گوگل آنالیز ساده ساخته شده: وب سایت سلامت

قسمت 4. وب سایت ردیابی معیارهای عملکرد

این قسمت 4 از یک سری در گوگل آنالیز برای مترجمان آزاد و وبلاگ نویسان است. قبلا ما ایجاد سفارشی داشبورد به استاد داده نگاه به متریک ترافیک با ترافیک داشبورد و مورد تجزیه و تحلیل بهترین اجرای محتوا با کمک محتوای داشبورد.

بخش مهمی از استراتژی جستجوگرها خود را به می دانم که چگونه وب سایت خود را در حال اجرا است. با عملکرد داشبورد متشکل از 8 ویدجت شما را ببینید:

– چگونه به سرعت بارهای وب سایت خود را
– که در آن بازدید کنندگان خود را در حال آمدن از
– اگر شما عمل می کنند باید به خاطر چیزی کار نمی کند که آن را به معنای

Website Performance Dashboard: Google Analytics
1. میانگین زمان لود صفحه

سرعت وب سایت دارای اهمیت کلیدی برای تعامل کاربر. اگر وب سایت شما باعث می شود کاربران منتظر آنها خواهد شد در نهایت حوصله و ترک. زمان لود صفحه نیز یک عامل در گوگل دسکتاپ جستجو در نتایج جستجو رتبه بندی.

اگر شما یک صفحه بالا, بار, زمان, آن را همیشه مطالب به سرزنش. از آنجا که تعداد شامل تمام مراحل از زمان بستگی دارد تغییرمسیر از سمت سرور, تماس, محل کاربر و اتصال به شبکه است.

برای دیدن سرعت صفحات جداگانه بروید به رفتار > سرعت سایت > صفحه زمانبندی. در این گزارش جزئیات هر صفحه همراه با مجموع میانگین زمان بارگذاری (در ثانیه). کپی کردن URL و آن را به اضافه کردن ویجت اگر شما نیاز به یک clickable عنوان ویجت. دریافت یک مرور کلی از سرعت وب سایت در رفتار > سرعت سایت > خلاصه.

برخی دیگر ساده سرعت سایت ابزار:

  • WebPageTest: نتایج جمع آوری شده از مرورگرهای در حال اجرا سیستم عامل های رایج.
  • Pingdom: یک ابزار ساده اما روش تست مستند نشده است.
  • GTmetrix: به عملی بینش در مورد بهترین راه برای بهینه سازی صفحه وب با سرعت.
Website speed overview - Monitoring website performance2. تلفن همراه صفحه LOAD TIME (SEC)

در چند سال گذشته تمام شده است در مورد تلفن همراه: پس از 2014 استفاده از تلفن همراه بزرگتر از دسکتاپ استفاده کنید. در ماه جولای 2018 گوگل می افزاید: موبایل صفحه بار بار به این عوامل برای موبایل نتیجه جستجو رتبه بندی.

با توجه به گوگل متوسط زمان آن را در زمان در سال 2017 به طور کامل بارگذاری متوسط تلفن همراه صفحه فرود شد و 22 ثانیه. این تحقیقات همچنین نشان داد که 53 درصد از مردم ترک یک صفحه تلفن همراه اگر آن را در زمان طولانی تر از 3 ثانیه برای بارگذاری.

وجود بینش های موجود برای بالا بردن سرعت سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه. این را می توان تحت رفتار > سرعت سایت > سرعت پیشنهادات. این Hostgator وبلاگ ارائه می دهد بیش ابزارهای گوگل برای تلفن همراه خود را بهبود زمان لود صفحه.

Mobile page load time insights
3. بار هم برای صفحات محبوب

در اینجا شما می توانید مقایسه میانگین زمان لود صفحه با متریک برای شما محبوب ترین پست ها.

اگر شما می خواهید برای سرعت بخشیدن به شما بیشترین بازدید صفحات خود را به منظور افزایش قابلیت دید بیشتر در نظر بگیرید بهینه سازی تصاویر (شما می توانید با استفاده از تصویر بهینه سازی روش ارائه شده توسط HubSpot). شما همچنین می توانید مخفی کردن عناصر خاص در نوار کناری که بسیار لازم است.

گزارش کامل در دسترس در رفتار > صفحه زمان را نشان می دهد این بار هم برای صفحات محبوب در مقایسه با سایت متوسط بود.

Popular pages loading time: Google Analytics
4. میانگین زمان پاسخ سرور

متوسط مقدار زمانی که طول می کشد برای سایت سرور برای پاسخ به آنچه که یک کاربر در حال انجام است مانند کلیک کردن از طریق صفحات. به خوبی ساخته شده و صفحه وب را هنوز هم نمایش داده می شود آهسته اگر زمان پاسخ سرور آهسته است. گوگل توصیه می کند به منظور کاهش زمان پاسخ سرور زیر 200ms.

به منظور بهبود زمان پاسخ سرور نگاه به پلاگین ذخیره و شبکه تحویل محتوا مانند Cloudfare. این نیز مهم است برای فشرده سازی دارایی های خود را با استفاده از یک روش مانند Gzip یا Brotli, خرد کردن, CSS, JS و فایل های HTML و بهینه سازی تصاویر خود را.

برای اضافه کردن یک لینک مستقیم به ویجت را به عنوان رفتن به رفتار > سرعت سایت > خلاصه.

Google recommends to reduce the server response time under 200ms.

5. زمان پاسخ سرور های کشور

در اینجا شما می توانید ببینید که اگر برخی کشورها در حال کندتر خود را برای بارگذاری صفحات وب سایت. برای دریافت گزارش کامل به رفتار > سرعت سایت > صفحه زمانبندی و تبدیل به نقشه پوشش tab.

اگر کشور خاص عملکرد مهم است که استراتژی خود را, شما ممکن است در نظر با استفاده از یک سرور مستقر در آن کشور (با کمک از خود ارائه دهنده میزبانی وب) و یا استفاده از شبکه تحویل محتوا.

Server response time by country

6. میانگین صفحات بازدید شده در هر بازدید

تعریف شده به سادگی به عنوان تعداد کل صفحات بازدید شده تقسیم بر تعداد کل بازدیدکننده داشته است به سایت میانگین صفحات بازدید شده در هر بازدید یک شاخص کلیدی برای مطالب خود را جذابیت.

شما می خواهید مردم را به بازدید از صفحات متعدد را در سایت خود (بیش از 3 به 4) از آنجا که این بدان معنی است که خوانندگان می آیند به وبلاگ خود را و می خواهید به چوب در اطراف.

اگر شما فکر می کنم هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهینه سازی از خود بپرسید:
1. ممکن است برای به روز رسانی بالا-تندرست صفحات با خبر حقایق یا تحقیق ؟
2. می تواند قالب بندی شود بهتر است ؟
3. می تواند هر گونه عکس و یا فیلم بود اضافه شده ؟
4. آیا این صفحه واقعا مطابقت با عبارت کلیدی رتبه بندی در گوگل ؟
5. می تواند به شما در بهبود عنوان برچسب ها و توصیف متا?

رفتن به مخاطبان > رفتار > نامزدی برای دیدن تعداد صفحات بازدید شده توسط کاربران مختلف. کمترین تعداد برای من این هفته 19 است.

را قابل کلیک ویجت عنوان حرکت به مخاطبان بررسی اجمالی در. شما می توانید کپی و اضافه کردن لینک به ویجت در عملکرد داشبورد.

Number of pages veiwed per visit

7. میانگین زمان در سایت

میانگین مدت جلسه (زمان صرف شده در وب سایت شما) یک عدد ساده و اساسی برای محتوای سایت مانند وبلاگ است. زمان بیشتر به معنی بهتر ارتباط با محتوا.

سازمان دیده بان برای تغییرات چشمگیری در میانگین زمان بازدید کنندگان هزینه های وب سایت خود را به عنوان آنها نشان می دهد یک تغییر قابل توجهی در مخاطبان خود را. به یاد داشته باشید هر چند که این نتایج می تواند گمراه کننده است چرا که بازدید کننده می تواند در سمت چپ پنجره مرورگر باز شد و در واقع مشاهده صفحه خود را.

علاوه بر این, آن است که به طور متوسط از معیارهای که خود به طور متوسط از معیارهای دیگر است که خود به طور متوسط ، به بینش بهتری در نظر گرفتن متوسط مدت جلسه برای هر فرد ترافیک منبع (اکتساب > همه ترافیک > کانال).

لینک مستقیم برای یک عنوان قابل کلیک است همان قبلی: ویجت مخاطبان بررسی اجمالی در.

Average time on website: average session duration in Google Analytics

8. بازدید روز پس از آخرین بازدید

آیا بازدید کنندگان خود را تنها یک بار و هرگز بازگشت ؟ و یا انجام برخی از وب سایت خود را سه بار در هفته و یا حتی بیشتر ؟

ویجت نشان می دهد تعداد روز بین آخرین بازدید و بازدید قبل از آن. 0 روز پس از آخرین بازدید بدان معنی است که کاربر شده است به وب سایت خود را یک بار.

گزارش کامل در دسترس مخاطبان > رفتار > فرکانس و تاخر نشان می دهد هر دو روز پس از آخرین جلسه و تعداد جلسات با بازدید به درک چگونه وفادار بازدید کنندگان خود را.

برای استفاده بهتر از تاخر گزارش کلیک کنید اضافه کردن بخش را انتخاب کنید و بازگشت بازدید کنندگان.

Days since Last Visit - New and Returning Users

ماه آینده می آید جلو داشبورد اجتماعی داشبورد. و پس از آن خواهیم دید که چه معیارهای را باید تحت نظارت هفتگی ، ماهانه و سالانه.

مقالات مرتبط

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی