Mark Wilson / گتی / اطلس

میت رامنی نمی خواهید برای رفتن با آن.

“این سخت ترین تصمیم من تا به حال در زندگی من” او به من گفت که بعد از ظهر دیروز در مجلس سنا ، تقریبا 24 ساعت بعد رامنی خواهد ارائه یک سخنرانی اعلام کرد که او رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین مقاله از استیضاح—سوء استفاده از قدرت. برای هفته سناتور از ایالت یوتا نشسته بود سکوت در استیضاح محاکمه در کنار او 99 همکاران بررسی شواهد و مدارک در شب و دعا برای هدایت. گرانش حاضر وزن او به عنوان فشار از اعضای حزب خود برای تبرئه خود رهبر. به عنوان وجدان خود را کشیده در او, او گفت: ورزش در زمان در بعد معنوی.

رامنی یک مؤمن از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران توضیح داده به من قدرت گرفتن سوگند در برابر خدا: “آن چیزی که من را بسیار جدی است.” در طول محاکمه او گفت: او هدایت توسط پدرش مورد علاقه آیه از کتاب مورمون: جست و پشتکار همیشه دعا و اعتقاد و همه چیز باید با هم کار کنند برای خوب خود را. “من باید از طریق یک فرایند بسیار دقیق تجزیه و تحلیل و جستجو و دعا کردم از طریق این فرایند” او به من گفت. “اما من وانمود نمی کند که خدا به من گفت که چه باید بکنید.”

در پایان این شواهد غیر قابل اجتناب بود. “رئيس جمهور هم در واقع فشار یک دولت خارجی به فاسد ما روند انتخابات” رامنی گفت. “و واقعا فساد یک فرآیند انتخابات در جمهوری دموکراتیک است مورد سوء استفاده و فاحش قانون علیه قانون اساسی—و سوگند—که من می توانید تصور کنید. آن چه autocrats انجام دهد.”

با توجه به رامنی تفسیر الکساندر همیلتون رساله در استیضاح در “Federalist شماره 65″—که او می گوید: او به عنوان خوانده شده”, چند, چندین بار”—مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای جلب رئیس جمهور اوکراین در تداخل با 2020 انتخابات به وضوح افزایش به سطح “high crimes and misdemeanors.” (او به من گفت که او نمی خواهد رای به محکوم در مقاله دوم از استیضاح انسداد کنگره است.)

رامنی رای انجام خواهد شد کمی به reorient چشم انداز سیاسی. رئیس جمهور تبرئه شده است اما برخی به صورت هفته به عنوان جمهوری خواهان به دور واگن برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما Utahan تیز کیفرخواست تضمین می کند که حداقل یک صدای مخالف از درون حزب رئيس جمهور خواهد بود در ضبط و رامنی به نظر می رسد به این باور تاریخچه را پشتیبانی کردن تصمیم خود.

او همچنین می داند که رای خود را به احتمال زیاد او را منفور در سمت راست. در حال حاضر او می گوید: او تجربه دست اول خشم از پایه. در فرودگاه به تازگی یک غریبه در او فریاد زد: “شما باید شرمنده!” در طول سفر به فلوریدا با همسر خود این آخر هفته گذشته کسی فریاد زد: “خائن!” از پنجره ماشین.

هشت سال پیش او رهبر حزب جمهوری خواه خود را نامزد برای رئیس جمهور. امروز او را تبدیل به عادت کرده اند به یک نوع سیاسی تنهایی. رامنی معروف مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن کاندیداتوری در سال 2016 و در حالی که بقیه از حزب او کاهش یافته است در خط او باقی مانده است سرسختانه مستقل—بدتر از تهمت, که به طور معمول derides او در عمومی به عنوان یک “پرشکوه الاغ” و بدتر است. همانطور که من نوشت: سال گذشته این پویا به نظر می رسد که آزاد سناتور در راه است که بر خلاف هر چیزی که او را تجربه کرده است در فعالیت های سیاسی او.

هنوز هم زمانی که سناتور از من دعوت به کاپیتول هیل دفتر دیروز من مطمئن نیستید که چه چیزی او را نشان می دهد. رامنی بوده است تا حد زیادی سکوت در سراسر استیضاح دادن نشانه کمی که راه او تکیه داده بود. من نیم انتظار برای پیدا کردن یک cowed و محاسبه سیاستمدار آماده با یک لیست از بهانه ای برای غارنوردی. (کارکنان خود اعطا مصاحبه با بیماری که این امر می تواند تحریم شده تا او به طبقه سنا.)

در عوض من در بر داشت رامنی با آنچه به نظر می رسید مانند صالح خشم در مورد رئیس جمهور سوء—به نقل از سرودهای و کتاب مقدس ابراز بی میلی در خود حزب و بندهای سیاسی در واکنش.

رامنی اعتراف کرد که او می خواهم به صرف مقدار زیادی از استیضاح محاکمه به امید یک راه خواهد خود را در حال حاضر: “من نمی خواهم به اینجا برسم.” در واقعیت بود که بخشی از دلیل او می خواست سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در مورد آنچه که تهمت به او گفته بود. “من امیدوارم که او خواهد بود قادر به گفتن چیزی exculpatory و ایجاد شک معقول, بنابراین من نمی خواهد که برای رای دادن به محکوم” رامنی گفت.

هنوز, او در بر داشت در این مورد ارائه شده توسط رئيس جمهور در دفاع از تیم unpersuasive. رامنی به حال زمان سخت باور, برای مثال, که برنده شده بود اقدام از یک میل برای سرکوب فساد زمانی که او سعی در فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. این Bidens’ اتهام تضاد منافع ممکن است “زشت” رامنی گفته بود اما هرگز ثابت شده است که آنها موجه تحقیقات جنایی. “هیچ جرم و جنایت شد و ادعا دفاع و در عین حال رئیس جمهور رفت و به یک سطح به بررسی این دو نفر … و برای چه هدف؟” تنها انگیزه ساخته شده است که حس او مصمم بود که سیاسی است.

رامنی بود و همین طور بی حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz این مشاجره که یک رئیس جمهور که معتقد است او گشتند است که در جهت منافع ملی نمی تواند استیضاح به دنبال استفاده سیاسی. “من تا به حال استاد Dershowitz برای حقوق جزا در مدرسه حقوق” رامنی گفت: “و او شناخته شده بود گهگاه نگاهی به استدلال خود به خود غیر منطقی نتیجه گیری.” و نه سناتور تحت تأثیر این نظریه که یک رئیس جمهور می تواند استیضاح تنها برای شکستن قانونی قانون است. “برای استفاده از یک مورمون سرود عبارت است که باعث می شود دلیل خیره,” او گفت:. “ایده این است که کنگره می خواهم که به پیش بینی همه چیز توهین آمیز یک رئیس جمهور احتمالا می تواند انجام دهد و سپس آنها را به یک اساسنامه?” رامنی مطرح فرضی: اگر رئیس جمهور تصمیم به عفو هر جمهوری خواه در زندان های سراسر کشور در حالی که ترک هر دموکرات قفل شده ؟ “وجود دارد هیچ قانون در برابر آن!” او گفت:. “پس از آن یک جرم یا بزه. اما این بدیهی است که پوچ است.”

وقتی که من پرسید که رامنی چرا هیچ یک از همکار خود خواهان رسیده بود همان نتيجه او تلاش دیپلماسی است. “من قصد دارم به سعی و تعیین فکر و یا انگیزه همکاران من” او گفت:. “من فکر می کنم این یک اشتباه برای هر سناتور را امتحان کنید و در سر دیگر سناتور و قاضی آنها را.” اما به عنوان او در مورد بحث های مختلف rationalizations مطرح شده توسط دیگر سناتور جمهوریخواه او به نظر می رسید به رشد برافروخته. او در زمان خاص موضوع با ایده—در حال حاضر کاملا مرسوم در حزبی—که تهمت سرنوشت تصمیم باید در صندوق های رای در سنا است.

“دوست داشتم به استعفا مسئولیت من به عنوان من درک آن را تحت قانون اساسی و تحت نوشتن از بنیانگذاران گفت:” بیایید این ترک به رای دهندگان.'” اما او گفت: “من موضوع را به وجدان خود من.”

وقتی که من پرسید که چگونه آن را احساس به طور رسمی disinvited از این ماه را محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس خندید و اشاره کرد که او تا به حال در این کنفرانس از سال 2013. اما به نظر می رسد روشن است که سفر خود را از ایران پرچمدار به حزب supervillain شده است و نامطلوب.

“من تحت misimpression که چه آورده جمهوریخواه رای دهندگان همراه بود و اعتقاد در تعداد معینی از سیاست دیدگاه” رامنی گفت. او به یاد می آورد یک استراتژیست سیاسی در یکی از خود را در اوایل مبارزات و توضیح داد که چگونه به دادگاه به سه جناح اصلی از ایران با ائتلاف—اجتماعی محافظه کاران مالی محافظه کاران و سیاست خارجی hawks. خیلی از رامنی حرفه ای از آن صرف شده است در تلاش برای برنده شدن بیش ایدئولوژیک purists در سمت راست. در سال 2012 او گفت: برخی از چای فعالان حزب حاضر به حمایت از او چرا که او باید یک طرح برای تعادل بودجه فدرال در یک سال است.

در حال حاضر محافظه کار جنبش است که به حکم رئیس جمهور که به طور معمول باعث می شود مسخره از جمله تورنسل تست. کاهش کسری بودجه? “وجود دارد هیچ خرید برای که” رامنی گفت. سیاست خارجی? “این نامه با کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر نمی رسد برای ترساندن مردم دور … در این جلسه با سفیر روسیه در کاخ سفید بلافاصله پس از انتخابات به نظر نمی رسد به زحمت مردم است.” به نحوی رامنی گفت:” او یکی از به طور مداوم در حال گفت که او نیاز به “با رئیس جمهور است.”

“من که بسیاری—’بود با رئیس جمهور'” رامنی گفت: من صدایی کمی بهت زده. “و من به شما می گویند, ‘بدون در نظر گرفتن نقطه نظر ؟ صرف نظر از این موضوع چیست؟’ و آنها می گویند بله. و … آن را مانند ” خوب, من نمی تواند انجام دهد.'”

در حال حاضر رامنی گفت: “فرح برای نامشخص سیاسی در آینده است. او گفت که او نمی تواند پیش بینی کند که آیا تهمت ظهور خواهد کرد از استیضاح نبرد جسارت و یا محدود اما او شک و تردید تجربه متزلزل او: “من فکر می کنم منصفانه است که می گویند در مورد رئیس جمهور این است که او تغییر نمی کند خود را در راه های بسیاری.” و نه او انتظار دارند که ارتباط آنها خواهد بود و به راحتی تعمیر. (“ما رایت که پل هنگامی که ما به آن” او به شوخی.) رامنی اذعان کرد که رای خود را به محکوم کردن ممکن است مانع توانایی خود به وضع قانون حداقل برای مدتی. “من نمی دانم چه مدت این مقاومت ممکن است وجود داشته باشد یا چگونه شدید آن ممکن است اما من پیش بینی مدت زمان طولانی و بسیار قوی پاسخ.”

هر چند او گفت که او نمی خواهد به تایید در این سال انتخابات ریاست جمهوری رامنی روشن بود که او نمی خواهد یک رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او گفت: “تحت هیچ شرایطی من رای برنی ساندرز یا الیزابت وارن برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده است.” در سال 2016 به او نوشت و او را به نام و به من گفت: “او احتمالا [a] دوم رای می دهند.”

برای ماه رامنی مخالفان در هر دو سمت راست و چپ را برای جستجو و انگیزه های بعدی به مانور متقاعد شده است که یک راز بدبینی کمین در زیر والای خود تجدید نظر به وجدان و اصل. فقط در هفته گذشته واشنگتن آزما فرار یک داستان speculating که سناتور ممکن است موقعیت خود را برای ریاست جمهوری به اجرا در 2024. وقتی که من پرسید که رامنی در مورد گزارش او فوران در خنده. “بله! که در آن است! آنها به من رسید!” او اعلام کرد. “نگاهی به پایه من! آن را به مدت حداقل 2 یا 3 درصد از حزب جمهوری خواه. همانطور که می رود, یوتا پس می رود ملت!”

حقیقت این است که رامنی شکست قطعی با مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند در نهایت صدمه زدن به او را حتی در ایالت یوتا یک دولت که در آن رئیس جمهور است غیر محبوب. چه این بدان معناست که خود را برای انتخاب مجدد چشم انداز سناتور نمی توانستم بگویم. (او نمی باید به صورت رای دهندگان دوباره تا 2024.) اما به عنوان او در مورد آن فکر دیگری سرود به ذهن آمد. “انجام آنچه درست است; اجازه دهید نتیجه دنبال کنید,” او خوانده است. “و من نمی دانم چه تمام عواقب آن خواهد بود.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی