هالیوود است که در نهایت اعتراف به این که ایالات متحده آمریکا است که باعث از دست داده

فرهنگ این کشور را تنبل همه گیر پاسخ مجبور است فیلم استودیو به انتشار فیلم های بزرگ مانند کریستوفر نولان را

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
برایان آنسلم / Redux

وجود دارد برخی از خبر خوب برای تلفن های موبایل: دیروز برادران وارنر اعلام کرد که کریستوفر نولان را بسیار پیش بینی اکشن, هیجان انگیز, شعاررا اولین ماه آینده پس از چندین تاخیر. به عنوان همه گیر تعطیل شده سینما در سراسر جهان شعار شده است به طور گسترده ای به عنوان این فیلم است که می تواند به احیای افسرده تئاتر صنعت و در حال حاضر آن شانس خود را. شروع اوت 26 فیلم روی صفحه نمایش خواهد شد در بیش از 70 کشور جهان از جمله کره جنوبی و استرالیا و کانادا و اروپا. اما ایالات متحده است. به جای شعار می رسند در "انتخاب" شهرهای آمریکا دو هفته بعد در زمان برای روز کارگر—و داده است که این کشور در حال رشد coronavirus caseload که "انتخاب" لیست به احتمال زیاد بسیار کوتاه است.

A $205 میلیون globe-trotting به تولید که طرح شده است نگه داشته و راز شعار داده شد 17 جولای سال 2020 تاریخ انتشار قبل از آن حتی تا به حال یک عنوان. مانند دیگر استودیوهای بزرگ مجبور به تغییر خود را به فیلم های پرفروش-انتشار برنامه برادران وارنر سعی در شناساندن شعار پایین تقویم دو هفته در یک زمان در مورد COVID-19 وضعیت در آمریکا بهبود یافته و تئاتر می تواند بازگشایی شده است. با آخرین شعار اعلام برادران وارنر در نهایت اذعان کرد واقعیت: ایالات متحده است که به سادگی آماده برای فیلم به بازگشت به کشور خود را از دست داده و موقعیت به عنوان مهم ترین فیلم بازار در جهان است.

در بهار آن را هنوز هم به نظر می رسید تا حدودی قابل قبول که در ماه جولای یا اوت آمریکایی ها ممکن است قادر به با خیال راحت بازگشت به تئاتر البته در کاهش تعداد و در حالی که با پوشیدن ماسک. این چیزی است که اتفاق می افتد در چین در حال حاضر که در آن سینما در کم خطر مناطق (حدود 40 درصد از این کشور در کل صفحه نمایش) از سر گرفته اند ، شده اند وجود دارد, نشانه های دلگرم کننده از تقاضای مصرف کننده تا کنون حتی گرم-بیش از هالیوود ارائه شده از اوایل امسال مانند Dolittle و خونساخته شده است میلیون ها نفر در آخر هفته گذشته. کره جنوبی و آلمان و فرانسه و استرالیا نیز با فروش صدها هزار نفر از بلیط های فیلم در هر آخر هفته با سینما عامل در همین ظرفیت محدود.

اکران یک فیلم مانند شعار تنها در خارج از کشور است که تقریبا بی سابقه ای در عصر اینترنت که در آن مشترک برای فیلم های بزرگ برای راه اندازی به طور همزمان در سراسر جهان اگر نه در آمریکا ، با نولان در فیلم debuting در خارج از کشور آن را سخت خواهد بود برای برادران وارنر برای جلوگیری از نسخه های سرقت شده از ساخت راه خود را آنلاین و اساسا غیر ممکن است برای متوقف کردن جزئیات بیشتر در مورد فیلم راز طرح از بودن به هر کسی که به انجام یک جستجوی سریع در گوگل.

متاسفانه آمریکایی ها هستند و به احتمال زیاد ماه دور از خود تئاتر بازگشایی تحت شرایط مشابه به عنوان کشورهایی که در آن شعار است و اکران. همانطور که از نوشتن این چین گزارش کرده 231 موارد جدید در طول هفت روز گذشته و کره جنوبی 404; ایالات متحده گزارش 463,109. هر چند این کشور بزرگترین تئاتر زنجیره AMC می گوید که می خواهد برای باز کردن سالن در اواسط تا اواخر ماه اوت آن نیست که برخی از بزرگترین بازارهای نیویورک و لس آنجلس حتی اجازه چنین چیزی. جایی که دقیقا این فیلم می تواند صفحه نمایش در ایالات متحده می آیند تعطیلات آخر هفته روز کارگر نامشخص است.

وضعیت سالن های سینما در ایالات متحده وخیم باقی مانده است. در حال حاضر حدود 250 آمریکایی سینما گزارش گیشه در مجموع در هر آخر هفته بسیاری از آنها drive-ins; تقریبا همه فیلم های جدید منتشر نمایشی در این تابستان بوده است بودجه کم تلاش. اگر شعار میله در آن اوت 26, تاریخ انتشار, آن می تواند یک آزمون بزرگ برای تلفن های موبایل. بسیاری از منتقدان دیدن فیلم به سینما بالقوه ناجی—اصلی, صفحه نمایش بزرگ فیلمهای که می تواند وادار اضطراب مخاطبان به پرداخت پول به نشستن در یک اتاق سربسته با یک دسته از غریبه ها. AMC گفته است که قصد دارد به قرقره کردن عملیات چند هفته قبل از شعار's آزادی به کارکنان و مخاطبان سازگار به لحاظ اجتماعی فاصله تئاتر.

شعار's rollout خواهد شد از نزدیک تماشا توسط استودیوهای دیگر که خانههای گلی خالی چه ربطی به خود فیلم های پرفروش. دیزنی بازسازی مولان کشیده شده به طور نامحدود تا زمانی که تئاتر بازگشایی به طور گسترده ای اگر چه که استودیو می تواند به دنبال شعار's منجر شود اگر همه چیز پیشرفت با خیال راحت. هر عمده دیگر فیلم برنامه ریزی شده برای این تابستان شده است تحت فشار قرار دادند از جمله در تعجبم که زن 1984 (اکتبر) پیکسار در روح و مارول را بیوه سیاه (هر دو به نوامبر) آخرین Fast & Furious (تا مارس سال 2021), the Lin-مانوئل میراندا موسیقی در ارتفاع (تا ژوئن 2021), دیزنی جنگل کروز (جولای 2021) و بسیاری دیگر. در همین حال برخی از فیلم های کوچکتر را به حال خود تئاتر برنامه های رها شده به طور کامل.

اما شعار کاملا به عمد که قرار است توسط خود استودیو به عنوان لولا نقطه آغاز یک بازگشت به حالت عادی. اگر این فیلم باز می شود در سطح بین المللی و باعث می شود پول واقعی انتظار بیشتر studios به دنبال کت و شلوار و دور زدن امریکا تا زمانی که ایالات متحده caseloads کاهش یافته است. سینما صنعت است و منتظر که با صبر و حوصله به عنوان آن می تواند برای آن گل سرسبد بازار به آن coronavirus گسترش تحت کنترل; در عوض چیزهایی را تنها به بدتر. فقط به عنوان گذرنامه آمریکایی خود را از دست داده درخشش در سراسر جهان در این سال, بنابراین بیش از حد آمریکایی سینما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب