در سراشیبی, Will Ferrell نمی توانید کمیک خود را شخصیت

Fox Searchlight Pictures

Will Ferrell یکی از امریکا بهترین buffoons. این شنبه شب زنده التحصیل صرف یک نسل کامل به عنوان یکی از سینما را سازگار ترین ستاره کمدی پر کردن یک نقش که قبلا اشغال شده توسط این بازیگران به عنوان جیم کری و رابین ویلیامز. پس از آن آسان است به درک که چرا پس از 20 سال از کاراکتر های بازی مانند Anchorman‘s Ron Burgundy و Talladega Nights‘ Ricky Bobby, فرل می خواهید برای ایجاد یک جهش به چیزی کمی meatier آنجا که کری و ویلیامز در نهایت انجام داد. اما گذشته خود را موفقیت در برابر او: او آمده به تجسم پوچی به طور کامل است که هر بار که من او را روی صفحه من نمی تواند کمک کند اما شروع chuckling.

که شاید بزرگترین مشکل در سراشیبییک کمدی سیاه و سفید از نویسنده-مدیران Nat Faxon و جیم راش (که شکست در سال 2013 با راه راه). این فیلم با بازی فرل و جولیا لوئیس-دریفوس به عنوان یک زن و شوهر مرفه که ازدواج شروع به چرک در طول یک تعطیلات اسکی در کوه های آلپ نسبتا وفادار ارائه Ruben Östlund 2014 سوئدی فیلم Force Majeure—گاز گرفتن و کار درخشان که واقعا درخواست تعمیرشده. اما هالیوود هرگز ملاقات یک فیلم خوب آن را نمی خواهید به misguidedly دوباره اختراع و Faxon و بثورات حداقل باید درگیر جدی برخی از استعداد است که در تلاش است. متاسفانه یکی از آنها منجر وحشتناک است مناسب برای این کار است.

فرل نقش پیت Staunton, یک مرد عزادار پدرش اخیر مرگ و به دنبال آرامش با همسر و بچه خود را در یک کوه لوکس دور شو. اما در اوایل فیلم به عنوان خانواده dines خارج از منزل, پیت هراس در نزد کنترل بهمن barreling به سمت هتل. او اجرا می شود به دور و بدون فکر خود را رها کردن همسر بیلی (با بازی لوئیس-دریفوس) و فرزندان خود را. هر چند هیچ کس صدمه دیده است حافظه از آنچه اتفاق افتاده است به اندازه کافی برای شروع باریکه های Billie و پیت همکاری در تمام جهات.

Louis-Dreyfus شبیه کمدی پس زمینه به فرل—او حتی در کار زنده شنبه شب همه کسانی که سال پیش. هر بار او را داده گوشتی فیلم نقش او افزایش می یابد و به مناسبت; آخرین فیلم ظاهر در سال 2013 را به اندازه کافی گفتهشد شگفت انگیزی است. در سراشیبی او به طور مشابه, ظریف اجازه Billie شوک و درد بیش از پیت رها و فرار کردن از او است ، عملکرد خود را منطبق بر انجام نگرفته طنز از نیروی Majeureکه در آن بسیاری از کمدی تاریک ناشی از این واقعیت است که نه شوهر و نه همسر می بیند حماقت در شرایطی که باعث مبارزه خود را. خود را مسخره ترین خطوط تن به تن با جدیت کامل که باعث می شود آهسته انحلال ازدواج خود را بیشتر از همه achingly خنده دار.

با Ferrell, اگر چه هیچ معوج طنز بود; آن را فقط باعث می شود حس که یک شخصیت بازی های برگزار شده توسط او خواهد, در, غریزه فرار از خطر. بازیگر صرف سال های بسیاری satirizing خصوص شکل احمقانه آمریکایی خود پرستی—can-do, آبجو نوشیدن ماچو مرد که همیشه یک دقیقه به دور از پرتاب یک اوقات تلخی خلق و خوی—که من نمی توانستم خود را کنار بگذارند که شخصیت. این است که نسبتا آرام و غمگین از فرل در امتداد خطوط خود را بیشتر چشمگیر در اجرای غریبه تر از داستان و یا هر چیز باید برود; من می توانم ببینم او را در حال کار برای جلوگیری از بسیاری از معمول خود را تیک. اما با توجه به این که همه از سراشیبی‘s تنش حول ساده مجموعه ای از قطعه بهمن پیت است hobbled توسط فرل شهرت برای بازی احمق.

همه در همه نقاط ضعف و قوت این بازسازی جوش پایین به این واقعیت اجتناب ناپذیر است که نیروی Majeureیک فیلم من دیده ام چند بار و در نظر گرفتن یکی از بهترین آن دهه نیست یک کار است که می تواند بر بهبود یافته است. راش و Faxon این شکلک نسبت به اصل مانند یک cameo از بازیگران آن عضو Kristofer Hivju, خدمت تنها به یاد بینندگان بسیار ظریف ، این مزیت برای کسانی که دیده نمی Force Majeureاست که Östlund داستان مفهوم ذاتی سحر و جادو که در سراشیبی نمی تواند کمک کند اما گرفتن.

داستان مرکزی رویارویی که می آید در مورد نیمه راه از طریق سراشیبیمی بیند پیت lamely تلاش برای دفاع از خود در حالی که بیلی در نهایت مفصل چگونه او احساس که او دور از خانواده است. حتی دیده می شود این بازی پویا در اوایل فیلم من پیدا کردم آن را برق—Louis-Dreyfus فوق العاده است در صحنه و فرل است در حداقل مسخره ترین و شرمنده. در عین حال آن را به اندازه کافی برای غلبه بر pointlessness از سراشیبی‘s وجود دارد. من نمی توانم در وجدان خوب توصیه خرید یک بلیط برای دیدن آن زمانی که نیروی Majeure است که به راحتی در دسترس برای اجاره.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>