<em>اطلس روزانه</em>: حدود ضد نژادپرستی کتاب

خبرنامه دو نویسنده هشدار می دهند در برابر درمان حتی به خوبی در نظر گرفته شده با این نسخهها کار به عنوان یک

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399

هر هفته شب سردبیران ما راهنمای شما را از طریق بزرگترین داستان از روز به شما کمک کند کشف ایده های جدید و تعجب شما با لحظات لذت. اشتراک برای دریافت این به صندوق پستی خود تحویل.

گتی / اطلس

همانطور که امریکا همچنان به روی چیزی حساب کردن با سیستمیک نژادپرستی ضد نژادپرستانه خواندن لیست ها همه جا هستند. اما دو نفر از نویسندگان ما هشدار می دهند در برابر درمان حتی به خوبی در نظر گرفته شده با این نسخهها کار به عنوان یک درمان.

این کتاب نیاز به زوج با بتن و تغییرات ساختاری.

"زمانی که ارائه شده در ازای عملی سیاست مورد سهام بالا بردن آگاهی در واقع می تواند تضعیف سیاه و پیشرفت با ارائه افزایش دانش به عنوان مرهم برای قرن ها از سوء استفاده" سعیده Grundy, دستیار جامعه شناسی و آفریقایی–مطالعات استاد می نویسد.

سفید, شکنندگی مذاکرات را به مردم سیاه و سفید.

جان McWhorter انتقاد از کتاب محبوب توسط رابین DiAngelo: "با وجود این صادقانه نیت نویسنده آن کتاب کاهش می یابد, مردم سیاه و سفید به نام dignifying ما است."

جولیان مونتاگ

یک سوال پاسخ داد: آیا باید شوهر ، می پرسد لیندا Wieland از اتاوا, کانادا.

در پاسخ جیمز Hamblin می رود به علف های هرز بر روی ماسک علوم در آخرین "صفحه بندی دکتر Hamblin" ستون—و من شما را تشویق به خواندن خود را جذاب و مفید اجرا از طریق. اما در اینجا نسخه کوتاه:

اجتناب از overwashing است به خصوص مربوط به ماسک به دلیل تنگی و یکپارچگی الیاف ضروری است به عملکرد خود است. ... بعد از پوشیدن آنها را برای یک روز یا بیشتر و یا در یک تماس سناریو به آنها اجازه نشستن برای چند روز در یک, رو به آفتاب, out-of-the-way محل. بین اثرات زمان و نور وجود دارد باید کمی نیاز به در حال اجرا یک ماشین لباسشویی و یا رفتن را از طریق بدون هیچ زحمتی از شستن دست خود را در ماسک.

دفعات بازدید: بقیه در اینجا. هر یکشنبه ما به پرسش های خوانندگان در مورد مرتبط با سلامت کنجکاوی و نگرانی و وسواس. باید یکی ؟ ایمیل جیم در paging.dr.hamblin@theatlantic.com.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما به عنوان خوانده شده در مورد توییتر سرکوب QAnon—و نیاز به بازآموزی:

آدرین LaFrance عمیق شیرجه رفتن ارزش بازبینی: "در نگاه به QAnon است برای دیدن و نه فقط یک تئوری توطئه اما تولد یک دین جدید است."

آنچه به عنوان خوانده شده اگر ... شما در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا مدارس باز خواهد شد در پاییز:

Dave Grohl معشوق نوازنده که در گروههایی مانند نیروانا و Foo Fighters. او همچنین از یک مدرسه.

Grohl استدلال می کند که وقتی که می آید به سوالات در اطراف بازگشایی امریکا مربیان شایسته طرح نیست یک تله است.

آنچه به عنوان خوانده شده اگر شما می خواهید راهنمایی های عملی:

  • ما دولت توسط دولت coronavirus ردیاب

  • یک راهنمای برای ایمن ماندن به عنوان متحده بازگشایی

  • 8 فیلم به تماشای در حال حاضر با توجه به برنده جایزه اسکار کارگردان بری Jenkins

  • 25 نیم ساعت را نشان می دهد به تماشای در حال حاضر

  • 20 کتاب برای خواندن در قرنطینه این تابستان

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب