بهداشت تئاتر یک اتلاف وقت

ایده های شرکت های قدرت-شستشو راه خود را به یک از امنیت کاذب. گتی / اطلس As a COVID-19 تابستان افزا

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
گتی / اطلس

As a COVID-19 تابستان افزایش نوردد کشور عمیق پاک همه خشم.

ملی رستوران مانند Applebee هستند deputizing بهداشت czars به نظارت مداوم شستشو از پنجره فضایی منوها و صندلی های بالا. ورزشگاه های زنجیره ای سیاره تناسب اندام مباهات است در تبلیغات است که "هیچ سطحی که ما نمی پاکسازی بدون ماشین ما نمی اسکراب." شهر نیویورک است که خاموش کردن آن سیستم مترو هر شب برای اولین بار در 116 سال سابقه به انفجار صندلی و دیوار و قطب با انواع ضد عفونی کننده سلاح از جمله الکترواستاتیک اسپری های ضد عفونی کننده. و در Wauchula, فلوریدا, دولت محلی به یکی از ساکنان اجازه اسپری شهر با پراکسید هیدروژن به عنوان او را دیدم مناسب است. "من فکر می کنم هر شهرستان در لعنت ایالات متحده نیاز به آن را انجام," او گفت:.

به برخی از شرکت های آمریکایی و فلوریدا مردان COVID-19 ظاهرا یک جنگ خواهد بود که برنده از طریق ضد میکروبی انفجار به اطمینان حاصل شود که بیماری زا هستند, تبعید از هر اینچ مربع از سطح منطقه است.

اما اگر این همه فقط یک اتلاف وقت است ؟

در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از به روز رسانی دستورالعمل آن را به روشن است که در حالی که COVID-19 اسپرد به راحتی در میان سخنرانان و sneezers در برخورد نزدیک لمس یک سطح "آیا فکر به راه اصلی این ویروس گسترش می یابد." دانشمندان دیگر رسیده اند یک قوی تر نتیجه گیری. "سطح انتقال COVID-19 توجیه نیست و در همه با علم" امانوئل گلدمن یک میکروب شناسی استاد دانشگاه راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی به من گفت. او همچنین با تاکید بر اولویت هوابرد فرد به فرد انتقال است.

وجود تاریخی اکو در اینجا. پس از 9/11, امنیت فیزیکی تبدیل به یک وسواس ملی به خصوص در فرودگاه که در آن حمل و نقل اداره امنیت تماسهای مکرر پایین crotches بی حد و حصر مادربزرگها ممکن است مواد منفجره است. همکار من جیم Fallows بارها و بارها با اشاره به این بی فایده ثروت باد اورده به عنوان "امنیت تئاتر است."

COVID-19 است reawakened امریکا روح گمراه اضطراب, الهام بخش, کسب و کار و خانواده به عقده روحی کاهش خطر آداب و رسوم است که ما احساس امن تر است اما در واقع نمی زیادی برای کاهش خطر—حتی به عنوان خطرناک تر فعالیت هنوز هم مجاز است. این است که بهداشت تئاتر است.

Scientists هنوز هم لازم نیست که کامل گرفتن در COVID-19—آنها نمی دانند که دقیقا آن را از آمد دقیقا چگونه آن را درمان و یا چه مدت طول می کشد ایمنی.

اما در چند ماه گذشته دانشمندان همگرا در یک نظریه چگونه این بیماری سفر: از طریق هوا. این بیماری به طور معمول به گسترش در میان مردم از طریق قطرات بزرگ اخراج در عطسه و سرفه و یا از طریق کوچکتر aerosolized قطرات که از مکالمات که در طی آن بزاق اسپری معطل می تواند در هوا.

سطح انتقال—از دست زدن به دستگیره های درب, پست, مواد غذایی-تحویل بسته های مترو قطب—به نظر می رسد کاملا نادر است. (بسیار نادر نیست همان است که غیر ممکن است: دانشمندان صحبت من با تکرار عبارت "مردم هنوز هم باید خود را با دست بشویید" در مورد هر پنج دقیقه.) این تفاوت ممکن است یک ماده ساده از زمان. در این ساعت که می گذشت بین, می گویند فرد 1 سرفه در دست او و با استفاده از آن به فشار باز کردن درب و فرد 2 دست زدن همان و مالش چشم خود را این ویروس از ذرات اولیه سرفه ممکن است به اندازه کافی بدتر شده است.

