گرگور Chisholm: بیس بال ممکن است بازگشت اما بازیکنان قادر به آن را جشن می گیرند?

به نظر می رسد بسیاری از خوش بینی است که لیگ اصلی بیس بال باز خواهد گشت در برخی از نقطه در تابستان امسال اما حتی اگر آن بازی را به نگاه کمی متفاوت تر از قبل از آن.

سنت که برخی از آنها شده اند در اطراف تا زمانی که بازی به خودی خود ممکن است مجبور به رها شود. این تعطیلات به بالا حالیکه پس از اجرای صفحه اصلی مرسوم دادن بین پارچ و جالب در پایان بازی حتی تیم huddles در تپه ها همه در خطر است.

به گفته منابع آشنا با این مذاکرات MLB هنوز به زمان زیادی را صرف کار از طریق کسانی که جزئیات اما در آن زمان خواهد آمد. فعلی اولویت کار با مراکز کنترل بیماری و اپیدیولوژی به سفارش لیگ برای کشف برنامه ریزی طرح های پیشنهادی برای بازگشت به عمل است. پاسخ از زمانی که و که در آن بیس بال سر گرفته خواهد شد به نظر می رسد تغییر روز.

آخرین گزارش منتشر شده توسط حسن نیت ارائه میدهد از ایالات متحده آمریکا امروز اعلام کرد که MLB است و با توجه به سه بخش قالب برای 100-plus-بازی فصل تنظیم شده برای شروع در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است. این سناریو را تیم بازی حداقل برخی از بازی های خود را در خانه بدون طرفداران, در حضور, در حالی که بحث قبلی حول تمام 30 تیم راه اندازی فروشگاه در آریزونا. یک برنامه ریزی دقیق نمی خواهد تبدیل به روشن برای حداقل چند هفته بیشتر.

به حالت آشکار اگر MLB رزومه بازی در تابستان امسال مردم خواهد شد بازگشت به کار قبل از coronavirus واکسن در دسترس می شود. باشگاه را در خطر باعث شیوع و اگر یک بازیکن مثبت آزمون های متعدد فهرست اسامی ممکن است قرار داشته باشد تحت قرنطینه. نگه داشتن طرفداران و دور از در ballpark ممکن است حفاظت عمومی اما از آن خواهد شد که تاثیر کمی بر کسانی که بازی بازی.

MLB نمی تواند تضمین ایمنی بنابراین هدف خواهد بود برای محدود کردن خطر به عنوان آنجا که ممکن است. این سه بخش با فرمت است که ترکیب لیگ آمریکا شرق با لیگ ملی شرق خواهد کاهش در تعداد کراس کانتی پرواز. قرار دادن همه در یک محل مرکزی خواهد آنها را حذف به طور کامل. دیگر انتظار می رود حرکت می کند عبارتند از: محدود کردن تعداد غیر ضروری پرسنل در اطراف تیم و نگه داشتن خبرنگاران از محل باشگاه وانجمن.

این محصول در زمینه تغییر خواهد کرد و همچنین. بدون طرفداران, بازیکنان ممکن است خواسته شود به گسترش می ایستد به جای نشستن در ستاره شرق. فو به احتمال زیاد نمی تواند متوقف شود از پرتاب توپ در اطراف زمین زیر کشت اما در بازی تپه بازدیدکننده داشته است می تواند ممنوع است. به مراتب بیشتر بحث ایده در این گزارش مورد بحث در اوایل این ماه بود که اجرای الکترونیکی strike zone, از بین بردن نیاز به یک خانه-صفحه داوری. این امر می تواند یک حرکت جسورانه توسط کمیساریای راب مانفرد اما یکی که بحث شده است برای چند سال گذشته; همه گیر ممکن است ارائه یک بهانه ای مناسب برای آن را امتحان کنید.

لیگ بیس بال کره ای است که برای شروع بازی در اوایل ماه آینده فراهم می کند یک الگو برای چگونه MLB می توانید ادامه دهید. به KBL نیاز به بازیکن را به خود درجه حرارت بررسی می شود دو بار در روز. همه nonuniformed پرسنل باید از ماسک و دستکش از جمله مربیان. اگر کسی تست مثبت برای ویروس برنامه ها در محل ورزشگاه تعطیل شود, تماس, ردیابی را به اثر و قرنطينه خواهد بود و لازم الاجرا است.

وجود دارد خطر ایجاد یک فرهنگ ترس در اینجا, اما آن را نیز ممکن است نیروی همگان را به اقدامات احتیاطی اضافی. Ballplayers اما به تغییر مقاوم هستند. حتی برای کسانی که در حال حاضر در حال بازی در یکی از خارجی لیگ است و زندگی به صورت عادی در بیشتر قسمت ها.

“من هنوز هم مشت دست انداز مثل همه هم تیمی های من انجام تمام چیزهای که هنوز” گفت: سابق آبی جیز lefty Ryan Feierabend که در حال حاضر در حال تبادل در, چینی, حرفه ای لیگ بیس بال برای Uni-رئیس جمهور شیرها. “آنها باید ضد عفونی کننده دست تقریبا در همه جا بنابراین اگر شما می خواهید برای بهداشتی کردن دست های خود را کنار ایستاده اند و به شستن دست های خود را. بزرگترین چیزی که حتی CDC گفت: فقط شستن دست های خود را.”

این KBO تلاش برای ممنوعیت تف اما خواهد شد که آسان تر از انجام گفت. این CPBL آغاز شد که بازی در اوایل این ماه سعی کردم چیزی مشابه قبل از سرعت تحقق آن غیر ممکن خواهد بود برای به اجرا درآوردن. Ballplayers اغلب تف همه جا و در حالی که این عادت می تواند دلسرد آن یکی است که می تواند متوقف شود.

یکی دیگر از حرکت بعید است که اتفاق می افتد هر زمان به زودی است که نیاز به بازیکنان به ماسک می پوشند. تیم می تواند در اجرای سیاست ها به دستور ماسک استفاده می شود در داخل محل باشگاه وانجمن یا مناطق دیگر از این ورزشگاه که در حال حاضر در حال انجام در CPBL اما این پیشنهاد بعید است برای به دست آوردن مقدار کشش در این زمینه که در آن می تواند تاثیر تنفس و علت گرمای بیش از حد. حتی در کره جنوبی و تایوان بازیکنان جنگیدند در مقابل ایده و تنها غیر یکنواخت پرسنل ملزم به پوشیدن ماسک در طول بازی.

“در بسیاری آموخته می شود وجود دارد,” Blue Jays جمهور مارک شاپیرو گفت: از لیگ بیس بال در حال اجرا در کره جنوبی و تایوان است. “این واقعیت است که آنها قادر به فشار سرعت است که احتمالا بیشتر بازتابی که از آنها به عنوان یک جامعه و به عنوان یک دولت و جامعه پرداخته تا به طور موثر با این چالش است. به طوری که آنها عبور از مانع اول قبل از بیس بال بازگشت. اما به عنوان ما بازگشت وجود خواهد داشت مقدار زیادی از یادگیری و فرصت برای ما وجود دارد.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

صاحبان می توانید به بحث در مورد ساخت به عنوان بسیاری از تغییرات به عنوان آنها می خواهند اما آخرین پیشنهاد خواهد شد که برای دریافت حمایت از بازیکنان MLB’ Association. اگر بازیکنان مردد هستند برای منزوی کردن در یک محل اتفاق دیگری باید به کار کرده به جای. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این طرح به طور مداوم در حال تغییر است و ادامه خواهد داد به انجام این کار در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است.

های مختلف بخش های مختلف سنت های اجتماعی و فاصله را در ballpark. یک فصل کامل در حال حاضر رد کرد اما آن را شروع به احساس می کنم مثل به نحوی برخی از راه های بیس بال برگزار خواهد شد در این تابستان. آن را فقط رفتن به یک نگاه متفاوت است.

Gregor Chisholm

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>