گرگور Chisholm: بیس بال طول می کشد یک صندلی عقب در بلو جیز’ روز باز اما زمان برای خوش بینی است که در آینده

تاثیر مرگبار coronavirus ساخته شده است در جامعه ما تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر آشکار برای طرفداران ورزش در روز پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که استادیوم ها در سراسر شمال امریکا خفته باقی می ماند و در چه باید بیس لحظه بزرگ.

روز باز هستند, همه چیز در مورد خوش بینی. این تنها زمانی در این فصل همه تیم خود را در شرایط برابر است. برای حداقل چند ساعت, طرفداران, خیالبافی در مورد این که در این سال همه چیز را با هم می آید. امکانات به نظر می رسد بی پایان است. جهان می تواند با استفاده از آن طرز فکر بیشتر از همیشه در حال حاضر, اما آن را نمی خواهد آن را از الماس است.

آبی جیز حال, مارس 26 دور در تقویم به صورت ماه. این خواهد بود که لحظه تورنتو پرده برداری از بزرگترین رایگان-عامل کسب — حداقل در شرایط دلار — در تاریخ حق رای دادن. یک کاهش بوستون تیم تازه کردن خارج از فصل آتش فروش قرار گرفت برای تبدیل شدن به Hyun-Jin ریو اولین قربانی است. پس از چند سال بازسازی این سازمان تا به حال چیزی برای افتخار دوباره. که به نظر می رسید مهم قبل از گسترش COVID-19.

به شدت از جهانی همه گیر به نظر می رسد در حال رشد روز به روز. بیمارستان ها رانده شده اند به محدودیت های خود را و کسب و کار تعطیل کردن میلیون ها نفر از مردم روبرو هستند نامشخص اشتغال است. بیس بال تبدیل به یک چاره اندیشی موقت برای بسیاری از افراد هر چند کسانی که در این صنعت باید در پیدا کردن یک راه برای حمل در پشت صحنه.

“من دوست دارم ورزش, من عاشق بازی بیس بال, همه چیز در مورد آن شده است و بخش عظیمی از روزانه من هستی” Blue Jays مدیر کل راس اتکینز گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی صبح روز چهارشنبه. “اما در حال حاضر آنچه که ما در حال متمرکز است و امیدوارم با داشتن یک تاثیر قابل توجهی بر دیگران توسط پیشرو به عنوان مثال نشان دادن احترام و به طور کامل زیر را از طریق دستورالعمل های توصیه شده.

“من احساس می کنم ما باید مسئولیت برای جامعه و من امیدوارم که ما می توانیم تاثیر دیگران با ساخت تصمیم گیری هوشمند در هفته های آینده. و به اعتقاد من ما نمی توانید صبر کنید برای لحظه ای که بازی بازگشت اما در حال حاضر واقعا وجود دارد هیچ کلید های میانبر.”

که واقعیت جیز آبی و MLB در حال حاضر چهره. لیگ و بازیکنان آن انجمن در حال مذاکره چگونه به مقابله با مختصر از برنامه و یا امکان لغو شود. گزارش های اخیر پیشنهاد طرف شد و خوش بینانه در مورد شروع سال در ماه مه یا ژوئن. همه درگیر همچنان به اصرار دارند یک فصل برگزار خواهد شد اما هیچ کس واقعا نمی داند.

بنابراین به عنوان بحران بهداشت و درمان گستراند بازیکنان و کادر تيم در حال انجام کارهای مشابه هر کس دیگری است. آنها ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله و انتظار کلمه ای در گام های بعدی. بازی های شبیه سازی شده زندگی می کنند و حلاجی شیوه امکان پذیر نیست اما کوزه پرتاب هستند و hitters در حال گرفتن کار در زمانی که و که در آن آنها می توانند.

یک چیز جیز باید شروع به انجام در روزهای اخیر افزایش مقدار کاری که انجام شده از طریق زوم ویدئو کنفرانس. گروه در هر نقطه از پنج تا 20 بازیکنان و مربیان در مقابل دفتر مدیران و تحلیلگران پاسخگویی آنلاین به بحث در مورد همه چیز از تحصیل در رشته فیلم و تاریخ به زمین توصیه ها و روال تمرین.

هدف این است که برای شبیه سازی مکالمات است که به طور معمول در اطراف پنبه حلاجی شده قفس یا محل باشگاه وانجمن. این عمل ممکن است متوقف کرده اند اما امید است برخی از آموزش ادامه خواهد داد.

“ما در حال طوفان مغزی در مورد آن را به عنوان تنها اجرای بلافاصله بر روی ایده های خلاقانه,” گفت اتکینز بود که صحبت از در حالی که در خانه خود به انزوا پس از بازگشت از فلوریدا در اوایل این ماه. “ما در حال به اشتراک گذاری ایده ها. ما در حال ایجاد های مختلف ارتباطات مرجع تخصصی, آیا (آنها) زوم تماس و یا شل کردن خطوط … انجمن های مختلف برای ما به ایده های خلاق و افکار است.”

آبی جیز مقابل دفتر اغلب مسخره برای درک شرکت زبان با استفاده از آن با رسانه ها. عباراتی مانند روند و همکاری پیدا کردن راه خود را به تقریبا هر نوعی بازی فوتبال راگبی. این سازمان به طور معمول می رود به طول های بزرگ برای توضیح پیشرفت های ساخته شده در ارتباط و اتصال میان بخش است.

در حالت عادی بیشتر از آن گفت و گو می شود کنار خار به عنوان بسیاری از بحث. برنده و چشم انداز امیدوار کننده مهم تر از هر چیز دیگری به پایه فن هر چیز دیگری است که فقط خدمات لب. اما با وجود اهمیت به کار در حال انجام در پشت صحنه. هیچ کس در ورزش حرفه ای برنامه ریزی شده برای یک بیماری همه گیر. هر کس به گرفتار کردن گارد با شدت و سرعت که در آن ویروس گسترش یافته است. در عین حال با داشتن این نوع زیرساخت در محل داده جیز آبی برخی از گزینه های برای رسم نمودار یک مسیر را از طریق اخراج.

تورنتو در حال حاضر دارای 41 کارکنان ذکر شده در بالا خود را-عملکرد وزارت و 24 کارکنان در توسعه بازیکن. که 65 نفر در حقوق و دستمزد قبل از مقاطعه در minor-لیگ مربیان و سطوح مختلف پیشاهنگی که بیش از دو لیست از کارکنان. با هیچ بازی به بازی و مالی و در نهایت ممکن است تبدیل به یک مسئله اما در حال حاضر وجود دارد هیچ کمبود منابع است.

که باید به کمک جیز شناسایی مناطق برای بهبود در یک زمان هنگامی که آن را در غیر این صورت به نظر می رسد غیر ممکن است. آن را بسیار نیست اما حداقل این چیزی است. همه ما در جستجوی راه هایی برای مولد در حالی که باقی مانده امن در طول این مشکل بار.

“وجود دارد و مهم تر از همه چیز ما رو از بازی های ما بازی امروز, اما, و بنابراین من می خواهم به شما را تشویق به ماندن در خانه و سالم!” shortstop بو ❄ توییتی در اوایل این هفته.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“یک زن و شوهر از هم تیمی های من به هم چسبیده و quarantining به عنوان یک گروه کوچک در حالی که ما پیدا کردن راه هایی برای آموزش در یک باشگاه ورزشی و پنبه حلاجی شده قفس که ما برکت به عنوان خود ما در حال حاضر. ما خوش شانس هستیم که مقدار زیادی به انجام به تنهایی اما خارج از اینجا و ما برنامه ریزی برای آماده دوم ما هستند گفت: ما می توانیم به عقب بر گردیم به Dunedin!”

هیچ بیس بال به بازی روز پنج شنبه اما از آن خواهد شد به عقب و خوش بینی هر فن می تواند تجربه روز باز خواهد گشت همراه با آن است. تا آن زمان این کار در پشت صحنه در ادامه فقط به روش های مختلف از آن است که همیشه قبل از.

Gregor Chisholm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>