این واقعیت است که سطح مناطق—یا "fomites" در اصطلاحات پزشکی—کمتر احتمال دارد برای انتقال این ویروس ممکن است به نظر می رسد عقل به افرادی که درونی برخی مفاهیم کثیف میکروب و یا کسی که از جزئیات بسیاری از اخبار در ماه مارس در مورد خطر COVID-مواد غذایی آلوده. پشتیبان گیری از کسانی که داستان های ترسناک شد چند مطالعات آمریکا است که در بر داشت که COVID-19 ذرات می تواند زنده ماندن در سطوح برای چند ساعت و حتی چند روز.

اما در جولای مقاله در مجله پزشکی لانستگلدمن excoriated آن نتیجه گیری. تمام کسانی که مطالعات ساخته شده است که COVID-19 به نظر می رسد به احتمال زیاد به زندگی برای روز های فلزی و کیسه های کاغذی بودند بر اساس غیرواقع قوی غلظت ویروس. به عنوان او به من توضیح داد به عنوان بسیاری از 100 نفر خواهد نیاز به عطسه در همان منطقه از یک جدول به تقلید برخی از آنها در شرايط آزمايشگاهی. مطالعات "انباشته عرشه برای به دست آوردن یک نتیجه است که هیچ شباهتی به دنیای واقعی" گلدمن گفت.

به عنوان یک هزار و اینترنت نظر می دانم قلب, عدم وجود شواهد و مدارک است نه شواهد نبود. اما با صدها نفر و شاید هزاران نفر از دانشمندان در سراسر جهان ردیابی COVID-19 زنجیره ای از انتقال افراطی infrequency از شواهد در واقع ممکن است شواهد, شدید, infrequency.

خوب مورد مطالعه چگونه coronavirus گسترش و پخش نشده, است, معروف, مارس شیوع در یک مخلوط با استفاده از آسمان خراش, در, سئول, کره جنوبی. در یک طرف طبقه 11 ساختمان حدود نیمی از اعضای یک وراج تماس با مرکز مریض شدم. اما کمتر از 1 درصد باقی مانده از ساختمان قرارداد COVID-19 حتی اگر بیش از 1 ، 000 کارگران و ساکنان مشترک آسانسور شدند و مطمئنا دست زدن همان دکمه در عرض چند دقیقه از یکدیگر است. "مرکز تماس مورد یک مثال می گوید:" دونالد Schaffner مواد غذایی-میکروبیولوژی استاد که مطالعات بیماری آلودگی در دانشگاه راتگرز. "شما تا به حال روشن هوابرد انتقال با بسیاری از فرصت ها برای توده fomite انتقال در همان محل. اما ما فقط آن را ببینید." Schaffner به من گفت: "در کل کارشناسی COVID-19 ادبیات من پیدا کردم شاید یکی واقعا قابل قبول گزارش در سنگاپور از fomite انتقال است. و حتی وجود آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن صورت. "

تیاو دانشمندان سخن می گفت با تاکید بر این که مردم هنوز هم باید دست خود را بشویید, اجتناب از لمس کردن چهره خود را زمانی که آنها به تازگی در مناطق عمومی و حتی با استفاده از دستکش در برخی بالا-تماس با شغل. آنها همچنین گفت که عمیق پاک شد و کاملا توجیه شده و در بیمارستان است. اما آنها نیز با اشاره به این که افراط بهداشت تئاتر عواقب منفی داشته باشد.

برای یک چیز, وسواس با سطوح آلوده منحرف از راه های موثر تر برای مبارزه با COVID-19. "مردم باید پیشگیری از خستگی" گلدمن به من گفت. "آنها خسته از تمام اطلاعات ما در حال پرتاب در آنها. ما باید برای برقراری ارتباط اولویت به وضوح در غیر این صورت آنها خواهید بود بیش از حد."

بهداشت تئاتر می تواند منابع محدود و دور از اهداف مهم. گلدمن با من به اشتراک گذاشته یک ایمیل دریافت کرده بود از نیوجرسی معلم پس از لانست مقاله بیرون آمد. او گفت: مدارس محلی در نظر گرفته بستن یک روز در هر هفته برای "تمیز کردن عمیق." در یک زمان هنگام بازگشت به مدرسه نیاز به تلاش های بسیار نیرومند از معلمان و نبوغ فوق العاده ای از مدیران به نگه داشتن بچه ها با خیال راحت دور صرفنظر کل روز برای تمیز کردن سطوح خواهد بود رقت انگیز اتلاف وقت و کمیاب محلی مالیات بر درآمد.

شهر نیویورک تصمیم به صرف بسیار زیادی بر روی قدرت شستشو آن مترو نشان می دهد که چگونه پوچ بهداشت تئاتر می تواند در عمل. به این شهر حمل و نقل سازمان در نظر کاهش خدمات و اخراج برای جبران کاهش درآمد بلیط آن است که در سرعت به صرف بیش از 100 میلیون دلار در این سال جدید شیوه های تمیز کردن و ضد عفونی کننده. پول که صرف می تواند در توزیع ماسک و یا در PSA مبارزات در مورد فاصله و یا واقعی خدمات مترودر حال ریخت و ضد عفونی کننده آزمایش هایی که ممکن است کاملا غیر ضروری است. از همه بدتر این تمیز کردن جلسات تعطیل قطار ساعت در صبح زود صدمه زدن به بی شماری در اواخر کارگران در شب و صبح زود و مسافران است.

تا زمانی که مردم ماسک و نمی لیسیدن یکدیگر, نیویورک مترو-جوانه وحشت غیر منطقی به نظر می رسد. در ژاپن ridership بازگشت به حالت عادی و شیوع بیماری های وابسته به آن معروف شلوغ سیستم حمل و نقل عمومی بوده است بسیار کمیاب که ژاپنی virologist Hitoshi Oshitani نتیجه یک ایمیل به اقیانوس اطلساست که "انتقال در قطار عادی نیست." مانند هواپیمایی مسافران مجبور به صبر برای همیشه در خط به طوری که septuagenarians می توانید یک پت برای لباس زیر بمب های نیویورکی هستند که inconvenienced حفظ منافع از بین بردن یک vanishingly ،

در نهایت و مهمتر از بهداشت تئاتر ایجاد حس کاذب امنیت است که می تواند جالب اینجاست که منجر به عفونت بیشتر. بسیاری از میله های داخل سالن رستوران ها و سالن های ورزشی که در آن کاربران می huffing و تنومند یکدیگر کهنه, هوا نباید باز در همه. آنها باید تعطیل شود و bailed توسط دولت تا زمانی که این بیماری همه گیر تحت کنترل است. هیچ مقدار و صابون سفید کننده تغییرات این محاسبه است.

در عوض بسیاری از این موسسات در حال مباهات در مورد تمیز کردن خود را در حالی که شیوه های دعوت غریبه به unventilated فضاهای داخلی برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر میکروبی exhalations. این منطق منحرف است. آن را کاملا غلطی طبیعت از یک برنامه را انتخاب کنید. آن را به عنوان اگر یک oceanside شهر من کاین توسط یک دیوانگی از گرسنه کوسه خواست مردم را به بازگشت به ساحل کرد و گفت: ما در مورد مراقبت از سلامت و ایمنی بنابراین ما تقویت مرور با بتن. دوست داشتنی در حال حاضر مردم می توانند sturdily راه رفتن به اقیانوس می شود و جدا از اندام خود را.

توسط funneling اضطراب ما را خالی و تمیز کردن آداب و رسوم ما از دست دادن تمرکز بیشتر رایج حالت COVID-19 انتقال و مهم ترین سیاست برای جلوگیری از این طاعون. "نظر من این است که به آرامش اما نه به تمرکز بر روی آنچه مهم و چه کار می کند" گلدمن گفت. "ماسک های اجتماعی فاصله و حرکت فعالیت های خارج از منزل. که در آن است. این که چگونه ما از خودمان محافظت کنیم. این که چگونه ما به ضرب و شتم این چیز."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب