Iguodala در بر داشت محل را با حرارت به دلیل 'او ' نخبگان'

میامی—در تصمیم گیری که آیا به دنبال یک تجارت برای Andre Iguodala گرمای میامی رفت و همه در پژوهش. آنها به صحبت

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398

میامی—در تصمیم گیری که آیا به دنبال یک تجارت برای Andre Iguodala گرمای میامی رفت و همه در پژوهش. آنها به صحبت مردم که می دانستند Iguodala. آنها به تماشای آنچه که او در فصل گذشته. آنها در زمان شیرجه رفتن به عمق تجزیه و تحلیل ترافیک.

و آنها را به تعیین.

"او نخبگان" گرما جمهور پت رایلی گفت.

ساده به عنوان آن است. به همین دلیل Iguodala است که در حال حاضر در حرارت رنگ و یک تیم است که حتی به اندازه کافی خوب به پلی آف فصل گذشته است فکر آن را به عنوان چرخ دنده تا برای اجرا در سال 2020 پس از فصل. Iguodala جائه Crowder و جزایر هیل همه این تیم برای بازی روز shootaround عمل در ساکرامنتو در روز جمعه به طعم و مزه خود را از آنچه در زندگی با گرما مانند است.

"او یک نخبه مدافع تیم نخبگان مدافع نخبگان کمک به گردش در صد او صفوف به بالای این مناطق که واقعی و ملموس" رایلی گفت. "شما را از دست ندهید که در هفت ماه. و احتمالا آن را یک برکت و رحمت در لباس مبدل است که او بازی نمی کند به مدت هفت ماه.

Iguodala آخرین بازی NBA بازی در ماه ژوئن هنگامی که او به ثمر رساند 22 امتیاز در آخرین بازی فصل گذشته NBA Finals. او در معامله با دولت طلایی به ممفیس در اوایل ماه جولای و هرگز برای گریزلیز در حالی که منتظر بود نقل مکان کرد و در جای دیگر — شروع چه شد هفت ماه روند.

"من هنوز هم مثل من احساس می کنم هنوز زمان زیادی باقی مانده است" 36 ساله Iguodala به خبرنگاران گفت: در ساکرامنتو پس از shootaround. "من تعجب خودم فقط با در نظر گرفتن زمان و دیدن چگونه فنری پاهای من رو به هنگامی که بدن شروع دوره نقاهت بعد از یک کمی بهتر است. در حال حاضر آن را فقط در مورد پیدا کردن بازی NBA شکل. آن را سخت به واقعا تمرین کنید. آن را نباید بیش از حد زمان است."

Iguodala بود, 2015 NBA Finals MVP و رفت و به هر یک از پنج عنوان مجموعه به عنوان بخشی از رزمندگان طلایی امور خارجه. گرما نبوده و به فینال پس از سال 2014 از دست رفته برگشتی در مدت سه سال از پنج سال گذشته و رفت و به این گذشته خارج از فصل و بدون یک بازنشسته Dwyane Wade و بدون درپوش فضا به ثبت نام در نمایندگی رایگان.

که هیچوقت آنها را متوقف کند. آنها فرود آمد جیمی باتلر در یک علامت-و-تجارت با فیلادلفیا آمار در ارزیابی خود از rookies Kendrick Nunn و تایلر Herro تماشا Bam Adebayo توسعه را به یک ستاره در حال گرفتن ششمین مرد سال-سطح مشارکت از Goran Dragic در جدید خود را خاموش نیمکت نقش و شاهد بهبود بسیار زیاد از جرثقیل جونز جونیور و دانکن رابینسون — بهره مند از این تیم ثابت تعهد به توسعه است.

و در حال حاضر آنها اضافه Iguodala به یک تیم است که در حال حاضر به یک 34-16 شروع بصورتی پایدار و محکم در مسابقه برای صفحه اصلی دادگاه در دور اول پلی آف.

"من فکر می کنم آنچه در آن می گوید این است که ما واقعا احساس می کنید که این گروه به دست آورده حق واقعا این همه در مورد در حال حاضر" گرما مربی Erik Spoelstra گفت. "و ما در حال در آوردن سه بازیکنان کهنه است که بسیاری از تجربه. Andre بدیهی است که آوردن قهرمانی شجره کسی که بازی کرده است در بسیاری از لحظات بزرگ ... که قهرمانی تجربه ارزشمند است. شما نمی توانید یک قیمت بر روی آن است."

Crowder گفت: او چگونه متوجه گرما بود بازی در شب افتتاحیه زمانی که ممفیس از دست داد به میامی. او نمی خواهم نتیجه بسیار هر چند او دوست داشت که آنچه که او را دیدم.

"این فقط احساس می کند مانند آنها با داشتن سرگرم کننده با آن" Crowder گفت: در ساکرامنتو. "آنها در حال بازی بسیار سخت بسیار رقابتی است. من فقط می خواهم به اضافه کردن بر روی آن. من یک رقیب. من می خواهم را به نفع خود. من می خواهم به انجام آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود. من در اینجا به آن لذت ببرید و برنده است."

هیل گفت: این هیچ راز که چه گرما در حال تیراندازی.

"آنها قهرمانی الهام" هیل گفت. "شما در حال صحبت کردن در مورد معتبر حق رای دادن است که آن را انجام داده است. و رهبری این کشتی انجام داده است آن را چندین بار."

رهبر که کشتی رایلی نه بار قهرمان کلی و سه بار titlist با گرما. او باعث می شود هیچ راز در مورد آن: تجارت انجام شد با چشم نزدیک شدن به رقیب برای یکی دیگر از حلقه. گرما برخی از کلاه در این تجارت نیز که باز می شود تا خریداری در بازار در این فصل است. آنها باید پول بیشتر از این انتظار می رود تابستان آینده پس از آن به اندازه کافی برای اضافه کردن یک حداکثر بازیکن به مخلوط در 2021.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آنها روند به راه راست دوباره.

"بسیاری از چیزهای خوب اتفاق افتاده اند" رایلی گفت. "و ما امیدواریم که آنها همچنان به اتفاق می افتد."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن