جو بایدن, راز مرد

سیاست بسیاری از آمریکایی ها نمی دانید که بسیار در مورد نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. گتی / اطل

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
گتی / اطلس

او قدیمی است. او با باراک اوباما ، او به طور کلی دیده می شود به عنوان یک مرد مناسب و معقول.

اگر شما می دانید بیش از آن است که در مورد جو بایدن شما می دانید بیش از بسیاری از رای دهندگان.

در حال رشد در اسکرانتون پنسیلوانیا و یا نیاز به حرکت می کند چرا که او پدر خود را از دست داد ؟ نوشتن خشونت علیه زنان عمل می کنند ؟ مصیبت او را از طریق زندگی خود را سال به عنوان یک پدر چگونه او سوار قطار برگشت به دلاور هر شب هنگامی که او یک سناتور? حتی قرار است او آسیب پذیری مانند کمک به نوشتن 1994, جرم, لایحه, در حال اجرا, آنیتا هیل جلسات حفاظت از دلاور صنعت مالی یا blundering در سیاست خارجی?

بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند که هر یک از آن با توجه به داده ها از گروه های تمرکز و نظر سنجی انجام شده توسط بایدن از متحدان.

سال گذشته بایدن تکرار شده است که مردم او را می دانم. "خبر خوب این است که اخبار بد ، خبر خوب این است که مردم می دانند من" است که خود را خط. "و آنها می دانند که من زگیل و همه" او اضافه شده در روزانه نشان می دهد چند هفته پیش. "خبر بد این است که آنها از من می دانید. [رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] در حال رفتن به قادر به چیزهای چوب که در حال حاضر واقعی نقاط ضعف در بخشی از من."

دیگر عمده-حزب ریاست جمهوری نامزد کرده است تا زمانی صرف در سیاست است. بایدن برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 1972 قبل از هر کسی در حال حاضر در حال خدمت در کنگره است. و هیچ مهم دیگر-حزب نامزد رهبری پای صندوقهای رای با وجود اساسا آینده به عنوان یک فازی فضای سفید.

"اوباما سال او معاون رئیس جمهور برای معروف ترین فرد در جهان می گوید:" رشاد رابینسون رئیس جمهور از حقوق مدنی گروه رنگ را تغییر دهید با این استدلال که وجود دارد چنین دلبستگی به اوباما هیچ کس با تمرکز بر روی هر چیز دیگری. مانند چگونه Bon Jovi است نه فقط خواننده, اما نام این گروه است. بایدن رابینسون می گوید: "یک گروه عضو."

رای دهندگان' حس مبهم از بایدن به نظر نمی رسد به صدمه زدن به خود نظرسنجی شماره. اما نظر سنجی ها بیشتر از یک اندازه گیری که چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. با کمی بیش از چهار ماه تا انتخابات اکثر رای دهندگان نمی دانم چه بایدن مخفف—مگر نه مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم دائما مضطرب بالا بایدن حامیان می گویند که او آماده برای یکی دیگر از رویداد لرزه ای در یک سال است که در حال حاضر شده است ،

"وجود دارد برخی از آگاهی است که او دیرین سیاستمدار اما کمی وجود دارد ماده یا ويژگی پشت برداشت" مشاوران مرتبط با pro-بایدن فوق العاده PAC متحد این کشور هشدار داد در مارس یادداشت در مورد نوسان-رای دهندگان گروه تمرکز آنها تا به حال انجام شده است.

زمانی که گفت کمی در مورد بایدن اگر چه شرکت کنندگان در این گروه بودند تمایل به حمایت از او چون آنها را دیدم او را به عنوان مناسب و معقول و بیوگرافی چپ تصور در آنها. "مردم احساس خوبی در مورد جو بایدن و آن را تا حد زیادی به آنها احساس خوبی در مورد جو بایدن—اما این زمانی است که رای دهندگان نیاز است که اطلاعات می گوید:" لیلی Adams متحد در این کشور مدیر ارتباطات.

دیگر تمرکز گروه را نشان داد, داده های مشابه. کلمه رای دهندگان جوان ترین دانشیار با بایدن است پیربه دنبال خوبو پس از آن تقریبا توسط خزنده, دموکراتو هوشمندبا توجه به تمرکز گروه انجام شده در طول چند هفته گذشته برای NextGen امریکا یک سازمان سیاسی است که با تمرکز بر افزایش مشارکت جوانان. مخلوط هستند, رهبر, عالی, خوب, تجربه, خوب, و , سرد, اما همچنین سالخورده و زوال عقل.

پسر, Cecil, صندلی رسما تعیین شده بایدن فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا گفت که خصوصی رای گیری در گروه خود انجام داده است و همچنین نشان داد که چگونه کمی برخی از مردم در مورد بایدن و چه کوچک است که ممکن است مهم است. "من فکر نمی کنم این تعجب است که بسیاری از این انتخابات است که مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم خواهد بود تبدیل در هر دو طرف به دلیل تهمت," او گفت: در اخیر مجازی جلسه که PAC برگزار شد به خبرنگاران گفت. "من نمی پیدا کردن آن به ویژه نگران کننده است که شما را دموکرات هستند که انگیزه آن است."

در اوایل این ماه در غرب فیلادلفیا من به تماشای بایدن سعی کنید برای دادن رای دهندگان برخی از اطلاعات است. او تا به حال به تعویق افتاد نورد از طرح اقتصادی خود را به اولویت بندی جورج فلوید تظاهرات, اما به اندازه کافی زمان گذشته بود که کمپین احساس آماده به سعی کنید به عقب بر گردیم در مسیر. بنابراین وجود او نشسته در استودیو که در آن دیک کلارک یک بار به میزبانی آمریکا دستهء موسیقی, تلاش برای نشان می دهد که او می داند این کشور و تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. در حالت عادی از کمپین, این می توانست یک رویداد بزرگ با مخاطب کامل برداشت از این منطقه است. به جای آن فقط بایدن و چهار نفر از جامعه از جمله محلی کنگره, برای چه این کمپین به نام یک میزگرد بود اما در واقع پنج جداول طولانی در یک جامعه فاصله U. آن را بیشتر شبیه یک شهر-شورای کمپین رویداد از یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری. یک تعداد انگشت شماری از مردم به تماشای جریان زندگی می کنند در وب سایت این کمپین را. بایدن نشست به مدت 90 دقیقه لغزش ماسک خود را به قطع از یک گوش که او می خواست به سوال بپرسید و گوش دادن به نگرانی ها و پیشنهادات خود را از محلی بینایی سنجی-صاحب مغازه یک اتحادیه کارگری و رئیس جامعه مرکز منابع. هنگامی که آن را انجام داده بود او رفت و برگشت به خانه به ویلمینگتون ،

فیلادلفیا رویداد اساسا از بین رفته به اخبار شکم. وجود ندارد حتی خیلی به صدای جیر جیر در مورد گذشته از بایدن شوخی در مورد قادر بودن به رقص مانند کسانی که مورد استفاده برای انجام پیچ و تاب و پوره سیب زمینی در آن اتاق است. این روال در این نقطه است. بایدن می رود روز در یک زمان بدون رویدادهای عمومی و هفته در یک زمان و بدون انجام هر کاری برای تولید مطبوعات توجه است. پس از آن مشاوران و حامیان خود را به توییتر برای گله مورد گرفتن پوشش بیشتر است. بایدن نشده و در کنفرانس مطبوعاتی پس از مارس که از طریق زوم و آخرین طولانی نیست.

بایدن گیر کرده است. غیر رسمی قانون مبارزات انتخاباتی خود تعیین کرده است که او نمی خواهد شرکت در هر چیزی مگر اینکه او و دستیاران خود را می تواند احساس خاصی است که هیچ یک مریض به عنوان یک نتیجه. حتی راه رفتن به این رویداد در فیلادلفیا بایدن مطمئن ساخته شده برای اعلام به چهار شرکت کنندگان است که او نمی خواهد به عکس فردی, اما ماندن در صندلی خود را برای یک گروه شات با هر کس بیش از شش فوت از هم جدا. او تا حد زیادی نشسته مسابقه به تعریف او را در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای به تصویر کشیدن او را به عنوان یک فاسد دست نشانده چین بالشتک در اطراف در زیرزمین خانه خود را مانند یک بسته در. بایدن رکورد تهمت گفت: در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آخر هفته گذشته است "چهار دهه از خیانت فاجعه و شکست. او هرگز هر چیزی. او یک سناتور شد, معاون رئیس جمهور, او قبل از آن ... چیزی."

اما برگ برنده نگه داشته و با معلمان و دانش آموزان و نام مستعار او شده است با استفاده از برای یک سال—"خواب آلود جو." حتی حمایت جمهوری خواهان فکر می کنم او باید انجام دهید بهتر است اگر او می خواهد به تعریف حریف خود را هر چند فرصت هنوز وجود دارد. "نام 'خواب' جو بایدن باید بازنشسته شد. این کار نه برای مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از 3 1/2 سال از قرمز گرم مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر همه گیر بسیاری از رای دهندگان ممکن است خوش آمدید ساکت sleepier دوران تفکر بایدن حق است و حکایت [sic] حتی اگر آنها فکر می کنم او نوع و فاقد انرژی" توییتی سابق جورج دبلیو بوش دبیر مطبوعاتی Ari فلایشر پس از این تجمع است. "من می خواهم او را 'ضعیف' جو بایدن. او دیگر می ایستد مواضع او یک بار برگزار می شود ضعیف غارنوردی برای فشار به خصوص در جرم و جنایت و سقط جنین. او را ضعیف و چین نمی ایستادگی کردن به آنها."

گرفتن در اینجا ممکن است که اگر چه نوسان رای دهندگان می دانم که حداقل در مورد بایدن آنها همیشه می دانم حداقل در مورد نامزدها. آنها تصمیم اواخر زیرا آنها پلاگین در اواخر به مبارزات. اما در این مسابقه اکثر کارشناسان بر این باورند که این تعداد واقعا رای دهندگان مردد کم است. این بایدن کمپین قطعا می کند. بایدن مشاوران می گویند که در هر انتخابات با یک وقت است یک همه پرسی که وقت و با توجه به چه مقدار هر کس می داند در مورد تهمت, کنتراست می رود راه طولانی.

"با توجه به آنچه که ما تجربه کرده ایم سه ماه گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:" بایدن-کمپین pollster جان Anzalone بایدن را "ثبات خود را تجربه شفقت خود را relatability واقعا مهم است. آیا [آرا] می تواند در پر کردن نقاط کم اهمیت تر که در آن رای دهندگان آغاز خواهد شد." بایدن Anzalone افزود: "احتمالا عمیق تر منحصر به فرد در ارتباط با رای دهندگان زیرا آنها احساس می کنم مثل او زندگی می کردند زندگی خود را." اما این تنها کار می کند برای رای دهندگان که می دانید هر چیزی در مورد بایدن زندگی.

ترین با اشاره به نگرانی گردش در میان سطوح بالای بایدن کمپین و متحدان مانند کمیته ملی حزب دموکرات: حتی با این بیماری همه گیر-غرق اقتصاد آمریکایی ها هنوز هم اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر در مورد مسائل اقتصادی از بایدن. یک دلیل این است که جمهوری خواهان معمولا منجر دموکرات اقتصادی اعتماد. یکی دیگر این است که برنده بازی یک تاجر معروف در تلویزیون. و برخی از رأی دهندگان در حال خرید تهمت استدلال که رکود بود مثل یک بارش شهابی اعتصاب و که او می تواند به اقتصاد قوی او شده است می خواهم نظارت قبل از آن رسید.

مبارزات معمولا مراجعه به آن به عنوان یک "شور فاصله" و بایدن مدار است خسته از شنیدن در مورد آن.

"من می خواهم به جای دو خونسرد آرا برای من از یکی واقعا پرشور حامی است که برای من می گوید:" پنسیلوانیا نماینده برندان بویل که یک بایدن حامی پس از مبارزات انتخاباتی اولین رویداد جمع آوری کمک مالی در فیلادلفیا. "در شرایط انتخابات آن را تقریبا همیشه در مورد وقت."

بهتر است به یک رمز و راز از به مانند هیلاری کلینتون که رو چه به مبلغ 25 سال منفی-کمپین تبلیغاتی که در سمت چپ حتی دلسوز رای دهندگان مشکوک. او 2016 کلمه cloud تحت سلطه بود دروغگو, جناییو غیر قابل اعتمادبا قوی ثبت نام کمی بیش از حد. بایدن عدم تعریف یک فرصت است می گوید: NextGen امریکا کارگردان بن Wessel حتی با یک گروه از رای دهندگان که به خوبی از پایگاه خود را.

"افراد جوان در حال دادن جو بایدن یک هدیه نادر برای یک کهنه سیاستمدار: از این فرصت برای معرفی خود" وسل به من گفت. "خوشبختانه پس از شنیدن آنها در مورد کار خود را-کلاس تربیت در مورد که در آن او می ایستد در مسائل مانند تغییر آب و هوا و سیاه زندگی ماده و در مورد چگونه به او ساخت یک تیم از فعالان و کارشناسان که شما گوش دادن به جوان مردم—مردمی بسیار با انگیزه بیشتر به او رای."

که قصد ندارم به اتفاق می افتد خود را در آن Wessel گفت. "اگر افراد جوان از شنیدن بایدن که او واقعا است که طبقه کارگر مرد که ایستاده اند تا به منافع شرکت های بزرگ و گوش دادن به افراد جوان بالقوه نامحدود است. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می توانید او را در شرایط خود من شروع به گرفتن 2016 فلش بک که در آن نهفته است در مورد نامزد شروع چسبیده."

مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه, ابر, از همان کسانی که NextGen امریکا تمرکز گروه منتقل شده کمی پس از سال 2016. نژادپرستانه واز کمی کوچکتر است هر چند که هنوز هم غالب. احمق, متکبرو ادم سفیه و احمق که همه بدست بزرگتر برای سال 2020 نسخه.

بایدن و مشاوران نزدیک خود را استدلال می کنند که اگر هر یک از این بودند به عنوان مشکل به عنوان worriers در خارج می گویند او نمی خواهد که رهبری تقریبا در هر اولیه نظرسنجی برای یک سال به سرعت پیچیده نامزدی پس از رای گیری آغاز می شود و یا منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با حاشیه. بسیاری از مردم با گفتن آنها آنچه را که آنها باید انجام دهید, آنها را بی سر و صدا اشاره صرف شده در سال گذشته کار با نامزد آنها بایدن را شکست داد.

و اگر بایدن رفتن را به نفع خود به طور پیش فرض و سپس آنها را که بیش از حد.

"این انتخابات در حال رفتن به پایین به, در پایان روز" که آیا شما می خواهید به پرواز 747?'" می گوید: جان مورگان عمده اوایل بایدن دهنده. "شما دو انتخاب دارید: Sully Sullenberger—پایدار و قابل اعتماد سالی—یا شما استیون تایلر که پیراهن خود را خاموش سوراخ در همه جا, یک مار دور گردن خود و در حال حاضر پرواز به شما به مدت سه سال و نیم انجام دونات و حلقه-de-حلقه در هوا."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن