فرمانداران در حال عبور از Coronavirus باک به شهرداران

ایده های پس از مسدود کردن تلاش های محلی برای جلوگیری از گسترش این ویروس رهبران دولت در حال حاضر توزیع کردن

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
فرماندار تگزاس گرگ ابوت اتحاد سست محدودیت در آنچه که مقامات محلی می توانید به سرعت گسترش coronavirus.تام فاکس-استخر / گتی

هیچ کس می خواهد برای گرفتن coronavirus. می رود که فقط به عنوان بسیار برای سیاست گذاران که نمی خواهید به برای رسیدگی به آن را به عنوان نشانی از آن را برای شهروندان عادی که نمی خواهید به بیمار از آن است.

به عنوان مورد تعداد افزایش می یابد در آریزونا و تگزاس فرمانداران در این کشورها در حال شل شدن محدودیت در آنچه که رهبران محلی می توانید به مبارزه با COVID-19 که آنها می خواهم زودتر تحمیل شده است. در حال حاضر که ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر به معنی توقف گسترش ویروسی اما آن را نشانی از تغییر تعهد از دولت capitols به شهر و مقامات شهرستان.

در آریزونا فرماندار mlb دیروز اعلام کرد که در برگشت مقامات محلی اجازه داده می شود به دستور که مردم با پوشیدن ماسک ، در مه 16, Ducey صادر سفارش محرومیت محلی از قوانین سختگیرانه تر از آنچه که دولت دستور داده بود. در تگزاس فرماندار گرگ ابوت گفت که او نمی خواهد بلوک Bexar County, صفحه اصلی, به, سن آنتونیو از وادار کردن کارکنان و مشتریان در کسب و کار به پوشیدن ماسک.

این آخرین نمونه از مقامات منتخب تصرف درآورد و سپس تفکر بهتر از آن و عبور از آن همراه است. در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت "کل سازمان" دولت بیش از همه گیر برنامه. که ادعا نادرست بود به عنوان یک ماده از قانون اساسی و تهمت به رسمیت شناخته شده که به زودی با این ویروس گسترش سریع آن به لحاظ سیاسی عاقلانه به مالکیت پاسخ بیش از حد. او سپس گفت: فرمانداران "شما در حال رفتن به عکس های خود را." (این نیست مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از به tweeting به خواسته های "آزاد" دموکراتیک به رهبری متحده و نه از سبز-روشنایی و سپس انتقاد از بازگشایی طرح از گرجستان فرماندار برایان کمپ یک جمهوری خواه است.)

در سراسر کشور بسیاری از دولت های ایالتی نیز اظهار قدرت به بلوک مقررات محلی در COVID-19. بر خلاف تهمت ادعا این است که قانون اساسی جامد. به من گزارش داده اند در گذشته متحده باید گسترده اقتدار به پیشدستی محلی احکام و مقررات. در سال های اخیر وجود داشته است و نمونه های بسیاری از دولت های ایالتی محافظه کار خم این قدرت برای جلوگیری از بیشتر لیبرال شهرداری دولت از تصویب مترقی قانون در مورد مسائل مانند fracking, پلاستیک, کیسه, دوچرخه خطوط و حمام استفاده کنید. آن را بخشی از قطبی حزبی چشم انداز و همچنین به عنوان یک تقسیم بین روستایی محافظه کار رای دهندگان شهری و لیبرال هستند.

که همان تنش بیش از پیشدستی خواهد ظهور در COVID-19 شاید اجتناب ناپذیر است. محلی سیاست گذاران باید طولانی استدلال کرد که شهرهای مختلف نیاز دارد و بنابراین برای مثال آنها باید اجازه داده شود به تصویب سلاح کنترل از مناطق روستایی است. همان صادق است برای بیماری که زده متراکم تر مناطق دیر. اما به عنوان همکار من راسل برمن گزارش فرمانداران مانند Ducey و ابوت مسدود شده مقامات محلی از اعمال کسب و کار تعطیلی ماسک قوانین و بیشتر بخشی از یک رویکرد گسترده توسط حزب جمهوری خواه به مقامات منتخب که نگران این هستید که بیش از حد سخت COVID-19 پاسخ خواهد خفه کردن اقتصاد و تولید یک نتیجه بدتر از حتی بیماری خود را. آنها خواستار اقدامات داوطلبانه توسط مردم.

به عنوان با بسیاری از پیشدستی موارد در سال های اخیر این حرکت به نوبه خود به دور از سنتی محافظه کار باور در کنترل محلی به جای گفتن این که شهروندان و کسب و کار نیاز به ثبات و قابل پیش بینی. "من همچنان به این باور است که دولت نزدیک به مردم بهترین است—به جز در جهانی همه گیر" Ducey گفت: در هفته گذشته. "ما می خواهیم به وضوح و ثبات برای شهروندان ما."

آن را غیر ممکن بدانند که آیا سختگیرانه مقررات محلی در شهرهای بزرگ ممکن است تغییر کرده باشد البته از این بیماری همه گیر در ایالات تگزاس و آریزونا اما روشن است که رعایت داوطلبانه کافی بود. دو کشور در حال حاضر مورد شمارش کوهنوردی در میان سریع ترین نرخ در کشور است. در هر دو مکان شهرستان با بزرگترین شهرستانها نقاط داغ برای این بیماری است. همانطور که تعداد شات در روزهای اخیر مقامات محلی التماس کرد با دولت به دست خود.

چه جالب در مورد مقاومت مواجه در پیشدستی در تگزاس است که آن را دنبال استاندارد حزبی اسکریپت. در اوایل این هفته شهرداران نه از تنها ستاره امور خارجه بزرگترین شهرستانها نوشت: به ابوت و از او درخواست اجازه می دهد آنها را به اعمال ماسک قوانین. ابوت است که یک جمهوری خواه و شهرداران از چند تا از بزرگترین شهرستانها—هوستون و دالاس و Austin—آیا دموکرات ها; شهردار سن آنتونیو هر چند مستقل و مترقی است. اما گرد کردن لیست خط ویژه شهرداران که همچنین التماس کرد برای گریز بیشتر. (اکثر مقامات محلی شده است سریع به می گویند که آنها نمی خواهند به موضوع جریمه به shirkers و به سادگی امید به بهتر پیروی از درخواست به صورت داوطلبانه ماسک پوشیدن.)

ابوت را در ابتدا رد تماس و گفت که مقامات محلی تا به حال زحمت به استفاده از دیگر ابزارهای موجود برای آنها است. اما زمانی که Bexar County خود را اعلام کرد قصد دارد به دستور ماسک دیروز ابوت تر بود آشتی جویانه گفت که سفارش خود را هرگز مانع از این حرکت. در ضمن Ducey شد از حمایت کمی به مقامات محلی مناسب برای ایجاد ماسک قوانین در حالی که در ادامه برای جلوگیری از هر گونه کسب و کار تعطیل. این حرکت به شهرداران و شهرستان قضات قدرت آنها به دنبال, اما آن را نیز اجازه می دهد تا به تغییر فرمانداران مسئولیت را بر روی آنها.

برگشت در پیشدستی یکنواخت نیست. در نبراسکا فرماندار آیووا یک جمهوریخواه امروز گفت که او جلوگیری می کند دولت های محلی از دریافت هر گونه فدرال coronavirus-امداد و کمک های مالی اگر آنها تحمیل ماسک قوانین.

این طنز تلخ را برای مقامات محلی این است که آنها در حال حاضر قدرت اعمال ماسک محدودیت هایی که ممکن است کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19—اما که ممکن است را ساخته اند یک تفاوت بسیار بزرگتر از چند هفته پیش. در حال حاضر این شهرستانها در حال حاضر در میان بحران است. داشتن خواست قدرت بیشتر بیش از همه گیر مقامات محلی در حال حاضر در گیر با آن در بدترین زمان ممکن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب