هلن به من کمک کنید: چگونه من می دانم که آن زمان به خوردن اضطراری لوبیا?

در حالی که پخت و پز در قرنطینه یاد بگیرند که چگونه به آغوش کنسرو ساردین و ماهی کولی, چگونه خود را برای گسترش ا

توسط NEWS-SINGLE در 25 فروردین 1399
An illustrated portrait of Helen Rosner in her kitchen.
در حالی که پخت و پز در قرنطینه یاد بگیرند که چگونه به آغوش کنسرو ساردین و ماهی کولی, چگونه خود را برای گسترش ادویه افق و زمانی که شروع به یورش فریزر.Illustration by Joana Avillez

اگر شما قرنطینه-سوالات آشپزی برای هلن ارسال آنها را به themail@newyorker.com با خط موضوع "هلن به من کمک کند."

من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات کرد کسی که در واقع می خورد کنسرو ساردین یا ماهی کولی. اما من حدس می زنم معلوم می شود مردم در واقع آنها را دوست دارید ؟ در حال حاضر من خود منزوی در خانه وجود دارد یک قوطی ساردین و می توانید از آنچوی در شربت خانه من, چرا که برای برخی از دلیل من احساس جسورانه در حالی که انجام برخی از پیش وحشت خرید. چگونه می توانم آنها را بخورند و نه نفرت آنها ؟ —لورن R. میدویل یوتا

فکر می کنم از ماهی ساردین به عنوان یک آنالوگ به دودی ماهی قزل آلا—پوست چرب و شیرین و قابل توجه است. آنها در نان تست, فوق العاده, پاره کردن در یک ظرف ماکارونی لذیذ خورده به طور مستقیم از قلع ایستاده در مقابل از باز کردن یخچال. آنچوی که کوچک و تند و هیجان توانایی حل شده به هر آنچه که آنها به هم زده بیشتر در مقایسه با کیپر یا زیتون و یا جنوب شرق آسیا سس ماهی در فرم جامد. آنها فوق العاده اضافه شده یک یا دو در یک زمان به گوجه فرنگی بر اساس سس و سالاد خوش طعم خورش را امتحان کنید یا blitzing نیم ماهی کولی به شما آینده, در خانه, سالاد, سس, برای, بد بو, سزار-y و پا زدن. (سفید آنچوی گاهی اوقات به عنوان برچسب boquerones هستند متفاوت وحش به طور کامل آنها گوشتی و pickly مانند اروپای شرقی شاه ماهی در سس شراب.)

اگر شما سعی می کنید ساردین یا ماهی کولی و شما آنها را دوست ندارم, آن ها را نمی خورند! این خوب است! شما نمی نیاز به مواد غذایی را به شما استرس یا ناراحت کننده; جهان ارائه خواهد شد مقدار زیادی از فرصت های دیگر برای آن است.

من سفید Midwesterner مطرح شده در زمین از دادن غذای مرکب از گوشت وارد به خوبی انجام می شود استیک خدمت با هاینز 57 و سیب زمینی قشنگ. در زندگی بزرگسالی من موفق به تصحیح برخی از اشتباهات من آموخته بود به عنوان یک بچه (مرغ برای مثال باید آبدار و خشک به عنوان یک استخوان) اما من هنوز هم بسیار وحشت زده از ادویه جات ترشی جات. من نگران که اگر من سعی می کنم آنهایی که جدید و کشف من نمی خواهم آنها را به من صرف پنج دلار در چیزی است که من هرگز می خواهم به استفاده از. من چیزهای اساسی مانند پیاز و سیر در دست بسیاری از زمان و فلفل قرمز و ادویه جات ترشی جات هندی (چون من دوست دارم کاری زیادی). چگونه می توانم یادگیری به استفاده از ادویه جات ترشی جات بیشتر ؟ —Dianna A., مینیاپولیس, مینه سوتا,

درود همکار سفید Midwesterner! تلاش برای یادگیری است که ادویه جات ترشی جات شما مانند این است که یک کمی شبیه به یادگیری چگونه به صحبت می کنند زبان توسط خواندن فرهنگ لغت ، ادویه جات ترشی جات و ادویه عمل نمی در یک خلاء; تعریف آنها افزایش دهنده deepeners, intensifiers. آنها همچنین خیره کننده ای سازگار—چه ادویه می کند خود را در آن می تواند کاملا متفاوت از آنچه در آن سهم در ترکیب با طعم دهنده های دیگر. توصیه من این است که به عقب کار: رستوران که غذاهای آیا شما تمایل به سفارش ؟ که سس و چاشنی شما را به آینده را برای بیشتر است ؟ نگاه کردن دستور العمل های برای غذاهای مورد علاقه خود را و خواندن لیست مواد تشکیل دهنده و شما ممکن است تعجب به درک چقدر شما در حال حاضر می دانیم که در مورد ادویه جات ترشی جات شما می خواهم.

به طور کلی ادویه را می توان به چهار وسیع ناقص دسته بندی ها: نمک (بسیار خود توضیحی), آروماتیک (ادویه جات ترشی جات و دیگر پودری گیاهان جنگلی), زودهنگام (تازه یا خشک شده گیاهان) و گرما (فلفل سیاه فلفل و دیگر آتشین چاشنی). هنگامی که شما یک دسته در نحوه استفاده از ادویه یا گیاه را در یک دسته بندی شما یاد بگیرند و شروع به آزمایش با دیگران است. اگر شما می دانید شما را دوست دارم خرج کردن از فلفل قرمز شیرین خود را devilled تخم مرغ سعی کنید بیشتر شدید خاکی و پا زدن از دودی اسپانیایی pimentón. اگر شما از شکل شما عشق تازه پونه کوهی سعی کنید مبادله در آویشن و ببینید که چگونه شما آن را می خواهم. من هم به شما برکت سعی کنید پخت و پز با ادویه مخلوط و نه فقط Lawry را (با صراحت کامل و فوق العاده) چاشنی نمک. Penzey را دارای یک مجموعه بزرگ بسیاری از آنها نسبتا بی خیال; برای بیشتر پرماجرا گزینه try La Boîte, یک ادویه شرکت اجرا شده توسط Lior لو Sercarz که کتاب "تسلط ادویه" فوق العاده علوفه برای هر کسی که به دنبال گرفتن جدی در مورد ادویه.

همانطور که برای اسراف, من می ترسم هیچ راهی برای جلوگیری از آن به طور کامل. من سعی کردم به خودم صحبت به قدردانی سبز عطر و طعم گل که تازه کاری برگ اضافه کردن به خورش و ترشی اما من بینی و مغز حاضر به بازی همراه. اگر شما خرید یک ادویه و نمی توانند بفهمند که چگونه به آن را دوست دارم, تجارت آن را با یک دوست. و یا پرتاب آن را در پشت یک کابینه مانند خداوند خوب در نظر گرفته شده و فراموش کرده ام در مورد آن را برای همیشه لطفا برای.

من فقط پرواز را از خارج از کشور در هفته گذشته و تاخیر جت و اضطراب را به طور کامل تبدیل ساعت داخلی وارونه است. من باید هنوز هم به خوردن صبحانه, ناهار و شام با توجه به معمول زمان از روز و یا می تواند من فقط به خوردن هر آنچه در هر زمان? —جنیفر W. هنگ کنگ

پرتاب کردن قید ریتم شبانه روزی: ولینگتون گوشت گاو برای صبحانه! Cheetos برای شام! پد تایلندی دوم شام! ما همه موجودات وحشی در ما عجیب و غریب جدید محدود زندگی می کند. هیچ دلخواه صرف غذا diktats نگه دارید می توانید با ما.

من شده است با داشتن یک نوع فلسفی مشکل با فریزر. من در حفظ و کنار گذاشتن همه چیز و انجماد آنها (به خصوص تازه تولید) با ایده مبهم است که من به خصوص خدا را شکر آنها را در تاریخ بعد "زمانی که همه چیز بد است." من دوست دارم به خوردن برخی از این چیزها اما من به خاطر اینکه ناراحت این ایده که من آینده خود را نیاز دارید و یا لذت بردن از آنها بیشتر است. چگونه من می دانم که زمانی که همه چیز به اندازه کافی بد است که من نیاز به غذا خوردن من "زمانی که همه چیز بد" ، —Marella G., بروکلین, نیویورک

در سال 2012 انجمن سلطنتی در انگلیس اعلام کرد که تنها مهم ترین کشف در تاریخ از غذا تبرید از نزدیک دنبال پاستوریزاسیون و کنسرو. هر سه روش از حفظ ما اجازه می دهد برای به تعویق انداختن طبیعت frustratingly سریع چرخه از پوسیدگی. آنها با هم نشان دهنده عمیقی آزادی برای بشریت اعطای وقت و انرژی ما به نگرانی در مورد مسائل فراتر از واقعیت های اساسی بقا. البته در اینجا ما در حال حاضر با استفاده از آن سخت-برنده زمان به نگرانی در مورد تمام مواد غذایی ما حفظ شود.

مانند شما, من از بسته های تولید در فریزر که من نگه داشتن برای برخی از آینده نامشخص لحظه. من هم یک توده ای از خلاء مهر و موم شده استیک آینده در سومین سالگرد کیسه های مهر و موم شده از پوسته پسته و گندم و آرد و مکعب های یخ زده از سوپ و پاستا, سس و کمی پاپ از قطعات زنجبیل و گشنیز. آنها به طور خاص اختصاص داده شده برای شرایط اضطراری, اما آنها ممکن است به عنوان به خوبی می شود. فریزر (مانند داخل تتراپک از شیر استریلیزه یا حرارت مهر و موم شده می توانید از نخود و یا ماهی قزل آلا) است که به حالت تعلیق در انیمیشن مجلسی یک محل که در آن زمان وجود ندارد. وجود دارد چیزی است که آرامش در آن چیزی است که آرام اولیه ترس از داشتن کافی نیست.

وجود دارد چیزی است که آرامش بیش از حد من فکر می کنم در این ایده که در یک فاجعه خواهد بود وجود دارد بدون ابهام تمایز بین "همه چیز بد" و "چیز کاملا بد در حال حاضر و پس از آن زمان برای شکستن یخ زده kale"—روشن قبل و بعد از. نوعی از جهانی klaxon را جار زدن این میلیاردرهای را روشن و خاموش دور از طریق هواناو به اشکال کردن ترکیبات در نیوزیلند در حالی که پناهگاه-سازندگان را به خود غنی سوراخ در زمین و بقیه از ما می سوزاند ما در حال حاضر بی ارزش نقدی برای گرم ماندن در حالی که ما در داد و ستد کالا برای اسلحه و کبوتر تخم مرغ با بسته بندی تاول زده ام از NyQuil. واقعیت البته بسیار کمتر سینمایی. ما خیلی خوش شانس است که ما زمان بهداشت جهانی بحران نیست و به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار ما منابع برق و آب تازه و یا دسترسی به اینترنت. آن را بعید است که ما از دست دادن دسترسی به مواد غذایی یا داروخانه کالا. همه چیز به طرز وحشیانه ای بد بسیار بدتر از هر کسی انتظار یا امید چیز می تواند باشد. و در عین حال به نحوی—blessedly—آنها بد نیست که ما نمی توانیم هنوز هم چیپس سیب زمینی هنگامی که ما نیاز چیپس سیب زمینی. من معنی نیست که به اشاره به هر نوع پوشش نقره ای; البته این همیشه می تواند بدتر و هیچ راحتی در آن در تمام. اما حداقل وجود دارد مقدار زیادی به غذا خوردن.

بنابراین هنگامی که شما می دانید آن زمان به حفاری به مواد غذایی که شما در حال نگه داشتن در برودتی تعلیق? من می خواهم بگویم که جواب این است: هرگز—چون همه چیز احتمالا تقریبا قطعا خوب خواهد بود در پایان. اگر شما تلو تلو خوردن بر خود را دست نخورده baggies از گلچه های کلم بروکلی هجده ماه از در حال حاضر من امیدوارم که آن را دلیل این که شما نیاز به اتاق را برای uneaten برش از کیک تولد. من امیدوارم که این قوطی تن ماهی و شیشه کره بادام زمینی به نام به عمل برای ناهار مدرسه. من امیدوارم که به زودی به اندازه کافی ما را دریافت کنید به پرتاب اضطراری ما لوبیا در هوا و اجازه دهید آنها را ببار مانند شیرینی در اطراف ما.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب