اگر بیس بال تا کنون بازده تیم باید بازی خود را در ballparks. در اینجا چگونه کار می کند

شیکاگو وجود دارد به نظر نمی رسد به یک راه حل مناسب برای این مشکل چگونه به راه اندازی مجدد فصل بیس بال هنگامی ک

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399

شیکاگو وجود دارد به نظر نمی رسد به یک راه حل مناسب برای این مشکل چگونه به راه اندازی مجدد فصل بیس بال هنگامی که آن را امن تلقی به انجام این کار.

آریزونا طرح که به نظر می رسد اولویت MLB — داشتن تمام 30 تیم در بازی خالی ballparks در منطقه ققنوس در حالی که در حال منزوی برای 4 1/2 ماه — در حال حاضر شده است در دیدار با مقاومت از بازیکنان مخالف جدا شدن از خانواده خود را برای یک مدت زمان طولانی.

"من فقط نمی بینم که اتفاق می افتد" داجرز پارچ کلیتون Kershaw گفت. "من قصد دارم به دور از خانواده من و نه آنها را به مدت چهار ماه. من فقط صحبت کردن در مورد چقدر کوپر (نوزاد پسر خود را) تغییرات بیش از یک هفته پس از به دست چهار ماه از زندگی خود را در حال حاضر من فقط رفتن به آن را انجام دهد."

براوو برای Kershaw و دیگران که تکرار آن افکار. هیچ بازیکن باید مجبور به دور از خانواده خود برای مدت طولانی است که به خصوص در یک زمان مثل این. آیا صاحبان و یا کمیسر راب مانفرد موافقت خود را جدا از خانواده خود را برای 4 1/2 ماه فقط تا می تواند مردم را به چیزی سرگرم کننده به تماشای در تلویزیون است ؟

به دلیل آن به نظر می رسد بعید است آریزونا طرح را تصویب جمع اوری از تنها کسانی که واقعا مهم — بازیکنان — از آن زمان به بازگشت به تخته رسم.

در اینجا یک پیشنهاد است که حداقل نمی خواهد جدا کردن بازیکنان از خانواده خود را برای امتداد طولانی در حالی که برش پایین در سفر و اجازه می دهد تیم به بازی خود ballparks — البته خالی هستند.

1. تقسیم 30 تیم از لحاظ جغرافیایی به 4 بخش پرتاب کردن آمریکا و لیگ ملی نامگذاریهای.

ایجاد چهار کامل بخش های جغرافیایی می تواند در کنار غیر ممکن است چرا که از سه دورافتاده از منطقه جنوب شرقی — بریوز, اشعه و Marlins. در حالی که هیچ چیز کامل است این طرح شامل دو هشت تیم از مناطق شمال شرق و غرب میانه و دو هفت تیم از مناطق غرب و جنوب.

در اینجا این است که چگونه این بخش می توان تقسیم کرد:

شرق: یانکی ها متس Red Sox, دزدان دریایی, آبی جیز فیلیز اتباع آرام.

میانه: White Sox توله حذفی کاردینالز ببر سرخپوستان قرمز ،

غرب: داجرز فرشتگان Padres, غول, دو و میدانی, Mariners, دایاموند.

جنوب: Astros, رنجرز, رشته کوه های راکی Royals, اشعه, مارلین بریوز.

جنوب را شامل بیشتر intradivision سفر از دیگران و برخی می شکایت غرب تقسیم ناعادلانه انباشته. پس از آن می شود. آن را تنها برای یک کوتاه فصل است.

2020 فصل که شامل 112 بازی از اواسط ماه ژوئن تا سپتامبر است.

وجود دارد خواهد بود هشت بازی برنامه ریزی شده در هر هفته برای هر تیم. روزهای دوشنبه خواهد بود یک روز خاموش برای همه. تیم بازی خواهد doubleheaders هر سه شنبه و پنج شنبه. خواهد بود وجود دارد هیچ All-Star Game.

2. هر homestand که شامل 8 سری بازی برابر همین حریف.

به منظور محدود کردن سفر, جاده, تیم, خواهد, سفر به مخالفت با شهرستانها در روزهای دوشنبه و منزوی باقی می ماند در همان هتل تمام هفته ترک پس از چند روز بازی. صفحه اصلی تیم خواهد به ماندن در خانه های خود. تست می تواند انجام شود به طور منظم برای اطمینان از همه ایمنی. هیچ سفر خواهد بود بیش از یک هفته است.

تیم ها در شمال شرق و غرب میانه بخش خواهد بازی صفحه اصلی و جاده های سری در برابر هر یک از این هفت نفر دیگر در تیم خود بدست آورد. چرا که غرب و جنوب بخش تشکیل شده تنها هفت تیم هر یک را متقاطع حریف را به بازی در خانه و جاده سری برابر در علاوه بر این به بازی اصلی و جاده های سری در برابر دیگر شش تیم در بخش خود را.

3. تنها بازیکنان در این بازی اجازه داده می شود در dugouts اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله همراه با مدیر نیمکت مربی و دو پایه مربیان است.

نیمکت بازیکنان باقی خواهد ماند در محل باشگاه وانجمن تا زمانی که مورد نیاز است. هر کسی که بیرون آمدن از یک بازی خواهد مستقیما به محل باشگاه وانجمن. تبادل مربیان نشسته بود در اغل گاو یا حشم و برقراری ارتباط به ستاره شرق از طریق تلفن همراه با نیمکت مربی یا مدیر. تنها سه بین برنده و دو اغل گاو یا حشم فو اجازه داده می شود در اغل گاو یا حشم در هر زمان.

4. برگشتی که شامل 4 بخش قهرمانان و 4 wild-کارت تیم است.

این تیم با بالا برنده چهار درصد در خارج از بخش قهرمانان را کسب کارت های وحشی. هشت تیم خواهد بود کشت درصد برنده و بهترین بازی از پنج سری در چهارم دور. مرحله نیمه نهایی و قهرمانی سری خواهد بود بهترین هفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

5. 2020 MLB قهرمانی سری خواهد بود و نه تعیین شده به عنوان جهان سری.

چرا که همه ما امیدواریم که این فصل است نابهنجاری های 2020 قهرمان می شود ذکر شده همراه با World Series winners — اما با یک ستاره. اگر جهان را برمی گرداند به نیمه طبیعی در سال 2021 بیس بال خواهد و سپس بازگشت به آن زمان و ساختار جهان سری باز خواهد گشت.

آیا بهتر طرح ؟ شاید. بیایید شنیدن یک آقای کمیسر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب