چگونه "کارن' شد Coronavirus تبه کار

تکنولوژی محبوب شوخی در مورد حق زنان سفید است در حال حاضر یک بیماری همه گیر مم. شاتر / اطلس در جریان

توسط NEWS-SINGLE در 18 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

در جریان زمان مکالمه بیش از چه مدت امریکا باقی می ماند قفل شده است و در طول coronavirus همه گیر یکی از این پوچ تر لحظه آمد دو هفته پیش: کارولین گودمن شهردار شهر لاس وگاس به نام برای بازگشایی فوری از شهر قمار ارائه ترکیبات خود را به عنوان یک "گروه کنترل" برای تست اینکه آیا ماندن در خانه و اقدامات در واقع موثر است. مفهوم گیج عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان که حفظ که پایبندی جدی به اجتماعی فاصله ضروری است برای غلبه بر شیوع بیماری است. آن را درو سریع محکومیت از دیگر لاس وگاس مقامات مراجعه کننده به گودمن به عنوان "بی پروا" و "خجالت." و به عنوان اغلب مورد در اشتباهات آن را دریافت آن شدیدترین انتقاد آنلاین. گودمن بود به نام "ادم سفیه و احمق" "واقعی هیولا" و شاید محکم ترین, "واقعی کارن کارن."

در اینترنت یک کارن است که همیشه به نام کارن. این عنوان استفاده شده است به نگرانی یک زن به نام دایان که با حضور یک اعتراض پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش حمل پرچم آمریکا و اعلام کرد "آنچه که من می گویند به خود علم ؟ من باور نمی کنم در خود علم است." آن بوده است پرتاب یک زن در یک محلی Facebook گروه خواستار خصوصی اطلاعات پزشکی در مورد یک شخص در محله خود و یک زن در ایالت تنسی حمل دستباف نشانه آن است که جزئیات قربانی ضعیف دوباره باز TN. بکی ایمز شهردار Beaumont تگزاس اعلام شد کارن پس از او عکس شکستن دولت stay-در-خانه سفارش در یک سالن ناخن.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس "کارن" به تصویب رسید به عنوان یک مختصر به تماس یک اقلیت پر سر و صدای میانسال سفید زنان که مخالف اجتماعی فاصله گرفتن از یا جهل و یا ظالم است ، این آخرین تحول از یک الگوی رفتاری. در نیویورک تایمز در سال گذشته نویسنده سارا میلر توضیح داده شده Karens به عنوان "پلیس از تمام رفتار انسان" با استفاده از مثال حومه زن سفید که تماس های پلیس در کودکان و نوجوانان' استخر احزاب است. Karens شده اند مسخره بودن ضد واکسن و نرم افزار–"آیا من می توانم صحبت می کنند به شما مدیر؟" آنها با وسواس پیش پا افتاده روند مصرف کننده و شخصی خود را ظاهر و به طور معمول با عنوان جرم جنایی غلط معمولا با صدای بلند و با اعتماد به نفس.

خود را تعریف اصل "حق خودخواهی تمایل به شکایت" با توجه به هدر سوزان جنگل یک الگوی رفتاری محقق و استاد در دانشگاه ایالتی کانزاس. یک کارن "خواسته های جهان وجود داشته باشد با توجه به استانداردهای خود را با کمی توجه به دیگران است و او حاضر به خطر کردن و یا رفتار دیگران برای رسیدن به او به پایان می رسد."

[ بخوانید: اجتماعی-دورى از فرهنگ جنگ را آغاز کرده است ]

Karens باید بد نامی در این بحران در بخشی به دلیل شوخی را می توان کنایه های خنده دار, اما همچنین به این دلیل هیچ الگوی رفتاری بهتر قطاری پر احساس از لحظه ای. با متناقض ارشاد از رهبران سیاسی و متضاد اجتماعی-فاصله مقرر در میان کشورهای آمریکایی در حال مرور چگونگی و زمانی که به پلیس یکی دیگر رفتار. تمسخر Karens داده است مردم در سیستم عامل های مانند توییتر ق و Facebook یک زبان مشترک برای تشویق اقدامات که به نفع مردم است. اما آن می تواند مشکل ساز بیش از حد -- و نه فقط به دلیل آن crudeness. بسیاری از مردم در حال حاضر جای خود غلت بزنید در اطراف الگوی رفتاری به نظر می رسد غافل از ریشه های آن به عنوان یک اشاره به نقد ساختاری نابرابری حتی به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها در مقایسه با نسبت جمعیتی در شهرستان و دولت در سطح coronavirus عفونت و مرگ گزارش شده است. "کارن شروع به عنوان یک الگوی رفتاری مورد استفاده برای توصیف زنان سفید که گفتن در بچه های لیموناد می ایستد" جامعه سازمان گوئن اسنایدر توییتی هفته گذشته است. "پسر سفید آن را به سرقت برده و آن را تبدیل به کد برای '،'"

بحث در اطراف اجتماعی فاصله را به سرعت تبدیل به یک درهم و برهم کردن از اختلافات بی اعتمادی از علم سیاست و امریکا سنت فردگرایی و منافع خود. به عنوان کشور خود را اولین گام به سوی بازگشایی این کارن الگوی رفتاری پرسش: آیا راه ساده برای آمریکایی ها به شرم یک دیگر را به نگه داشتن هر کس امن است ؟


مشاهده و انتقاد از Karens اتفاق می افتد روزانه در چندین سیستم عامل اما مهمترین مشخصه در ق. این پلت فرم دارای چندین انجمن اختصاص داده شده به طور خاص به شناسایی و pillorying Karens. در r/کارن یک کاربر Reddit به تازگی ارسال شده یک عکس از برش کوکی ها به شکل چرخ دستی های خرید پر از کاغذ توالت با قرار دادن آن را به عقب کارن لوله کشی در صورتی شکر و تخم مرغ. در r/EntitledKarens کاربر دیگری به اشتراک گذاشته یک تصویر از یک کارن مبارزه کردن در برابر یک دکتر فریاد می زدند که "چیزهای من در Facebook" trumps علم است.

بزرگترین این subreddits r/FuckYouKaren ایجاد شده در دسامبر 2017, به افتخار یک ق پوستر که تا به حال به دست مختصر در اینترنت معروفیت با شکایت virulently در مورد تلافی همسر سابق کارن. این subreddit بیش از 500,000 مشترکین و موسس آن یک دختر 17 ساله از ارواین کالیفرنیا است که می رود با نام کاربری karmacop97 به من گفت که همه گیر است و تنها افزایش فعالیت. "این یک کمی وحشی چگونه با دیدن کارن مثالی رو به افزایش است در وحشی در حال حاضر," او گفت: پس از درخواست گمنامی چون او نمیخواهد این فروم به ارتباط با آینده اش زندگی حرفه ای. "COVID-19 فقط آوردن آنها بیشتر به کانون توجه است." در آغاز همه گیر و محبوب ترین Karens بودند توالت-کاغذ hoarders و حومه خریداران سرزنش کردن مواد غذایی-فروشگاه کارگران است. در حال حاضر subreddit متمرکز شده است یک گونه جدید از کارن: این نوع از معترضان که اصرار دارد که اجتماعی فاصله باید نهایت به این دلیل که او نیاز به یک مدل موی.

پست در این subreddits می تواند روشنگری زمانی که آنها بشدت انتقاد حق. آنها—گستاخانه—در مخرب ترین مغالطه منطقی از این بیماری همه گیر است که هر واهی که ما نمی شخصا تبدیل شدن به یک ناقل بیماری حتی اگر ما در حال شکستن قوانین و در نظر گرفتن خطرات برای راحتی خود ما. در برخی موارد این الگوهای رفتاری تشویق آگاهی از شیوه های درمانی و singling از رفتارهای است که کارشناسان بهداشت و درمان موافقت خواهد مشروع کشتن مردم است.

اما ق گفتگو در مورد Karens شاید جای تعجب نیست همچنین می توانید یک خط عبور—به عنوان با پست تمسخر یک واقعی زن به نام کارن که ابراز شک و تردید در مورد تهدید از coronavirus و بعد از آن درگذشت. در ق—شناخته شده به عنوان یک خانه برای برخی از اینترنت بیشتر سمی نگرش—انگیزه های پشت این الگوی رفتاری پرسش شده است به عنوان misogynistic: یک کارن فقط یک زن که آیا هر چیزی است که آزار مردم ؟ اگر چه نر معادل?

