حقوقی ترجمه: پیامدهای شورون v. اکوادور

صفحه اصلی > وبلاگ > حقوقی ترجمه: پیامدهای شورون v. اکوادورحقوقی خدمات ترجمه به صورت فراملی دادخواهیدادخو

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398

حقوقی خدمات ترجمه به صورت فراملی دادخواهی

دادخواهی خدمات ترجمه برای شرکت های حقوقی و وکلای نقش بسیار مهمی در فراملی دادخواهی. دیوان عالی ایالات متحده به تازگی دست تمیز پیروزی به شرکت نفت متهم آلاینده اکوادور جنگل باران. این مورد که میرسد چهار کشور و چندین دهه فقط اضافه شدن یک فصل جدید از چند ماه پیش زمانی که دیوان عالی ایالات متحده حاضر به نظر اکوادور در تلاش برای اجرای یک $9.5 میلیارد داوری جایزه در برابر شورون Corp.

این حقوقی ترجمه وبلاگ مقاله مورد بحث که تیتر گرفتن در مورد برخی از جزئیات را نشان می دهد و چگونه مورد به خودی خود یک استدلال قوی برای چگونه کیفیت لازم حقوقی خدمات ترجمه برای شرکت های حقوقی و شرکت ها امروز حقوقی بین المللی آب و هوا.

شورون v. اکوادور – آغاز

در سال 1964 کشور اکوادور شروع یک رابطه با یک شرکت تابعه از Texaco موجب اکوادور به شرکت اجازه اکتشاف و استخراج نفت در این کشور را جنگل آمازون منطقه است. حدود 10 سال بعد Texaco و اکوادور توافق کردند که Texaco را توسعه میدان های نفتی در اکوادور اگر شرکت به اکوادور تخفیف روی نفت برای استفاده داخلی.

توسط 1990 مشخص شد که میدان های نفت و نیاز زیست محیطی بازسازی و توافق بین Texaco و اکوادور به پایان می رسد با تمدید توافق در اینده نزدیک. اختلاف آغاز شد و Texaco که بعدها به دست آورد شورون, توافق به صرف 40 میلیون دلار در بازسازی در ازای آزادی کامل از بیشتر مسئولیت.

دادخواهی و اخیر تصمیم دیوان عالی کشور

در سال 1993 30,000 ساکنان Lago Agrio در اکوادور (منطقه اطراف میدان های نفتی) ثبت یک کلاس اقدام علیه شورون آمریکا در دادگاه فدرال این ادعا که پاک کردن ناقص بود. شورون نگهداری می شود که هر گونه نشت نفت رخ داده است و پس از بازسازی کامل شد. این Lago Agrio کت و شلوار مسدود شده بود از دادگاه های ایالات متحده پس از این مورد بود دوباره ثبت در اکوادور. که در نهایت منجر به یک $9.5 میلیارد جایزه علیه شورون صادره توسط دادگاه اکوادور در سال 2011. استیون Donziger یک وکیل آمریکایی, نمایندگی اکوادور در آن نبرد قانونی.

از آن زمان Donziger تلاش شده است به این جایزه اجرا گذاشته است. دادگاه های ایالات متحده, اما نگه داشتن مسدود کردن اجرای حکم به دلیل Donziger گفته با استفاده از تقلب و رشوه و دیگر فاسد اقدامات برای به دست آوردن اکوادور قضاوت. سرانجام چند ماه پیش دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که آن را نمی خواهد بشنود و درخواست تجدید نظر در این مورد است. Donziger نیز اقدام به اجرای این حکم در کانادا و برزیل و کشورهای دیگر که در آن شورون یک ستاد.

نیاز به قانونی خدمات ترجمه در مواردی مانند شورون v. اکوادور

در سیستم های حقوقی و زبان از کشورهای مختلف متفاوت است از کشوری به کشور است. شورون مورد نشان می دهد که چگونه حقوقی خدمات ترجمه بسیار حیاتی است. چهار کشور مختلف – ایالات متحده آمریکا, اکوادور, برزیل و کانادا – درگیر هستند در شورون مورد. ترجمه از مهم اسناد و مدارک حقوقی در کلاس اقدام و multidistrict دادخواهی از این رو می شود لجستیکی کابوس بدون با کیفیت بالا, حقوقی, خدمات ترجمه در گوشه ای خود را.

در واقع اصطلاحات حقوقی پیچیده است و شرایط خاصی وجود داشته باشد در یک کشور قانونی زمینه است که ممکن است وجود داشته باشد ، این مترجم حقوقی در این موارد باید قادر به پیدا کردن معادل آن واژه به اطمینان حاصل شود که معنای اصلی از سند قانونی است که دست نخورده باقی مانده.

مصرف شورون مورد به عنوان مثال تمام اسناد و مدارک در دادگاه اکوادور نیاز به ترجمه دقیق برای آمریکا در دادگاه فدرال به درک و احکام مواد. علاوه بر این تلاش برای اجرای حکم در سه کشور مختلف نیز نیاز به قانونی خدمات ترجمه به اطمینان حاصل شود که معنای مدارک قانونی در هر کشور بدون تغییر باقی می ماند. که هیچ کار کوچک برای یک مترجم حقوقی به دلیل خطاهای قابل قبول نیست. این مخاطره در شورون در مورد میلیاردها دلار است.

– برای دقیق حقوقی خدمات ترجمه

مهم است به یاد داشته باشید که همه کسب و کار خدمات ترجمه هستند. کیفیت واقعا مهم است. در همه زبان داد, Inc., خود را شرکت داده خواهد شد حرفه ای و دقیق حقوقی خدمات ترجمه. ما مترجمان همه کارشناس سطح که نه تنها درک زبان آنها ترجمه/ ترجمه اما درک فرهنگ کشور نیز هست. بنابراين هر چه زبان یا موضوع شما همیشه دریافت مشخصات فنی و فرهنگی ترجمه دقیق.

شورون مورد بحث شده در بالا نشان می دهد که چقدر حقوقی خدمات ترجمه به کمک یک مورد حرکت رو به جلو است. بدون ترجمه رسمی و حقوقی در این مورد نمی تواند نقل مکان کرد به اکوادور و یا هر یک از کشورهای دیگر درگیر است. برای آینده خود زمینه رسیدن به ما گواهی حقوقی خدمات ترجمه و دریافت بهترین در خدمات ترجمه.

#translationforlawyers #legaltranslationservices #legaldocumenttranslation #spanishtranslation #spanishranslator #spanishtranslationservices #spanishdocumenttranslation #certifiedtranslation

بعدی: eDiscovery ترجمه برای دادخواهی تجاری

All Language Alliance

توسط حقوقی مترجم و دادگاه مترجم

گواهی شده سند ترجمه

برچسب: حقوقی خدمات ترجمه به صورت فراملی دادخواهی

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن