ؟ این پست مدرن مونتاژ Netflix فیلم پیش نمایش منحصر به فرد است پس هر مشاهده اما موفق به حفظ یک تعریف هسته ای از ناامیدی. Rachel Weisz می دهد یک standout عملکرد به عنوان کسی در برخی از فیلم شما بر میگردین توسط حادثه. (مدت زمان: نامحدود.)

شب زندگی
D. J. همسایه خود Beth: “جونی میچل اما با صدای بلند”

شما شنیده ام “هر دو طرف در حال حاضر” تا شما آن را شنیده اید لعنتی در شب-باشگاه-رقص-کف دسی بل از طریق نازک گچ دیوار یک واقعیت است که بر اساس آن این کلاسیک vacuumist تبدیل d.j. ساخته شده او را اجتناب ناپذیر حرفه ای. مجموعه کمان به سمت متعالی لحظه سعادتمند سکوت تا متوجه است که این آلبوم به پایان رسیده است, D. J. همسایه خود بث دستورات الکسا به بازی “آبی رنگ است.”

تئاتر
“خواب بسیار بیشتر”

مانند نیویورک تعاملی-تئاتر پدیده “خواب نه بیشتر” این همهجانبه قطعه شکسته شدن مانع نامرئی بین بازیگر و مخاطب است. در خروج قابل توجهی از بازیگران و مخاطبان از هم جدا شده توسط واقعی موانع فیزیکی بنابراین به عنوان نه به گسترش یک بیماری کشنده. واقع بینانه داخلی مجموعه ای است که به خوبی مواجه نگردند با غرفه و طرح به طور کامل به شما. شما پخت یک قرص نان ؟ تماس با یک دوست پسر سابق? شروع به مبارزه با یک غریبه در اینترنت? اگر شما مانند بسیاری از شرکت کنندگان که به کمک این آمار نشان می دهد را تمدید اجرای شما خواب سقوط خواهد کرد به عنوان matinée آغاز می شود و بیدار عرق و اشتباه برای پیدا کردن که آن را تاریک است ،

خوانش & مذاکرات
“اوه خدای من صحبت کردن در به خودم؟”: یک شب با شما

اوه خدا شما در حال صحبت کردن برای خودتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im