چگونه Christian Siriano خود را تبدیل خانه مد به یک ماسک کارخانه

طراح Christian Siriano متوجه شد که او در یک موقعیت برای کمک به با کمبود ماسک صورت.عکس حسن نیت ارائه میدهد Christian Siriano

در صبح روز ژانویه 20th, سی و چهار ساله طراح مد Christian Siriano نشسته در اتاق نشیمن از کشور خود, خانه, در, Danbury, کانکتیکات, تماشای باید ببینید تلویزیون از لحظه: روزانه جلسات مطبوعاتی اندرو کومو فرماندار نیویورک در مورد وضعیت نبرد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. کومو خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا او خواست که رئیس جمهور تهمت خواهد استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد او را به زور به شرکت در صنایع دیگر به شروع تولید به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی از جمله هواکش و P. P. E. یا تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و عینک. “اگر من تا به حال یک ایالت نیویورک دفاع تولید عمل من از آن استفاده کنید” کومو جواب داد و اضافه کرد: “اگر شما در حال ساخت لباس و کشف کردن اگر شما می توانید ماسک. من صندوق آن است.”

Siriano سابق “Project Runway” برنده که در لباس پوشیدن و امثال میشل اوباما و تیلور سویفت, متوجه شدم که او در یک موقعیت برای کمک به. او خود را بسته آتلیه یک هفته زودتر به شیوع بیماری در شهر نیویورک بود شتاب. اما تیم او از هشت فاضلاب آورده بود ماشین آلات خود را با آنها. Siriano در نظر گرفته شده بود به نگه داشتن آنها را مشغول و در حقوق و دستمزد—با مشتری سفارشات برای عروسی لباس و لباس برای پاییز گالاس. در ظهر او توییتی در فرماندار: “اگر @NYGovCuomo می گوید: ما نیاز به ماسک های تیم من کمک خواهد کرد که برخی از. من کامل دوخت تیم هنوز در کارکنان مشغول به کار از خانه است که می تواند کمک کند.” در عرض یک ساعت یک نماینده از کومو را به حال تضعیف به Siriano مستقیم پیام و پذیرش خود را ارائه دهد.

دفتر والی فرستاده Siriano سهام الگو. ماسک نداشت پزشکی-درجه N-95 که نیاز به ویژه مواد غیر بافته شده پلی پروپیلن, فیلتر میکروسکوپی ذرات. آن را یک پارچه ماسک جراحی با سه pleats الاستیک گوش باند و نوار فلزی است که می تواند تولیدات را متناسب با بینی. Siriano حال مناسب polyblend پارچه در آتلیه که او تا به حال تحویل به هر یک از فاضلاب خانه. به مدت دو روز در این تیم مشغول به کار از راه دور. (Siriano که ندارد یک ماشین دوخت در کنتیکت به عنوان یک نوع مجازی رزی پرچ کن.) اما با هر آب و فاضلاب کار در خود آنها تنها قادر به ایجاد حدود پنجاه ماسک در روز است. بنابراین Siriano خواسته کومو را برای مجوز به بازگشایی خود آتلیه به عنوان “ضروری” کسب و کار. او به شهر بازگشت و جمع آوری تیم زیر یک سقف (شش فوت از هم فاصله البته) که در آن آنها می تواند به شکل یک خط مونتاژ. در هفته اول که تولید تقریبا دو هزار ماسک. اولین جعبه آنها حمل می رفت و به طور مستقیم به بیمارستان صحرایی در Javits Center.

در مارس 25th, به عنوان ماسک-ساخت بود در نوسان کامل Siriano, من در FaceTime تور از آتلیه که اشغال پیش از جنگ دانشکده هنرهای زیبا از خانه های شهر در پنجاه و چهارم خیابان و خیابان پنجم. آن نشسته بر آنچه در نیویورک طلاکاری شده سن, سایت سنت لوک در بیمارستان و در نوزده-چهل سالگی به عنوان یک دفتر برای پیروزی مجموعه لباس برای خارج از کشور امداد رسانی به یک سرویس است که جمع آوری لباس گرم از شهروندان به ارسال به سرباز نیاز دارید. “در یک نقطه من مطمئن هستم که چیزهای مشابه بودند که در اینجا ساخته شده,” او گفت:.

یک بید جن با یک براق بلوط کلاه سیاه و مو, چاق, عینکی, Siriano شد با پوشیدن یک تی شرت سیاه و سفید سیاه و شلوار جین. در یک راهرو در طبقه سوم او فشرده گذشته یک سخت بازپرسی کردن از چند ده sequinned لباس توپ. او وارد یک روشن روح اتاق پر از سفید دوخت جدول که نگاه بسیار شبیه به مجموعه ای از “Project Runway” و بزرگنمایی در یک نیمه به پایان رسید در لباس عروسی با کلی سبز bodice و آبشاری دامن سیاه-و-سفید طل. آن را نشسته بر روی یک مانکن در کنار یک میز که در آن یک زن بود اتصال الاستیک cording به پشت یک ماسک پس از دیگری.

تصویری حسن نیت ارائه میدهد Christian Siriano

Siriano تاکید کرد که کارکنان شرکت در تلاش بود کاملا داوطلبانه است. روز اولین بار در دفتر و پس از او توضیح داد: این طرح از طریق یک گروه متن در حدود بیست نفر نشان داد تا به کمک: برش فاضلاب و طراحان و حتی ساختمان دربان. در حال حاضر در هر روز حدود ده گزارش به وظیفه. هر روز صبح خودروهای شخصی شاتل آنها را از خانه های خود به این شهر ، وراج ناهار را فراهم می کند به طوری که هیچ کس به ترک دفتر و خطر قرار گرفتن در معرض. دو بار در روز و هر روز کارکنان توقف برای یک دما را بررسی کنید. مقامات آمریکایی توصیه کرده اند که در مقابل پوشیدن ماسک برای حفاظت از خود را در برابر coronavirus در بخشی به دلیل وخیم کمبود منابع مورد نیاز برای مراقبت های بهداشتی کارگران است. اما مطالعات نشان می دهد که آنها ارزشمند احتیاط. در حالی که کار خود را در ایستگاه های هر یک از کارکنان می پوشد خانه Siriano ماسک.

در حالت عادی زمان Siriano شناخته شده است به عنوان نادر طراح با یک فراگیر, دید از بالا مد; زمانی که کمدین لسلی جونز شکایت در توییتر در سال 2016 که هیچ طراحان خواهد لباس او را برای “Ghostbusters” هنوز, Siriano پاسخ به تماس با یک شاهوار قرمز لباس شب. او گفت که او می بیند ساخت ماسک در حال حاضر به عنوان یک فرمت از ماموریت او این است که به استفاده از منابع خود را برای کمک به کسانی که نیاز دارند—حتی اگر این نیاز در حال حاضر به مراتب ضروری تر از مثلا یک فرش قرمز ظاهر.

“مد شگفت انگیز است. و آن را زیبا است,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما تغییر زیادی در زندگی مردم است. اما آن لوکس است. آن را بسیار حقیقی به کنار فشار بود و ما ده هزار دلار لباس و آنها فقط در گوشه ای.” آن را نگرانکننده او گفت که یک شرکت مانند او بود و حتی در یک موقعیت به زمین. “آن را مانند صبر کنید, چگونه است که وجود دارد نه به اندازه کافی محصول وجود دارد ؟ چگونه بود وجود دارد هیچ آمادگی در همه ؟ در یکی از راه های آن را احساس می کند خوب ما باید چیزی برای انجام. در سمت تلنگر, ما ایمیل هر روز از بیمارستان در حال, مانند, ” ما هیچ چیز نیست.’ این ظروف سرباز یا مسافر. این وحشتناک است.”

در طول اولین هفته از قرنطینه Siriano در حال صرف وقت آزاد خود را به کار بر روی یک سری از نقاشی. هر نشان داد یک زن شکل انجام شده در پراکنده, مایع, سبک midcentury رواج تصویرگر رنه Bouët-Willaumez پوشیدن باریک لباس شب و مطابق با ماسک صورت. در Instagram, Siriano ارسال شده یک عکس از خود نما با سه تا از نقاشی. “من حدس می زنم این چیزی است که من مجموعه خواهد بود در حالی که برای در حال حاضر,” او نوشت: در عنوان ، “یک طل لباس و ماسک به کامل نگاه کنید.”

Siriano فروش نقاشی و funnelled درآمد حاصل به ماسک خود عملیات—همه کار او را انجام داده تا کنون بوده pro bono. در روزهای اخیر شرکت های بسیار بزرگتر از خود داوطلب شده اند برای شروع تولید P. P. E. در دوشنبه برادران بروکس اعلام کرد که با استفاده از آن menswear کارخانه را به یک صد و پنجاه هزار ماسک در روز است. Siriano می گوید که او خود را نگه دارید عملیات جدید گردونه به عنوان طولانی به عنوان منابع مورد نیاز هستند اما او نمی خواهد ذهن داشته باشیم هنگامی که کارکنان خود را می تواند بازگشت به زیبا کننده معروف لباس توپ. “منظورم این است که من و فاضلاب در حال طراحی لباس فاضلاب,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در حال ساخت ماسک که فوق العاده است. اما آنها واقعا به استفاده از استعدادهای خود را.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>