[ بخوانید: این misogynistic شوخی که شد گت-الگوی رفتاری افسانه ]

قبل از ق سابقه Karens پیچیده چیزهای بیشتر. در میان زنان این مختصر از "کارن"—یک زن باید با احتیاط از آنجا که او نمی دریغ به خوب بکار بردن امتیاز در هزینه دیگران—وجود داشته است ، "این مرجع فرهنگی همواره وجود دارد; آن را فقط نه همیشه خیلی خاص به یک فرد نام می گوید:" مردیت کلارک یک رسانه محقق در دانشگاه ویرجینیا است. "کارن رفته است با نام های مختلف. پشت در '90s زمانی که کودک رو به عقب آمد آن بود بکی. وجود خواهد داشت یکی دیگر از نام."

در طول همه گیر کارن جوک نیز کمک کرده اند برجسته فوری نژادی و نابرابری در عفونت و مرگ و میر وجود دارد که تا حدودی به دلیل در بسیاری از مردم از رنگ را تشکیل می دهند اکثر ضروری نیروی کار بلکه به دلیل طولانی و چشمگیر سلامت, نابرابری در آمریکا

آندره براک an associate professor at Georgia Tech که مورد مطالعه سیاه, توییتر می گوید کارن الگوهای رفتاری هستند تازه رزونانس در حال حاضر از آنجا که آنها اجازه می دهد مردم از رنگ فرصتی برای افراط در کمدی تاریک در مورد راه همه گیر است به طور نامتناسبی آنها. در اشاره به یکی دیگر از انواع کارن نوع حومه لیبرال که با استفاده از همسایه برنامه و یک حلقه امنیتی دوربین برای نظارت و همسایگان او و نظارت بر رفتار خود او آن را به نام "عمیقا مضحک" است که خانم منزوی در خانه های تک خانواری که شیوه زندگی آنها را در معرض خطر کم از قرار گرفتن در معرض ویروس—اخذ شده است مبارز در مورد نوجوانان با پوشیدن ماسک های صورت و یا قضاوت در مورد ساکنان شهرستان' ناتوانی در اجرای کامل اجتماعی فاصله.


مخاطبان و تاثیر یک الگوی رفتاری است غیر ممکن است برای به کنترل, به خصوص برای یکی كردن به عنوان به سرعت به عنوان کارن. اگر اجتماعی-فاصله الگوهای رفتاری مورد کارن مقدار تنها به تماس او را نادان و هیولا نقد می تواند از دست رفته. آنها می تواند باعث شود مردم در حال توهین به حفاری در—و شاید به اصرار و حتی بیشتر شور و شوق است که اقامت در خانه سفارشات فاشیستی یا که reseeding چمن خود است و حق قانونی خود را. و اگر تبدیل به الگوهای رفتاری محدود به سطحی عناصر میانسال زنان ظاهر به جای پرداختن عمیق تر به مسائل آنها به راحتی می تواند گلوله را به عنوان جنسیتی.

تحقیقات نشان می دهد که تنها انواع خاصی از شرم مفید هستند: نوع است که با تمرکز بر رفتارهای خاص ، اما نوعی که رنگ کسی که به عنوان یک irredeemable مثالی می گویند خودخواهی و بد طعم است که معمولا مولد (حتی اگر آن را می تواند خنده دار). به عنوان آمریکایی ها صرف چند ماه آینده شرکت در یک گروه سرکش پروژه عظیم است که نیاز به سطوح هماهنگ رفتار دانستن تفاوت تبدیل خواهد شد بیشتر از همیشه مهم است.

[ بخوانید: دوستان در حال شکستن بیش از اجتماعی فاصله ]

کارن الگوهای رفتاری خاص coronavirus زمینه حداقل منسجم تر از بسیاری از پیشینیان خود. "شرایط COVID باید تیز نقد می گوید:" لسلی Hahner یک همکاری نویسنده را الگوی رفتاری امریکا دوباره: حرف از Alt سمت راست. Hahner ذکر یک تصویر که نشان داد یک زن سفید با موهای بلوند با اشاره a handgun, در, دوربین, با, عنوان, "باز کردن TJ Maxx." خاص که کارن است که اصرار دارد او سزاوار استثنا حتی در میان یک بیماری همه گیر است و بیشتر فوتی و فوری از برخی تماما خیالی انتزاع از امتیاز.

اما "کارن گفتگو" پیچیده و دشوار باقی می ماند تا حد زیادی به دلیل سیستم عامل آن را در حال وقوع است. در توییتر در ماه گذشته وجود دارد اما دیوانه وار بحث در مورد اینکه آیا کلمه کارن می تواند به عنوان یک لکه دار کردن در برابر زنان سفید پوست. "بله. K-کلمه است که قوی تر از N-کلمه حداقل در حال حاضر" خوانده شده توییت که دریافت بیشترین توجه. "زن ستیزی بوده است و حدود بیش از بردگی است."

موضوع روند در توییتر برای چند ساعت—اما اگر شما با کلیک بر روی آن بیشتر از توییت های در مورد چگونه بی معنی و حتی غرقه شدن چنین بحث مسخره بود. و در واقع حداقل بخشی از واکنش تولید شد. محبوب ترین توییت آمد از یک حساب کاربری با رسیدگی @EmillySwaven که ایجاد شد این ماه لینک به یک Instagram account برای کانادا آژانس بازاریابی و توییتهایی تنها التهابی نظرات در مورد در حال حاضر تفرقه اجتماعی و مسائل سیاسی. زمانی که من messaged بازاریابی آژانس صاحب گفت که شخصیت جعلی و ایجاد شده بود به عنوان یک شوخی و همچنین به عنوان یک راه برای به دست آوردن پیروان بیشتر در Instagram. (او همچنین گفت که او شگفت زده شد که مردم برای این نوع از فوت و فن به عنوان اغلب به عنوان آنها را: "مانند ما به عمد ترک آشکار سرنخ پشت مانند ساخت یک نام تجاری جدید حساب توییتر [و ارسال] توییتهایی که در تضاد با یکدیگر است.")

یک خطر فعلی کارن الگوی رفتاری می تواند باشد که آن overplays چگونه بسیاری از آمریکایی ها در واقع مخالفت اجتماعی-فاصله گرفته است. آنلاین گفتمان به راحتی می توانید بدجلوه دادن واقعیت است. امریکا تقسیم نشده است در امتداد خطوط سخت کارن و نه کارن; Karens فریاد در اخبار مربوط به "بازگشایی امریکا" کشیده از کوچک تظاهرات که را منعکس نمی کند با اکثر آمریکایی ها نظرات. اخیر مرکز تحقیقات پیو بررسی نشان داد که 66 درصد از آمریکایی ها بیشتر نگران اجتماعی-فاصله محدودیت برداشته بودن بیش از حد به سرعت از آنها در مورد داشتن محدودیت در محل برای بیش از حد طولانی است. (در میان جمهوری خواهان زنان به مراتب بیشتر از مردان برای بیان این نظر. هیچ شکاف جنسیتی در میان دموکرات ها.)

این چالش که می آید همراه با هر الگوی رفتاری خارج كردن آن از متن اصلی: می توانید آن را در معانی جدید. برخی از آنها خواهد بود خلاق و افزودنی. برخی از آنها خواهد بود احمق potshots. تا زمانی که اجتماعی فاصله باقی مانده لازم است بسیاری از آمریکایی ها صرف خواهد شد بخش عمده ای از زمان ما بر روی سیستم عامل است که استطاعت ما فرصت کافی برای اظهار نظر در رفتار دیگران. ما شاهد خواهید بود تقریبا هیچ چیز از یکدیگر در دنیای واقعی حتی به عنوان جمعیت منابع طرح از کهن الگوهای گردش بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای. کارن است که ساده ترین نوع الگوی رفتاری برای گسترش زیرا او متکی به یک قالب خاص. او به خصوص قانع کننده زمانی که تنش ها بالا هستند و او می خواهم توجه شما لطفا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن