هند مواد غذایی به راحتی می گوید داستان از آن همه گیر

تیاو شب Surender ملک به یاد می آوردبود تاری. خسته او فقط نشستم به تماشای تلویزیون به عنوان همسر خود را آماده شام زمانی که نارندرا نخست وزیر به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. آن را مارس 24 و شیوع کروناویروس اعلام شده بود یک بیماری همه گیر در حدود دو هفته قبل از. تا کنون هند به نظر می رسد شده اند به شدت تحت تاثیر قرار حداقل اگر آمار و ارقام رسمی شد چیزی به توسط. مقامات اجرای همیشه قوانین سختگیرانه تر و بخش هایی از دهلی نو آغاز شد به نازک کردن اما ملک بود و هنوز هم قادر به رفتن به محل کار در کارخانه بیسکویت او فقط در خارج از پایتخت است.

که به زودی تغییر: مودی اعلام کرد آنچه خواهد بود که سخت ترین تعمیرات جهان مستند محرومیت همه اما ضروری فروشگاه ها و خدمات در سراسر کشور به مدت سه هفته با چهار ساعته. لحظات پس از آدرس به پایان رسید و هر دو مالک تلفن های همراه شروع ارتعاشی—کارگران رفتن در شیفت شب و سرپرست خود بودند وحشت. “بسیاری تا به حال هرگز شنیده از یک مستند قبل از” او به من گفت.

ملک تضعیف در دفتر کار خود کفش و سرعت بازگشت به کار یک درایو کوتاه دور. او بررسی خود را موجودی و مطمئن باشید که او تا به حال به اندازه کافی منابع برای ارزش یک هفته از خروجی شروع پیشرو تیم از کارگران در ساخت به عنوان بسیاری از کوکی ها به عنوان آنها می تواند قبل از این مستند به اجرا در آمد. برند او تولید Parle-G است که در همه جا در سراسر هند و روند محکم اسکریپت: گندم, آرد, شکر, شیر, پودر, نمک, روغن خرما و مواد نگهدارنده و طعم دهنده ها همه اضافه شده در نقاط خاص بیش از 20 دقيقه. بیسکویت پخته شده دقیقا برای هشت دقیقه به 536 درجه فارنهایت است. ملک و همکاران خود را دیوانه وار نوتبوک دسته ای بعد از دسته ای. نیمه شب هنگامی که او تا به حال برای خاموش کردن دریچه گاز تأمین کوره روشن کردن فشار هوا و مهر و موم کیسه های مواد خام او و همکارانش ساخته شده بود 25 تن از بیسکویت.

پس از آن این محدودیت در نیروی. معلوم بود چه مودی به حال به معنای خدمات ضروریبنابراین بسیاری از شرکت ها تصمیم گرفتند برای باز کردن. به عنوان یک نتیجه هیچ کامیون می تواند حمل و نقل هر یک از بیسکویت و نه آوردن وسایل اضافی; خرده فروشان و توزیع کنندگان و انبار نمی تواند آنها را ذخیره کنید; و نه ملک و نه هیچ یک از تیم خود بودند و قرار بود در محل. بنابراین ملک منصوب کارگر نگهداری برق و یک سرایدار به ماندن در کارخانه در حالی که کارگران دیگر در سایت ثبت کردن. تنها برای دومین بار در 90 سال سابقه Parle محصولات و امکانات خود را بسته بودند—تنها دیگر چنین نمونه بود که در پارتیشن از هند و پاکستان است.

مانند بسیاری دیگر از سرخپوستان مالک به کمتر از چهار ساعت به تحول تصمیمات آنهایی که انشعابات برای خود و خانواده و همکاران خود کارفرمای خود همه بدون یک نقشه راه. در عین حال او شد موثر تر از بسیاری از: محصول او باعث می شود که در میان اکثر جهانی مصرف در هند.

گتی / خبرگزاری فرانسه / Stringer

در سراسر کشور متنوع, آشپزی, چشم انداز—که در آن چه می خورد و می تواند سیگنال کلاس طبقه و مذهب و قومیت و درآمد—Parle-G بیسکویت خنثی هستند. ثروتمند سرخپوستان شیب آنها در شیری چای فقیر آنهایی که در آب است. یک بسته به فروش می رساند برای عنوان کمی تا 2 روپیه هند یا حدود 3 سنت است و می توان در پنج ستاره هتل ها و همچنین در زمینه روستایی هند است. آنها نماد به عنوان جامعه شناس کون بزرگ Baviskar قرار می دهد و آن را از مصرف کننده شهروندی از یک aspirational برابری.

فراتر از محصول خود را به افرادی که آن را نشان دهنده پیچیدگی و به هم وابسته طبیعت از اقتصاد متکی در یک بار در تمام وقت کارگران و کارگران روز به سادگی در سراسر زنجیره تامین, اما اغلب در همان شرکت حتی در همان کارخانه کف. این Parle-G بیسکویت است در بسیاری از راه های محدود در چند Indias—که از رسمی و غیر رسمی اقتصاد است که از زنجیره های خرده فروشی با پیشرفته خود را عرضه زنجیره ای و فروشگاه های آنلاین و مادر-و-pop فروشگاه ها که محله credit systems; که از غنی و فقیر.

در طول زمان به عنوان coronavirus شیوع بدتر شده در هند دولت مختلف و گسترش آن کاسته مستند اما این دو ماه گذشته شده اند با تجربه یکنواخت. ثروتمند و طبقه متوسط عقب نشینی را به خود جوامع دردار با نگردند pantries در حالی که یک مهاجر مهاجرت گشوده با بازی گاه به گاه کارگران نوردی اغلب با پای پیاده برای روز در یک زمان بازگشت به خانه خود روستاها. در اینجا هم ما می بینیم Parle-G بیسکویت را جهانشمولی: در غنی محله بمبئی, دهلی نو, و در جای دیگر فروشگاه ها به فروش می رسد از آن در حالی که برای بسیاری از طبقه کارگر شهروندان یک قند بیسکویت بود و به راحتی قابل هضم پادزهر به گرسنگی آنها به عنوان رهبری خانه. گزارش و اجتماعی-رسانه ای ویدئوها را روایت داستان در سراسر کشور از جان کارگران مبارزه با گرسنگی توسط unwrapping Parle-G را یاد موم-کاغذ بسته بندی برای برخی از روزی. در نزدیکی دهلی نو یک گروه از کارگران انجام چند صد مایل سفر خانه دوچرخه صحبت از بازمانده در Parle-G بیسکویت و آب. در آگرا خانه تاج محل پزشکان انداخت بسته Parle-G در آن برگزار می شود در دانشگاه-تبدیل-قرنطینه مرکز.

ملک گفت: من در مورد چگونه او تا به حال دیده می شود کارگران فقیر در سایت های ساخت و ساز و باربرها در ایستگاه های راه آهن غذا خوردن آنها را. “ما باید برای اطمینان از تامین متوقف نمی شود,” او گفت:. “این یک مسئولیت اجتماعی است.”

Parle-G بیسکویت در حال هند مواد غذایی به راحتی. در سال 1929 Mohanlal Dayal Chauhan یک تاجر هندی تاسیس Parle محصولات نامگذاری آن پس از بمبئی حومه ننگین Parle که در آن تاسیس شد. برای Chauhan, شرکت سهم خود را به گسترده تر ملی فشار به سمت اعتماد به نفس و مقاومت در برابر استعمار انگلیس واردات است. او تولید, قیمت و بسته بندی بیسکویت برای هر دو کشور هند را فقیر و ثروتمند شد و آنها موفقیت های فوری. Parle-G بیسکویت بودند هند برای اولین بار واقعا محبوب مارک مورد مواد غذایی. امروز این شرکت می گوید آنها در جهان بهترین فروش بیسکویت با حجم بیش از یک میلیارد بسته های ساخته شده در هر ماه است.

Parle G آرشیوی تصاویر

به عنوان Parle محصولات رشد کرده است و هند تغییر کرده است Parle-G بیسکویت خود مانده است و در اصل بدون تغییر موجود در کوچکترین گوشه مغازه و swankiest سوپر مارکت. در سرزمین های خارجی یک Parle-G dunked در چای ارائه می دهد یک طعم و مزه از آشنا. از روز من به عنوان یک دانشجوی دانشگاه در لندن به سفر پیاده از سراسر آسیا و غرب آفریقا Parle-G بیسکویت—هدفمند در هند مهاجر—تبدیل از دوران کودکی علاقه به یک حافظه از صفحه اصلی.

این مستند تحت تاثیر قرار همه 135 Parle-G کارخانه ها در سراسر هند است. با بیش از 10 ، 000 کارکنان در رول و حدود 50000 تا بیشتر کار به طور غیر مستقیم برای این شرکت با توجه به Parle محصولات—به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از کارگران رسمی—یک سیستم پیچیده هم پاشید. به دولت اجازه داده بود که تولید و فروش کالاهای ضروری اما به وضوح طلسم چه بود “ضروری” با اجرا و تفسیر های مختلف در سراسر کشور است.

Parle مدیران ملاقات با فدرال و دولت که در نهایت روشن است که بیسکویت در نظر گرفته شد ضروری است—اما که به اندازه کافی نخواهد بود. بیسکویت تولید حجیم کسب و کار آغاز می شود که با مواد اولیه و به پایان می رسد در یک خرده فروشی نقطه. پس از این شرکت اجازه داده شد برای شروع مجدد تولید و مجوزهای مورد نیاز برای گذر گاه کارگران از کارخانه ها برای 8,000 توزیع کنندگان که عرضه بیسکویت به بیش از 5 میلیون فروشگاه های خرده فروشی و برای ارتش از فروشندگان و کارگران در مراکز توزیع در سراسر کشور (روند شده است بنابراین دشوار است که بسیاری از آنها هنوز هم در انتظار مجوز).

Parle G آرشیوی تصاویر

ملک بازگشت به کارخانه در مارس 30, کمتر از یک هفته پس از مودی اعلام. او و همکارانش ماسک عینک قرار گرفتند حرارتی اسکن بررسی دست خود راه می رفت از طریق یک سینی از محلول سفید کننده را به کارخانه. وجود دارد شکی نیست که او می تواند آنها را در: ملک نزدیک به بسیاری از همکاران خود تماس جوانتر “پسران من.” او نگه داشته است به طور منظم در تماس با کسانی که به دور خانه ترس برای آنها را به عنوان بسیاری از کارگران مهاجر اند و در مسیر. پسر مدیر مدرسه از نزدیک دولت-بودجه مدرسه ملک بود که اولین عضو از خانواده خود را برای ورود به دنیای شرکت های بزرگ. در این سال او به عضویت Parle, 1991 بود منی یکی برای هند با دولت در برچیدن یک اقتصاد سوسیالیستی و تنظیم این کشور در مسیر خیره کننده آزادسازی اقتصادی. در طول این دوره از کار خود را کرد و در سراسر کارخانه های مختلف سراسر کشور قادر به خرید یک خانه می تواند همسر خود را در یک 25-عروسی-سالگرد تعطیلات به سنگاپور و مالزی. هنگامی که دیگران صحبت کرد و از سفر خود را—از رفت و آمد به محل کار در شلوغ قطار و سپس ارتقاء به یک شخصی روروک مخصوص بچه ها و در نهایت خرید خود را با یک نقطه پارکینگ در محوطه کارخانه—آنها بازگو داستان آرمان شبیه به یکی از اغلب گفت: در مورد کشور خود.

هنوز هم نه همه همکارانش او پیوست; در حدود یک دهم از کارخانه کارگران مهاجر و بسیاری تا به حال بازگشت به خانه خود را در روستاها. دیگران فقط نمی آیند یا به دلیل کمبود حمل و نقل عمومی به معنای آنها را نمی تواند به کار خود منطقه محلی منع آنها از ترک و یا آنها می ترسید coronavirus. کاهش تعداد کارکنان ترجمه برای کاهش خروجی: ملک و تیم خود را تنها قادر به تولید 20 تن در روز هنگامی که آنها بازگشت به کار.

دو سیستم موازی خرده فروشی وجود دارد در هند: سوپر مارکت های زنجیره ای و فروشگاه محله. این اشتباه اوایل دوره مستند وحشت خرید پیش از آن و کاهش حضور و غیاب در کارخانه کمک به کمبود از Parle-G در هر دو رسانه. قفسه ها خالی بودند در سوپر مارکت ها ، سپس گوشه مغازه ها عادت کرده اند به راحتی و یا بالا-خرید بودند غافلگیر و به سرعت به فروش می رسد. حدود سه هفته پس از مودی اعلام و بیسکویت است که یک بار در دسترس در تمام گوشه و کنار این شهر شد غیر ممکن است برای پیدا کردن در بمبئی منطقه. من به دیگر مغازه ها در سراسر شهر و در بین آنها گزارش نمایند. هنگامی که آنها در نهایت دوباره در دسترس کوچکتر 2-روپیه بسته به طور معمول مورد علاقه در مناطق فقیر بودند که جیره بندی در مجلل محله. لوازم هنوز هم باقی می ماند نامنظم و در مهار مناطق و یا مناطق که در آن سخت مستندات باقی می ماند در محل Parle-G بیسکویت هنوز در دسترس نیست.

محدودیت های آسیب دیده هند زنجیره تامین در هر مرحله در طول راه. زمانی که اولین کامیون حمل Parle-G پس از مستند در محل قرار داده شد رسیده نوین Shantilal Dhedia ثروتمند توزیع در شرق بمبئی او clambered در هیئت مدیره و شروع به بارگذاری آنها خود را—کارکنان خود را نمی تواند آن را به کار. فروشندگان مانند Ankit Dhuriya ارتباط بین توزیع کنندگان مانند Dhedia و فروشگاه های فردی کاهش یافته است به گزارش در این سفر به معنای مرور coronavirus نقاط. صاحبان فروشگاه بودند مجبور به انتخاب سهام به طور مستقیم از انبار ذخیره سازی. Dhedia فروش کاهش یافت و توسط دو سوم. هند دارای 12 میلیون کوچک فروشگاه های خرده فروشی که با هم استخدام حدود 40 میلیون نفر و تولید بیش از 9 میلیارد دلار درآمد سالانه. قادر به حفظ منابع Parle-G و سایر محصولات بسیاری تا به حال به طور موقت نزدیک است.

بیش از نیمی از افراد شاغل در این مجتمع زنجیره ای غیر رسمی کارگران که پرداخت می شود بعد از هر روز کار. هشتاد درصد از هند نیروی کار با این نسخهها کار به این ترتیب فاقد امنیت شغلی و بهداشت مراقبت از منافع و یا هر گونه دیگر ایمنی net. از دست دادن ناگهانی درآمد و خاموش کردن حمل و نقل عمومی مجبور اعداد بزرگ به ترک شهرهای خود دور خانه ، در یک نظرسنجی از بیش از 11,000 کارگران مهاجر تقریبا 80 درصد کمتر از $2.60 در دست نیمی حال غذا برای کمتر از یک روز; بیشتر به حال دریافت کمک های غذایی از دولت است.

یک مغازه دار فروش Parle-G بیسکویت و محصولات دیگر در نزدیکی یک ایستگاه مترو در دهلی نو, هندوستان در نوامبر 23, 2019 (عکس ناصر Kachroo/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

Three روز پس از مستند اجرا شد, Ram, Prajapati یک کارگر ساختمانی در Gurgaon عمده تجاری مرکز سوسو زننده دفتر بلوک عجیب و مراکز و مجلل آپارتمان برج در نزدیکی دهلی نو زد از مواد غذایی است. پیمانکار که استخدام او و دیگر کارگران نمی خواهد تماس های خود پاسخ دهد. او در 100 روپیه و یا کمی بیش از $1 سمت چپ. آنها خریداری آرد و گوجه فرنگی و دو بسته از 2-روپیه Parle-G بیسکویت برای خود 3 – و 7 ساله فرزندان. به عنوان جمعیت از خارج از کار مردم صف در جامعه آشپزخانه برای مواد غذایی جزوات Prajapati بود و تمایلی به پیوستن به آنها را. “من آمد به شهر برای کار” او به من گفت: “نه به التماس.”

آن را به عنوان روشن شد که کار نمی خواهد سر در حالی که Prajapati تصمیم به پیاده روی با خانواده اش بازگشت به روستای خود را 600 مایل دور. آنها را با یک کیسه پلاستیکی پر از ملزومات Prajapati خود را به حمل 3 ساله بر روی شانه های او. در یک نقطه در سفر, مسن, پسر بچه خسته شده و قادر به راه رفتن دورتر تا مادرش به او پیشنهاد یک Parle-G. قند بیسکویت بودند حمل آسان ارائه یک منبع سریع انرژی بود و یک سطح استاندارد به معنی آنها می تواند قابل اعتماد باشد. سه روز بعد از طریق ترکیبی از راه رفتن و گیر کردن تو بازی سواری با ضروری-محصولات کامیون های Prajapatis به خانه داشتن جان سالم به در تا حد زیادی در غذا از داوطلبان در طول راه به عنوان به خوبی به عنوان Parle-G بیسکویت.

ملی هند مواد غذایی-قانون تامین ارائه می دهد 5 کیلوگرم برنج در هر ماه به حدود 800 میلیون نفر است. پس از مستند دولت دو برابر شده است. اما یک چهارم از تمام افراد واجد شرایط ، Prajapatis در میان آنها نگرفت چرا که آنها فاقد مستندات مناسب. یک شورای ملی اقتصاد کاربردی پژوهش بررسی نشان داد که 84 درصد از پاسخ دهندگان در دهلی به تنهایی گزارش از دست دادن درآمد و نزدیک به 30 درصد را تجربه کمبود مواد غذایی و سوخت و دارو. نزدیک به دو سوم از خانواده های فقیر مورد بررسی گزارش ریزش شدید درآمد.

به عنوان آن را برای Prajapatis برای Parle محصولات و بسیار دیگری در جهان شیوع کروناویروس در معرض آسیب پذیری های موجود و بی عدالتی در اقتصاد هند. این کشور اصلاحات از 30 سال پیش تغییر راه هند را کسب و کار و ایجاد فرصت های جدید برای کارآفرینان کمک به سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی در طول راه. اما در روایتی از افزایش و ملت بسیاری از کارگران فقیرتر که کمک به ساخت اقتصاد جدید فراموش شده بودند ارائه شده نامرئی فشرده را به پنجره اتاق در محله های فقیرنشین با دسترسی محدود به آب آشامیدنی و بهداشت. این افراد به عنوان متعلق به یک “اقتصاد غیررسمی” و همه گیر شده است نشان داده شده که چگونه محکم زخم آنها به هند نیروی کار, کسب و کار و زنجیره تامین.

به عنوان بسیاری از این کارگران مهاجر باید تنظیم کردن برای روستاهای بیش از 300 نفر کشته شده اند از گرسنگی و خستگی و خودکشی. در اوایل در این مستند به گزارش نشو و نما از پلیس مجازات کسانی که به دنبال به خانه بروم. پس از اعتراض مقامات در نهایت چیده شده برای قطار ویژه برای حمل و نقل کارگران مهاجر اما این شده اند احاطه شده توسط گزارش از مدیریت ضعیف و پیاده سازی. در یک حادثه 16 نفر بودند که راه رفتن به روستاهای خود در خواب بودند در مسیر راه آهن هنگامی که یک قطار باری زد بر آنها و خرد آنها را به مرگ.

بیش از دو ماه پس از مودی اعلام هند مستند آغاز شده است به سهولت در قطعات و شرکت ها به دنبال به سطح شیب دار بالا تولید و در عین حال هنوز هم بسیاری از چهره کمبود نیروی کار. کشور و کسب و کار خود نیاز رسمی و کارگران مهاجر به بازگشت دارد اما انگیزه کمی برای آنها بدون تغییر تا کنون به خود پرداخت و مزایای.

در ملک را بهدورگره کارخانه, کارگر, حضور درصدی در حدود 80 درصد است اما این مرکز به تازگی به تعطیل که برخی از کارکنان کلیدی نمی تواند آن را به کار. در جای دیگر در هند, سایت تلاش کرده اند چرا که آنها در مهار مناطق. Mayank شاه سر از بازاریابی برای Parle محصولات بیسکویت به من گفت که این شرکت “هرگز تصور کمبود نیروی کار” بود و در حال حاضر به دنبال افزایش اتوماسیون و ارائه آموزش برای کارگران “به طوری که آنها حرکت می کند به دور از مشاغل.”

زمانی که من صحبت می کرد به ملک به تازگی او بازگو چگونه سال پیش او و همسر او سعی خواهد کرد به نوازش کردن کودکان خود را در حال حاضر در 20s خود را به نوشیدن شیر با رشوه دادن به آنها را با بیسکویت; چگونه به او را دیده بود عکس را بر روی تلفن خود را از کارگران مهاجر خوردن بیسکویت با آب; چگونه او تا به حال خواندن گزارش از بیسکویت به فروش می رسد در قیمت های متورم در کارگر encampments.

متنوع تجارب ساخته شده من فکر می کنم که چگونه Parle-G—هند همه جا بیسکویت راحتی آن را غذای خود جدالها میان وعده—فقط ساخته شده برای همه شیوه ای از سرخپوستان. آن را ساخته شده توسط آنها را بیش از حد.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü