گرگور Chisholm: Top Blue Jays چشم انداز Nate پیرسون آماده برای برخاست — و مقدار زیادی از باند فرودگاه

DUNEDIN, FLA.—Blue Jays مدیر چارلی Montoyo است در مورد به دست آوردن اولین نگاه در چشم انداز Nate پیرسون و در حال حاضر او باید راهی برای دریافت 23 ساله از طریق یک فصل کامل.

پیرسون پرتاب حرفه ای-بالا 1012/3 نوبت یک سال پیش و او به احتمال زیاد محدود به 130 تا 140 نوبت در این فصل است. که نمی خواهد به اندازه کافی برای یک سال کامل به عنوان یک نویسنده تا جیز را باید کمی خلاق هنگامی که برنامه ریزی برای آینده مبارزات انتخاباتی.

Montoyo خواهد شد درگیر در این روند در کنار اعضای دفتر جلو و بالا-عملکرد گروه. طرح ایجاد خواهد شد و به دنبال آن در زمان مقتضی اما اولین Montoyo بیشتر علاقه مند به در نهایت دیدن آنچه که همه اعتیاد به مواد مخدره در مورد زمانی که آن را می آید به تیم خود را بالا تبادل امیدوار.

“من به شما بگویم آنچه او اغل گاو یا حشم چشمگیر بود” Montoyo گفت: صبح روز دوشنبه در مورد پیرسون روز سه شنبه برنامه ریزی شده استارت در برابر یانکی ها. “من واقعا به دنبال به جلو به دیدن او فقط تهاجمی و اجازه دهید که fastball بروید. اما آره, او یکی از ما چشم انداز خوبی او شماره 1 — بنابراین من به دنبال به جلو به دیدن او در زمین درست مثل همه شما بچه ها.”

جیز به نظر می رسد با تکیه به سمت داشتن پیرسون شروع سال به صورت عادی و سپس رفتن را از طریق یک دوره استراحت بعد از آن در این فصل است. برای مثال پیرسون می تواند باز سال با پنج شروع می شود از حدود پنج نوبت قبل از دنده پایین فقط یک بیت و ساخت چند شروع می شود که در گذشته یک دور یا دو.

این روش کمی متفاوت است به یکی پیرسون در زمان یک سال پیش. در سال 2019 پيرسون باز فصل با ساخت پنج زمین باز یافته شروع و به دنبال آن دو باز یافته شروع می شود. او نگه داشته و پس از آن روال تا اواخر ماه جولای و زمانی که به کمر گرفته شد و او به طور منظم گردش هر روز پنجم از طریق پایان سه گانه یک بوفالو فصل در اوایل ماه سپتامبر.

تورنتو می تواند انتخاب کردن برای یک طرح مشابه اما پیرسون اظهار داشت: این بهار او می خواهم به کار به طور منظم در اوایل فصل. پیرسون شروع به پرتاب زودتر از نرمال به آماده شدن برای سال و به نظر می رسد او قصد ساخت یک به طور منظم کمک به بوفالو در ماه آوریل است.

“من می خواهم به من می خواهم به نشان می دهد بزرگ-لیگ مربیان چه می توانم انجام دهم” پیرسون گفت. “حجم کار نوع همان باقی می ماند. شما نمی خواهید برای دریافت آماده خیلی زود شما نمی خواهید به حجم کار به سنبله بیش از حد زمانی که شما از اینجا دریافت کنید. که چگونه بسیاری از کوزه زخمی در بهار آموزش. من در تلاش برای جلوگیری از که بدیهی است اما من فکر می کنم من در روال خوب در حال حاضر.”

فعلی آبی جیز رژیم کمی تجربه در این زمینه است. در طول سال 2016 فصل هارون سانچز رو مشابه نوبت محدود می کند. در ابتدا وجود دارد نگرانی او نمی خواهد بود قادر به دریافت از طریق تمام فصل بود که یک موضوع مهم برای تیم بود که رهبری به پلی آف. بنابراین به جای پایان سال خود را قبل از موعد مقرر جیز محدود سانچز به چهار اوت شروع می شود و به او یکی دیگر از 10 روز استراحت در ماه سپتامبر.

آن شرایط نیست و به طور کامل قابل مقایسه زیرا پیرسون خواهد بود مدیریت نوبت در افراد زیر سن قانونی به جای در وسط یک پست از فصل مسابقه. هنوز, آن کمک می کند که این سازمان انجام داده است و این نوع از پس زمینه کار می کنند قبل از اینکه به دلیل آن را می دهد جیز یک ایده بهتر از چگونه آنها می خواهند به آن را اداره کند.

یک سناریو که به نظر می رسد به رد شده است و به تأخیر انداختن پیرسون شروع به در سال است. تورنتو آیا باید گزینه ای را برای نگه داشتن پیرسون در تمدید بهار آموزش و قرار دادن او را به هر جزئی-بازی های لیگ تا اواخر مارس یا حتی ممکن است. که اجازه می دهد او را به زمین تا پایان ماه سپتامبر اما آن را نمی خواهد شبیه سازی یک سال کامل و در صورت وجود آسیب در برخی از نقطه پیرسون نیز خواهد بود در خطر پرتاب نمی به اندازه کافی نوبت در سال 2020 است.

“ما در چارچوب آن” جیز مدیر کل راس اتکینز گفت: این طرح برای پیرسون. “ما ابلاغ به او از نظر فلسفی چه آن را مانند به نظر می رسد. جزئیات آن را نمی خواهد که پیچیده به چکش اما حجم کار جزء از آن نوبت فقط یک جزء از حجم کار.

“(ما استفاده کنید) یک فرایند نظارت در طول فصل برای نظارت بر خستگی و تغییرات در تحویل — آن است که آیا چرخش رای, سرعت, اثربخشی. ما با استفاده از تمام کسانی که به عنوان قطعات به معادله به او بهترین شانس را برای موفقیت آمیز باشد.”

به عبارت دیگر جیز را نگاه کنید بیش از نوبت تعیین پیرسون حجم کار. با فن آوری های پیشرفته امروز آن را ممکن است برای تشخیص و حتی کوچکترین تغییر در مکانیک. این ابزار استفاده می شود در طول این فرایند ارزیابی بیش از هر چیز دیگری اما تعداد نوبت نگه داشته شود در دلیل. هیچ شانسی پیرسون ناگهان جهش از 100 نوبت به 160 یا بیشتر در یک سال.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

جیز در عین حال از ایجاد هر گونه تعهد شرکت اما انتظار این است که پیرسون آماده خواهد شد برای ارتقاء در برخی از نقطه در این فصل است. 28 کلی انتخاب 2017 MLB پیش نویس می تواند ضربه 100-plus m.p.h. در fastball و لغزان است و بالاتر از متوسط. نکات اصلی از تاکید این بهار را محور خود را در changeup و موبایل و کامپیوتر هر دو از آن باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است.

“این واقعا پایین می آید به مطمئن شوید که ارتباط وجود دارد” اتکینز گفت: از پیرسون. “که بخش بزرگ. ما اطلاعات بیشتری در بازی امروز — فقط در, خستگی, در, اثر, بر روی چیزهایی که من ذکر شده است. ارتباط بسیار حیاتی است. که مهم ترین قطعه … اگر او مایل به بگو آره, من فکر می کنم من بازوی شکاف انداختن است ” یا ” این است که من را آزار کمی که واقعا کمک می کند تا مطمئن شوید که آن را موفق در پایان.”

Gregor Chisholm

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>