Hall of Famer وید Boggs شگفتی اگر او تا به حال COVID-19 — و آن را از Chris فروش

تمپا, فلوریدا.—Baseball Hall of Famer وید Boggs است تعجب اگر او تا به حال یک جلسه با کروناویروس در ماه گذشته و اگر چه او ممکن است بدست آن از Red Sox آس Chris فروش.

Boggs روز جمعه گفت که او آنقدر بیمار در اوایل ماه مارس که او تا به حال برای رفتن به یک بیمارستان در نزدیکی خود تمپا خانه در وسط شب و تشخیص داده شد در آن زمان با پنومونی و به خانه فرستاد برای “واقعا خشن” بازیابی.

اما در حال حاضر که علائم COVID-19 تبدیل شده اند به وضوح شناسایی او امیدوار است به زودی به یک آنتی بادی آزمایش برای پیدا کردن اگر او تا به حال بیماری که در سراسر جهان گسترش یافته.

“در مورد آغاز ماه مارس, من تا به حال ذات الریه و فقط سه روز تب بالا و سرفه و تمام چیزهای خوب است” گفت: Boggs, 61. “من به بیمارستان رفت و آزمایش منفی برای آنفولانزا, اما من تا به حال ذات الریه. من کنجکاو برای پیدا کردن آنتی بادی تست کنید و ببینید اگر من در واقع باید (COVID-19) … آن را خشن, واقعا, خشن, چند روز.”

اگر Boggs که باعث می شود ظاهر به عنوان یک سفیر برای Red Sox تیم او صرف بخش عمده ای از کار خود را با شگفتی اگر او می تواند آلوده شده اند از صحبت کردن با فروش در یک رویداد تیم برای حامیان مالی و شرکای محدود در فورت مایرز.

فروش بود کنار در آغاز بهار آموزش با آنچه که تصور می شد به پنومونی اما lefty پارچ که به تازگی تحت عمل تامی جان آرنج عمل جراحی است پس به خبرنگاران گفت: او شگفتی اگر coronavirus علت بیماری خود را.

“بازیکنان مختلف در اطراف بودند و من زخم تا با داشتن یک گفتگوی طولانی و دست دادن با کریس فروش” Boggs گفت. “من درخواست او ‘شما چگونه بود پنومونی?” و او می گوید: “آن killing me’ نوع از چیزی. او که در آغاز ماه فوریه بنابراین من تعجب زمانی که آنها خود را آزمایش پادتن یا نه آن را به عقب می آید که او آن را به حال.”

Boggs یک دیرین تمپا ساکن که به پایان رسید کار خود را با اشعه شوخی مورد سرزنش فروش و گفت: او احساس می کند خوب در حال حاضر.

اما هنوز هم او گفت: “من واقعا کنجکاو برای دیدن اگر من در واقع آن را داشته باشد.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>