من نمی توانم این کار را انجام. لطفا برای باز کردن مدارس است.

ایده های این ایده که من ممکن است مجبور به ادامه کار در حالی که تسهیل دیگری subpar ترم از آموزش مجازی است ک

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
لیونل BONAVENTURE / AFP

به روز شده در 12:17 p. m. ET در 27 ژوئیه سال 2020 است.

"من نمی توانم این کار را انجام." من شنیدن این که بارها و بارها از دوستان من با بچه ها. برگزاری یک شغل پدر و مادر و آموزش همه در یک بار در طول همه گیر است که یک عمل دستکاری که هیچ کس حاضر به انجام و آن را به ارمغان آورده است پدر و مادر کار را به نقطه شکستن.

بسیاری از ما در حال حاضر سرند با اضطراب بیش از اینکه ما ارسال و ما بچه ها به مدرسه, حتی پاره وقت و یا نگه داشتن آنها را به خانه. این ایده که من ممکن است مجبور به ادامه کار در حالی که تسهیل دیگری subpar ترم از آموزش مجازی است که تقریبا بیش از حد به خرس. حتی اگر COVID-19 موارد مشخصی که در آن من زندگی می کنند در تگزاس, من می خواهم به ارسال کودکان به مدرسه در پاییز. من نمی خواهم به تکرار بهار برای بچه های من' به خاطر من و خود من. مدارس به سادگی نیاز به پیدا کردن یک راه برای بازگشایی امن است.

من صرف چند هفته از اقامت در خانه سفارشات تفکر: این خواهد بود که از روی حیله و تزویر, اما من آن را کردم. پس از همه, من homeschooled تمام چهار نفر از بچه ها زمانی که آنها جوان بودند در حالی که من مشغول به کار پاره وقت. اما من به سرعت کشف کرد که نظارت بر آموزش مجازی در حالی که کار تمام وقت است که واقعا هیچ چیز مانند مدرسه در منزل.

یک چیزی که من پیدا کردم آن را دشوار است برای ایجاد یک روال. به عنوان یک شغل نویسنده و حجم کار من دائما در حال تغییر و کودکان برنامه تغییر بیش از حد. منطقه ما تلاش برای چندین هفته به ساده روز مدرسه. و آیا به من آغاز شده در مورد مشکلات تکنولوژیکی. با چهار فرزند در دو مدرسه مختلف و حداقل 10 مختلف, معلمان, بچه های من و من اغلب تا به حال به دسترسی چندگانه پورتال های آنلاین فقط به مقابله با چند نفر. قبل از مدرسه آمد تا با یک برنامه ریزی بهتر من پسر بزرگتر را وسط معلمان مدرسه با من تماس و یا او را روزانه در پورتال های مختلف با مختلف نام کاربری و کلمه عبور. یک روز شاید به دلیل قطعی در مدرسه, پایان, پسر من معلم ریاضی پیامک من همان پیام بیش از ده بار در حالی که من مشغول به کار بود.

میزان تلاش مورد نیاز برای انجام فقط چند دقیقه از مدرسه دلسرد یادگیری است. و تکالیف نمی شد و تقریبا به عنوان جامع به عنوان ما استفاده می شود به آنها به سختی خار بیش از مفاهیم جدید. من می دانم این دلیل که معلمان به ما گفت ، آنها بهترین آنها می تواند و بنابراین ما, اما در کل وضعیت بدتر شد. و بر خلاف مدرسه در منزل, که در آن پدر و مادر می توانند با دست در یادگیری تکنیک ها و سفر ما به طور مداوم به صفحه نمایش.

من کار زندگی به همان اندازه پراکنده است. من زود از خواب بیدار شد رو در چند ساعت بر روی کامپیوتر و سپس تبدیل به بچه ها درس می خوانند. خرید مواد غذایی, پخت و پز, شام, تمیز کردن خانه ما و یا هر چیز دیگری اتفاق افتاده است catch-as-گرفتن می تواند. خسته من می خواهم که به خوبی خواب هر شب اگر من نیست تعجب کنید که چگونه من که قرار بود به آن را تمام انجام دوباره روز بعد.

خانواده من در نهایت در بر داشت برخی از صورت ظاهر از معمول حدود یک ماه قبل از مدرسه به پایان رسید. ما خمیده به خط پایان و جشن با بستنی. اما من نمی خواهم به آن را دوباره.

که گفت:, من به طور کامل آگاه از نحوه مبارک من: من کار می کنند. من کار انعطاف پذیر است; در واقع من انتخاب آن بود زیرا منجر به پدر و مادر چند فرزند است. من اغلب تعجب با صدای بلند آنچه من انجام داده اند در طول سال تحصیلی اگر من هم به حال بچه های کوچک به اندازه کافی برای تلفن همراه—حتی مخرب—اما بیش از حد جوان به سرگرم با یک تلویزیون و یا اپل (به عنوان مثال, الکترونیکی, کودک نگهدارنده).

خانواده های دیگر من می دانم که تلاش زیرا آنها نمی باید کامپیوتر و یا آنها را به طور مداوم به مبارزه با کودک خود را عدم علاقه و یا ناتوانی در یادگیری آنلاین. من در بر داشت مجازی مدرسه به مشکل برای جوانترین فرزند من است که 6. کودکان بهترین یادگیری از طریق بازی است که آموزش آنلاین نمی تواند شروع به تقلید.

مادر یک کودک در مهد کودک فرزند من کلاس با این نسخهها کار تمام وقت در 10 ساعت شیفت و هنگامی که قرنطینه شروع شد و تا به حال برای قرار دادن کودک خود را در یک روز مراقبت به طوری که او می تواند در ادامه کار. او و پسرش در سمت چپ خانه در 6 صبح به خانه حدود 6 بعد از ظهر از خوردن شام و سپس سعی به انجام همه از مدرسه. آنها خوابش خشک تنها به آن را تمام انجام دوباره روز بعد. که هیچ زندگی برای او و یا او کودک است.

چند هفته پیش در شهرستان جایی که من زندگی می کنند فرستاده آینده نگر پدر و مادر خود را آزمایشی بازگشایی برنامه ریزی: مدیران نوشت که به دلیل "چهره به چهره در فرد راهنما با یک معلم فراهم می کند بهترین محیط برای رشد کامل کودک از جمله نیازهای دانش آموز, اجتماعی, عاطفی و فکری" فرد در یادگیری را از سر با افزایش اقدامات ایمنی. اما پدر و مادر که در حال مضطرب در مورد فرزند خود را بازگشت می توانید آموزش آنلاین. من فکر کردم این یک طرح خوب—بهتر از آنهایی که من دیده ام پیشنهاد شده توسط دیگر مدارس در سراسر کشور است.

من تحقیق کرده ام خطر COVID-19 عفونت یا مرگ برای کودکان زیر 18 سال و به نظر می رسد کوچک است. من هم دلسوز به خطرات به معلمان.* اسکات اطلس سابق رئیس neuroradiology در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی گفت: در مصاحبه اخیر خود "وجود دارد تقریبا صفر خطر برای کودکان گرفتن چیزی جدی و یا مرگ ناشی از این بیماری است." مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی با صدور بیانیه ای در مورد اهمیت بازگشایی مدارس.

فرستادن بچه ها به مدرسه در فرد—به عنوان طولانی به عنوان دانش آموزان و معلمان به دنبال پروتکل تمرین های اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک—به نظر می رسید مانند سالمترین گزینه برای من و بچه های من' آموزشی رشد رفاه اجتماعی و سلامت روانی و عاطفی بنابراین من تمام شده بود که گزینه. اما در همراهی با چگونه پر سر و صدا این بار من منطقه فقط لغو این طرح به دلیل افزایش موارد و گفت که در شش هفته اول, مدرسه مجازی. این نمی تواند بهترین تصمیم است. من می دانم که چگونه این خواهد شد. این شش هفته دنبال خواهد شد توسط یکی دیگر از شش هفته دیگر. این غیر قابل تحمل است. اجازه دهید باز کردن مدارس با خیال راحت و با احتیاط اما باز با این وجود آنها.


* نسخه قبلی این مقاله mischaracterized یک بیانیه توسط آکادمی اطفال آمریکا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن